بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
اگر تهران هستید و مصرف خونگی دارید و می تونید ماهی هم 150 هزینه کنید زیتل بگیرید. بی نظیره.
نسبت به کیفیت و خدماتی که میده واقعا 150 تومن مفته!
بدیش مناطق تحت پوششه، همه جا کیفتش یکسان نیست ، ولی از نظر قیمتی عالیه !
دیروز واسه یکی از مشتری هام بالای اندرزگو شریعتی سرویس گرفتم، پینگ و سرعتش فوق العاده نوسان داره، خوبیش این بود که SLA دارند :D

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,883
نام
حسين
دیروز واسه یکی از مشتری هام بالای اندرزگو شریعتی سرویس گرفتم، پینگ و سرعتش فوق العاده نوسان داره، خوبیش این بود که SLA دارند :D

من دقیقا روی خط زرد هستم ولی خب واقعا سرعتم خوبه. فقط و فقط هم برای دانلود گرفتمش. یه هارد 8 ترابایت مجبور شدم بخرم فقط واسه زیتل :D

• Like
Reactions: Medusa

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
نصب طرف شاید خوب نبوده، تو بدترین حالتی که دیدم ۲۵مگ بوده.
طبقه های پایین یکم ضعیف تر مثل اینکه

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,883
نام
حسين
  • Like
Reactions: Herkules

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
دوستان کسی تجربه استفاده از شاتل موبایل رو داشته؟ با مودم
برای گیم مناسبه؟
شهر‌ما متاسفانه هیچ شرکتی tdlte سرویس نمیده و adsl هم فیبر نوری و در انحصار مخابراته که اوضاعش خیلی خرابه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من خیلی وقت بود یک ماهه پیشگامان 200 گیگ میگرفتم و هیچوقتم تموم نمیشد با اینکه دانلودم زیاد داشتم، الان دو سه ماهه یا بزور میکشه تا روزای آخر یا هفته آخر تموم میشه :| گفتم شاید مصرفم رفته بالا و ... دیگه شبانه ایرانسل و همراه اول میگیرم و دانلود زیاد ندارم اما بازم به آخر ماه نمیکشه.
تا اینکه امشب داشبوردو باز کردم، اول رفتم از مودم Mac Filtering ـو روشن کردم و نت ترافیک پی سی رو هم نگاه میکردم که پی سی هم مصرفی نداشته باشه میبینم همینجور 100 مگ 100 مگ داره کم میشه از حجم نت :| حالا نمیدونم اینا مال قبل رو هم شده رفرش نشده و یواش یواش کم میشه یا دارن میدزدن.
میشه پیگیری کرد؟

آخرین ویرایش:

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
ایرانسل همه شبانه هارو برداشته؟ حتی اون یک مورد هفتگی رو؟ چیزی که تو لیستشون نیست . گرون ک کردید خوب چه کاریه:/
من که دو روز پیش خواستم شبانه بگیرم نه توی سایت بود نه توی ایرانسل من ولی توی ستاره 555 هنوز بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر