بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
درود .
دوستان وقتی داری دیال میکنی شرکت متوجه میشه با چه شماره ای یه یوسر داره دیال میکنه ؟ :D
مخصوصاً داتک :D

99% میقهمن.
اون یک درصد هم باز میفهمن ولی ممکنه تو اون لحظه نفهمن یا متوجه نشن.:biggrin1:
با اکانت بقیه برین خیلی تابلو میفهمن:biggrin1:، نکنین بهتره . عواقب خوبی هم نداره. تو برگ قرارداد که یه نسخش دستتون هست نوشته چیکار میتونن بکنن در صورت انجام این کار!

King Of P3rsia

کاربر سایت
Nov 1, 2011
24
:d
1736631734.png
:d:d :d:d
:d:d:d :d:d:d
:d:d:d:d :d:d:d:d

آخرین ویرایش:

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
1736631734.png
:d:d :d:d
:d:d:d :d:d:d
:d:d:d:d :d:d:d:d
داداش اینترنتت ADSL یا وایرلس!؟ از کدوم شرکت گرفتی!؟ چقدر هزینه کردی!؟ 6ماه دارم لایو میزنم یک روز بدون لگ بازی نکردم:(

کسی از شرکت رنگین کمان سرویس داشته!؟ کیفیتش خوبه!؟

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
دوستان طرفای آزادی ه خراب شده isp که ping خوب داشته باشه چیه؟ الان مخابرات دارم تا ۱۰۰۰ هم میره. فقط واسه بازی آنلاین می خوام ممنون میشم کمک کنید

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
دوستان طرفای آزادی ه خراب شده isp که ping خوب داشته باشه چیه؟ الان مخابرات دارم تا ۱۰۰۰ هم میره. فقط واسه بازی آنلاین می خوام ممنون میشم کمک کنید
اوه اوه!! هزار!!؟؟ مال من 400 تا 500 هستش اعصاب نذاشته واسم!! اگه تهرانی که کلی شرکت هست ! آسیا تک یا صبانت شنیدم خوبه!

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
اوه اوه!! هزار!!؟؟ مال من 400 تا 500 هستش اعصاب نذاشته واسم!! اگه تهرانی که کلی شرکت هست ! آسیا تک یا صبانت شنیدم خوبه!
مثلا با آسیا تک چقدر بهتر میشه؟ من به ۳۰۰ به خدا راضیم :( pvp توی wow اصلا نمیشه بازی کرد

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
داداش من اسیاتک هستم تا حالا هم کلی isp عوض کردم میتونم بگم که اسیاتک پینگش عالیه ولی امان از موقعی که یه مسکل پیش بیاد اونوقت اشغالترین پینگ رو داره

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
وای امروز رفتم مخابرات این ADSL کمتر از Dial up شون رو قطع کردم! اول گفتم ۲مگ می خوام انگار بهش فحش دادم! گفت برو با رئیس صحبت کن اونم گفت فقط به اساتید و پزشکان می دیم اونم ۵۱۲! گفتم : ;;) بعدم قطعش کردم حالا زنگ زدم شاتل خیال خودمو راحت کنم
حالا نمی دونم این مخابراته کی قطع میشه من که هنوز وصلم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر