بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

خوب بالاخره از شاتل لعنتی اومدم بیرون وحالا تازه دارم میفهم اینترنت یعنی چی !

شاتل سرعت لود پیج صفحاتش هم پایین بود ! خداییش از وقتی اومدم اسیاتک لود پیج صفحه ام عالیه ، پینگم حداقل 200 تا از شاتل پایین تره و سرعتم هم تو روز عالیه و تو شب هم خیلی راضیم . نکته مهم برای من اینه که شب هیچ مشکلی تو دانلود رایگان ندارم و از این جور مصخره بازیهایی مثل محدودیت و بن و ... وجود نداره .

اینم سرعت ثابت روزانه :

جالب اینجاست : شاتل مدام منو اذیت میکرد ، چون میخواست پول زور بگیره و شتیبانی فنی بفرسته تا مثلا نویز خط رو کم کنم !!! منم قبول نمیکردم . برای همین هم سرعت آپ خط منو میاوردن پایین . در صورتی که برای همه باید رو 4MB بسته بشه .
حالا من با همون نویز تو اسیاتک سرعت زیر رو تو روز دارم :

y3457_111.jpg

بماند اینمورد که چه قدر برای تخلیه خط اذیت کردن .

512 داشتم ولی سرعت دانلودش 120 بود راحت میشد ویدیو دید . البته اگر سایتش شیلتر نباشه و اگر شیلتر باشه با فری گیت برو با اون یوتیوب من دیویو میبینم مثل هلو :d البته باید 100 باشه سرعتت لگ نخوره تو لود شدن ویدیو .
خب خدا رو شکر :d
سرعتش فکر کنم رو 120 اینا به چرخه
من الان دارم 65 70 ولی نمیتونم TV رو ببینم دلیلشم اینکه کلی آدم در یک لحظه دارن میبینن از اونجا و سروراشون ضعیفه
فری گیت که خوراکه :دی از سوکس اینا هم بهتره باو :دی
خوب با idm راحت دانلودشون کن با خیال آسوده بدون buffering نگاه کن لذت ببر
مراسم ها و تی وی آنلاین که مسابقه فوتبال نشون میده رو که نمیشه دان کرد که !

isp جدید نیست

کل سایت و تعرفه هاش کپی شده از نوین نت هست ... احتمالا از پورت های نوین نت استفاده میکنه...

یعنی سرعت دریافت 4096 و سرعت ارسال 1024 هست که البته این حداکثر سرعته و حداقل سرعت روی 2048/1024 هست...
اون که آره چون وقتی بهسون زنگ میزنی میگه شما با نوین نت تماس گرفتید.
حالا زده ضریب 1 به 8 یعنی چی؟!

مراسم ها و تی وی آنلاین که مسابقه فوتبال نشون میده رو که نمیشه دان کرد که !
در اینصورت ............................ حق با توئه:d

یه میگ 37 ـه 512 20 تومنه
یه میگ بگیر

بابا این پیشنهادا چیه میکنی. بره یه میگ بگیره میاد به هممون یکی یه موشک میزنه ها:d
حالا میگِ چی بگیره؟:d

23311235118010080323.jpg

سلام دوستان .
کسی تا حالا سرویس نامحدود طلایی آسیا تک رو گرفته ؟
سرویس های محدودش چطور هستند ؟ سرعت دانلود شبانش چطوره ؟
اگر بخوام سرویس محدود بگیرم آسیاتک بهتره یا صبانت ؟

حتما تو این سایت هم یوزر زیاد داره چون تو ایران تکــــ تکــه ...
ISP : عصر تلکام
من اشتراکم 512 هستش ولی سرعت دانلودم تا الان زیر 600 نیومـده ... صبحا هم اکثرا بالای 1mb دان میکنم،دانلود شبانه هم حدودای 100kb/sec به بالا ...

Snap_2013_03_15_00_04_55_002.jpg

نوشته شده توسط idden]-[;2549798:
حتما تو این سایت هم یوزر زیاد داره چون تو ایران تکــــ تکــه ...
ISP : عصر تلکام
من اشتراکم 512 هستش ولی سرعت دانلودم تا الان زیر 600 نیومـده ... صبحا هم اکثرا بالای 1mb دان میکنم،دانلود شبانه هم حدودای 100kb/sec به بالا ...

عجب چیزیه=p~
خوش بحالت:)

مگه مخابرات مشهد قرار نبود فقط 6 ماهه ها رو شبانه رایگان بده ؟ من طلایی 3 ماهه 24 گیگ گرفتم بعد دیشب 2 گیگ دانلود کردم همرو زد ترافیک رایگان ! :d
کلا مخابرات قاطیه
مثلا همین طرح بعثت رو کلا برداشت ولی الان من از قبل بعثت دارم و میتونم هر چی دلم خواست تمدید کنم:دی و سه ماهه + ساعت رایگان:دی
ولی فقط هر گیگی شده 4.200 :|

جالبه ها همه کشورا دارن زحمت میکشن هی 4G و ... ارائه بدن با قیمت پایین
حالا اینا همین نت گندی که همه ما داریم رو سرعتشو پایین میارن قیمت رو میبرن بالا:دی

ولی خوبه دیگه
پیشرفتمون توی بالا رفتن قیمتا و پایین اومدن سرعتا خوب بوده پس خوشحال باشید:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or