بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
فرومها یه عصر طلایی داشتن که تموم شد
آره اینم میتونه باشه واقعا با این بخش از حرفات موافقم، این تینیجرایی که حرفامو نفهمیدن هم باید ایگنور بلاک کنم چون وقتی از عصر طلایی انجمن ها صحبت میکنیم اصلا نمیدونن راجع به چی حرف میزنیم وگرنه قطعا ترول نمیکردن. آقا بگذریم امیدوارم این بخش دوم از حرفام در پست قبلی به دردت خورده باشه

عزیزم بنده هم شاتل دارم 16 مگ که سرویس گیمینگ رو فعال کردم خطم روی 17.5 مگ آپ شده الان
پارامترهای کیفی رو بررسی کنید اگه خطتون کشش داره میتونید تماس بگیرید این مسئله رو بهشون بگید

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
آره اینم میتونه باشه واقعا با این بخش از حرفات موافقم، این تینیجرایی که حرفامو نفهمیدن هم باید ایگنور بلاک کنم چون وقتی از عصر طلایی انجمن ها صحبت میکنیم اصلا نمیدونن راجع به چی حرف میزنیم وگرنه قطعا ترول نمیکردن. آقا بگذریم امیدوارم این بخش دوم از حرفام در پست قبلی به دردت خورده باشه

عزیزم بنده هم شاتل دارم 16 مگ که سرویس گیمینگ رو فعال کردم خطم روی 17.5 مگ آپ شده الان
پارامترهای کیفی رو بررسی کنید اگه خطتون کشش داره میتونید تماس بگیرید این مسئله رو بهشون بگید
اون قسمت اول صحبتهاتون دیگه بیخیالش بشیم بهتره.بذاریم همه با خیال راحت مشکلاتشون رو مطرح کنن بدون ترس از قضاوت شدن :-bd

ولی در مورد شاتل ممنونم چون زنگ زدم گویا مشکل از خط خودم بوده که گیمینگ 16 رو نشون نمیداد.البته من 2 تا اینترنت دارم.اونو که خاموش کنم این شاتل تا 18 هم کشش داره ولی چون اون یکی برای استفاده خانواده هست و نمیشه کلا قطعش کرد دیگه از خیرش گذشتم.

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
از دیشب ساعت 1 نصفه شب تا 7 هشت صبح ! ور رفتم با این تا بالاخره تونستم چیز شکن وایپر را روی نت مخابرات وصل کنم . الان انقدر گیجم کخه ..

نکته اصلی اینه که باید روتر هایی داشته باشید مثل میکروتیک openwrt و ddwrt که قابلیت حذف کامل DNS مخابرات را به شما بدهد .. وگرنه نمیتوئنید . .

او دوست گرام که میگفت وی پی ان ت رو مخابرات چند جواب میده اینه :

تا قبل از شهریور پارسال دانلود از 100 رد میکرد 80 آپلود بود
حالا از خواب که بلند شدم سرورهای دیگه را تست میکنم ببینم بیشتر میده یا نه .
خدای لعنت شان کند ارازل موتوری - خیابانی .

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
اومدم تاپیک ببینم چه خبره و کیا استارلینک خریدن و به ما نگفتن دیدم نصف صفحه برام ایگنور میاره.اومدم نمایش کامنت ایگنور شده رو زدم دیدم بهله :)

• Like
Reactions: TeTration

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
از دیشب ساعت 1 نصفه شب تا 7 هشت صبح ! ور رفتم با این تا بالاخره تونستم چیز شکن وایپر را روی نت مخابرات وصل کنم . الان انقدر گیجم کخه ..

نکته اصلی اینه که باید روتر هایی داشته باشید مثل میکروتیک openwrt و ddwrt که قابلیت حذف کامل DNS مخابرات را به شما بدهد .. وگرنه نمیتوئنید . .

او دوست گرام که میگفت وی پی ان ت رو مخابرات چند جواب میده اینه :

تا قبل از شهریور پارسال دانلود از 100 رد میکرد 80 آپلود بود
حالا از خواب که بلند شدم سرورهای دیگه را تست میکنم ببینم بیشتر میده یا نه .
خدای لعنت شان کند ارازل موتوری - خیابانی .
این وایپر رو روی میکروتیک کانفیگ کردی؟اگه آره یه توضیح مختصر لطفا بگید

• Love
Reactions: cheofox

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
این وایپر رو روی میکروتیک کانفیگ کردی؟اگه آره یه توضیح مختصر لطفا بگید
وایپر رو pptp ، به اندازه 10 ثانیه وصل میشه ...
اپن وی پی ان جواب نمیده ... با محدودیت های اخیر فقط chameleon جواب میده که یه نوع open vpn با انکپریشن military-grade هست . و رو میکروتیک نیست همچین پروتوکولی .
وی پی ان های وطنی مثل هگزا تو تلگرام به راحتی ، تو میکروتیک ستاپ میشه من خودم این کار را کردم ، فقط نمیدونم چجوری خروجی بگیرم رو یه پورت اترنت یا وای فای شما اگه میکروتیک بلدی بگو ما هم یاد بگیریم .

دوستان اخطار مرا جدی بگیرید . اگر ارازشه تو فضای سایبری پرسیدن چی وی پی ان استفاده میکنی اصلا جواب ندید چون اینها گشت سایبری هستند و اون وی پی ان دو هفته بعدش بلاک میشه ...

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,444
نام
علی
دوستان هزینه ی راه اندازی اینرنت P2P یا P2MP چقدره؟ ما جزو مناطق سوپر محرومیم و کمتر شرکتی توی مسعودیه پوشش دهی داره. به شاتل زنگ زدم گفت کلا کجاست اونجا که میگی!:Crying1: پارس آنلاین شماره ی های وبو داد، های وبم گفت شما نفر اولیا ولی ما جواب نمیدیم و اینه که مشکل گشای همیشگی من، بازیسنتر، مرا باری دگر یاری رسان و یه آی اس پی درست درمون برای اینترنت P2P یا PTMP به من معرفی نمایید، دس شما مرسی[-o<

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
دوستان من یه 2 هفته ای هست نت پارس انلاین گرفتم پینگش توی بازی دوتا 2 خوبه ولی وسطای مچ پکت لاست شدید میگیرم
بنظرتون مشکل از isp هست؟

• Like
Reactions: GameMasterr

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان اخطار مرا جدی بگیرید . اگر ارازشه تو فضای سایبری پرسیدن چی وی پی ان استفاده میکنی اصلا جواب ندید چون اینها گشت سایبری هستند و اون وی پی ان دو هفته بعدش بلاک میشه ...
قطعا همینه من خیلی وقته رو شاتل نیازی به تعویض vpn ندارم دیگه چون خوبش رو پیدا کردم که کارمیکنه هرکی هم پرسیده تا الان هیچی نگفتم
اصلا خراب هم نشده :D

jalin

کاربر سایت
Jan 11, 2022
181
سلام دوستان مودم پیشگامان Tf-i60 کسی فایل آنلاکشو داره ؟ ازین کله قندیاس مودم ( میخوام سیمکارت همراه اول بندازم توش نمیشه باید آنلاک شه ) تو گوگل سرچ کردم چیزی پیدا نشد رایگان

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
چه پست مهمی آقا ممنون که ماها رو در جریان گذاشتی واقعا همه منتظر خبرت بودیم

جسارتا حرف بدی هم نگفتید قربان فقط چون پستتون اسپم به نظر میاد شما رو هم ایگنور بلاک میکنم که حداقل پست های بعدیتون رو نبینم امیدوارم دلخور نشید
داداش اسم تاپیک بخون فک کنم اشتباهی اومدی

• Like
Reactions: barney stinson

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
ای همراه اولم حالش خوب نی....
دیروز هربازی که بگی راحت آنلاین میزدم پینگ ۸۰
امروز هرچی امتحان کردم اصلا کانکت نمیشه معلوم نیست فازش چیه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر