بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

omid_zedbaz

کاربر سایت
Oct 2, 2015
17
این حرف در حالت کلی صحت نداره ! من خودم 2 ساله فعاله اصلا مشکل Packet loss ندارم ! Packet loss فکر میکنم به علت نویز خط باشه، که باید خط رو چک کنن ... خود پشتیبانی میتونه نویز رو چک کنه ...

بله ولی اگه نویز و سیگنال خط اوکی باشه از خوده شاتله . سرویس گیم هم ممکنه پکت لاست رو بیشتر کنه هم ممکنه تغییری نده ولی باعث کاهشش نمیشه

- - -ویرایش - - -

این هم از شاتل

تازه تند تند هم ترافیک می پیچونه)x)x)x

در ضمن شما پینگ dns رو هم بگیر , 85.15.1.14 بود برای شاتل فکر کنم , اگه این رو تایم اوت نداشتی ولی مثلا گوگل تایم اوت بود 100% از سمت شاتله ولی اگه دی ان اس هم تایم اوت داشت هم ممکنه از نویز خط باشه هم از شاتل

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
نه داداش اون وی پی ان جداست ربطی به شاتل نداره یوقت چیزی نگی بهشونا گرفتی سرویس آرت 1 بگیر مشکلی نداره... در مورد اون وی پی انم پ.خ بده ادرس سایتو میدم از اونجا بگیری...
سلام مجدد داداش :d آقا من اینو امروز گرفتم. سرعتم رو آرت ۵ سرور داخل ۶۰۰ :(( اون وی پی ان و میدی ببینم شاید اون کارمو راه بندازه البته از این سرعتم راضیم هرچی باشه از مخابرات که دهنمو ... کرده بود بهتره:d

Sajad.Marshal

کاربر سایت
Oct 8, 2015
42
اقا من نت شاتل دارم مشهد
۱۲۸ ولی با سرعت ۵۰۰کیلو بایت دانلود میکنم , یکبار حتی تا ۷۰۰هم رفت
چجوری تست کنم و پینگ بگیرم? بلد نیستم
واسه بازی انلاین اکی هست?
744708cfe12f251d0c98775c759b313e.jpg

Sent from my K016 using Tapatalk

omid_zedbaz

کاربر سایت
Oct 2, 2015
17
اقا من نت شاتل دارم مشهد
۱۲۸ ولی با سرعت ۵۰۰کیلو بایت دانلود میکنم , یکبار حتی تا ۷۰۰هم رفت
چجوری تست کنم و پینگ بگیرم? بلد نیستم
واسه بازی انلاین اکی هست?

Sent from my K016 using Tapatalk

اگه ویندوز هستید start رو باز کنید و search کنید CMD یا سرچ کنید RUN و داخلش بزنید cmd و یه صفجه مشکی باز میشه . توش تایپ کنید ping google.com -t بعد از 10-20 تا خط cntrl+c رو بزنید هم تایم رو میزنه هم packet loss

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
313
این سرویسایه جدید ایرانسل ک 10 گیگ رو یه روز میدن تو تهران وضعیت سرعتش چطوره؟البته اگه نتو به pc بدی.

آخرین ویرایش:

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,536
نام
ایلیا
این سرویسایه جدید ایرانسل ک 10 گیگ رو یه روز میدن تو تهران وضعیت سرعتش چطوره؟البته اگه نتو به pc بدی.

سرعت 3G و LTE ایرانسل بسته به دکلی که ازش آنتن میگیرید و خود گوشی داره ... من خودم LTE دارم و همین بسته 10 گیگ رو دیشب گرفتم بیت ریت دانلودم زیر 2 مگ نمیومد

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
دوستان ما یه اشتباهی کردیم بدون اینکه سرویس جدید بگریم سرویس قبلیمو قطع کردم الان 7 ماه منتها اکثر شکت ها تو منطقه ما(هجرت) سرویساشون خالی نیست .
شرکتی هست که پینگ خوب بده تو محدوده ما؟
در ضمن شاتل هم زنگ زدم PTP میده بهم میخواستم بدونم بدی اب و هوا روش مثل وایرلس خیلی تاثیر داره یا نه .؟
با تشکر

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
دوستان ما یه اشتباهی کردیم بدون اینکه سرویس جدید بگریم سرویس قبلیمو قطع کردم الان 7 ماه منتها اکثر شکت ها تو منطقه ما(هجرت) سرویساشون خالی نیست .
شرکتی هست که پینگ خوب بده تو محدوده ما؟
در ضمن شاتل هم زنگ زدم PTP میده بهم میخواستم بدونم بدی اب و هوا روش مثل وایرلس خیلی تاثیر داره یا نه .؟
با تشکر
سلام دوست عزیز...
نه هیچ مشکل آب و هوایی تاثیر در افت کیفیت سرویس نداره...مگر مشکل شبکه زیر ساخت یا افت سرعت از سمت شاتل باشه...سرویس ptp برای شما بهترین انتخابه....

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
سلام دوستان

آقا من یه نت نا محدود با پینگ خوب میخوام ( بازی راحت میخوام بکنم ) تو منطقه سعادت آباد میخوام .. الان 512 مخابرات دارم و پینگم در همین لحظه 291 :|

میخوام حتی الامکان همین مخابرات بکنم 2 مگ یا 1 مگ ! کسی داره مخابرات 1 مگ یا 2 مگ که بگه وضعیتشون چجوریاس ؟ /:)

به غیر از 1 یا 2 مگ مخابرات دیگه چه نتیو پیشنهاد میکنین ؟

مرسی

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
نت مخابرات کی مشکل نداشت؟!!!(مثل همیشه بله و مثل همیشه جواب شنیدم مشکل سراسریه!!!!!!!!)
اره واقعا خیلی مسخره شده نمیدونید دارن چکار میکن آیا درست میشه؟
پشتیبانی که زنگ میزنی هیچی نمیگن البته بیشتر به شعورمون توهین میکنن

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
اره واقعا خیلی مسخره شده نمیدونید دارن چکار میکن آیا درست میشه؟
پشتیبانی که زنگ میزنی هیچی نمیگن البته بیشتر به شعورمون توهین میکنن

درست؟!!!شک دارم واسه مخابرات این کلمه جواب بده!!!(البته فقط مخابرات نیست کلا اینترنت اینجا جواب نمیده)

برای باز کردن هر صفحه باید 3 تا 4 بار رفرش کنم!!!

عملاً مخابرات اینترنت دگ نمیده داره اینترانت میده!!!

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,885
نام
malek
میگم اینا آدم بشو نیستن بیایین جمعا یه نامه به سونی و ماکروسافت بنویسیم که تمام سرورهاشون رو بیارن ایران.من خودم هر جمعه رایگان آب و جاروشون میکنم :dیه شکلک میخای بزاری کلا pc هنگ میکنه.خدا رحم کنه:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر