بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

kest

کاربر سایت
Jun 5, 2012
44
با سلام دوستان میدونم جاش اینجا نیست ولی من میخوام مودم دو آنته بخرم بنظرتون مودم زاکسل بخرم یا تی پی لینک
مزایا و معایب دو مودم رو لطفا بگین
با تشکر

xerp4

کاربر سایت
Nov 19, 2014
60
دوستان شاتلی از طرح یک ماه رایگان شاتل در سایت شاتل لند استفاده کردید ؟ سرعت دانلود خیلی خیلی نوسان داره برای شما هم همین طور هست؟

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
اینم وضعیت دزد ترین و حرومزاده ترین isp کشور شاتل....... که بعد از گذشت یه هفته بعد از تمدید قراردادم هنوزم محدودم!!!!!!!!!!
tlst_wp_ss_20151130_0002.png
م
fdh1_wp_ss_20151130_0001.png

دوستان کسی از شرکت رسانه تهران یا بقیه isp ها که سرویس ptp نامحدود بدون شرط دانلود منصفانه میدنو دزدی نمیکنن میشناسه؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
با سلام دوستان میدونم جاش اینجا نیست ولی من میخوام مودم دو آنته بخرم بنظرتون مودم زاکسل بخرم یا تی پی لینک
مزایا و معایب دو مودم رو لطفا بگین
با تشکر

صفحات قبل گفتیم زایکسل و تی پی لینک نخرید!
این همه مارک خوب چرا میرید سراف مارک های در پیت؟!!!

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
اینم وضعیت دزد ترین و حرومزاده ترین isp کشور شاتل....... که بعد از گذشت یه هفته بعد از تمدید قراردادم هنوزم محدودم!!!!!!!!!!
م
fdh1_wp_ss_20151130_0001.png

دوستان کسی از شرکت رسانه تهران یا بقیه isp ها که سرویس ptp نامحدود بدون شرط دانلود منصفانه میدنو دزدی نمیکنن میشناسه؟

من رفتم سراغ یکی و دوتاشون
قیمتهاشون بالاست

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
من رفتم سراغ یکی و دوتاشون
قیمتهاشون بالاست

والا الان این دزد داره ماهی 70 میگیره سرعتش 0 !!!!!!!!!!!! رسانه تهران قیمتاش بد نیست فقط نمیدونم سرعت دانلود نامحدوداش چطوریه... این یکی دو تایی که میگی ازشون نتم گرفتی یا فقط آمارشونو دراوردی؟

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
م

با تمدید قرار داد سرعت شب زیاد نمیشه با ارتقا سرویس محدودیت شبانه resetمیشه!
اگر محدود هم بشید از ساعت3تا8صبح با بالاترین سرعت میتونید دانلود کنید محدودیت فقط از ساعت1تا3 نصفه شب هست
من از 6به8ارتقا دادم محدودیت شبانه برداشته شد حدودا40گیگ دانلود کردم که محدود شدم به 45کیلوبایت!اما فقط از ساعت1تا3نصفه شب وضعیت ناجوره

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
سلام
من سرعت 10 مگ و 10 گیگ در ماه که از ساعت 4 تا 10 صبح رایگانه داشتم
من حدود 6 ماهه این سرویس رو استفاده می کردم
من میانگین شبی 18 تا 20 گیگ تو ساعت رایگان دانلود می کردم
اما الان دو سه روزه شبی 10 گیگ دانلود می کنم می خواستم بپرسم کسی مشکل من رو داره
به نظر شما من رو محدود کردن یا با مشکل پهنای باند مواجهه شدن
چون شنیده بودم اسیا تک برای سرورای ایران محدودیت نداره
با تشکر

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوستان الان کدوم ispـها روی دانلود شبانه مصرف منصفانه ندارن؟ من خودم فن آوا رو میشناسم فقط

xerp4

کاربر سایت
Nov 19, 2014
60
دوستان ما یه غلطی کردیم گول این شاتل رو خوردیم و تو جشواره یک ماهه دانلودرایگان از سایتاش دانلود کردیم من 2 روز پیش تمدید قرار داد کردم در عرض 2 روز ترافیکم رو خورد)x)x)x)x)x)x)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر