بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

ماکسنت تبریز 1ماهی هست که پینگ اینطوریه!!
110cc47.png

قطع و وصلی‌ اینا چی‌ . یا پاکت لاست با ۴.۲.۲.۴ و ۸.۸.۸.۸ هم پینگ میذ‌اری . راستی‌ قبل اون یه ماه چطور بود؟
مشتری ۴ سال ماکس نت بودم راستشو بگو

سلام دوستان
من 2 مگ مخابرات دارم مرکز دامغان - استان سمنان
قبلا سرعت دانلودم 800 kb بود قبلا منظورم یک هفته قبل بود و تو ساعات رایگان تقریبا با 250 کیلو بایت دانلود میکردم ! تو ماه رمضان سرعت دانلود در ساعات رایگان به 50Kb رسید
این روند ادامه داشت تا بعد ماه رمضان به روال سابق برگشت!
ولی الان 2 روز هست که کلا سرقت دانلود از 800Kb به 100 رسیده اونم تو طول روز نه ساعات رایگان! شبا که فکر کنم با سرعت 50 دانلود کنه
مشکل چیه دوستان ؟
فلجم کرده این اینترنت همه دانلود هام خوابیده دیگه نمیدونم باید چیکار کنم کسی دیگه ای این مشکلو داره ؟
تو بازی Dota 2 که هم لگ و هم دیلی خیلی زیاد شده

دوستان یه راه پیذا کردم برای اینکه شبها سرعت بالا داشته باشیم

------------
من از یه شرکت خصوصی نت 1 مگ دارم..نامحدود سرعت دانلود 140-160
ماهی 46 هم میدم
البته نامحدود واقعی نه این الکی ها

آخرین ویرایش:
دوستان یه راه پیذا کردم برای اینکه شبها سرعت بالا داشته باشیم
برا شبانه رایگان محدود؟
لابد همونی که غیلتر شکنو قبل از ساعت رایگان روشن میکنی بعد میزنی رو دی ال سرعت با روزانه فرقی نمیکنه :دی
من رو شاتل تست میکردم کار نمیکرد :| ولی برا خیلیا جواب میداد ولی رو مخابرات طرح قبلیم مثل شیر جواب میداد خیلی خوب بود اما اواخر انگار فهمیدن درستش کردن :دی این طرح جدیدمم که کلا شبانه و روزانش سرعتش یکیه عالیه مشکلی ندارم :دی

- - -ویرایش - - -

ما داریم از دست مخابرات تو 2 تا تاپیک خود کشی میکنیم میخوای بیای مخابرات؟ باید به همه پیشنهاد کرد سمتش نیان گند ترین سرویس دهنده شده این 2 هفته (دیشب پینگم 120 یک تام اوت نداشت نمیتونستم فیفا بزنم امروز 600 تایم اوت داره خدا به خیر کنه)
والا توی ایران کلا نمیشه گفت کدوم آی اس پی خوبه کدوم آی اس پی بد! توی یک شهر خوبه توی یک شهر افتضاح!

الان بهترین شرکت برای دانلود شبانه کدومه ؟؟؟
میگن چند وقت پارس آنلاین خوب شده!!! بگیرم؟
الان آسیاتک دارم پیشنهادم اینکه که کسی طرفش نره اصلا

اینترنت منم ترکید بالاخره اونم بعد از ماه ها که ثبات داشت!
تصور اینکه حدود ده میلیون نفر 24 ساعته به پهنای باند چندمگابیتی اینترنت 3G ایرانسل وصل بشن برای پهنای باند ایران چیزی مثل جوک میمونه!
زیر ساخت فورا باید ده ها گیگ اینترنت بین الملل رو اضافه کنه وگرنه از شهریور به بعد شاهد فاجعه خواهیم بود،

منم پارس آنلاین دارم دو سه ماه خوب بود از دو سه روز دوباره شروع کرد به تایم اوت متناوب تو هر چند دقیقه.شبا هم این تایم اوت هست و باعث یه مشکل عجیب تو IDM شده.وقتی دانلود قطع میشه دیگه اتوماتیک وصل نمیشه...باید خودم دستی Stop بعد Resume بزنم:|.تو این چندساله از این مشکلات قطع و وصلی زیاد بوده ولی هیچ وقت چنین چیزی تجربه نکردم.
تورنت البته مشکلی ندارم

دانمارک رکورد سرعت اینترنت را شکست

دانمارک پرسرعت‌ترین اینترنت دنیا را با سرعت 43 ترابیت بر ثانیه داراست. این رکورد در گذشته برای کشورهایی نظیر کره جنوبی و آمریکا بوده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ سرعت اینترنت مبحثی است که در تمامی کشورها از مباحث مهم شمرده می‌شود.

در این میان کشورهایی نظیر: کره جنوبی،سوئد، نروژ، آمریکا، فنلاند و ... از جمله پرسرعت‌ترین اینترنت‌ها را دارا هستند.

اما دو روز پیش در کشور دانمارک محققان دانشگاه dtu رکورد سرعت در فضای سایبر را بدست آورند.

43 ترابیت بر ثانیه یا 5300 گیگابایت در ثانیه!

برای هضم این سرعت می‌توان تصور کرد که اطلاعات یک هارد دیسک 5 ترابایتی را در کمتر از 1 ثانیه انتقال دهیم. یا فیلم 120 دقیقه‌‌ای fullHD یا 1080P را در کثری از ثانیه دانلود کنیم.

با توجه به اینکه این سرعت با تکنولوژی اتصال تک لیزری- تک فیبری بدست آمده امکان اجرای آن در کشورها فراهم شده و می‌تواند در دسترس عموم نیز قرار بگیرد.

دانمارک پرسرعت‌ترین اینترنت دنیا را با سرعت 43 ترابیت بر ثانیه داراست. این رکورد در گذشته برای کشورهایی نظیر کره جنوبی و آمریکا بوده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ سرعت اینترنت مبحثی است که در تمامی کشورها از مباحث مهم شمرده می‌شود.

در این میان کشورهایی نظیر: کره جنوبی،سوئد، نروژ، آمریکا، فنلاند و ... از جمله پرسرعت‌ترین اینترنت‌ها را دارا هستند.

اما دو روز پیش در کشور دانمارک محققان دانشگاه dtu رکورد سرعت در فضای سایبر را بدست آورند.

43 ترابیت بر ثانیه یا 5300 گیگابایت در ثانیه!

برای هضم این سرعت می‌توان تصور کرد که اطلاعات یک هارد دیسک 5 ترابایتی را در کمتر از 1 ثانیه انتقال دهیم. یا فیلم 120 دقیقه‌‌ای fullHD یا 1080P را در کثری از ثانیه دانلود کنیم.

با توجه به اینکه این سرعت با تکنولوژی اتصال تک لیزری- تک فیبری بدست آمده امکان اجرای آن در کشورها فراهم شده و می‌تواند در دسترس عموم نیز قرار بگیرد.

با این سرعت عملا دیگه هارد دیسک ها useless میشن ! همون طور که الانم هم بحث ذخیره سازی کلود خیلی داغه !
فقط سوالی که برای من پیش اومده تو سرعت های بالا عملا سرعت دانلود از سرعت کپی توی هارد بیشتر میشه مثلا شما میخوای یک فیلم فول HD دانلود کنید عملا این فیلم تو چند ثانیه دانلود میشه ولی برای ذخیره شدن تو هارد نیاز به چند دقیقه زمان هستش حالا این وسط این اختلاف چجوری جبران میشه ؟

ماکسنت تبریز 1ماهی هست که پینگ اینطوریه!!
110cc47.png
خیلی عجیبه دیروز شب ایشون تواین آخرین پستشون درباره ماکس گفتن
ما که تو ۴ سال هم چین چیزایی ندیدیم :d هیچ چیز جالبی‌ از ماکس ندیدیم
- - -ویرایش - - -

اینترنت منم ترکید بالاخره اونم بعد از ماه ها که ثبات داشت!
تصور اینکه حدود ده میلیون نفر 24 ساعته به پهنای باند چندمگابیتی اینترنت 3G ایرانسل وصل بشن برای پهنای باند ایران چیزی مثل جوک میمونه!
زیر ساخت فورا باید ده ها گیگ اینترنت بین الملل رو اضافه کنه وگرنه از شهریور به بعد شاهد فاجعه خواهیم بود،
شما هم میگید امروز ماکس... جالبه هر دو ماکس هستید یعنی‌ اینقدر تضاد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or