بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
حقیقتش واسه منم همین دور و بر یه ماه هست ولی قبلا فقط دوسه ساعت شبا اینطور میشد الان سه روزه کلا همینه‌. قبلنا که سرعتمو خود پیشگامان کم میکرد شکایت زدم درست شد فکر کردم الانم خودشون سرعتو قفل میکنن

Sent from my G3112 using Tapatalk
بله برای منم چند روزی هم سرعت دانلود و هم آپلود نصف شده... پریشب سرعت آپلود تست گرفتم بزور به 100 میرسید (اینترنت 8مگ)
همین الان تست سرعت دانلود گرفتم از لینک خارجی حدود 500تا میده، از سرور داخلی هم 800 ماکزیمم هست...

تازه من وایرلس هم دارم بازم افتضاحه!

• Like
Reactions: Mahdi444

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
دوستان کاهش سرعت هم دارین؟ سرعت من از سرور های خارجی شده 400 کیلوبایت :| پشتیبانی هم که طبق معمول میگه اختلاله. شکایت بزنم 195؟
پیشگامان اراک
وضعیت پیشگامان اصلا خوب نیست درخواست تخلیه بدید. وضع من تو تهران هم همینه.

• Like
Reactions: Mahdi444

amin_witcher

کاربر سایت
Nov 27, 2016
40
منم فن اوا دارم.کلا نزدیگ یه ماهه زیر 170 نمیومد پینگ.دیروز دیگه زنگ زدم اتمام حجت کنم که اگه درست نمی شه درخواست تخلیه بدم که خود طرف گفت می خوای پروفایلتو بذارم رو گیم که گفتم بذار. (سرویس گیم منظورم نیستا) حالا پینگ رو 130 ایناست ولی دانلود یه مقدار اومده پایین و حس می کنم پکت لاستم زیاد شده.چند دست فیفا زدم یه کم بهتر شده بود.پینگ گوگلم 45 ایناست و داخلی زیر 20 شده.حالا از دیشب EA وصل نمی شه تا الان! نمی دونم ربطی به اون داره یا نه! EA کسی مشکل داره؟ البته تو ایکس باکس

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
دوستان کسی اینجا های وب داره چندتا سوال دارم در موردش ؟

من های وب دارم، کرج.

حدود یک هفته است که قطعی دارم و شبا هم پینگ میره بالا، سرعت هم میاد پایین.
الان پینگم با 4.2.2.4 روی 320 اینا است، سرعتم هم میانگین 250.
معلوم نیست چه اتفاقی افتاده :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
دوستان کاهش سرعت هم دارین؟ سرعت من از سرور های خارجی شده 400 کیلوبایت :| پشتیبانی هم که طبق معمول میگه اختلاله. شکایت بزنم 195؟
پیشگامان اراک
وضعیت پیشگامان اصلا خوب نیست درخواست تخلیه بدید. وضع من تو تهران هم همینه.
بابا همه خراب شدن فقط پیشگامان نیست، همین تاپیکو چک کنین تو این یک ماه چقد در این مورد حرف زدن.
من پیشگامان مشهد سرعتم مثل همیشه خوبه مشکلی که این چند وقت ایجاد شده پینگ داغون هست، بدون وی پی ان تا 185 میره بالا با چیز پی ان آلمان میشه 107:| و چیز پی انا هم واسم خیلی سخت کانکت میشن و اذیت میکنن مثل زمانی که پورتا رو بسته بودن! کلا نتا معلوم نیست چه مرگشه این چند وقت.
گفتن که سر کرونا مردم نشستن تو خونه برا همین پهناباند کم اومده اینقد نامتعادل شده اما کی میدونه دلیل اصلی چیه.

Actiontime

کاربر سایت
Mar 1, 2020
18
آقا كسي اينجا تو كرج اينترنت وايرلس از شبديز داره؟
من هميشه پينگ به اروپام ٧٠ اينا بود بدون پكت لاس الان نزديك ١٠ روزي ميشه از ١٠٠ پايين تر نمياد با ١٠٪؜ پكت لاس پينگ داخليمم كه هميشه زير ٥ بود الان بين ١٥ تا ٢٠. اينم بگم سرعتمم از ٤٠-٥٠ مگ اومده رو ٥-٦ اينا
بقيه دوستان هم پينگ و سرعت ايناشون همينجوري شده؟

• Like
Reactions: DAT 47

Actiontime

کاربر سایت
Mar 1, 2020
18
اينم
آقا كسي اينجا تو كرج اينترنت وايرلس از شبديز داره؟
من هميشه پينگ به اروپام ٧٠ اينا بود بدون پكت لاس الان نزديك ١٠ روزي ميشه از ١٠٠ پايين تر نمياد با ١٠٪؜ پكت لاس پينگ داخليمم كه هميشه زير ٥ بود الان بين ١٥ تا ٢٠. اينم بگم سرعتمم از ٤٠-٥٠ مگ اومده رو ٥-٦ اينا
بقيه دوستان هم پينگ و سرعت ايناشون همينجوري شده؟
اينم يادم رفت بگم قبل با v..n پينگم ٥ تا ١٠ تا هم كم ميشد بدون اينكه پكت لاس بده ولي الان ١٠ ٢٠ تا زياد ميشه با پكت لاس فراوان (از nord..pn استفاده ميكنم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر