بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

دوستان اسیا تکی نامحدود سرعت افت نکرده?
من یه مگ برنزی دانلودم 120-130 بود الان شده 45 چی شده؟
من هر روز 600 mb سرعت بالا داشتم (120-130)بعد سرعت افت میکرد میشد 45 به خاطر مصرف منصفانه .
حالا میخوام ببینم برا دوستان هم همینجوره؟از 45 شروع میشه .
زنگ زدم پشتیبان میگفت این سرعت طبیعه.کسی دیگه از دوستان هست عین من باشه؟
دیگه اخر سر زنگ بخش شکایت شروع کرد تعریف داستان همیشگی:(نت شما 1 مگه تقسیم بر هشت میشو از این داستانا.............)بعد گفتم من به اینا کار ندارم بگو چرا سرعت کم شده .گفت مشکل پهنای باند از زیرساخت پیش اومده.......

برای منم دیشب که بعد از حدود دو روز یک ساعتی وصل بود همین بود. من که 512 برنزی دارم هر شب می تونستم یک مقدار با سرعت 50 دانلود کنم ولی دیشب از این خبرا نبود. بعدشم هم که کلا قطع شد تا امروز صبح. الان هم سرعت اینترنت و دانلود خیلی نوسان داره و نرمال نیست. باز نمی دونم کدوم پترس فداکاری انگشتش رو کرده تو سوراخ نت و بیرون بیار هم نیست

جالب اینجاست که الان هم وقتی اینجا پست میدم ارسال نمیشه و میگه نیاز به کانفیرمیشن هست که میخوای پیج رو ترک کنی. کلا دارن بدجوری ترررررررررر می زنن به این تررررررررنت این روزها

دوستان 2 مگ محدود پارس آنلاین دارم.تایم عادی با سرعت 400-500 kb/s دانلود میکنم و تایم رایگان 50 kb/s ....

اگر یکماه 2 مگ نامحدود بگیرم سرعتم تو تایم عادی همون 400-500 میمونه؟ اگر کم میشه روی چقدر میاد احتمالا؟
مطمئنن خیر :دی
هیچ وقت سرعت دانلود محدود با نامحدود یکی نمیشه :دی

خیلی بخواد عالی باشه در بهترین حالت 200-250 با توجه به 1 به 8 شدن که البته من پارس آنلاین نداشتم!
ولی شنیدم پارس آنلاین مثل شاتل از اون ترفندایی داره که اگه نمیدونم در ماه زیاد دانلود کنی سرعتت میاد پایین!

عزیز این مشکلات و بدبختی ها سال هاست وجود داره و دریغ از یک گام عملی و صادقانه در حل کردنشون !! بعید میدونم این مشکلات کامل حل شه به هر حال ظاهرا توی این مملکت برای اینترنت به قیمت خدا تومن باید هر ماه یه بلای طبیعی داشته باشیم. یه ماه UDP مختل میشه ، یه ماه پینگ میره بالا ، یه ماه پکت لاس وقطعی زیاد میشه ، یه ماه سرویس ها رو مختل می کنن ، یه ماه فلان قضیه و یه ماه بیسار. به بازه ی 5 سال گذشته نگاه کنید همش همین بساط بوده. این مشکلات حل نمیشه مگر شرکت ها خودشون اینترنت رو مستقیم تهیه کنن نه از طرف زیرساخت.

اتفاقا منم مثل شما بعید می دونم هرگز این مشکلات حل بشه. لااقل تا وقتی زمام امور به دست اهلش نیست. ولی توی هفته ی اخیر هم واقعا این قطعی ها بی معنی و زیاده از حد بوده. وقتی یه اینترنت نصفه و نیمه به ما میدن که باهاش فقط می تونیم به حداقل کارهامون برسیم انتظار میره لااقل همین مقدار رو هم هی اینقدر نامیزونش نکنند که ما کلا از زندگی مون لنگ بمونیم.

من نمیتونم نتمو شارژ کنم
وقتی میخواد بره تو درگاه این ارور رو میده کسی میدونه از چیه
خطا در پرداخت الکترونیک -کد120-15
مخابرات خوزستان

سرويس هاي 2M و 5M مخابرات سرعت دانلودشون چطوره؟
پينگ مخابراط چطوره.
سمت غرب تهران هستم.(صادقيه)

من سرویس 2 مگ نامحدود مخابرات دارم:

اینا تست پینگ هستش
3702015722.png

سرعت دانلودمم رو 250 هستش .

من نمیتونم نتمو شارژ کنم
وقتی میخواد بره تو درگاه این ارور رو میده کسی میدونه از چیه
خطا در پرداخت الکترونیک -کد120-15
مخابرات خوزستان

مشکل از درگاه بانکی هست دیگه، مشکل از چی دیگه می تونه باشه؟!
یه مدت صبر کنید شاید درست بشه. اگر نه با ISP زنگ بزنید.

مطمئنن خیر :دی
هیچ وقت سرعت دانلود محدود با نامحدود یکی نمیشه :دی

خیلی بخواد عالی باشه در بهترین حالت 200-250 با توجه به 1 به 8 شدن که البته من پارس آنلاین نداشتم!
ولی شنیدم پارس آنلاین مثل شاتل از اون ترفندایی داره که اگه نمیدونم در ماه زیاد دانلود کنی سرعتت میاد پایین!
اتفاقآ ماله من چه محدود چه نامحدود یکیه ((سیستک)

اینترنت 3gp ایرانسل جدیدا اومده چجوریاس، خوبه ؟ میشه با هاش راحت و بدون درد سر بازی آنلاین بازی کرد و به psn وصل شد؟
قیمتش حدود چند هست؟

سرمايه‌گذاري 10 هزار ميليارد توماني دولت براي تامين زيرساخت‌هاي IT

وايمکس نيوز- محمود خسروي ظهر امروز در نشست بررسي حوزه IT آذربايجان‌شرقي اظهار کرد: دو تا سه برابر اين ميزان نيز بايد با جذب سرمايه‌گذاري بخش خصوصي تامين شود چرا که در بخش تامين اعتبارات مورد نياز دولت تنها قادر خواهد بود، 30 درصد منابع را در اختيار پروژه‌ها قرار دهد و 70 درصد مابقي را بايد بخش خصوصي به عهده بگيرد.
وي با اشاره به تصويب ماده واحده تامين زيرساخت‌هاي بخش IT اظهار کرد: اميد است در دو سال آتي بتوانيم عقب‌ماندگي‌هايي که در سال‌هاي گذشته نسبت به تامين زيرساخت‌ها داشته‌ايم، جبران کنيم.
معاون وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات يادآور شد: آذربايجان‌شرقي در بحث توسعه نسبت به ساير استان‌ها پيشتاز بوده است و نيروهاي پرتلاش در اينجا بسيارند؛ به طوري که اگر وظيفه‌اي تعريف شود ديگر نيازي به پيگيري نخواهد بود و همه افراد به نحو احسن به دنبال انجام وظايف خود خواهند بود.
خسروي تصريح کرد: بحث ديتاسنتر استان و فضاي مورد نياز آن را در استان بررسي و ايجاد خواهيم کرد و در آينده‌اي نزديک شاهد اجراي پروژه کال‌سنتر در چارچوب‌هاي مورد نياز آن خواهيم بود.
منبع: فارس

سلام

دوستانی که از مخابرات دارن توی این هفته قطعی مکرر نداشتن ؟ واسه من که صبحها به اوج خودش میرسه، یه دفعه چراغ دی اس ال میپره یا دفعه هم کلا تایم اوت میشه.

امروزم زنگ زدم پشتیبانی بازم منکر میشن قضیه رو و میگن شما از دم ساختمون چک کنید (حرفایی که تا حالا 1000 دفعه شنیدم و راه به جایی نبرد)، با یه لحن بسیار طلبکارانه هم جواب آدم رو میدن، میگم خانوم چرا حالا صداتونو میبرین بالا مثل اینکه من مشکل دارم باید دلخور باشم بر عکس شما از کوره در میری! میگه من شخصیت خانوادگیم اجازه نمیده به کسی بی ادبی کنم گفتم باشه ما بی ادب و اصلا خانواده نداریم (خودم موندم چی به این گفتم که رفت پی خانوادشو گرفت :biggrin1:)، کلا فازشون خودبینی و خودخدا بینی هست این پشتیبانی ها. :|

سلام

دوستانی که از مخابرات دارن توی این هفته قطعی مکرر نداشتن ؟ واسه من که صبحها به اوج خودش میرسه، یه دفعه چراغ دی اس ال میپره یا دفعه هم کلا تایم اوت میشه.

امروزم زنگ زدم پشتیبانی بازم منکر میشن قضیه رو و میگن شما از دم ساختمون چک کنید (حرفایی که تا حالا 1000 دفعه شنیدم و راه به جایی نبرد)، با یه لحن بسیار طلبکارانه هم جواب آدم رو میدن، میگم خانوم چرا حالا صداتونو میبرین بالا مثل اینکه من مشکل دارم باید دلخور باشم بر عکس شما از کوره در میری! میگه من شخصیت خانوادگیم اجازه نمیده به کسی بی ادبی کنم گفتم باشه ما بی ادب و اصلا خانواده نداریم (خودم موندم چی به این گفتم که رفت پی خانوادشو گرفت :biggrin1:)، کلا فازشون خودبینی و خودخدا بینی هست این پشتیبانی ها. :|

وقتی میگن این کارو رو بکن تو بگو دم شاختمونم الان دارم چک میکنم :d نیاز نیست بدونه ! اگر بازم گوش نکرد بگو تخلیه میکنم ولی این کارو نکن یک خورده عصبی شو این طوری عادی رفتار کنی نابودت میکنن :">

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or