بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
ما هم های وب هستیم داریم له میشم از سرعت خراب این چند وقت یه آپدیت 3 گیگ لایو رو 5 ساعت طول میکشه تا دانلود کنه دانلود بازی ها که بماند وضع خیلی خیلی خراب شده باید به کی گفت این مشکلات رو:-&

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
سلام. سرعت دانلود شبانه ی من به شدت پایین اومده. از آسیاتک اینترنت می گیرم. برا کسی دیگه هم این مشکل پیش اومده یا ایراد از اینترنت منه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام. سرعت دانلود شبانه ی من به شدت پایین اومده. از آسیاتک اینترنت می گیرم. برا کسی دیگه هم این مشکل پیش اومده یا ایراد از اینترنت منه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از سرور های ایرانی یا خارج؟

Sent from my iPad using Tapatalk

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
سلام شبانه آسیاتک چجوریه؟ چه سرویسی داشتی ؟ چقدر میگرفتی الان چقدر میگیری؟

A-Rajabi

کاربر سایت
May 26, 2014
136
از سرور های ایرانی یا خارج؟

Sent from my iPad using Tapatalk

از سرور ایرانی ( با یه مستقیم کننده هم دانلود کردم سرعتم مثل سرعت سرورای خارجی بود ) سرعتم با سرورای ایرانی توی شبانه مثل سرورای خارجی شده

- - -ویرایش - - -

سلام شبانه آسیاتک چجوریه؟ چه سرویسی داشتی ؟ چقدر میگرفتی الان چقدر میگیری؟
فعلا که حالا نمی دونم برای من یا کلی سرعت دانلود شبانش اومده پایین. قیمت اینا هم برو از تو سایتش ببین

omid_zedbaz

کاربر سایت
Oct 2, 2015
17
اقا ما رفتیم پارس انلاین گرفتیم گفتیم از شاتل بهتره بدتر شد
ریدم به این مملکت که از هر نظر از افغانستان هم داریم عقب تر میفتیم اعتراض هم میکنیم میزنن تو سرمون میگن همینه که هست

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
وضعیت الان شاتل
4805631993.png
داداش نوع سرویست چیه ؟:-o

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
بی زحت یه تست از لندن و یه تست از اینجا هم بگیر 210.148.52.133
کامپیوترم خدمات کامپیوتری هست با تبلت نظر میدم .اصلا اون سرور مال چی و کی هست؟
میتونم عکسهای پینگ مورتال کمبت و لست او آس و کیلزون رو بزارم فردا همblack ops 3میاد دستم روز بازی رو آپدیت میکنم وضعیت پینگ اون هم میتونم بزارم
کلا من کوچکترین مشکلی با Gamiingندارم وضعیت پینگ و فوق العاده است با توجه به چیزایی که قبلا تو تاپیک اختلال سراسری اینترنت گفتم

- - -ویرایش - - -

داداش نوع سرویست چیه ؟:-o

سرویس 6مگ که روش پروفایل گیمینگ 4مگ بسته شده

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
کامپیوترم خدمات کامپیوتری هست با تبلت نظر میدم .اصلا اون سرور مال چی و کی هست؟
میتونم عکسهای پینگ مورتال کمبت و لست او آس و کیلزون رو بزارم فردا همblack ops 3میاد دستم روز بازی رو آپدیت میکنم وضعیت پینگ اون هم میتونم بزارم
کلا من کوچکترین مشکلی با Gamiingندارم وضعیت پینگ و فوق العاده است با توجه به چیزایی که قبلا تو تاپیک اختلال سراسری اینترنت گفتم

اون مال سرورهای کونامیه(pes16)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر