بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,591
نام
حسین
مخابرات افتضاحه افتضاح صبح تا الان نتونستم یه دست بازی کنم همش قعطی
شبکه 3gاضافه کردن ما باید جورشو بکشیم؟

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
کی گفت نامحدود؟ گفتم شبانه رایگان!

اینا الان شبانه رایگانم داره؟ یعنی سرعت 10 مگ با این قسمت ارزون میدن اونم با شبانه رایگان؟ اونم فقط 1 به 8؟ من باورم نمیشه :| یعنی شبانشم 1 به 8 میشه؟ :| اگه اینطوری باشه سرعت دانلودش باید 1250 کیلوبایت بشه! که شبی بالای 20 گیگ میشه دانلود کرد شبانه :|
من اصلا نمیدونم درک کنم :|

تهرانیا کجایین یکی جواب بده دیگه :|
من تهرانم.هر نقطه تهران کیفیتش با جای دیگه ای از تهران فرق میکنه.
ده مگابایت که نمیدن.اون رو به شرکتا میدن.
شما یه زنگ به 2020 بزنی جواب همه سوالات رو میگیری

BY TapaTalk

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
اساتید یه سوال فنی داشتم:
من دیروز رفتم مخابرات تغییر تعرفه بدم و 5 مگ بگیرم گفتن 5 مگ رو فقط برای مراکز تجاری میدن. آیا میشه برای شرکت بابام یه 5 مگ بگیرم و اون username و pass ی که باید توی قسمت PPPoE مودم بزنم رو بجای اینکه روی مودم شرکت بابام بزنم روی مودم خودم بزنم و 5 مگ رو بندارم روی مودم خودم؟؟؟

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
اساتید یه سوال فنی داشتم:
من دیروز رفتم مخابرات تغییر تعرفه بدم و 5 مگ بگیرم گفتن 5 مگ رو فقط برای مراکز تجاری میدن. آیا میشه برای شرکت بابام یه 5 مگ بگیرم و اون username و pass ی که باید توی قسمت PPPoE مودم بزنم رو بجای اینکه روی مودم شرکت بابام بزنم روی مودم خودم بزنم و 5 مگ رو بندارم روی مودم خودم؟؟؟

حرف مفت زده یه مجوز بگیر ببر بده بهت میدن مگه کشکه دوست منم الان داره

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
حرف مفت زده یه مجوز بگیر ببر بده بهت میدن مگه کشکه دوست منم الان داره
داداش شما مخابرات دزد و خسیس اراک رو نمیشناسی. با یه عالمه خواهش و التماس فرستادنم پیش رییس شون. اونم گفت باید شماره صاحب خونه و قولنامه خونه و یه نامه از دانشگاه بیاری و یکساله قرارداد ببندی تا بهت سرعت های بالا(!) بدیم. :|
بعد جالب اینجاس که توی تعرفه های خونگی شون (که از تهران براشون فرستادن) 5 مگ هم داره میگه اونو اشتباه نوشتن :|
حالا مجوز از کجا بگیریم دقیقا؟

bazips33

کاربر سایت
Aug 1, 2012
95
نام
sina
سلام دوستان من رادیو و کابلو گرفتم 1 سوال دارم میخوام ببینم مزیت وایرلس با adsl چیه یعنی ارزش نصب داره واسه دانلود میگم یکم راهنمایی کنید

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام دوستان من رادیو و کابلو گرفتم 1 سوال دارم میخوام ببینم مزیت وایرلس با adsl چیه یعنی ارزش نصب داره واسه دانلود میگم یکم راهنمایی کنید

1 خط اشغال نمیکنه (دردسر رانژه و تخلیه و اینا.)
2 معمولا چون خلوت تره پینگش بهتره.

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
داداش شما مخابرات دزد و خسیس اراک رو نمیشناسی. با یه عالمه خواهش و التماس فرستادنم پیش رییس شون. اونم گفت باید شماره صاحب خونه و قولنامه خونه و یه نامه از دانشگاه بیاری و یکساله قرارداد ببندی تا بهت سرعت های بالا(!) بدیم. :|
بعد جالب اینجاس که توی تعرفه های خونگی شون (که از تهران براشون فرستادن) 5 مگ هم داره میگه اونو اشتباه نوشتن :|
حالا مجوز از کجا بگیریم دقیقا؟

از شرکت یه مجوز بگیر اشنایی چیزی به خود شرکت بگو برای اینترنت میخوام بگیرم من از داییم که صنایع فولاد بود گرفتم

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
من میخوام نتم رو از صبانت به مخابرات تغییر بدم به نظرتون می ارزه ؟ خیلی مخابرات ارزون تره تقریبا قیمت صبانت 128 با مخابرات 2 مگ یکی در میاد
از نظر بازی انلاین (psn ) جطوریاس ؟ فیفا مشکلی پیش میاد باش ؟

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
من میخوام نتم رو از صبانت به مخابرات تغییر بدم به نظرتون می ارزه ؟ خیلی مخابرات ارزون تره تقریبا قیمت صبانت 128 با مخابرات 2 مگ یکی در میاد
از نظر بازی انلاین (psn ) جطوریاس ؟ فیفا مشکلی پیش میاد باش ؟
دوست عزیز می‌تونی از پینگت با صبا نت یه عکس بذاری ? ،راستی‌ ازش راضی‌ هستی‌ یا نه؟

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
از نظز سرعت چطوره؟

بستگی به isp داره. مثلا من الان ماهی 70-80 میدم (غلط تعرفه گرفتم.) 3 مگابیت با 8 ساعت شبانه بدون افت سرعت. البته اصل تعرفه 1 مگ 1 گیگ 40 ت هستولی 3 مگ میده همیشه امامن تو روز خیلی حجم استفاده دارم . ارتباط گستر هم هست تعرفه هاش متعادل ترن و سرعت بالاتر ولی پینگش بده

شما یه سرچ بزن وایرلس خوزستان تعرفه ها رو پیدا کن.

اما در کل بنظرم سرعتش پایدار تره (خوزستان که اون وضع افتضاح رو داره میشه گفت بهترین انتخابه)

یه مزیت دیگه اینه 2 سوت از هر کدوم خسته شی شرکت عوض میکنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر