بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Madridista

Gold User
Feb 2, 2008
2,119
نام
حسين
  • Like
Reactions: Herkules

matinvaloo

کاربر سایت
Feb 4, 2015
4
نصب مودم و هزینه سه ماه اشتراک 860 تومن که هزینه مودم در صورت فسخ قرارداد برگردونده میشه

بستگی به مکانتون داره.اگر همه چیز اوکی باشه بله مناسبه.
آخه خط بر پایه tdlte هست ممکنه نوسان داشته باشه

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
1,956
نام
فراز
منم زیتل دارم برای دانلود عالیه ولی برای گیم خصوصا تو فیفا لگ زیاد داشتم برای گیم کلاadsl ثبات بیشتری داره

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
302
دوستان کسی تجربه استفاده از شاتل موبایل رو داشته؟ با مودم
برای گیم مناسبه؟
شهر‌ما متاسفانه هیچ شرکتی tdlte سرویس نمیده و adsl هم فیبر نوری و در انحصار مخابراته که اوضاعش خیلی خرابه

Kaviani Darafsh

عضو جدید
Jul 1, 2020
1
پارس انلاین یک ماه اخیر سه روز قطع بود الان هم سرعت جوری هست برای رفرش صفحه،پنج دقیقه می درازاد!
گند زده پشتی بانی هم جواب نمیده! پارس انلاینیا چطورن؟

ULTIMATE TEAM

Online Gaming
Gold User
Aug 25, 2010
12,642
نام
مصطفی682سابق
پارس انلاین یک ماه اخیر سه روز قطع بود الان هم سرعت جوری هست برای رفرش صفحه،پنج دقیقه می درازاد!
گند زده پشتی بانی هم جواب نمیده! پارس انلاینیا چطورن؟
منم داشتم خیلی بد بود جمع کن بره خطو

• Like
Reactions: Kaviani Darafsh

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,488
نام
Majid
من خیلی وقت بود یک ماهه پیشگامان 200 گیگ میگرفتم و هیچوقتم تموم نمیشد با اینکه دانلودم زیاد داشتم، الان دو سه ماهه یا بزور میکشه تا روزای آخر یا هفته آخر تموم میشه :| گفتم شاید مصرفم رفته بالا و ... دیگه شبانه ایرانسل و همراه اول میگیرم و دانلود زیاد ندارم اما بازم به آخر ماه نمیکشه.
تا اینکه امشب داشبوردو باز کردم، اول رفتم از مودم Mac Filtering ـو روشن کردم و نت ترافیک پی سی رو هم نگاه میکردم که پی سی هم مصرفی نداشته باشه میبینم همینجور 100 مگ 100 مگ داره کم میشه از حجم نت :| حالا نمیدونم اینا مال قبل رو هم شده رفرش نشده و یواش یواش کم میشه یا دارن میدزدن.
میشه پیگیری کرد؟

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
1,671
ایرانسل همه شبانه هارو برداشته؟ حتی اون یک مورد هفتگی رو؟ چیزی که تو لیستشون نیست . گرون ک کردید خوب چه کاریه:/

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
905
نام
حمید
ایرانسل همه شبانه هارو برداشته؟ حتی اون یک مورد هفتگی رو؟ چیزی که تو لیستشون نیست . گرون ک کردید خوب چه کاریه:/
من که دو روز پیش خواستم شبانه بگیرم نه توی سایت بود نه توی ایرانسل من ولی توی ستاره 555 هنوز بود

deadwalker

کاربر سایت
Mar 24, 2020
11
من مخابرات دارم پینگم تو کالاف مدرن وارفار ۱۰۰ میخام vdsl کنم به نظرتون عوض کنم شاتل بگیرم اونو vdsl کنم یا مخابراتو

• Like
Reactions: SHAYAN1999

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,108
من مخابرات دارم پینگم تو کالاف مدرن وارفار ۱۰۰ میخام vdsl کنم به نظرتون عوض کنم شاتل بگیرم اونو vdsl کنم یا مخابراتو
سلام
بخوای تبدیل به vdsl کنی خیلی تو پینگت تاثیر نداره بیشتر رو سرعت تاثیر داره
چون بعضی از دوستان هم بودن که فیبرنوری هم گرفته بودن ولی خیلی با سیم مسی فرقی نداشته از لحاظ پینگ
پینگت هم که فک کنم خوب باشه ولی اگه میشه خیلی پایین تر بیاد که ارزش داشته باشه شاتل بگیر
اگه کلا میخوای vdsl کنی فک کنم شاتل بهتره بخاطر اینکه فک کنم دانلود از شاتل لند و ... رایگان باشه برای مشترک های شاتل

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 6)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟