بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Actiontime

کاربر سایت
Mar 1, 2020
18
كس ديگه اي هم اينترنتش (adsl يا وايرلس) معمولا بعد از ساعت ٧ شب تا ٢ اينا خراب ميشه؟ اينجوري كه هر دو سه دقيقه يكبار پينگش بره بالاي ٥٠٠ با تايم اوت زياد بعدش دوباره برگرده حالت عاديش؟ در حالي كه اينترنت گوشي اين مشكلا رو نداره!

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
های وب من از دیشب رسما دایال آپ شده
سرعت دانلود 5 کیلوبایت
یه صفحه رو به زور باز میکنه
زنگ زدم الان 71 نفر تو صف انتظار بودن
یارو میگه من مسئول پشتیبانی نیستم بهتون زنگ میزنن، چون الان استفاده رفته بالا اینطوری شده...
واقعا قانع ام کرد

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستان کسی تونسته vdsl بگیره؟ کیفیتش چطوره؟
بنظرتون من پیشگامان تخلیه کنم برم مخابرات؟
کشش خط من پایینه و نزدیک 8 مگه.فکر کنم مخابرات سرعت بالاتری رو بده

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
دوستان کسی تونسته vdsl بگیره؟ کیفیتش چطوره؟
بنظرتون من پیشگامان تخلیه کنم برم مخابرات؟
کشش خط من پایینه و نزدیک 8 مگه.فکر کنم مخابرات سرعت بالاتری رو بده
اگر میخوای اعصاب روانت رو به فنا بدی حتما برو مخابرات
ولی در کل ADSL هر جا و هر منطقه کیفیتش فرق داره
حالا اگر رفتی مخابرات و خوب بود که هیچی
ولی اگر رفتی و مشکل داشتی یا ساپورت میخواستی، روی هیچیش حساب باز نکن که از لحاظ پشتیبانی فاجعس

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد
در کل اوضاع پینگ و پایداری vdsl چطوریاست؟ تعرفه هاش چطوریه و اینکه اگر کسی گرفته تجربه شخصی شو بگه.

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
اگر میخوای اعصاب روانت رو به فنا بدی حتما برو مخابرات
ولی در کل ADSL هر جا و هر منطقه کیفیتش فرق داره
حالا اگر رفتی مخابرات و خوب بود که هیچی
ولی اگر رفتی و مشکل داشتی یا ساپورت میخواستی، روی هیچیش حساب باز نکن که از لحاظ پشتیبانی فاجعس
از وضعیت داغون پشتیبانی مخابرات خبر دارم خودم چندسال مشترکش بودم و به سختی تونستم تخلیه کنم و مشترک isp خصوصی بشم.ولی اون زمان دلیل اصلی تعویض اینترنتم بخاطر قیمت و حجم بود نه پشتیبانی ولی الان همه شرکتای خصوصی گرونتر از مخابرات سرویس میدن.یه موضوع دیگه هم که منو وسوسه کرد که برم مخابرات رفیقم هست که خونشون سه تا کوچه با من فاصله داره و تازه از مخابرات سرویس گرفته با این تفاوت که اون تونسته ۱۶ مگ رو کامل از مخابرات بگیره ولی من نهایت کشش خطم ۷ مگابیته(سیمکشی تلفن هم عوض کردم و از سر خط یسره وصل کردم به مودم و مودمم ایسوس n14u b1 هست)

shahab.fattahi

کاربر سایت
Apr 4, 2009
457
نام
shahab
بیا سمت شاتل پینگ اینا وضع اش بهتره می تونی پینگ بین 90-120 داشته باشی!
ولی قیمتش زیاده شاتل اینم باید در نظر بگیری!
بعد فکر کنم اسیاتک سرویس گیم داشته باشه زنگ بزن بهشون بگو شاید وضعت درست شد!
یه سوال با اسیاتک شبا از ساعت 10 به بعد مشکل دیدن twitch رو داری یا نه؟
ممنون بابت راهنماییتون
راستشو بخوای از twitch استفاده نمیکنم
تو تبریز بهترین همون شاتل هستش برا گیمینگ؟

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
پینگ 8.8.8.8 پیشگامان:

138545

پینگ توی گیم: +150
متاسفانه روش جدیدی پیدا کردن پینگ 8.8.8.8 رو پایین میارن ولی پینگ معمولی با سرورهای بازی تو اروپا همون افتضاح قبلی هست. هر چی هم شکایت کنید میگن معیار پینگ 8.8.8.8 هست.

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
558
نام
آوان
سلام دوستان. من سالهاست ار سرویس 8 مگابیت پارس انلاین استفاده میکنم. امروز به 16 مگابیت ارتقا دادم ولی سرعت هیچ فرقی نکرده! باید کار خاصی انجام بدم!؟

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
سلام دوستان. من سالهاست ار سرویس 8 مگابیت پارس انلاین استفاده میکنم. امروز به 16 مگابیت ارتقا دادم ولی سرعت هیچ فرقی نکرده! باید کار خاصی انجام بدم!؟
سلام با پشتیبانی هماهنگ کردی بعد خریدی؟اگه تغییری نکرده به خاطر اینکه خطت جواب 16 نمیده
منم اولاش 16 داشتم یه روز یکیشون بهم گفتش 16 دیگه نگیر خطت جواب نمیده هزینه الکیه منم سوئیچ کردم رو همون 8 هیچ فرقی با 16 نداشت

• Like
Reactions: avannn

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
558
نام
آوان
سلام با پشتیبانی هماهنگ کردی بعد خریدی؟اگه تغییری نکرده به خاطر اینکه خطت جواب 16 نمیده
منم اولاش 16 داشتم یه روز یکیشون بهم گفتش 16 دیگه نگیر خطت جواب نمیده هزینه الکیه منم سوئیچ کردم رو همون 8 هیچ فرقی با 16 نداشت
ممنون. نه متاسفانه هماهنگ نکردم. فردا زنگ میزنم ببینم جواب میده خطم یا نه. 650 kB داشتم هنوزم همونه

• Like
Reactions: omiid72

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
ممنون. نه متاسفانه هماهنگ نکردم. فردا زنگ میزنم ببینم جواب میده خطم یا نه. 650 kB داشتم هنوزم همونه
خب پس معلومه خطت نمیکشه. وقتی همون 8 رو هم کامل ( یعنی 1024 ) جواب نمیداده واسه چی به 16 ارتقا دادی؟

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد
بازم مجبور شدم بیام از این مخابرات لعنتی سرویس بگیرم. اخرش باید فقط به خاطر همین نت هم که شده خونه رو دوباره عوض کنم.
نت 8 مگ گرفتم با بهترین وضعیت خط snr و line اومده دانلود رو روی کمتر از 2 مگ بسته اپلود رو هم روی 180 کیلو بیت بعد نیم ساعت پشت خط بودن پشتیبانی میگه من به اون تنظیمات دسترسی ندارم فقط میتونم تیکت بزنم برات چک کنن.
دو سه سال پیش برای همین قضیه زنگ زدم فن اوا عجب پشتیبانی خوبی داشت. هم اپلود هم دانلود رو طی چند مرحله برام زیاد میکرد و همونجا پشت گوشی تست میکردم که snr افت نکنه و اونم تا حد اخرش دیتا ریت رو برام بالا برد.

138831

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
بازم مجبور شدم بیام از این مخابرات لعنتی سرویس بگیرم. اخرش باید فقط به خاطر همین نت هم که شده خونه رو دوباره عوض کنم.
نت 8 مگ گرفتم با بهترین وضعیت خط snr و line اومده دانلود رو روی کمتر از 2 مگ بسته اپلود رو هم روی 180 کیلو بیت بعد نیم ساعت پشت خط بودن پشتیبانی میگه من به اون تنظیمات دسترسی ندارم فقط میتونم تیکت بزنم برات چک کنن.
دو سه سال پیش برای همین قضیه زنگ زدم فن اوا عجب پشتیبانی خوبی داشت. هم اپلود هم دانلود رو طی چند مرحله برام زیاد میکرد و همونجا پشت گوشی تست میکردم که snr افت نکنه و اونم تا حد اخرش دیتا ریت رو برام بالا برد.

View attachment 138831

دروغ گفنه...من زنگ زدم و همونجا درست کرد

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر