بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Milena

کاربر سایت
Apr 27, 2014
60
MAX VIP چنده سرعت دانلودش؟ تورو خدا بگید من فردا نرم ضایع شم!
داش مسعود من فردا اگه برم ماکس نت میتونم سرویسم رو عوض کنم؟ چجوریاس قضیه ؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
MAX VIP چنده سرعت دانلودش؟ تورو خدا بگید من فردا نرم ضایع شم!
داش مسعود من فردا اگه برم ماکس نت میتونم سرویسم رو عوض کنم؟ چجوریاس قضیه ؟

باهاشون حرف بزن کارت سخت هست ولی،
سرعت سرویس vip تقریبا 350 تا 500 کیلوبایت هست. سرویس های رویال هم تا 1000 کیلوبایت.

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
بنده خودم در ابتدای دولت یه کمپین راه انداختم و نزدیک سه هزار ایمیل توسط کاربران اینجا و پرشین تولز و پی سی ورلد ارسال شد برای رئیس جمهور، خبرشم تو کلی سایت رفت، اگر مخالف این حرکت ها بودم خودم انجامش نمیدادم،
ولی متاسفانه در ایران چند مافیای فوق العاده پر قدرت داریم که دست آقازاده ها توش هست و از مردم عادی هیچ کاری بر نمیاد،
یکیش خودرو هست،یکیش اینترنت،یکیش... بماند!
از روزی که هنوز این وزیر رو انتخاب نکرده بودن اینجا گفتم که یه امیدهایی به این دولت دارم، شما ها هم اجمعین بهم حمله کردین که تو باز شروع کردی کدوم امید و...!
آدم با امیدش زندست، قبول.
ولی بعضی وقتها کار با امید و دعا حل نمیشه،
واقعا نمیشه!
بحث اینترنت ایران هم از اون بحث ها هست،
برای حل این مشکل باید یه همت میلیونی بخرج داد و همه چند میلیون کاربر فعال اینرتنت کشور دست ب دست هم بدن. اما آیا واقعا این ممکنه؟ متاسفانه ما به یک خودباوری جمعی نرسیدیم. ولی به خودهواهی بسیار خوبی رسیدیم. به طوری که اگر من اینرتنتم خوب باشه هیچ کاری به همسایم،دوستم توی فروم، یا یک رهگذر توی خیابون ندارم! خودم اینرتنتم خوب باشه بقیه به جهنم! این تفکر غالب کاربران اینترنت ایران هست،
من خودم تو این چند سال که اینجا به اینترنت و اخبار و مشکلاتش رسیدم و پرداختم خودم بهترین اینترنت رو داشتم ولی هیچوقت نگفتم بیخیال بقیه به درک!
نمیدونم چی بگم فقط میگم از ماست که بر ماست،
اگر یه روز به خودباوری جمعی برسیم اون روز میتونیم مشکلات انحصار رو از این کشور برداریم. وگرنه اون بالایی ها بسیار خوش نشستم و میلیاردها میلیارد سود از جیب من و شما به دهان بدون تهشون سرایزر شده و میبلعن و هیچ انگیزه ای برای بهبود اوضاع ندارن و نخواهند داشت،

.
بله کاملا درسته ، همون موقع خودم یکی از کسانی بودم که تمام حرف هایی رو که می زدید به باد انتقاد می گرفتم ، همین الانم به این حرکتی که پیش اومده امیدوارم ولی اطمینانی از به به نتیجه رسیدنش طوری که همه ی ما می خوایم ندارم.
همونطور که 36 ساله امیدی نیست ولی ما بازم تلاش می کنیم و امیدواریم
دوستان دیگه هم لطفا بحث های خارج از تاپیک رو دامن نزنن، مخصوصا به دوستانی که چند بار خصوصی پیام دادم و هنوز هم می بینم رعایت نمی کنن!!
با کنایه و ایهام صحبت کردن کار درستی نیست اونم زمانی که من تنها کسی ام که توی این صفحه مصداق بارز اون کلمه ی قرمز شده هستم !

متاسفانه بحث شاید در نگاه اول از نظر هر کسی بحثی خارج تاپیک به نظر برسه ولی در حقیقت مشکل اصلی بحث اینترنت همین قضیه است که خیلی ها (90%) کاربرها از ماجرا کاملا بی خبر هستند ، البته حرفت درسته چون نه من تو بازیسنتر کاره ای هستم و نه سابقه ای طولانی دارم که حالا بخوام بحث رو باز کنم و در صورت ایجاد مشکل برای انجمن جوابگو باشم ، همون یک باری هم که یک ماه سر همین قضایا بن بودم نشون دهنده جو انجمن هست و بیشتر از این نمی خوام ماجرا رو کش بدم... بگذریم همینجا بحث رو میبندم.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
نت مخابرات بازم ترکیده!
پینگ 100 من رسیده به 300!
اره داداش کلا مخابرات پوکیده هم سرعت دانلودها پایین امده و کلا سرعت دانلود نوسانی شده هم پینگ مرخص شده
از بچه ها کسی هست که سرویس 5مگ مخابرات رو داشته باشه؟سرعت دانلودش رو میخواستم بدونم

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
به عنوان برادر کوچک همه شماها و کسی که چند سال تو این فروم بودم و دیدم دارم میگم :
اول از همه من طرف حرفم به اقا مسعود هست و اقا فرشید . دیدم که هم مسعود و هم فرشید واسه پیگیری این جور مسائل تاپیک های زیادی زدن
ببینید همیشه اختلاف نظر وجود داشته و وجود خواهد داشت .اصلا اگر این اختلاف نظر نباشه دنیای ما الان اینجا نبود که .سعی کنید که این اختلاف نظر ها رو به یه ارزش والا برسوندیش و ازش سود ببرین .
با خراب کردن هم دیگه نه شما ها سودی میبرین نه کاربرها .این بیاد حرکت شما رو خراب کنه و بگه به نتیجه نمیرسید اون یکی بیاد با لحن بد جواب بده مطمئن باشید که به هیچ جا نمیرسیم. انتقاد همون طور که میدونید از اختلاف نظر میاد .سعی کنید انقاد سازنده باشه نه قصد تخریب دیگران .
به قول اقا محمد خدا رو شکر یه حرکتی داره انجام میشه که اگه بعد ها این کار به نتیجه نرسید دلمون نسوزه که ای خدا چرا نرفتیم دنبال حقمون این جور مسائل .به جاش بگیم ما رفتیم دنبالش ،اعتراض هم کردیم ولی اونا کوتاهی کردن و به فکر جیبشون بودن .
نتیجه حرفام این که پشت هم باشید نه روبه رویه هم .مطمئن باشید فقط فقط فقط اتحاد ما باعث میشه که به خواستمون برسیم

آخرین ویرایش:

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
اره داداش کلا مخابرات پوکیده هم سرعت دانلودها پایین امده و کلا سرعت دانلود نوسانی شده هم پینگ مرخص شده
از بچه ها کسی هست که سرویس 5مگ مخابرات رو داشته باشه؟سرعت دانلودش رو میخواستم بدونم
والا مخابرات تهران که من دارم سرعت رو تقسیم بر 8 میکنن وبهت میدن
مثلا 512 سرعت دانلود میشه 64
البته محدود باشه سرعتش بالاتره.-
---
من چند تا رفیق دارم توی اراک هستند.اونها گرفته بودن سرعتش جالب نبود.البته نامحدودش
ولی محدودش خوب بود.

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود

سعی کنید از شهر خودتون کسی رو پیدا کنید چون سرویس های مخابرات در یک شهر در مراکز مخابراتیش باهم فرق داره چه برسه یه استان یا یه شهر دیگه، از خودشونم میتونید بپرسید و سرعت تقریبی رو بهتون میگن معمولا.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
به عنوان برادر کوچک همه شماها و کسی که چند سال تو این فروم بودم و دیدم دارم میگم :
اول از همه من طرف حرفم به اقا مسعود هست و اقا فرشید . دیدم که هم مسعود و هم فرشید واسه پیگیری این جور مسائل تاپیک های زیادی زدن
ببینید همیشه اختلاف نظر وجود داشته و وجود خواهد داشت .اصلا اگر این اختلاف نظر نباشه دنیای ما الان اینجا نبود که .سعی کنید که این اختلاف نظر ها رو به یه ارزش والا برسوندیش و ازش سود ببرین .
با خراب کردن هم دیگه نه شما ها سودی میبرین نه کاربرها .این بیاد حرکت شما رو خراب کنه و بگه به نتیجه نمیرسید اون یکی بیاد با لحن بد جواب بده مطمئن باشید که به هیچ جا نمیرسیم. انتقاد همون طور که میدونید از اختلاف نظر میاد .سعی کنید انقاد سازنده باشه نه قصد تخریب دیگران .
به قول اقا محمد خدا رو شکر یه حرکتی داره انجام میشه که اگه بعد ها این کار به نتیجه نرسید دلمون نسوزه که ای خدا چرا نرفتیم دنبال حقمون این جور مسائل .به جاش بگیم ما رفتیم دنبالش ،اعتراض هم کردیم ولی اونا کوتاهی کردن و به فکر جیبشون بودن .
نتیجه حرفام این که پشت هم باشید نه روبه رویه هم .مطمئن باشید فقط فقط فقط اتحاد ما باعث میشه که به خواستمون برسیم

دوست عزیز، اصلا بحث اختلاف نظر نیست، بحث ایجاد پستی خلاف قوانین سایت و دارای مضمون نامرتبط هست که از طرف هیچ کاربری پذیرفته نیست، من از ایشون دوستانه خواستم که تجدیدنظر کنن و ایشون گفتن دوس دارم فریاد بزنم، مطالب ایشون هم مملو از توهین و تهمت به بقیه هست، شما اسم این رو میزاری اختلاف نظر؟! خبر بی ارزش و ربط دادنش به بحث اینترنت رو می زاری اختلاف نظر؟! کدوم تخریب از طرف من صورت گرفت؟!

موضوع اینه که ایشون می خوان ورای قوانین صحبت کنن و من می گم نه تنها قابل قبول نیست بلکه اصلا در این سایت مجاز نیست! همین!

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
اقا فرشید شما داری جا پای اقا مسعود میزاری... این راهی که میری ایشون رفته و سرش به سنگ خورده!هنوز یادم هست که چه کلید کلیدی میکردن ایشون!این راه هیچ نتیجه ای نداره!
البته شما هم از روی منظق داری پیش میری چون راه دیگه ای نسیت.ولی انکار کردن صحبت ههای ایشون... ، خودتون میدونید درست نیست ..
..

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
دوست عزیز، اصلا بحث اختلاف نظر نیست، بحث ایجاد پستی خلاف قوانین سایت و دارای مضمون نامرتبط هست که از طرف هیچ کاربری پذیرفته نیست، من از ایشون دوستانه خواستم که تجدیدنظر کنن و ایشون گفتن دوس دارم فریاد بزنم، مطالب ایشون هم مملو از توهین و تهمت به بقیه هست، شما اسم این رو میزاری اختلاف نظر؟! خبر بی ارزش و ربط دادنش به بحث اینترنت رو می زاری اختلاف نظر؟! کدوم تخریب از طرف من صورت گرفت؟!

موضوع اینه که ایشون می خوان ورای قوانین صحبت کنن و من می گم نه تنها قابل قبول نیست بلکه اصلا در این سایت مجاز نیست! همین!

حرف شما درست فرشید جان .
میدونم که مسعود قصد بدی برای گذاشتن این خبر نداشته . فقط میخواسته بگه که تو دولت قبلی زیاد به بحث اینترنت بها داده نشده.
چون مسعود یه سری راه ها رو رفته الان دلش مسوزه.سره دل سوزیش برای اینترنت هست
شما 2 از کاربرا های با سابقه هستید .کار درستی نیست این جوری به هم بی احترامی کنید. new user ها این مطالب و میبینن الگو میگیرن و فروم دچار 2 گانگی میشه .یه سری ها چون نظر مسعود رو قبول دارن از اون حمایت میکنن یه سری ها هم نظر شما رو بیشتر به ارزش های خودشون نزدیک تر میببن از شما پشتیبانی میکنن.که این جور یار کشی و گرو کشی ها تو همین تایپک تو همین چند صفحه دیده میشه.
این کارا فقط فروم رو 2 دسته میکنه . میشه مثل یکی از فروم های همسایه که قبل ها بسته شد
بیاید با انتقاد سازنده از هم برید جلو

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
حرف شما درست فرشید جان .
میدونم که مسعود قصد بدی برای گذاشتن این خبر نداشته . فقط میخواسته بگه که تو دولت قبلی زیاد به بحث اینترنت بها داده نشده.
شما 2 از کاربرا های با سابقه هستید .کار درستی نیست این جوری به هم بی احترامی کنید. new user ها این مطالب و میبینن الگو میگیرن و فروم دچار 2 گانگی میشه .یه سری ها چون نظر مسعود رو قبول دارن از اون حمایت میکنن یه سری ها هم نظر شما رو بیشتر به ارزش های خودشون نزدیک تر میببن از شما پشتیبانی میکنن.که این جور یار کشی و گرو کشی ها تو همین تایپک تو همین چند صفحه دیده میشه.
این کارا فقط فروم رو 2 دسته میکنه . میشه مثل یکی از فروم های همسایه که قبل ها بسته شد

قصد و غرض مطرح نیست، ایشون باید بهتر از همه قوانین سایت رو بدونه، محتوای اون مطلب به هیچ وجه جای اختلاف نیست، جای مطرح کردن مطلب مورد اختلاف ما هست!! " هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد"! و اینکه کاری که ممکنه از کاربرای بی تجربه و تازه کار سربزنه از ایشون مورد انتظار نیست. و اینکه حالا که بیشتر کاربران با هم همفکری کردن که حرکتی رو به جلو ببرن از یه کاربر با تجربه ی تحصیلکرده انتظار نمیره که بطور ناگهانی خلاف جهت عمل کنه و اینطوری جو رو متشنج بکنه!
من جایی به کسی بی احترامی نکردم، هر جا هست بگید همین الان درستش کنم!

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
سلام دوستای عزیز من دنبال یه شرکت خوب برای خرید اینترنت صرفا برای بازی کردن میگردم مخابرات داشتم بد نبود ولی خیلی نوسان پینگ داشت یه روز 100 یه روز 300 کلا کسی رو نزدیک خودم ندارم که نت خوب داشته باشه فقط خواستم بدونم که شرکت عالی که گیم رو پشتیبانی بده وجود داره

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
حرف شما درست فرشید جان .
کاملا موافقم.
در حقیقت مشکل از من بود که بحث رو کش دادم و مسائل بی ربط اضافه کردم ، مقصر اصلی هم من هستم از همه عذر خواهی می کنم.
من همونطور هم که در پاسخ مسعود هم گفتم از حرکت فرشید حمایت می کنم هر کمکی هم بخواد در حد توانم براش انجام میدم تا شاید بتونیم به یک اینترنت ایده آل برسیم. از دوستان هم خواهش می کنم دیگه به بحثی که پیش اومد دامن نزنند تا تاپیک به حالت عادی بر گردد.@};-

- - -ویرایش - - -

سلام دوستای عزیز من دنبال یه شرکت خوب برای خرید اینترنت صرفا برای بازی کردن میگردم مخابرات داشتم بد نبود ولی خیلی نوسان پینگ داشت یه روز 100 یه روز 300 کلا کسی رو نزدیک خودم ندارم که نت خوب داشته باشه فقط خواستم بدونم که شرکت عالی که گیم رو پشتیبانی بده وجود داره
والا مثل اینکه سمت خوزستان مشکلات زیرساختی زیاد دیده شده در این هفته ها بنابراین بعید می دونم الان ISP ای خیلی خوب عمل کنه ولی پارس آنلاین و شاتل هر دو سرویس گیم دارند که پینگ رو تا 10-20 ms با ایران پایین میاره و های وب هم به نظر خوب میاد ، بعد از اینا مخابرات هست. حالا باز دوستانی که با منقطه ی خوزستان آشنا هستن هم راهنمایی کنند بهتر هست.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
فقط من این آخر یه نکته رو بگم. اشتباه بزرگی توی پیج وزیر انجام شد. و دلایل زیادی هم داشت که توی متن گزارش بود ولی من فکر نمی کنم اون همش باشه.

به تایپک udp برگردید میبینید که یه شعله کوچیک بود و داشت کار سازنده ای انجام میشد با کامنتا (نسبتا) بعد دوستان شروع کردند که نت ایران فلانه فُلانه اه چه مملکتیه و حرف هایی که ضمن درست بودنشون جو تایپکو بهم زد و از انتقاد سازنده خارج شد. دیرپاسخ دادن وزیر و گفتن اینکه تاثیری روی گیم نداره مثل زدن کبریت به انبار باروتی بود که خودمون با دیدن نیمه خالی لیوان (که خوب خیلی هم زیاد بود:d) و ربط دادن یه سری مساعل گذشته که الان بگم فیل میشیم میره به دولت جدید باعث شد که فکر کنیم زیرساخت یه غوله که باید شاخشو بشکنیم. (بله فساد زیاد شده بود ولی دیدید که اون چیزایی که باید میرفت رفته از زیرساخت. و udp هم برنامه دوستان 3 Foot h ی و کمممممممم نبوده.) من نمیگم بی تقصیر بودم. خیلی کارایی رو که نباید میکردم کردم و جا داره منم از همه دوستان معذرت بخوام اما در کل اینو بگم که یه بحث منفی رو جوری ادامه ندید(هر چقدر هم حقیقت باشه) که باعث بشه یه قطره آب مونده ته لیوان هم دیده نشه و چیزی که با مذاکره حل میشده با جنگ حل شه(که نمیشه و شرمندگیش میمونه برامون). نذارید اتفاق بد دیگه ای سر حرف های اون شخص بیفته .

اینکارا دقیقا مثل این میمونه که به یه آدم عصبی که تصادف کرده توی هوای 40 درجه و ماه رمضان تیکه بپرونید. اونوقت اگه خدایی ناکرده نکشتتون حتما با شکستگی به خانه باز میگردید:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر