بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
231
من یه مشکلی دارم اونم آنتن وایفای هست.
آیا وسیله ای برای تقویت سیگنال وجود داره؟
تو بخشی از خونه که اتاقم هست من سیگنال با کیفیت ندارم تا حدی که گاهی وقتا قطع میشه. امکان جابجایی مودم هم تقریبا صفر هست. چه راهکاری پیشنهاد میدین؟
قوطی نوشابه D:
تو چنتا کلیپ دیدم با قوطی نوشابه کاری میکنن آنتن دهی مودم قوی میشه شمام امتحان کن شاید شد XD
۵.jpg
بدین شکل :D

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,670
من یه مشکلی دارم اونم آنتن وایفای هست.
آیا وسیله ای برای تقویت سیگنال وجود داره؟
تو بخشی از خونه که اتاقم هست من سیگنال با کیفیت ندارم تا حدی که گاهی وقتا قطع میشه. امکان جابجایی مودم هم تقریبا صفر هست. چه راهکاری پیشنهاد میدین؟
هم روتر میتونی بخری که مودم با کابل بهش وصل میشه و از انتن روتر وایفای میگیری.میشه سیم بلندتر بگیری که روتر جایی باشه که به همه جا سیگنال بده و هم میتونی تقویت کننده وایفای بگیری که البته من خودم کار نکردم که بدونم واقعا چقدر تاثیر داره

به نظرم همون روتر گزینه بهتری باشه

اون تقویت کننده همچین چیزی هست.حالا نمیدونم اینا هم روتر حساب میشن یا فرق دارن
Untitled-1.jpg

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
قوطی نوشابه D:
تو چنتا کلیپ دیدم با قوطی نوشابه کاری میکنن آنتن دهی مودم قوی میشه شمام امتحان کن شاید شد XD
View attachment 295133
بدین شکل :D
فکر کنم حتما باید قوطی کوکاکولا زیرو باشه با قوطی نوشابه های دیگه عمل نمیکنه

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,073
نام
شایان

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
روی 3 نفر که شاتل دارن تست کردم نورد و اکسپرس و پروتون و وینداسکرایب و خیلی ها رو ور رفتیم ولی هیچ کدوم کار نمیکنه
میتونم بگم 100 درصد شانسی فقط برای من وایپر کار میکنه ولی برای دوستام که شاتل دارن اونم کار نمیکنه
تنها چیزی که برای هممون کار کرد و روی گوشی و pc هم بود pure بود که اونم یخورده گرونه و گیر نمیاد به راحتی مثل نورد و اینا تا چند روز پیش میذاشت 7 روزه تست بسازی بدون کارت بانکی
اما الان اونم بسته
دستت درد نکنه، در مورد فیبر نوری آسیا تک اطلاعاتی دارین؟

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
دوستان کسی میکروتیک وارده ؟ من فیل شکن ستاپ کردم الان وصله ولی کانکشن اصلی نیس . چجوری این فیل شکن را کانکشن اصلی کنم ؟ ؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,073
نام
شایان
آقا چرا نورد رو گوشی وصل میشه رو کامپیوتر وصل نمیشه ؟ ! :|
رو چه ویندوزی هستی ؟ برای مثال نورد تو ویندوز 8.1 با نورد ویندوز 10 فرق داره سرور هاش
من تست کردم یه سری سرور هست تو گوشی که توی نورد ویندوز 8.1 وجود ندارن
ولی توی نورد ویندوز 10 هستن

• Like
Reactions: KinG-ScorpioN

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
231
رو چه ویندوزی هستی ؟ برای مثال نورد تو ویندوز 8.1 با نورد ویندوز 10 فرق داره سرور هاش
من تست کردم یه سری سرور هست تو گوشی که توی نورد ویندوز 8.1 وجود ندارن
ولی توی نورد ویندوز 10 هستن
ویندوز ۱۱
هر پروتوکولی هر سروری میزنم نمیشه لعنتی مثلا گرفتمش واسه گیم زدن اینم شانس مایه :/

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,073
نام
شایان
ویندوز ۱۱
هر پروتوکولی هر سروری میزنم نمیشه لعنتی مثلا گرفتمش واسه گیم زدن اینم شانس مایه :/
نورد رو کلا رو اکثر نت ها زدن من تنها نتی که تست کردم اوکی بود اسیاتک بود با نورد

• Sad
Reactions: KinG-ScorpioN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر