بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
فکر می‌کردم فقط خودم مشکل دارم. اخیرا با مشکل پاکت لاس مواجه شدم با سرورای اروپا به اضافه نوسان پینگ. پینگ با سرورای هند و دوبی خوبه فقط. بخاطر روتینگ جدید اینترنت ایرانه فکر کنم. ترافیک رو شیفت کردن سمت مسیر جنوب ایران.
استریم یکی از ایرانیا رو هم میدیدم، دیدم همین مشکلو داره.
اون مسیر سمت غرب ایران کلا فکر کنم با مشکل مواجه شده.
دقیقا من قبلا با سرور های المان توی بتلفیلد پینگ 80 داشتم! الان روی 100 تا 110 همش هم پکت لاست میده!
بیخیال شدم کلا

• Like
Reactions: L.o.s

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,205
نام
Soroush
رینبو تا یکی دو هفته پیش پینگم 100 بود، الان 80 درصد گیم ها پینگ 140-150 ست گاهی اوقات 180 میشه و بعضی اوقات هم 110 :|
جالبه از هر سرور و آی پی المان و هلند که پینگ میگیرم میگه 90-100 ، ولی تو رینبو 150!
کسی این مشکلو داره؟

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
رینبو تا یکی دو هفته پیش پینگم 100 بود، الان 80 درصد گیم ها پینگ 140-150 ست گاهی اوقات 180 میشه و بعضی اوقات هم 110 :|
جالبه از هر سرور و آی پی المان و هلند که پینگ میگیرم میگه 90-100 ، ولی تو رینبو 150!
کسی این مشکلو داره؟
من مخابراتم و سه هفته میشه این مشکلو دارم البته بعضی روزا پینگ به 100 برمیگرده ولی اکثرا بالای 130 هست

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
سلام دوستان یه سوال کاملا مبتدیانه دارم.
من از مخابرات سرویس گرفتم. توی پنل کاربری نوشته «وضعیت سرویس: آماده به نصب». این یعنی چی؟ الان من میتونم مودمو کانفیگ کنم یا هنوز از طرف شرکت کارای آماده سازی و رانژه باید انجام بشه؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
کسی این مشکلو داره؟
الان اومدم همینو بگم، مدل جالبی شده با یک سری سرورا مثل قدیمه با یک سری دیگه رفته بالا 150، 4.2.2.4 پینگ میگیرم همیشه خوبه ولی مثلا Apex یا CoD شانسیه یک بار 120 یک بار 160 (چون سرورای متفاوتی هر مچ وصل میشه)
چیز پی ان آلمان بزنی کامل پینگ با همه سرورا درست میشه اما پکت لاس میزنه خراب میکنه.

سرورای خاورمیانه مثل قدیمه و مشکلی نداره فقط گویا اروپا اینطوری شده، احتمالا گند زدن تو مسیراش وگرنه با چیز پی ان نباید درست میشد.
سلام دوستان یه سوال کاملا مبتدیانه دارم.
من از مخابرات سرویس گرفتم. توی پنل کاربری نوشته «وضعیت سرویس: آماده به نصب». این یعنی چی؟ الان من میتونم مودمو کانفیگ کنم یا هنوز از طرف شرکت کارای آماده سازی و رانژه باید انجام بشه؟
مودمو کانفیگ کن اگه چراغ اینترنتش کلا روشن نشد یعنی هنوز رانژه نشده.

• Like
Reactions: dr.hamidreza

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
837
دوستان مخابرات اگه سرویس یک ساله داشته باشیم مثلا بعد از 2 ماه میشه سرویس رو جمع اوری کرد و پول اون 10 ماه باقی مانده رو دریافت کرد ؟

doug ratman

کاربر سایت
Mar 12, 2016
193
کسی اینجا اینترنت مخابرات داره؟ برای من چند وقته یهو مودم ریست میشه و تا میخواد چراغاش به حالت عادی برگرده دوباره پشت سر هم ریست میشه. میدونم مشکل از مودم نیست تست کردم حتی از خود مخابرات هم اومدن گفتن مشکل از خودشونه ولی ماهی حداقل یک بار اینجوری میشه؟ کسی میدونه دلیلش چیه ؟ کسی این مشکلو داره؟

• Like
Reactions: Amir rad and Dyrone

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
من بیشتر از یکساله که از پیشگامان اینترنت میگیرم و از اولش تا دو سه ماه پیش سایت ی.و.ت.ی.و.ب راحت باز میشد با اپ موبایل و الان ۷۲ تومن میدم برای هشت مگ ۱۸۰ گیگبین الملل میخوام بدونم پار آنلاین چطوره برم سراغش یا نه ؟

• Like
Reactions: Amir rad

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
من بیشتر از یکساله که از پیشگامان اینترنت میگیرم و از اولش تا دو سه ماه پیش سایت ی.و.ت.ی.و.ب راحت باز میشد با اپ موبایل و الان ۷۲ تومن میدم برای هشت مگ ۱۸۰ گیگبین الملل میخوام بدونم پار آنلاین چطوره برم سراغش یا نه ؟
پارس محدودیتاش زیاده بدرد نمیخوره

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,517
دوستان مخابرات اگه سرویس یک ساله داشته باشیم مثلا بعد از 2 ماه میشه سرویس رو جمع اوری کرد و پول اون 10 ماه باقی مانده رو دریافت کرد ؟

برای تغییر سرویس که اینکار رو میکنن...حالا جمع آوری نمیدونم
کسی اینجا اینترنت مخابرات داره؟ برای من چند وقته یهو مودم ریست میشه و تا میخواد چراغاش به حالت عادی برگرده دوباره پشت سر هم ریست میشه. میدونم مشکل از مودم نیست تست کردم حتی از خود مخابرات هم اومدن گفتن مشکل از خودشونه ولی ماهی حداقل یک بار اینجوری میشه؟ کسی میدونه دلیلش چیه ؟ کسی این مشکلو داره؟
برای منم اینجوری میشد یه روز کلا نت قطع شد زنگ زدم گفتن دارن بروزرسانی میکنن بعد درست شد.

اما حالا بدتر شد ...دیگه بدون DNS نمیتونم استفاده کنم باید حتما DNS ست کنم تا نت وصل بشه ...کسی میدونه چیکار باید بکنم؟

• Like
Reactions: Dyrone

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,517
دوستان کسی تجربه استفاده از شاتل موبایل رو داشته؟ با مودم
برای گیم مناسبه؟
شهر‌ما متاسفانه هیچ شرکتی tdlte سرویس نمیده و adsl هم فیبر نوری و در انحصار مخابراته که اوضاعش خیلی خرابه

فکر کنم بستگی به مکانتون داشته باشه ...مشهد فامیل ما کلی خرج کرد سیم کارت و مودمشو گرفت اما سرعت بزور به 100 میرسه جوری که خود سایت شاتل رو نمیتونه باز کنه.
حالا نمیدونم سرویسهاش فرق میکنه یا نه تا جایی که من دیدم فقط حجم فرق میکنه و تا 16 مگ بازه

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
منم چند ساله adsl مخابرات دارم الان حدودا 2 ماهی هست اختلال داره
تازگیا هم خیلی بد شده دائم پکت لاس و تایم آوت میده بعدم روزی چند بار کلا قطع میشه هی باید مودمو خاموش روشن کنم تا درست بشه دیگه گیم که هیچی...

• Like
Reactions: doug ratman

PrayStation

کاربر سایت
Aug 15, 2020
35
احساس میکنم بامبولی به اسم ترافیک بین الملل چیزی جز سودجویی نیست مگه میشه به نت متصل باشی و بین الملل نباشه!

3سوته حجم تموم میشه و روز ب روز ب قیمت تعرفه ها اضاف

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان سرویس گیم روی نویز مودم تاثیر میذاره؟
دیشب تا الان بد نویز بهم زده بودم زنگ زدم پشتیبانی شاتل و سرویس گیم رو غیر فعال کردن و نویزم بهتر شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر