بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
ای همراه اولم حالش خوب نی....
دیروز هربازی که بگی راحت آنلاین میزدم پینگ ۸۰
امروز هرچی امتحان کردم اصلا کانکت نمیشه معلوم نیست فازش چیه!
والا همراه اول امروز برای من ری..ه بازی نمیکنم باهاش اما از صبح اینترنتم قطع میشه کار نمیکنه میزارم رو هواپیما دوباره برمیگردم وصل میشه برای 20 دقیقه تا دوباره قطع بشه
نمیدونم دکل محل ما اینطوری شده یا مشکل خورده همراه اول

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
692
والا همراه اول امروز برای من ری..ه بازی نمیکنم باهاش اما از صبح اینترنتم قطع میشه کار نمیکنه میزارم رو هواپیما دوباره برمیگردم وصل میشه برای 20 دقیقه تا دوباره قطع بشه
نمیدونم دکل محل ما اینطوری شده یا مشکل خورده همراه اول
آره والا دیروز عالی بود
نمیدونم چشمم شوره یا چی

Iman Shadow

کاربر سایت
Apr 5, 2022
91
داداش پیشگامان یک طرح داره 7000 گیگ 999 هزار تومن یک ساله
دستت درد نکنه...
امروز رفتم مخابرات استعلام شماره رو گرفت گفت چون شما کافو فیبرنوری هستین فقط و فقط باید از مخابرات اینترنت بگیرید!! بعد گفتم عیبی نداره سرویس فیبر نوری رو میتونم بگیرم دیگه ؟ گفت نه باید کل آپارتمان رو راضی کنی بیان فیبرنوری بگیرن! (حالا بماند که تو آپارتمان ما 3 واحد پیرمرد و پیرزن سالخورده هستن که اصلا بعید میدونم بدونن فیبر نوری چیه)

قبلا تا همین دیروز اینترنت هفتگی 70 گیگ رایتل رو میگرفتم (دوتا شماره داشتم دوتا بسته میگرفتم میشد 140 گیگ هفتگی).
الآن حذفش کردن کلا گرفتار شدیم.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
دستت درد نکنه...
امروز رفتم مخابرات استعلام شماره رو گرفت گفت چون شما کافو فیبرنوری هستین فقط و فقط باید از مخابرات اینترنت بگیرید!! بعد گفتم عیبی نداره سرویس فیبر نوری رو میتونم بگیرم دیگه ؟ گفت نه باید کل آپارتمان رو راضی کنی بیان فیبرنوری بگیرن! (حالا بماند که تو آپارتمان ما 3 واحد پیرمرد و پیرزن سالخورده هستن که اصلا بعید میدونم بدونن فیبر نوری چیه)

قبلا تا همین دیروز اینترنت هفتگی 70 گیگ رایتل رو میگرفتم (دوتا شماره داشتم دوتا بسته میگرفتم میشد 140 گیگ هفتگی).
الآن حذفش کردن کلا گرفتار شدیم.
فیبر نوری اگر هزینه کابل کشی رو گردن بگیری فیبر میتونن بهت بدن ولی خب هزینه اش بالاست

Iman Shadow

کاربر سایت
Apr 5, 2022
91
فیبر نوری اگر هزینه کابل کشی رو گردن بگیری فیبر میتونن بهت بدن ولی خب هزینه اش بالاست
آره اونام گفتن میتونی خودت کل هزینه رو گردن بگیری ولی من با خودم گفتم این همه هزینه کنی آخر سر هم بالاترین حجمشون 500 گیگ ماهیانه س! حالا سرعتشم 10 گیگ باشه به چه درد میخوره وقتیکه محدوده.
کلا اگه جستجو کنید بین اپراتورهای دنیا که اینترنت فیبر میدن ایران تنها کشوریه که اینترنت فیبرش محدود به حجمه! هیچ کجای دنیا محدودیت نداره و رایگان هم تمام کارهای سیم کشی و نصب رو انجام میدن.

لینک یه اپراتور تو لهستان با سرعت 10 گیگ

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
سلام دوستان مودم پیشگامان Tf-i60 کسی فایل آنلاکشو داره ؟ ازین کله قندیاس مودم ( میخوام سیمکارت همراه اول بندازم توش نمیشه باید آنلاک شه ) تو گوگل سرچ کردم چیزی پیدا نشد رایگان
سلام پیدا کردی به منم بگو لطفا
هرچی گشتم ندیدم فایلاشو.

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
164
نام
Amir
آره اونام گفتن میتونی خودت کل هزینه رو گردن بگیری ولی من با خودم گفتم این همه هزینه کنی آخر سر هم بالاترین حجمشون 500 گیگ ماهیانه س! حالا سرعتشم 10 گیگ باشه به چه درد میخوره وقتیکه محدوده.
کلا اگه جستجو کنید بین اپراتورهای دنیا که اینترنت فیبر میدن ایران تنها کشوریه که اینترنت فیبرش محدود به حجمه! هیچ کجای دنیا محدودیت نداره و رایگان هم تمام کارهای سیم کشی و نصب رو انجام میدن.

لینک یه اپراتور تو لهستان با سرعت 10 گیگ
اشتباه نکن
اگه از پس هزینش برمیای یکی از بهترین کانکشناس تو گیم واقعا تفاوتش رو حس میکنی
یکی از دلایلش هم اینه که چند سالی میشه بازیایی مثل کالاف یا فیفا به غیر از اینکه پینگ پایین میخواد
سرعت اپلودو دانلود هم مهمه چون لحظه ایی دیتا میگیره

• Like
Reactions: Arash-S212

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستانی که گرگان یا ایلام هستن های وب سرویس دهی فیبرشو شروع کرده من گرگان هستم امروز ثبت نامشو زدم گفتن تا ماه دیگه تماس میگیرن و بقیه کاراشو انجام میدن
مودم امانی رایگان
نصب و راه اندازی رایگان
فقط باید یه بسته ۵۰ تا ۱۰۰ تومنی اولیه بخرید که پیش ثبت نامش انجام بشه
بنظرم فوق العاده با ارزشه عملا تمام خرجای اولیه مجانی درمیاد
ادیت: خیلی وقت بود دوست داشتم هم فیبر بگیرم هم از شر مخابرات خلاص بشم با شروع سرویس دهی های وب بالاخره میتونم از شر مخابرات راحت بشم یه تیر دو نشون شد سرویس اولیه سرعت ۱گیگ (۱۰۰۰مگ) دادن یک ماهه البته حجمش کمه در حد تسته بیشتر حالا کاراش انجام بشه تست کنم خبرشو اینجا میذارم

آخرین ویرایش:

ALI PUNKER

کاربر سایت
Nov 5, 2017
192
نام
علی
دوستانی که گرگان یا ایلام هستن های وب سرویس دهی فیبرشو شروع کرده من گرگان هستم امروز ثبت نامشو زدم گفتن تا ماه دیگه تماس میگیرن و بقیه کاراشو انجام میدن
مودم امانی رایگان
نصب و راه اندازی رایگان
فقط باید یه بسته ۵۰ تا ۱۰۰ تومنی اولیه بخرید که پیش ثبت نامش انجام بشه
بنظرم فوق العاده با ارزشه عملا تمام خرجای اولیه مجانی درمیاد
ادیت: خیلی وقت بود دوست داشتم هم فیبر بگیرم هم از شر مخابرات خلاص بشم با شروع سرویس دهی های وب بالاخره میتونم از شر مخابرات راحت بشم یه تیر دو نشون شد سرویس اولیه سرعت ۱گیگ (۱۰۰۰مگ) دادن یک ماهه البته حجمش کمه در حد تسته بیشتر حالا کاراش انجام بشه تست کنم خبرشو اینجا میذارم
ایکاش خوزستانم بیاد ماهم کم محروم نیستیم مث ایلام ....

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
دکتر زارع پور فرمودند ۳برابز بیشتر نیاز کشور نت داریم و‌ تامین کردیم

طرف احتمالا نت رو با گندم یکی‌ دونسته 😂

هر جور برسی میکنم جمله برام سنگین هست
میفهم ولی متوجه نمیشم 😂

مکه نت رو میشه انبار کرد‌

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند