بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
من تنها نتی که میتونم بگیرم وایمکس ایرانسل بود الان شبانه رایگان برداشت. تا تعرفه 4-5 ماه مونده نمیشه هم نامحدود گرفت. باید چه کرد ؟:|
یه اعتراضی بکنن اینا بزارن باز. اینترنت بدون طرح رایگان ایران مفت نمی ارزه با این قمیت گیگا.
شما جایی پیدا کردی به من بگو، منم اعتراض میکنم. فاجعست اینکارشون!

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
شما جایی پیدا کردی به من بگو، منم اعتراض میکنم. فاجعست اینکارشون!

جالبیش اینجاست یه جا نگفتن که طرح برداشته شده من کل حجمم خالی شده بود. گیگ گرفتم دیدم فیلم یک گیگی دانلود کردم باز حجم خالی شد زنگ میزنم میگم کجا زدین که تمومه طرح بعده 3-4 سال چرت و پرت جواب میده اما روزانه هزارتا تبلیغی که به نفعشون هست میکنن هزارجا.
جای خاصی نمیخواد زنگ بزن پشتیبانیا بگو میزارید یا نه طرح رو باز اگه نمیزارید میخوام نتمو عوض کنم. همین که امار این تماسا بره بالا میفهمن چه غلطی کردن.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سلام
من اخیرا 10 مگ مخابرات گرفتم طرف میگفت یک مگابایت بر ثانیه میتونی دانلود کنی الان از سایت ایرانی که دانلود میکنم سرعتش حدود 400 هست!:|:|:|
y5emukeqgx8nba138gfn.png

این دیگه چه جور دزدیه؟

ehrez

کاربر سایت
Sep 19, 2014
43
دوستان میشه در مورد این سرویس گیم پارس انلاین توضیح بدین چیه؟ من زنگ زدم کرج نمایندگیشون برای اینکه یه سرویس adsl درخواست بدم بعد بهش گفتم میخوام این سرویس گیم که میگن رو هم برام فعال کنین یارو گفت اصلا چیزی به عنوان سرویس یا پروفایل گیم وجود نداره؟!
اینا که گفتن ما اصلا همچین چیزی نداریم. میخوام بدونم شاید این سرویس برای بعضی شهراست . از کرج اینجا کسی سرویس پارس انلاین داره بگه قضیه چیه؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
جالبیش اینجاست یه جا نگفتن که طرح برداشته شده من کل حجمم خالی شده بود. گیگ گرفتم دیدم فیلم یک گیگی دانلود کردم باز حجم خالی شد زنگ میزنم میگم کجا زدین که تمومه طرح بعده 3-4 سال چرت و پرت جواب میده اما روزانه هزارتا تبلیغی که به نفعشون هست میکنن هزارجا.
جای خاصی نمیخواد زنگ بزن پشتیبانیا بگو میزارید یا نه طرح رو باز اگه نمیزارید میخوام نتمو عوض کنم. همین که امار این تماسا بره بالا میفهمن چه غلطی کردن.
اینا بفهم بودن که این کارو نمیکردن
اپراتور متخصص در جواب من که ناراضیم ازین حرکت ، پیشنهاد استفاده از مودم های 4G رو میکنه!
من فقط بدونم چه کسی این تز اسفاده از 1 پورت برای 4-5 مشترک رو داد که اینجوری فقط بیوفتیم دسته این ایرانسل همون جا در محل .....................................

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بهترینisp برای آنلاین بازی کردن چیه?(ps4)

سلام دوستان بين پارس انلاين ، شاتل ، آسیا تک کدوم پيشنهاد ميديد ايا سيرويس هاي گيم که شاتل و پارس دارن واقعا تاثير داره رو پینگ ? آیا زياد دانلود کنم شاتل سرعت کم ميکنه و اگه لطف کنيد اگر راجب تعرفه شاتل سرويس هاي 2 مگ اطلاع داريد تعرفه ها اينجا قرار بديد تشکر

به نظر شما پارس انلاين بهتره شاتل هم برا دانلود هم بازي ? پارس شبانه رايگان هم داره?
در جواب شما دوستان بگم من خودم شاتل 8مگ دارم با پروفایل گیم وضعیت فعلی من به اینصورت هست و به نظر مناسبه:
mwtsxwmj5e7vkozydkkt.png

اما با همین پینگ نمیتونم درست انلاین بازی کنم مگر اینکه DNSهای شاتل رو بردارم و8.8.8.8و4.2.2.4رو جایگزیم کنم
شاتل یکسری ایراد مسخره هم داره که کاری براتون نمیکنه و هر چی بشه میندازه گردن نویز خط خونه که کاملا حرف مفت میزدند و من به خودشون ثابت کردم و چندبار هم بعدش خواستن باهام تماس بگیرند رد تماس دادم
پس شما پارس آنلاین بگیر منم خودم می خوام برم پارس آنلاین

• Like
Reactions: Sorena Asadi

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام
من اخیرا 10 مگ مخابرات گرفتم طرف میگفت یک مگابایت بر ثانیه میتونی دانلود کنی الان از سایت ایرانی که دانلود میکنم سرعتش حدود 400 هست!:|:|:|
y5emukeqgx8nba138gfn.png

این دیگه چه جور دزدیه؟

خوش حال هم باید باشی :D
من 10 مگ اسیاتک گرفته بودم سرعتش بالای 250 نمیومد :| همش مربوط میشه به "فاصلت با مرکز مخابراتی" و "کیفیت خط" :D که معمولا اولیه باعث افت سرعت میشه ...

DiCaprioForOC

کاربر سایت
Jan 13, 2016
74
سلام دوستان .

من میخوام شاتل بگریم برای انلاین فیفا . الان اسیاتک دارم هم تو FUT قطع میشه هم خیلی خیلی دیر حریف پیدا میکنه ...

کسی اینجا شاتل داره ؟؟؟؟ تو فیفا بازی پیدا میکنی ؟؟ ( XboxOne )

لطفا جواب بدید ...

اگر بخوام شاتل بگیرم اسیاتک هم جمع اوری کنم و ... چقد طول میکشه ؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
سلام دوستان .

من میخوام شاتل بگریم برای انلاین فیفا . الان اسیاتک دارم هم تو FUT قطع میشه هم خیلی خیلی دیر حریف پیدا میکنه ...

کسی اینجا شاتل داره ؟؟؟؟ تو فیفا بازی پیدا میکنی ؟؟ ( XboxOne )

لطفا جواب بدید ...

اگر بخوام شاتل بگیرم اسیاتک هم جمع اوری کنم و ... چقد طول میکشه ؟

من یکی از دوستام پارس داشت همون مدت که اصلا هيچکس نميتونست فيفا انلاين بزنه راحت بازي ميکرد منم پيشنهادم پارس آنلاین اما شاتلم در قياس با آسیاتک خيلي بهتره جمع آوری هم فکر کنم 5-10 روزی زمان ببره

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
شاتل 4 مگابیت اکو + سرویس گیمینگ با پایین ترین Latency در ایران :
تست DNS های مختلف :

8yl_test_odibehest_95.png

تست سرعت و پینگ ایران و آلمان و انگلیس و آمریکا :
5287243370.png

5287234384.png

5287249751.png

5287252915.png

amon47

کاربر سایت
Jun 20, 2012
65
سلام دوستان.
به خاطر نقل مکان مجبور شدم که اینترنتم رو عوض کنم (حالت فعلی 2 مگابیت نامحدود مخابرات، که دیگه متاسفانه از طرف مخابرات ارائه نمیشه. مهمترین مزیتش هم قیمت خوب (ماهی 74 تومان) نسبت به بقیه بود.) و به خاطر حجم مصرفی بسیار بالا (اون طور که سایت خود مخابرات میگه تو ماه گذشته 250 گیگابایت تقریبا حجم مصرف کردم) مجبورم اینترنت نامحدود بگیرم و کارم با محدود و شبانه و این حرف ها حل نمیشه.
بیشتر ISP هایی رو که چک کردم سرعت بالا (البته بالا که نمیشه گفت، منظور همون 2 مگابیته) نامحدود رو خیلی گرون میدن، تنها جایی که قیمتش خیلی وحشتناک نیست پتیاکه، که اونم برام سوال پیش اومد منظور از قیمت واحد چیه و چه فرقی با قیمت ماهیانه داره؟ و از پینگ خارجیش هم یکمی نگرانم، اون طور که شنیدم خوب به نظر نمیاد (البته تو حالت فعلی هم مجبورم از کاهش پینگ استفاده کنم، در نتیجه اگه کارم با اون راه بیافته راضیم.) و مهم تر از همه اینه که قراره به خاطر Fair use اذیت کنن یا کاری ندارن (چون حجم مصرفی خیلی بالاس میگم سرعت رو کم نکنن.)
خودتون با توجه به شرایط من کدوم شرکت رو پیشنهاد می کنید؟ (منطقه ی مورد نظر: تهران، قیطریه). پینگ تایم و پکت لاس هم طبیعتا مهمه، ولی سرعت دانلود هم نمیخوام بعد یک مدت استفاده سقوط کنه.
پیشاپیش ممنون.

آخرین ویرایش:

naeim_n1

کاربر سایت
Feb 2, 2016
222
سلام دوستان.
به خاطر نقل مکان مجبور شدم که اینترنتم رو عوض کنم (حالت فعلی 2 مگابیت نامحدود مخابرات، که دیگه متاسفانه از طرف مخابرات ارائه نمیشه. مهمترین مزیتش هم قیمت خوب (ماهی 74 تومان) نسبت به بقیه بود.) و به خاطر حجم مصرفی بسیار بالا (اون طور که سایت خود مخابرات میگه تو ماه گذشته 250 گیگابایت تقریبا حجم مصرف کردم) مجبورم اینترنت نامحدود بگیرم و کارم با محدود و شبانه و این حرف ها حل نمیشه.
بیشتر ISP هایی رو که چک کردم سرعت بالا (البته بالا که نمیشه گفت، منظور همون 2 مگابیته) نامحدود رو خیلی گرون میدن، تنها جایی که قیمتش خیلی وحشتناک نیست پتیاکه، که اونم برام سوال پیش اومد منظور از قیمت واحد چیه و چه فرقی با قیمت ماهیانه داره؟ و از پینگ خارجیش هم یکمی نگرانم، اون طور که شنیدم خوب به نظر نمیاد (البته تو حالت فعلی هم مجبورم از کاهش پینگ استفاده کنم، در نتیجه اگه کارم با اون راه بیافته راضیم.) و مهم تر از همه اینه که قراره به خاطر Fair use اذیت کنن یا کاری ندارن (چون حجم مصرفی خیلی بالاس میگم سرعت رو کم نکنن.)
خودتون با توجه به شرایط من کدوم شرکت رو پیشنهاد می کنید؟ (منطقه ی مورد نظر: تهران، قیطریه). پینگ تایم و پکت لاس هم طبیعتا مهمه، ولی سرعت دانلود هم نمیخوام بعد یک مدت استفاده سقوط کنه.
پیشاپیش ممنون.
سلام دوست عزیز
من الان سرویس 2 مگ نا محدود پتیاک دارم و سرعتش خیلی خوبه. سرعت دانلود حدودا 270 KB/s هست
این ماه بالای 250 گیگ دانلود کردم بدون اینکه سرعتم را محدود کنن.
هم سرعتش خوبه و هم پشتیبانی خوب و هم تیم خوبی دارن
شما قیمت هارو بر اساس قیمت ماهیانه در نظر بگیر
قیمت پایه نمی دونم چیه

تست پینگ هم اگه می خوای بگو برات اسکرین بگیرم
ای پی بده بدش برات اسکرین بگیرم

• Like
Reactions: amon47

amon47

کاربر سایت
Jun 20, 2012
65
سلام دوست عزیز
من الان سرویس 2 مگ نا محدود پتیاک دارم و سرعتش خیلی خوبه. سرعت دانلود حدودا 270 KB/s هست
این ماه بالای 250 گیگ دانلود کردم بدون اینکه سرعتم را محدود کنن.
هم سرعتش خوبه و هم پشتیبانی خوب و هم تیم خوبی دارن
شما قیمت هارو بر اساس قیمت ماهیانه در نظر بگیر
قیمت پایه نمی دونم چیه

تست پینگ هم اگه می خوای بگو برات اسکرین بگیرم
ای پی بده بدش برات اسکرین بگیرم
خیلی ممنون دوست عزیز
اگه میتونی از 146.66.152.2 یا 8.8.8.8 پینگ بگیر و اسکرین بزار، دمت گرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر