بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان کسی تو شیراز دنبال اینترنت وایرلس با پینگ مناسب و قیمت مناسب برای گیم هست به من یه خبر بده .

پینگ همین الان یه هویی :

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
درود
دوستان من از سرویس حجمی شهراد استفاده میکنم
میخوا سرویسمو عوض کنم کدوم isp رو پیشنهاد میکند ؟ ترجیحا نامحدود با قیمت مناسب (برای گیمینگ پینگ خوب و دانلود )

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
سلام دوستان نت مخابرات دارم چند ماهی بود پینگا پایین 600 نبود
من از کاهش پینگ استفاده میکردم که میشد 130
ولی الان یک هفته هست پینگم شده 130
ولی تو بازی دیلی دارم میزنه پینک 130 ولی انگار 300 هست :|
میخوام بدونم میشه واقعا پینگو جوری دست کاری کنن که همچین مشکلی پیش بیاد؟ یا من حساسم
دوتا 2 بازی میکنم

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
دوستان من از شهراد نت میگیرم در یک کلام افتضاح پینگ با تهران ۱۹۰ :| میخوام ای اس پی عوض کنم به دو سه تا شرکت زنگ زدم میگن اگه از همین نتی که داری بیای بیرون دیگه نمیتونی نت بگیری میگن پورت های منطقه مخابراتیتون پر شده و پورت خالی نداره ! واقعا راسته ؟ من الان بیام بیرون از این شرکت دیگه نمیتونم بگیرم ؟ خواهشا جواب بدید بد جوری اعصاب خرد کرده این شهراد آشغال

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,949
نام
محمد حسین
من از پارس آنلاین سرویس میگفرتم تا وقتی که چند ماه پیش دانلود رایگان شبانه رو برداشت و مدعی شده بود که همگی شرکت ها برداشتن و اونها آخرین شرکتی هستند که دانلود رایگان شبانه رو برمیدارن. از اون موقع تا حالا دیگه از تمدید نکردم. اما من چند روزه دنبال جایگزین گشتم و متوجه چندین شرکت شدم که دانلود شبانه دارن
حالا بین انتخاب هایی که دارم شاتل ، آسیاتک و شهراد هست به نظر شما از کدوم یک ی سرویس اینترنت بگیرم که سرعت و قیمتش نسبت به سرویسی که میده خوب باشه
اولویت با دانلود شبانه سرعت بالا هست، مخصوصا برای دانلود بازی و آپدیت کنسول میخوام، مثل مخابرات الکی الکی یکسری از سرویس ها نبدن و ***** نکنن مثل itunes و http://store.sonyentertainmentnetwork.com
غرب تهران، مرکز شهید زارعی
دوستان اگر کسی تجربه داره یا نسبت به سرویس هر کدوم از این ۳ شرکت شاتل ، آسیاتک و شهراد اطلاعاتی داره ممنون میشم بهم راهنمایی کنه
یا اگر پیشنهاد دیگه‌ایی برای دانلود رایگان شبانه دارید ممنون میشم مطرح کنید مثلا شرکت دیگه یا طرح خاصی

از دوستان یه سوال نسبتا مهم داشتم
ببخشید شخصی هست که از سرویس های نامحدود آسیاتک استفاده کرده باشه ؟
سرعتش به چه صورت هست ؟ مثلا 512 نامحدودش چطوری هست ؟ چند کیلوبایت هست سرعت دانلودش ؟ و پینگش خوبه
ممنون میشم اگر کمک کنید
باتشکر
برا بار 5467 نامحدود اسیاتک نگیرید
اما شبانش یه چند روزی خراب شد اما الان برگشته رو دانلود 1 مگ تو کرج تو سه راه گوهردشت ،اما بستگی به منطقتون داره از سرورهای خوب داخلی
در مورد سرورهای خارجی و سرورهایی که به فندق شکن نیاز داره رو 2 ممگ 150 و 10 مگ 240 میگیرم خیلی واضح هست
و سرورهای بیشتر سایتهای مطرح دانلود گیم و نرم افزار ماله اساتک هست مثل yasdl و download.ir و p30day و میهن دانلود و دانلودها و فارسروید و ....
اما خودتونو بکشید از سرور خارجی بالای 250 نمیتونید بگیرید
پینگش اقفتضاحه و سرعت باز کردن وب با فندق شکن تو روز و پیک مصرف داغونه
قطعی نداره ولی اگر انلاین باز هستید نیاید سمتش چون افتضاحه
اگه ارشیو جمع کنید عالیه

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
برا بار 5467 نامحدود اسیاتک نگیرید
اما شبانش یه چند روزی خراب شد اما الان برگشته رو دانلود 1 مگ تو کرج تو سه راه گوهردشت ،اما بستگی به منطقتون داره از سرورهای خوب داخلی
در مورد سرورهای خارجی و سرورهایی که به فندق شکن نیاز داره رو 2 ممگ 150 و 10 مگ 240 میگیرم خیلی واضح هست
و سرورهای بیشتر سایتهای مطرح دانلود گیم و نرم افزار ماله اساتک هست مثل yasdl و download.ir و p30day و میهن دانلود و دانلودها و فارسروید و ....
اما خودتونو بکشید از سرور خارجی بالای 250 نمیتونید بگیرید
پینگش اقفتضاحه و سرعت باز کردن وب با فندق شکن تو روز و پیک مصرف داغونه
قطعی نداره ولی اگر انلاین باز هستید نیاید سمتش چون افتضاحه
اگه ارشیو جمع کنید عالیه
سرویس ۲ مگ حجمی برای دانلود شبانه چطوره؟
من هم دانلود میکنم و هم بازی آنلاین اما نیازه به دانلود دارم مثلا الان حتی نمیتونم بازی یه آپدیت کنم یا بازی جدید دانلود کنم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,949
نام
محمد حسین
سرویس ۲ مگ حجمی برای دانلود شبانه چطوره؟
من هم دانلود میکنم و هم بازی آنلاین اما نیازه به دانلود دارم مثلا الان حتی نمیتونم بازی یه آپدیت کنم یا بازی جدید دانلود کنم
اگه بی گزینه ای بگیر
یه خوبی اسیاتک قابلیت تغییر سرعت هست مثلا وسط قرارداد میخوای سرعتتو از 2 مگ ببری ده مگ یه مبلغی پرداخت میکنی که ما به التفاوت این دو سرویسو و سرویسو عوض میکنی
اونم اون بالا گفتم سررعت از داخلی با ده مگ فرقی نداره اگه مرکزت شلوغ نباشه البته رجایی شهر کرج از شلوغترین مراکزه اما فکر کنم مرکز خوبیه و سیستمش به روزه من هم تو پارس 1 مگ شبانه میزدم هم اینجا البته دو سه روز اسیاتک خراب کرد
فرقی ندارن
اما تو دانلود از سرور خارجی لیمیته 2 مگ رو 140 و 10 مگ 240-250
چه با فندق شکن چه بی اون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر