بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

منم اراکم نت اینجا هم پوکیده ... منم اینترنتم رو از مخابرات میگیرم پیج رو هم دیگه با نذر و نیاز باز میکنه عجب وضعی شده به خدا زنگ هم میزنی پشتیبانی میگن همه چی ردیفه

دوستان دیگه امروز بدون فکر رفتم نت رو عوض کردم این قدر پارس انلاین رو اعصاب بود :|
از اواگستر گرفتم :دی چند روز دیگه کانکتم میکنن .
مثل این که ماه اول 6 مگ رایگان میدن :دی بعدش هم که من یا همین 6 میگیرم یا 8 :دی
خلاصه امیدوارم تو بازی انلاین اعصاب خرد نکنه :دی

دوستان دیگه امروز بدون فکر رفتم نت رو عوض کردم این قدر پارس انلاین رو اعصاب بود :|
سرویس وایرلس شون یه زمانی حرف نداشت :دی

آواگستر فقط تهران ADSL میده؟

دوستان با شروع فعالیت نسل سوم ایرانسل از امروز در تهران و سپس سایر نقاط کشور طی یکی دو ماه آینده سرعت اینترنت adsl تا حدودی کاهش خواهد داشت چون پهنای باند کشور بسیار شلوغ میشه تا پهنای باند جدید توسط زیر ساخت اضافه بشه.

دوستان با شروع فعالیت نسل سوم ایرانسل از امروز در تهران و سپس سایر نقاط کشور طی یکی دو ماه آینده سرعت اینترنت adsl تا حدودی کاهش خواهد داشت چون پهنای باند کشور بسیار شلوغ میشه تا پهنای باند جدید توسط زیر ساخت اضافه بشه.
sms اش از طرف شاتل اومد امروز هم هم یکم اختلال داشتم حالا انگار قبلا چی میدادن که تازه سرعت هم کمتر میخواد بشه !

من که اعصابم از مخابراط نابود شد پارس آنلاین هم گرفتم ر یه خط دیگه این مخابراط هم نگه داشتمش ببینم بعدا چه خاکی بر سرم بکنم )x ما که نفهمیدیم این 1 ماهه چه مرگش شد این نت یدفعه همه چی خراب شد
پارس چه طوره الآن؟ کسی پارس داره تو تهران راهنمایی کنه

sms اش از طرف شاتل اومد امروز هم هم یکم اختلال داشتم حالا انگار قبلا چی میدادن که تازه سرعت هم کمتر میخواد بشه !

نسل سوم موبایل عظیم ترین پهنای باند مصرفی تاریخ اینترنت ایران رو میگیره، زیر ساخت باید فورا پهنای باندش رو افزایش بده وگرنه سرویس ها با قطعی و کاهش سرعت بالایی رو به رو میشن.

من اول این ماه 2 مگ گرفتم , درست نصف روز سرعت 260 بود بعد تا شب سرعت 100 شد . فردا صبح با سرعت 150 شروع شد دوباره نصف روز که تموم شد سرعت 60 بعد این اتفاق انقدر تکرار شد تا اخر هفته .
شروع هر هفته سرعتم 240 اخر هفته 20 .
مشکل چیه ؟

خدا بخیر کنه :| اونموقع که چیزی اعلام نمیکردن و همه چی "ظاهرا" عادی بود، وضعیت این بود؛ الآن که دیگه خودشون دارن میگن اختلال داره این چند ماه، دیگه وضعیت چجور بشه

کدوم طرح ها رو؟فقط میتونید محدود بگیرید.نامحدود دیگه نمیدن.سرعت دانلود هم تقسیم بر 8 کن سرعتت به دست میاد.
کی گفت نامحدود؟ گفتم شبانه رایگان!

اینا الان شبانه رایگانم داره؟ یعنی سرعت 10 مگ با این قسمت ارزون میدن اونم با شبانه رایگان؟ اونم فقط 1 به 8؟ من باورم نمیشه :| یعنی شبانشم 1 به 8 میشه؟ :| اگه اینطوری باشه سرعت دانلودش باید 1250 کیلوبایت بشه! که شبی بالای 20 گیگ میشه دانلود کرد شبانه :|
من اصلا نمیدونم درک کنم :|

تهرانیا کجایین یکی جواب بده دیگه :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or