بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,391
نام
Majid
یکی از دوستام تو تهران میخواد این طرحارو بگیره!
مخابرات استان تهران - اینترنت پرسرعت (ADSL)

اینا چجوریه؟ شبانه داره؟ سرعتش چقده؟
الان اینکه میخواد 10 مگابیتشو بگیره سرعت دانلودش چقد میشه؟
کسی گرفته این طرحارو؟

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,629
نام
حسین
عجب ادامایین اینا چرا اینقدر اجحاف میشه به استان های غیر تهران ؟
برا ما (خوزستان ) اول نامحدود هارو قیمتشون رو دوبرابر کردن یعنی من 512 رو گرفتم پنجاه و خورده ایی الانم کلا برشون داشتن معلوم نیست برگردونن یا نه حجمی ها هم گرونن
اونوقت تعرفه های تهران

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
واقعا این مخابرات داره ظلم میکنه.
من اهوازم نامحدود رو کلا اول قیمتش رو 3 برابر کردند بعد هم جمع کردند.
تازه دانلود شبانه هم نداریم و اون رو هم برداشتند.
اگر بخوای بری از یه ISP دیگه بگیری میگن که خطت رو به PCM تبدیل میکنیم (با بهانه نبود امکانات) و از جای دیگه ای نمی تونید اشتراک بگیرید.

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
یکی از دوستام تو تهران میخواد این طرحارو بگیره!
مخابرات استان تهران - اینترنت پرسرعت (ADSL)

اینا چجوریه؟ شبانه داره؟ سرعتش چقده؟
الان اینکه میخواد 10 مگابیتشو بگیره سرعت دانلودش چقد میشه؟
کسی گرفته این طرحارو؟
کدوم طرح ها رو؟فقط میتونید محدود بگیرید.نامحدود دیگه نمیدن.سرعت دانلود هم تقسیم بر 8 کن سرعتت به دست میاد.

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
620
نام
مهدی
سلام..دوستان شبا که دانلود رایگان میشه ایا سرعت سرورهای داخلی هم میاد پایین برای شما؟؟مثلا دانلودها ..
نه. برعکس من سرعتم با سرورای خارجی افت میکنه شبا. عذابی میکشم از سرور خارجی دانلود کنم

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
اينجا خوزستان شهر فلك زده ما پيشگامان گرفتم سرعت خيلي خيلي پايين بود بهشون گفتم ميگن پهنايي باند نداريم براتون كمه رفتم پارس آنلاين بازم ميگن پهنايي باند نداريم از اونورم مخابرات يهو نامحدود ور ميداره يهو برميگردونه با قيمت چند برابر الانم باز برداشته نامحدود رو از اونورم براي ما پورت خالي هم ندارن اصلا ماشالله اينترنت زير خط قرمز فقر شده ديال آپ وضعيتمون ماهي هم 45 تومن ميدم الان 256 پار انلاين از همون اول ماه دانلودم 10 يا 20 پينگ هم افتضاح 512 پيشگامان هم داشتم دقيقا همين وضعيت بخاطر پهنايي باند..براي هر ثبت نام جديد بجايي 10 تومن پول وصل كردن خط 15 تومن ميبرن اصلا وضعيت افتضاح اينترنت مونده حصرت تو دلم=((

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
اينجا خوزستان شهر فلك زده ما پيشگامان گرفتم سرعت خيلي خيلي پايين بود بهشون گفتم ميگن پهنايي باند نداريم براتون كمه رفتم پارس آنلاين بازم ميگن پهنايي باند نداريم از اونورم مخابرات يهو نامحدود ور ميداره يهو برميگردونه با قيمت چند برابر الانم باز برداشته نامحدود رو از اونورم براي ما پورت خالي هم ندارن اصلا ماشالله اينترنت زير خط قرمز فقر شده ديال آپ وضعيتمون ماهي هم 45 تومن ميدم الان 256 پار انلاين از همون اول ماه دانلودم 10 يا 20 پينگ هم افتضاح 512 پيشگامان هم داشتم دقيقا همين وضعيت بخاطر پهنايي باند..براي هر ثبت نام جديد بجايي 10 تومن پول وصل كردن خط 15 تومن ميبرن اصلا وضعيت افتضاح اينترنت مونده حصرت تو دلم=((

کرمانشاه هم با یه ذره تخفیف همینه داداش. منم در غم خودت شریک بدون.

نت وایرلس نیست تو خوزستان؟

- - -ویرایش - - -

h!otmail.com بسته شده؟؟؟

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,678
مخابرات همین الان یهویی : :d پینگ با 8.8.8.8 هم کلا تعطیله امروز .

o9b5xi15mrrlo6007q8h.png

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
ارایه‌کنندگان برتر اینترنت پرسرعت معرفی شدند

[h=2]در سه ماهه اول سال ۱۳۹۳[/h]ارایه‌کنندگان برتر اینترنت پرسرعت معرفی شدند
» سرویس: اقتصادي - ارتباطات و فناوري اطلاعات
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از ارزیابی اپراتورهای دارنده پروانه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) و معرفی ارایه‌کنندگان برتر سرویسهای ارتباطی و فناوری اطلاعات در سه ماهه فروردین، اردیبهشت و خرداد خبر داد.
به گزارش ایسنا، حسن رضوانی گفت: از بین ۱۲ شرکت ارائه‌کننده خدمات اینترنت پرسرعت (ASDL)، شرکتهای آریا رسانه تدبیر و انتقال داده‌های آسیاتک به طور مشترک رتبه اول، شرکت پارسان لین ارتباطات رتبه دوم و داده گستر عصر نوین رتبه سوم را کسب کردند.
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری با اشاره به اینکه قانونمندی، توسعه و اجرا، تعرفه‌ها، کیفیت سرویس، پشتیبانی و بویژه رضایتمندی مشتریان از شاخصهای ارزیابی اپراتورهاست، افزود: در این ارزیابی شرکتهای ندا گستر صبا، پیشگامان توسعه ارتباطات، عصر انتقال داده‌ها به ترتیب رتبه‌های چهارم، پنجم و ششم و شرکتهای داده پردازی فن‌آوا و انتقال داده‌های رهام داتک بطور مشترک رتبه هفتم و شرکت مخابرات ایران رتبه هشتم را کسب کردند.
وی در باره استفاده از سایر روشها در کنار نظرسنجی از مشترکین و مشارکت آنها در این ارزیابی‌ها اظهار کرد: بزودی سامانه ارزیابی دوره‌ای اپراتورها در پورتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی راه‌اندازی خواهد شد و مشترکین می‌توانند با همکاری و مشارکت در نظرسنجی‌های این سازمان و با پاسخگویی دقیق به سوالات طرح شده در حوزه خدمات اینترنت پرسرعت در ایجاد فضای رقابتی و ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات سهیم باشند.

ایسنا - ارایه‌کنندگان برتر اینترنت پرسرعت معرفی شدند

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
فکر کنم خبری شده ما نمیدونیم - پینگ منم ترکیده رفته رو 400 - شهراد
البته کاهش پینگ دارم ولی چون تایم اوت داره اونم کاری نمیتونه بکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر