بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

قطع شدن به چه دلیل مسعود ؟ چراغ DSL و اینترنت هر 2 تا با هم خاموش میشن !!! یعنی مشکل از مخابراته ؟ یا مشکل از ISP هست ؟
خوب با پشتیبانی تماس بگیرید. برای من هم همین جوری شد چراغ اینترنت روشن نمیشد. زنگ زدم به پشتیبانیم(ISP سپنتا) بهم میگفت اشکال از یکی از سیم های مودمته. سیمی که از پیریز به اسپلیتر وصل میشه رو میگفت. نگاه که کردم دیدم از اونجا کنده شده.!
شما هم یه تست بکن.

دوستان برای منطقه دروس تهران(و شریعتی-پاسداران) چه ISP ای رو پیشنهاد می کنید؟
هم سرعتش عالی باشه و هم پینگ.
حدود 20 گیگ بازی رو می خوام باهاش دانلود کنم!:d

تا چند روز دیگه نت 2 مگ نامحدود رو وصل میکنم! :d :دی :دی :دی :دی :دی
ماهی 74 تومن.
از چه شرکتی؟!! وصل کردی یه تست بزار ببینیم چه طوریاست. منم آلان آسیاتک ثبت نام کردن تا 70 ساعت دیگه وصل میشه. 1 مگ 10گیگ.! امید وارم خوب باشه.!
بچه ها کسی اینجا نیست از سپنتا گرفته باشه. من سپنتا دارم قبل از عید نوشته بودن برام(یعنی با اس ام اس) که تا فلان تاریخ اگه پرداخت کنید 13 روز عید رایگان منم پول اسفند ماه رو ریختم 16 تومن. توی عید هم امروز باز دوباره 22 تومن دیگه ریختم که یهو برام اس ام اس اومد که نوشته مبلغ 28 تومن به سپنتا واریز کنید.! جالبه نه!!!!!!:|:>/:)

از چه شرکتی؟!! وصل کردی یه تست بزار ببینیم چه طوریاست. منم آلان آسیاتک ثبت نام کردن تا 70 ساعت دیگه وصل میشه. 1 مگ 10گیگ.! امید وارم خوب باشه.!
بچه ها کسی اینجا نیست از سپنتا گرفته باشه. من سپنتا دارم قبل از عید نوشته بودن برام(یعنی با اس ام اس) که تا فلان تاریخ اگه پرداخت کنید 13 روز عید رایگان منم پول اسفند ماه رو ریختم 16 تومن. توی عید هم امروز باز دوباره 22 تومن دیگه ریختم که یهو برام اس ام اس اومد که نوشته مبلغ 28 تومن به سپنتا واریز کنید.! جالبه نه!!!!!!:|:>/:)

از ماکسنت میگیرم.
یکی از دوستام 512 نامحدود گرفته ماهی 22 تومن فکر کنم. شیرش که نوشته 1 به 8 هست اما سرعتش همون 50 60 هست.
منم 2 مگ رو میگیرم احتمالا همون 160 تا 200 رو بهم بده.

به یه نکته ریف پی بردن :دی
پینگ من با ایران از 40 بالاتر نمیره ولی با خارج تا 1500 هم میره !
کسی میدونه مشکل چیه ؟
بخاطر اینه که شما تو یک کشور عازاد زندگی میکنی و حق استفاده از تمام امکانات در سال 2013 برات آزاده....احتمالا پایه میز رفته رو سیم حجم اینترنت کم شده
شما اول ببین مشکل نویز تو خط تلفنت نداری بعد زنگ بزن isp بگو مشکل پینگ دارم.100% جوابتو میدن (منظورم همون دری وری گفتنه)
تنها راه خوب تعویض isp هست

بخاطر اینه که شما تو یک کشور عازاد زندگی میکنی و حق استفاده از تمام امکانات در سال 2013 برات آزاده....احتمالا پایه میز رفته رو سیم حجم اینترنت کم شده
شما اول ببین مشکل نویز تو خط تلفنت نداری بعد زنگ بزن isp بگو مشکل پینگ دارم.100% جوابتو میدن (منظورم همون دری وری گفتنه)
تنها راه خوب تعویض isp هست
اخه تا جایی که من میدونستم مخابرات بهترین پینگ رو تو مشهد داشت . تازگی یه 1 هفته ایه اینجوریه !
-----------------------------------
دوستان کسی نامحدود فن اوا تو مشهد داشته ؟
کسی isp بهتر از مخابرات تو مشهد سراغ داره ؟

تعرفه های مخابرات هم اکنون در تمام نقاط کشور.....

d0bv1nkdn0ff6trr1689.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or