بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Gamerlast

کاربر سایت
Sep 15, 2008
201
948872037.png

با VP. سرعت آیلود بیشتـر از دانلود میشه چه جالب :d

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
:(
به جون هممون پارس آنلاین به درد بازی آنلاین نمیخوره.پینگش مسخره است
من خودم 256 پارس آنلاین هستم ولی فقط و فقط وفقط به درد دانلود با کامپیوترمیخوره نه بازی کردن
سرعت دانلودش در فضا سیر میکنه (نزدیک 150 تا200 kb)ولی اصلا آپلود نداره
در کل برای کسایی که بیشتر آنلاین بازی میکنن خیلی بده .:(

Gamerlast

کاربر سایت
Sep 15, 2008
201
:(
به جون هممون پارس آنلاین به درد بازی آنلاین نمیخوره.پینگش مسخره است
من خودم 256 پارس آنلاین هستم ولی فقط و فقط وفقط به درد دانلود با کامپیوترمیخوره نه بازی کردن
سرعت دانلودش در فضا سیر میکنه (نزدیک 150 تا200 kb)ولی اصلا آپلود نداره
در کل برای کسایی که بیشتر آنلاین بازی میکنن خیلی بده .:(
بله خب ؛ مشکلات پارس آنلاین پینگ نا مناسب و اختلاف فاحش (!) بین سرعت دانلود و آپلودشون هست

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
دوستان یکی منو راهنمایی کنه لطفآ.
من سرویس art1 شاتل دارم، پینگش اصلآ خوب نیست و شبها اصلآ نمیشه بازی کرد در حالی که از ساعت 7 صبح تا 4-5 ساعت خیلی خوب میشه. ولی تست سرعت و پینگم در تمام زمان تقریبآ ثابته،حالا میخام بدونم دلیلش چیه؟
یه سوال دیگه هم میخاستم بدونم این سرویس های office شاتل پینگش پایین تره یا نه؟

Dante.Atash

کاربر سایت
Sep 8, 2010
3
من سرویس art1 شاتل دارم، پینگش اصلآ خوب نیست و شبها اصلآ نمیشه بازی کرد در حالی که از ساعت 7 صبح تا 4-5 ساعت خیلی خوب میشه. ولی تست سرعت و پینگم در تمام زمان تقریبآ ثابته،حالا میخام بدونم دلیلش چیه؟
دوست عزيز يكي از دوستام همين سرويس را داشت.اولاش راضي بود تا اين كه فصل تابستان رسيد.روز به روز پينگش بد مي شد:-oپينگش تا جايي رسيد كه بازي هم نمي تونست بكنه:((جواب:1_يكي از دليلاش زياد شدن كاربران شاتل.2_استفاده زياد كاربران در تابستان.3_اطلاع زيادي از سرويس هاي office ندارم.فقط ميدونم براي اداره هاست;)

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
دوستان من الان چند روزه که از شاتل سرویس Eco-512 گرفتم. تو status کانکشنم قسمت recieved همینطوری داره سریع زیاد میشه. بدون اینکه من دانلودی بکنم یا حتی مرورگر باز باشه. خیلی عجیبه. باید اینطوی باشه؟؟ پشتیبانیش فعلا نیست! خواهشا بگید چه نوع خاکی به سر بریزم؟ همینطوری داره پول هدر میره! الان از دیروز تا الان هیچ کار مهمی نکردم ولی نزدیک 600 مگ میگه استفاده شده. :-s

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,633
نام
iMAN
دوستان من الان چند روزه که از شاتل سرویس Eco-512 گرفتم. تو status کانکشنم قسمت recieved همینطوری داره سریع زیاد میشه. بدون اینکه من دانلودی بکنم یا حتی مرورگر باز باشه. خیلی عجیبه. باید اینطوی باشه؟؟ پشتیبانیش فعلا نیست! خواهشا بگید چه نوع خاکی به سر بریزم؟ همینطوری داره پول هدر میره! الان از دیروز تا الان هیچ کار مهمی نکردم ولی نزدیک 600 مگ میگه استفاده شده. :-s
یه ضرب المثل قدیمی میگه : شاتل = کلاهبرداری در حد تیم ملی !:d
من یکی از دوستام همین طوری که شما میگی شد رفت شرکت دید که نزدیک 2 گیگ از ترافیکش سوت شده :-oبعد از کلی دعوا و ... رفت فسخ کرد باهاشون ! حالا شما هم هوای خودت رو بگیر همین بلا سرت نیاد ...! ( البته برای بعضی ها این جوری شده شاید بستگی به محل سکونت و منطقه و...) باشه !

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
بنده هم ART1 دارم . . . شاتل پینگش خوبـه برادر . . . مشکلـی نداره

شاتل غلط کرد Ping خوب میده
من خودم 6 ماه Art1 داشتم وتقعا واسه بازی آبروریزیه!
همه تو لایو مسخره ات می کنن شمایی که میگی پینگت با شاتل خوبه یه تست بگیر اینجا بزار ببین که زیر 300 نیست!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان متاسفانه تعدادیتون فقط میدونید پینگ یه عدد و بس!
اصلا نمیدونید به چی بستگی داره!
سعی میکنم از مهمترین علت های زیاد شدن پینگو بنویسم! اگه جا گذاشتم شما اضافه کنید:
1. خیلترینگ مخابرات! همین باعث شده که یه 100 تا 150 میلی ثانیه بیاد روی پینگ هر فرد ایرانی!
2. شیرینگ و پهنای باند تا خرخره پر شده isp ها که از 50 تا 1000 و گاهی تا 3000 میلی ثانیه به
پینگتون اضافه میکنه!
3. اون سروری که باهاش پینگو چک میکنید! شلوغ هست یا خلوت؟ و چقدر قوی هست!
4. فاصله! فاصله سرور تا شما بر روی پینگ بسیار موئث است!
5. پهنای باند شما روی پینگتون هیچ تاثیری نداره! بر خلاف تصور عامه!
6. موارد بالا برای adsl بود! برای اینترنت های بیسیم مواردی از قبیل: امواج مزاحم فضا! موانع طبیعی و مصنوعی و حتی گرد و غبار هوارو اضافه کنید!
یه مورد رو هم ذکر کنم! بعضی از دوستان وثلا در بندر عباس هستن و cod4 رو بازی میکنن که سرور توی تهران هست!
پینگ تهرانی ها که سرور بیخ گوششون هست و طبق عرف جهانی باید تا 15 یا 20 میلی ثانیه باشه 70 80 90 هست و پینگ اون بازیکن بندرعباسی 130 هست! کلی هم اعتراض میکنه چرا پینگم بده!
یقین بدونید اگه سرور بندر عباس بود پینگ تهرانی ها بدتر از شما هم میشد! پس این ملاک نیست!
این داستان رو اینجا داریم که بعضی ها اردبیل هستن یا شمال هستن پینگو با باکو تست میکنن 100 میشه!
یکی دیگه از اهواز تست میکنه میگه چرا برای من شده 350 ؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این داستان رو اینجا داریم که بعضی ها اردبیل هستن یا شمال هستن پینگو با باکو تست میکنن 100 میشه!
یکی دیگه از اهواز تست میکنه میگه چرا برای من شده 350 ؟
تاثیرش زیاد نیست آنچنان ! چون این داده ها تا جایی که میدونم با سرعت 1/3 سرعت نور در حرکتند پس تاثیرش در حد 20 30 میلی ثانیه هست به زور :d
چون من با باکو تست میکنم پینگم بدتره تا با منچستر !:d کلا به ***** گذاری آی اس پی و سرور قدرتمند و شیرینگ خیلی خیلی بیشتر بط داره تا بقیه ;) برا ما انقد پینگمون زیاده که 20 30 میلی ثانیه هیچی حساب نمی شه :d

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک

1. خیلترینگ مخابرات! همین باعث شده که یه 100 تا 150 میلی ثانیه بیاد روی پینگ هر فرد ایرانی!
فیلتـرینگ رو روی وب گذاشتن فقط. شما بر چه پایه ای همچین حرفی رو میزنید؟

تاثیرش زیاد نیست آنچنان ! چون این داده ها تا جایی که میدونم با سرعت 1/3 سرعت نور در حرکتند پس تاثیرش در حد 20 30 میلی ثانیه هست به زور :d
چرا دوست من با یک VPN با آی‌پی Static امتحان کنید کاملا متوجه میشید.

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
دوستان 1 سوال :
کلآ نت نامحدود با سرعت دانلود 30 کیلوبایت را بیشتر ترجیح میدهید یا محدود با سرعت خدا ؟
موندم نامحدودو عوض کنم یا نه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر