بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
90852267883082408740.png

این مسیر طولانی طبیعیه!!؟
با توجه به این، مشکل پینگ بالام از ispـه یا منطقه و مودم و ...!!؟

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
سلام
من قبلا از مخابرات تهران 2 مگ نامحدود داشتم سرعت دانلود روی 230-250 بود . الان 1 مگ دارم 120-130 .
الان دنبال سرعت بالاتر از 2 مگ ام . فقط هم برای دانلود میخوام برای همین نامحدود میخوام . پینگ خیلی مهم نیست برام خوب بود چه بهتر نبود هم مهم نیست . دنبال سرعت بالا ام فقط قیمت ماهیانه 130-140 تومن بیشتر نباشه تهش 150 . بهترین شرکتی میتونم تو تهران سرویس بگیرم کجاست ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .

Crazy Joker

کاربر سایت
Oct 29, 2010
174
نام
Hossein
سلام
من قبلا از مخابرات تهران 2 مگ نامحدود داشتم سرعت دانلود روی 230-250 بود . الان 1 مگ دارم 120-130 .
الان دنبال سرعت بالاتر از 2 مگ ام . فقط هم برای دانلود میخوام برای همین نامحدود میخوام . پینگ خیلی مهم نیست برام خوب بود چه بهتر نبود هم مهم نیست . دنبال سرعت بالا ام فقط قیمت ماهیانه 130-140 تومن بیشتر نباشه تهش 150 . بهترین شرکتی میتونم تو تهران سرویس بگیرم کجاست ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .
بعید میدونم چیزی که شما می خواهید باشه...چون من ارزون ترین نامحدود (بجز مخابرات) رو توی پیشگامان دیدم که 1 مگ رو میده 90 تومن که طبق گفته خودشون سرعت دانلود رو 120 فیکس هست...خلاصه بعید میدونم بشه با 140 تومان اینترنت نامحدود واقعی با سرعت بالاتر از 2مگ گرفت...

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستان من پارس آنلاین دارم سرعت دانلود در روز نزدیک 1 مگ هست تا ساعت 1:59 بعدش سرعت خیلی افت میکنه با سرور های داخلی میشه 200 و با خارجی ها 70
تا دو هفته پیش اینجوری نبود و شبانه راحت با 500 تا هم دانلود میکرد زنگم میزنم پشتیبانی میگه ساعت اوج ترافیکه و کاریش نمیشه کرد
آخه سرویس من 2 مگ محدود و اگه به 8 تقسیم بشه میشه 256
به نظرتون این کارشون تخلف نیست؟
ممنون میشم راه حلی براش بگید

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوستان من پارس آنلاین دارم سرعت دانلود در روز نزدیک 1 مگ هست تا ساعت 1:59 بعدش سرعت خیلی افت میکنه با سرور های داخلی میشه 200 و با خارجی ها 70
تا دو هفته پیش اینجوری نبود و شبانه راحت با 500 تا هم دانلود میکرد زنگم میزنم پشتیبانی میگه ساعت اوج ترافیکه و کاریش نمیشه کرد
آخه سرویس من 2 مگ محدود و اگه به 8 تقسیم بشه میشه 256
به نظرتون این کارشون تخلف نیست؟
ممنون میشم راه حلی براش بگید

به نظرت همون تقسیم بر هشتش تخلف نیست!!؟
یا اینکه مخابرات بدون مجوز نت بفروشه تخلف نیست!؟
و...

IIXX_SHAYAN_XXII

کاربر سایت
Mar 22, 2008
329
سلام

راستی از خود مخابرات میشه بالاتر از 2 مگ گرفت ؟ فقط نامحدود باشه .

آخرین ویرایش:

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
90852267883082408740.png

این مسیر طولانی طبیعیه!!؟
با توجه به این، مشکل پینگ بالام از ispـه یا منطقه و مودم و ...!!؟
فک کنم داری از چیز میز پی ان استفاده میکنی .
مشکل پینگ یه راست برمیگرده به زیر ساخت .بهترین کار این که از دوستات تو شهر خودت سوال کنی واسه پینگ

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
فک کنم داری از چیز میز پی ان استفاده میکنی .
مشکل پینگ یه راست برمیگرده به زیر ساخت .بهترین کار این که از دوستات تو شهر خودت سوال کنی واسه پینگ

چیزپی‌ان ندارم! فقط cfosspeed داشتم که واسه اطمینان اونم خارج کردم!!
پینگ دوتا از دوستامو پرسیدم! یکیش مخابرات داشت میگفت طرف 200 میچرخه ولی اونی که isp خودم بود پینگش 300 بود حدودا!! البته نتش همون 1 به 8ـیا بود!(مال من یه سره‌ست چون سرعت دانلودم 120ـه با اینکه نت 128 دارم!)

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
چیزپی‌ان ندارم! فقط cfosspeed داشتم که واسه اطمینان اونم خارج کردم!!
پینگ دوتا از دوستامو پرسیدم! یکیش مخابرات داشت میگفت طرف 200 میچرخه ولی اونی که isp خودم بود پینگش 300 بود حدودا!! البته نتش همون 1 به 8ـیا بود!(مال من یه سره‌ست چون سرعت دانلودم 120ـه با اینکه نت 128 دارم!)

بازم پرس و جو کن .بعضی از این شرکت های بینام نشان نت خوبی میدن.
اون عادی هست سرعت 256 مخابرات می تونی باهاش 30^40 دانلود کنی به خاطر این که خطو رو همون 256 میبندن
ولی شرکت های خصوصی مثل اسیا و پارس و شاتل و ... امکان داره خطو رویه 1 مگ ببندن با این که تقاضای 256 میکنی !!!!

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
شاتل برترین برند اینترنتی شد

شاتل براساس آرای مردمی و مصرف‌کنندگان در میان شرکت‌های ارایه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت محبوب‌ترین برند شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی شاتل، رای‌گیری مردمی از کاربران و مردم در جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف‌کنندگان صورت گرفته بود که از سوی انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و فراکسیون حمایت از حقوق مصرف‌کننده مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در این جشنواره شاتل موفق شد عنوان برترین برند در میان شرکت‌های ارایه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت و تندیس زرین جشنواره برندهای برتر مصرف‌کنندگان را دریافت کند.

مراسم معرفی و اهدای تندیس برندهای محبوب مصرف‌کنندگان روز بیستم بهمن ماه سال جاری در محل سالن‌های همایش‌های صدا و سیما برگزار شد و رای‌گیری آن از هفتصد هزار مصرف‌کننده پیش از این در ماه‌های دی و بهمن سال 92 به صورت اینترنتی انجام شده بود.

شاتل همچنین موفق شد در این جشنواره بالاترین تعداد رای در میان گروه‌‌های مختلف صنایع را کسب کند.
هدیه شاتل به همین مناسبت:
شرح​
هدیه شاتل​
زمان اختصاص​
دوره قابل استفاده​
دارندگان سرویس‌*های اختصاصی (Dedicated)​
یک ساعت مکالمه تلفن بین*‌المللی​
٣ اسفند ماه ١٣٩٢​
کلیه*‌ی دارندگان سرویس*‌های یاد شده می‌توانند یک ساعت مکالمه تلفن بین‌*المللی رایگان طی روزهای ٣ اسفند ماه تا ٩ اسفند ماه ١٣٩٢ داشته باشند.​
دارندگان سرویس‌های ویژه آرت​
یک ساعت مکالمه تلفن بین*‌المللی​
٣ اسفند ماه ١٣٩٢​
کلیه*‌ی دارندگان سرویس‌*های یاد شده می‌‌توانند یک ساعت مکالمه تلفن بین‌*المللی رایگان طی روزهای ٣ اسفند ماه تا ٩ اسفند ماه ١٣٩٢ داشته باشند.​
دارندگان کلیه*‌ی سرویس‌*های اکو و اکو آفیس​
یک گیگ ترافیک رایگان​
٣ اسفند ماه ١٣٩٢​
طبق قوانین سرویس‌های اکو و اکوآفیس​
دارندگان کلیه*‌ی سرویس*‌های اکولایت​
نیم گیگ ترافیک رایگان​
٣ اسفند ماه ١٣٩٢​
طبق قوانین سرویس‌های اکو و اکوآفیس​

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
خدایی من نه ازشاتل پینگ درست و حسابی دیدم نه شبانه درست و حسابی نه نامحدود درست و حسابی واسه وب گردی فقط خوبه . ایرانی جماعت هم اکثرشون عشقشون همون وب گردیه .
واقعا این خبر رو که شنیدم حرسم گرفت . من بعد از شاتل رفتم مخابرات تا الان بیشتر از 10 بار قعطی در حد چند ساعت نداشته دانلودش هم شبی 3-4 گیگه و پینگشم خوبه اونی هم که میگه واسه وب گردی خوب نیست نمیدونم من ندیدم بد باشه .
اابته تخم مرغ شانسیه ...

max4wdc

کاربر سایت
Mar 1, 2013
48
بله بالایی درست میگه ، منم خیری از شاتل ندیدم دوستان که پیگیر تاپیک هستن حتما پست های منم دیدن ، خوب خداروشکر شنبه شاتل رو لغو کردم و دوباره برگشتم پیشگامان و امروز نتم وصل شد اون زمان میگفتم این پیشگامان عجب داغونه حالا دیگه وقتی مزه شاتل رو چشیدم فهمیدم چی داشتم قبلا :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر