بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,734
خب طبیعیه
SNR هرچقدر سرعتت بیشتر باشه پایین تر میاد
من فکر کردم سرویس قبلیت هم 8 بوده

من توی این مدت به این نتیجه رسیدم نت ایران مخصوصا ADSL کلا همینه باید تحمل کنیم
دیگه عادت کردم به این قطعی ها
ولی حتما پیگیر P2P میشم که اگر اون بشه واقعااااا راحت میشم
این 20 روز اینقدر پول بسته همراه اول و ایرانسل دادم که همین adsl شخمی فقط همینکه وصل باشه راضیم :D

• Like
Reactions: omiid72 and AhmadGr

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,734
قضیه آسیاتک که حل شد حالا مونده شاتل;))

از 5 شنبه لینک اومده-چراغ اینترنت اومده-صفحه خوش آمد شاتل میاد ولی 3 روزه هرچی میگم قبول نمیکنن.امروز حتی رفتم تو همون پیج شاتل برنامه اسمارتشاتل کیت رو با همون نت دانلود کردم.بعد پشتیبانی میگه امکان نداره همچین چیزی.وصل کرد به یه پشتیبان دیگه،یعنی دختره گل،ماه :D اینقدر که صبور و خوش اخلاق بود.دیگه کلی قسم و آیه که من دارم حتی دانلود میکنم دیگه حتی الکی گفتم من آشنا دارم تو مخابرات گفته رانژه شده...دیگه خودش شک کرد گفت بذار برم چک کنم

رفت چک کرد گفت اِ...انگار راست میگی.خطت رانژه شده.یعنی 3 روزه خط رانژه شده ولی نمیدونم چه مشکلی تو سیستمشون هست که میزنه نشده.گفت مشکل دیگه از مخابرات نیست ولی صبر کن تا پیامک بیاد.

فکر نکنم هیچکس تو کهکشان راه کله شیری برای یه اینترنت اینقدر دهنش به فاج رفته باشه:D

آخرین ویرایش:

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230
واقعا با عرض تشکر از مسئولان لشگری و کشوری سرعت تانوما از مگابایت رسید به کیلوبیت
مثل بچه عقده ای ها جلوی همراه اول را نگرفتن فقط جلوی تانوما را گرفتن

اون دوست عزیزی که میپرسید با فیل شکن سرعت تانوما چقده این قده ، هیتلر شکن وطنی پولی سرور ترکیه

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
قضیه آسیاتک که حل شد حالا مونده شاتل;))

از 5 شنبه لینک اومده-چراغ اینترنت اومده-صفحه خوش آمد شاتل میاد ولی 3 روزه هرچی میگم قبول نمیکنن.امروز حتی رفتم تو همون پیج شاتل برنامه اسمارتشاتل کیت رو با همون نت دانلود کردم.بعد پشتیبانی میگه امکان نداره همچین چیزی.وصل کرد به یه پشتیبان دیگه،یعنی دختره گل،ماه :D اینقدر که صبور و خوش اخلاق بود.دیگه کلی قسم و آیه که من دارم حتی دانلود میکنم دیگه حتی الکی گفتم من آشنا دارم تو مخابرات گفته رانژه شده...دیگه خودش شک کرد گفت بذار برم چک کنم

رفت چک کرد گفت اِ...انگار راست میگی.خطت رانژه شده.یعنی 3 روزه خط رانژه شده ولی نمیدونم چه مشکلی تو سیستمشون هست که میزنه نشده.گفت مشکل دیگه از مخابرات نیست ولی صبر کن تا پیامک بیاد.

فکر نکنم هیچکس تو کهکشان راه کله شیری برای یه اینترنت اینقدر دهنش به فاج رفته باشه:D
در کل میگم شاتل حالا بگیم گرون بگیم دزد حداقل به شدت تو بحث پشتیبانی به مشتری بها میده واقعا من از پشتیبانی شاتل به شدت راضی ام

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
در کل میگم شاتل حالا بگیم گرون بگیم دزد حداقل به شدت تو بحث پشتیبانی به مشتری بها میده واقعا من از پشتیبانی شاتل به شدت راضی ام

من یک هفتست پیگیرم که کارم راه بیوفته ، ده بار زنگ زده ! دیگه مونده فقط اس ام اس بده "عزیزم حالت چطوره امروز ؟!"

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
من تا حالا این ساعت بیدار نبودم و اینترنت استفاده نکردم.
اما همین الان که دارم این پست رو مینویسم( 1:55 صبح) سرعت دانلود از 7 مگ رسیده در حد کیلوبایت . سایت های داخلی پینگ میدن اما نه باز میشن نه ازشون میشه دانلود کرد .
حتی سایت بانک ملی هم باز نمیشه.
همیشه همینطوره یا امشب اینجور شده؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان وضعیت قند شکن رو شاتل چجوریه؟ نورد و پروتون وصل میشند؟ داتک داشتم همه رو بسته
روی 3 نفر که شاتل دارن تست کردم نورد و اکسپرس و پروتون و وینداسکرایب و خیلی ها رو ور رفتیم ولی هیچ کدوم کار نمیکنه
میتونم بگم 100 درصد شانسی فقط برای من وایپر کار میکنه ولی برای دوستام که شاتل دارن اونم کار نمیکنه
تنها چیزی که برای هممون کار کرد و روی گوشی و pc هم بود pure بود که اونم یخورده گرونه و گیر نمیاد به راحتی مثل نورد و اینا تا چند روز پیش میذاشت 7 روزه تست بسازی بدون کارت بانکی
اما الان اونم بسته

• Like
Reactions: daxpax

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
امروز اینترنت 2 ساعت یدفه قطع شد . میگفتن برای ارتقا تجهیزات .
معلوم نیست باز چه خبره
صبانت
تا حالا 3 بار هی قطع میشه هی وصل میشه

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,734
فقط چون خیلی نگران بودید خواستم بگم اینترنت شاتلم هم وصل شد :D

قندشکن هم برعکس چیزی که میگفتید هیچ مشکلی نبود.هرچی که روی آسیاتک و صبانت کار میکرد رو اینم کار میکنه.البته فکر کنم شهر به شهر فرق داشته باشه

کارشناسی هم که برای نصب تلفنی کمک کرد واقعا عالی بود.فکر کنم 40 دقیقه پای تلفن داشت کمک میکرد هم برای نصبش هم برای وایرلس که هک نشه هم برای نویز سرعت های مختلف تست کرد نهایتا رو 10 مگ بستش.

فقط یه مشکل هست.این یکی خط گویا به لحاظ نویز خیلی عالیه.الان snr حدود 21 هست و تا سرعت 20 مگ هم کشش داره.مخابرات هم که سرکوچه هست.ولی اون یکی اینترنت رو که وصل میکنم snr این میاد پایین بین 10 تا 13 که خب البته هنوز وصل میمونه.

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
رفقا من چند روزه قند شکنم از کار افتاده کلا به هیچی دسترسی ندارم تلگرامم باز نمیشه کسی لطف میکنه یه جایی برای خرید قند شکن معرفی کنه که نیاز به قند شکن برای خریدش نباشه!

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,734
گفتم دیگه از این تاپیک میرم پشت سرمم نگاه نمیکنما...ولی باز مشکل پیش اومده :D

حالا سوالی که دارم اینه که دیروز صبح که خط آسیاتک داشت وصل میشد حدود نیم ساعتی هم تلفن قطع شد و بوق نداشت.من تو همون زمان به 20117 اعلام خرابی کردم ولی لینک که اومد تلفن هم وصل شد منم دیگه بعدش چک نکردم ولی کل روز سرعت آسیاتک اوکی بود.تا امروز که شاتل وصل شد دیدم سرعت آسیاتک اومده رو 1.5 مگ و snr6 در حالی که سرعتم 8 مگ هست و هر چی هم مودم خاموش و روشن میکردم هیچ فرقی نمیکرد.دیگه رفتم تلفن آوردم وصل کردم بهش دیدم بوق نداره.

حالا میخوام بدونم چطوریه؟بوق نداره ولی اینترنت هست(با سرعت 1.5 مگ البته).پشتیبانی هم میگه چون بوق نداری به ما مربوط نیست و باید مخابرات بیاد.منم که به 20117 اعلام خرابی کرده بودم.
کسی همچین تجربه ای داشته؟آیا از مخابراته یا 2 خط اینترنت دارم یکیش رو اون یکی اینقدر نویز انداخته که تلفن قطع شده؟:-?

پ.ن:یعنی درد و بالای پشتیبانی شاتل بخوره تو سر آسیاتک:D

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
گفتم دیگه از این تاپیک میرم پشت سرمم نگاه نمیکنما...ولی باز مشکل پیش اومده :D

حالا سوالی که دارم اینه که دیروز صبح که خط آسیاتک داشت وصل میشد حدود نیم ساعتی هم تلفن قطع شد و بوق نداشت.من تو همون زمان به 20117 اعلام خرابی کردم ولی لینک که اومد تلفن هم وصل شد منم دیگه بعدش چک نکردم ولی کل روز سرعت آسیاتک اوکی بود.تا امروز که شاتل وصل شد دیدم سرعت آسیاتک اومده رو 1.5 مگ و snr6 در حالی که سرعتم 8 مگ هست و هر چی هم مودم خاموش و روشن میکردم هیچ فرقی نمیکرد.دیگه رفتم تلفن آوردم وصل کردم بهش دیدم بوق نداره.

حالا میخوام بدونم چطوریه؟بوق نداره ولی اینترنت هست(با سرعت 1.5 مگ البته).پشتیبانی هم میگه چون بوق نداری به ما مربوط نیست و باید مخابرات بیاد.منم که به 20117 اعلام خرابی کرده بودم.
کسی همچین تجربه ای داشته؟آیا از مخابراته یا 2 خط اینترنت دارم یکیش رو اون یکی اینقدر نویز انداخته که تلفن قطع شده؟:-?

پ.ن:یعنی درد و بالای پشتیبانی شاتل بخوره تو سر آسیاتک:D
من خونه قبلیمون 2 تا اینترنت داشتم رو 2 خط مشکلی نداشتن با هم که بگم نویز مینداختن روی هم

---------------------------------------
snr خط من روی 10 تا 12 بود و مشکلم این بود که وقتی آسانسور خونه ما تکون میخورد اینترنت من تایم اوت میخورد ( snr میومد رو 1 الی 3 ) بعضی اوقات هم انقدر ارور رو مودم مینداخت که اینترنت قطع میشد
الان رفتم تنظیمات مودم مود رو گذاشتم رو ADSL+ به جای ADSL2+ الان سرعت همون 8 عه SNR اومده روی 9 ولی اسانسور هرچقدر بالا پایین بره تاثیری روی تایم اوت و ... نمیذاره

cheofox

کاربر سایت
Feb 24, 2023
230

تست سرعت بعد از قطعی 2 -3 ساعته اینترنت صابت و همراه
دوستان چه قند شکن خارجی پولی رو شبکه مخابرات جواب میده ؟
قابل توجه دوستانی که میگن پهنای باند کم نیست .. فلانه فلانه یه اینترنت ملی جدید اوردن دیتاسنترش قراره بترکانه

• Like
Reactions: Bhador_a

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
من یه مشکلی دارم اونم آنتن وایفای هست.
آیا وسیله ای برای تقویت سیگنال وجود داره؟
تو بخشی از خونه که اتاقم هست من سیگنال با کیفیت ندارم تا حدی که گاهی وقتا قطع میشه. امکان جابجایی مودم هم تقریبا صفر هست. چه راهکاری پیشنهاد میدین؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر