بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,764
نام
مارشال
این کلیپ رو دیدم حیفم اومد اینجا نذارم. فوق العاده س. :d (البته چون بوق تیوب ـه باید قیرشکن داشته باشید.)
[video=youtube;0ilMx7k7mso]https://www.youtube.com/watch?v=0ilMx7k7mso[/video]
من میخوام isp عوض کنم شاتل پینگش چجوریه؟دوستم میگه چون دانلود شبانه شو محدود کردن خیلیا رفتن از شاتل این باعث شده خلوتتر بشه واسه گیم بهتر باشه :d
من تا پارسال داشتم. زیاد جالب نبود. قیمتش هم که فضایی.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
دوستان برید کنار بزارید باد بیاد :d
3861797023.png

- - -ویرایش - - -

پ اون ۷درصد چی میگن اون وسط!!!؟:D
thumb_HM-2013590826731277901384120474.2017.jpg
:d

kamyar.73

کاربر سایت
Aug 25, 2013
76
سلام دوستان دو تا سوال داشتم اگر یکی جواب بده ممنون میشم

1.سریع ترین اینترنت نامحدود کشور چیه؟ هزینه اصلا مهم نیست و مهم هم نیست اگر فقط به شرکت بدن باز من میتونم برای خودم بگیرم
2.سریع ترین اینترنت محدود کشور چیه؟ میخوام حداقل 100 گیگ تو ماه حجم داشته باشه. باز هم همونطور که گفتم قیمت برام مهم نیست

ممنون

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
سلام
دوستان اینجا کسی از آسیاتک سرویس داره ؟ من توی 3 روز ازم 7 گیگ کم شده، در صورتی که من نهایتا اگر 3 گیگ مصرف داشتم توی ساعت غیر رایگان.

خواستم ببینم از شما هم اینجوری دزدی کردن ؟

-FPS Doug-

کاربر سایت
Sep 28, 2014
61
نام
ممد
سلام دوستان دو تا سوال داشتم اگر یکی جواب بده ممنون میشم

1.سریع ترین اینترنت نامحدود کشور چیه؟ هزینه اصلا مهم نیست و مهم هم نیست اگر فقط به شرکت بدن باز من میتونم برای خودم بگیرم
2.سریع ترین اینترنت محدود کشور چیه؟ میخوام حداقل 100 گیگ تو ماه حجم داشته باشه. باز هم همونطور که گفتم قیمت برام مهم نیست

ممنون
اگه تهرانی برو پتیاک مناطق پوشش رو بگیر
در کل وایرلس ها سرعتشون خیلی بیشتره

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,764
نام
مارشال
سلام
دوستان اینجا کسی از آسیاتک سرویس داره ؟ من توی 3 روز ازم 7 گیگ کم شده، در صورتی که من نهایتا اگر 3 گیگ مصرف داشتم توی ساعت غیر رایگان.
خواستم ببینم از شما هم اینجوری دزدی کردن ؟
سلام دوست عزیز.
آره منم حدودا 10 روز پیش که متوجه شدم تقریبا 10-15 گیگ از حجمم کم شده در صورتی که چه تو ساعت های رایگان چه غیره اصلا انقدر مصرف نداشتم.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
چند وقته که دقیقا از ساعت 5-6 بعد از ظهر به بعد تا صبح فرداییش! سرعت دانلود با خارج بشدت کند میشه ...یعنی به 20 -30 کیلو میرسه .... عملا بعد از ظهر ها نت به ف..اک میره ....:-&

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
من نمی دونم این سرویس های 10 مگابایتی رو با چه حسابی به ملت میدن وقتی خط 2 مگی اون قدر نویز روی این سیم های مسی ایجاد می کنه که دائما خط قطع میشه اونوقت خط 10 مگی ... ؟!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من نمی دونم این سرویس های 10 مگابایتی رو با چه حسابی به ملت میدن وقتی خط 2 مگی اون قدر نویز روی این سیم های مسی ایجاد می کنه که دائما خط قطع میشه اونوقت خط 10 مگی ... ؟!
دیگر از دزد جماعت نباید بپرسید چرا، ملت نباید بگیرند که متاسفانه می گیرند.یک مشت کلاش و کلاهبردار جمع شدن دوره همدیگر به اصطلاح دارند چیزی می دن دست من و شما به نام اینترنت که کوچکترین شباهتی به اینترنت نداره.

- - -ویرایش - - -

دیگر از دزد جماعت نباید بپرسید چرا، ملت نباید بگیرند که متاسفانه می گیرند.یک مشت کلاش و کلاهبردار جمع شدن دوره همدیگر به اصطلاح دارند چیزی می دن دست من و شما به نام اینترنت که کوچکترین شباهتی به اینترنت نداره.

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
این سرور ها و سایتهای کاهش پینگ چجوریاست؟ واقعی ـــــه؟ پلاستیکی ـه؟

الان مثلا این حجم هایی ک زده بره خودش چیه دقیقا؟

یعنی نت نامحدود هم داشته باشی محدود میشه؟

خرید سرویس کاهش پینگ

اگه پینگت با خارج حدود 150-200 و بیشتر باشه خوب کار میکنه!
اینا چون با vps داخلی کار میکنن و محدودیت حجمی دارن، سرویسای حجمی میفروشن! خوبیشم اینه که سر ماه نیاز به تمدید نداره اگه حجم مونده باشه!! حجمشم جدا از حجم سرویس نته!! مثلن نت محدود داشته باشی وقتی با اینا کار میکنی حجم نتت مصرف نمیشه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر