بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

نوشته شده توسط idden]-[;2549798:
حتما تو این سایت هم یوزر زیاد داره چون تو ایران تکــــ تکــه ...
ISP : عصر تلکام
من اشتراکم 512 هستش ولی سرعت دانلودم تا الان زیر 600 نیومـده ... صبحا هم اکثرا بالای 1mb دان میکنم،دانلود شبانه هم حدودای 100kb/sec به بالا ...
2 مگ محدود مخابراتم همچین سرعتی نمیده !
پینگش چطوره ؟
قیمتاش چطوره ؟

آخرین ویرایش:
اولا آواتارت تهشه! :d
دومم اینکه پینگت با بقیه سرور ها هم زیر 130یه؟ مثلا فرانکفورت - باکو - و..؟
آره با اروپا کلا زیر 130-140 هست.با آمریکا هم امروز گرفتم 210 بود. پینگ به مرکز مخابراتی مربوطه بیشتر . درکل مال مخابرات پینگش از ISP های دیگه بهتره . آواتار منظورت این عکس امضامه؟:d

کلا مخابرات قاطیه
مثلا همین طرح بعثت رو کلا برداشت ولی الان من از قبل بعثت دارم و میتونم هر چی دلم خواست تمدید کنم:دی و سه ماهه + ساعت رایگان:دی
ولی فقط هر گیگی شده 4.200 :|

جالبه ها همه کشورا دارن زحمت میکشن هی 4G و ... ارائه بدن با قیمت پایین
حالا اینا همین نت گندی که همه ما داریم رو سرعتشو پایین میارن قیمت رو میبرن بالا:دی

ولی خوبه دیگه
پیشرفتمون توی بالا رفتن قیمتا و پایین اومدن سرعتا خوب بوده پس خوشحال باشید:)

واقعا قاتی دارن هاااا ! :d
من همین طلایی رو میخواستم بگیرم اول گفته 96750 ! بعد رفتم ریختم زنگ زدم میگه نه 97650 !!!!!!!! میگم آخه واسه هزار تومن دوباره برم بریزم ؟ میگه آره دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!! بعدش ریختم دوباره زنگ زدم بگم میگه ببخشید تعرفه ها تغییر کرده شده 98750 ! :|:|:| گفتم منو مسخره کردین شماها ؟ گفت حالا اشکال نداره همینو میزنم به تاریخ دیروز !!!! :-& :|
من خودمو راضی کردم به این نت مزخرف پول بدم بعد این همه هم میرن رو اعصاب آدم ! :d حالا هنوز این رایگان رو داره خوبه اگه نه مجبور میشدم بعد دو هفته هی ترافیک اضافه بگیرم ! /:) :|

اون که آره چون وقتی بهسون زنگ میزنی میگه شما با نوین نت تماس گرفتید.
حالا زده ضریب 1 به 8 یعنی چی؟!

ضریب اشتراک یعنی پهنای باند شما بین 8 نفر تقسیم میشه !
یعنی مثلا اگر 1 مگ دارید و اگر اون 7 نفر دیگه در حال استفاده باشن پهنای باندی که دارید 128ـه . و اگر همه در حال استفاده نباشن بسته به تعداد افراد سرعت به مراتب بالاتری میگیری

اون که آره چون وقتی بهسون زنگ میزنی میگه شما با نوین نت تماس گرفتید.
حالا زده ضریب 1 به 8 یعنی چی؟!

یعنی سرویسی که شما استفاده میکنید بین 7 نفر دیگه مثل شما تقسیم میشه ...

فقط هم نوین نت نیست که این ضریب اشتراک رو داره و حتی شرکتهایی مثل آسیاتک که ادعای ضریب اشتراک 1 به 1 رو روی برخی سرویساشون دارند هم همین حدود ضریب اشتراک رو ارایه میدن ...

شخصا فکر نمیکنم تو سرویسهای عامی که ارایه میشه در ایده آل ترین حالت بهتر از اشتراک 1 به 6 داشته باشیم... مگر در مواردی که کاربران در اون منطقه تعدادشون زیاد نباشه و ...

تا چند روز پیش از نوین نت سرویس داشتم و از سرعت و اینکه سرعتش در طول روز نسبتا پایدار بود و همینطور پینگ نسبتا خوبی داشت راضی بودم و فقط اینکه قیمتش یکدفعه حدود 2 برابر شد مشکل بود... البته این اواخر یه مقدار قطعی پیدا کرده بود و پینگش هم نوسان پیدا کرده بود ...

2 مگ محدود مخابراتم همچین سرعتی نمیده !
پینگش چطوره ؟
قیمتاش چطوره ؟

شما فکـر میکنید مخابرات به شما نت میده :| اینی کــ به شما میده Trash هم نی :|
پهنای باندی کــ مخابرات به یوزراش میده 128kb/sec هم نی ولی باز با این حال میاد Share میکنتش بین 8-10 نفر !!
پهنای باند یعنی اینی کــ الان میبینی ... کاملا اختصاصی و مجلسی LOL
پینگش هم عالی حدودای 120 تا 200 متغییر ...
قیمتشم بستگی به اشتراکی کــ میگیری داره مث حجم دانلود و ...

آره با اروپا کلا زیر 130-140 هست.با آمریکا هم امروز گرفتم 210 بود. پینگ به مرکز مخابراتی مربوطه بیشتر . درکل مال مخابرات پینگش از ISP های دیگه بهتره . آواتار منظورت این عکس امضامه؟:d
آره منظورم امضات بود! اشتباه لپی شد:d

اسیا هر روز گند تر از دیروز:-&
دوستانی که ماه اوله گرفتید دلتونو خوش نکنید به نتی که الان دارید از سیاست های کثیف اسیاست همین منم ماه اول 1mbگرفتم شاد شنگول 20 روز اول همه چی اوکی بود پینگ سرور های اروپا180 200 250 بد نبود سرعت دانلود100 ثابت 10 روز اخر پینگم رفت بالا 300 ماه بعد 512 گرفتم گرفتم 38 تومن پول بی زبون دادم سرعت دانلودم40 پینگ تا همین دیروز بین 600 تا 800 سرور های اروپا بود(امریکا که کلا بای بای) باز خوب جوین میشد بازی میکردم الان 2 روز کلا کانکت نمیشه به سرور ها دیگه داره گندشو بالا میاره زده زدن سایت اصلی رو هم بستن نه میشه تیکت بدی نه چیزی میبینن ما اعتراض نمیکنیم هر کاری که دلشون میخواد میکنن بزار این ماه تموم شه خطو خالی میکنم سر سر فحشو به پشتیبانیشون میکشم خلاصه دلتون به ماه اول خوش نباشه
پ.ن:قرار بود 6 گیگش پر سرعت باشه که اونم پر
پ.ن2: اینو تستو با سرور اسیا تهران گرفتم نمی دونم بخندم یا گریه کنم

ما الان نفهمیدیم آسیاتک بگیریم یا نه.!! دلمون خوش بود که سرعت دانلود داره اگه اینجوری که شما میگید اصلا خوب نیست.!
من سپنتایی که دارم پینگش 80 الی 150 هست وای سرعت دانلود خیلی پایینه.! اه حیف باشه خطو الان خالی کردم چون میخواستم اسیاتک بگیرم.
اسیا فقط یه ماه اولش خوبه اونم نه پینگ فقط دانلود خوبم نیست سرعتش ثابته من.... بگو که میومدم از این اشغال اینجا تعریف میکردم به شخصه از همتون عذر میخوام
اینو خودت ببینو قضاوت کن تازه این سرور روسیه که ایرانی ها پینگاشون اینجا در بهترین حالته:
efmzqkx8vxztck53zqa.png

آخرین ویرایش:
ما الان نفهمیدیم آسیاتک بگیریم یا نه.!! دلمون خوش بود که سرعت دانلود داره اگه اینجوری که شما میگید اصلا خوب نیست.!
من سپنتایی که دارم پینگش 80 الی 150 هست ولی سرعت دانلود خیلی پایینه.! اه حیف باشه خطو الان خالی کردم چون میخواستم اسیاتک بگیرم.
الان به نظرتون من چیکار کنم از اسیاتک بگیرم یا عصر تلکلم یا صبانت؟! سرعت دانلود و پینگش عالی باشه.:-/ یا 512 یا 1024 فرقی نداره کسی اینجا صبانت داره یا عصرتلکلم مثل آسیاتک نباشه ماه اول خوب باشه بعد دیگه ......... بشه.!

آخرین ویرایش:
دوستان خوزستانی ! یه تست از مخابرات بزارن ببینیم اوضاع چطوره ! این چند روز مشکل ندارن ! ؟ :-/

مخابرات اکثر منطقه ها مشکل دار شده اند انگار ، کلا " مخابرات " در طی شش ماه گذشته یعنی " مشکل " و الانم بدتر شده - سرعت به شدت ناپایدار و پینگ هم داغون ( چند روزی به 300 350 رسیده و همون جا هم قفل کرده ) -

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or