بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

79013921.png
2605691925.png

:> >:) :d

2606045510.png

;):>

1 مگابیت نامحدود مخابرات - یه جای توپ در کرج .
2606635090.png

این هم پینگ درست همین الان .
البته الان مثلا خیلی بده چون همه پای نتن اینطوریه خلوت باشه پینگ حدود 90 هست ...

93394807451362481498.png

1 مگابیت نامحدود مخابرات - یه جای توپ در کرج .
2606635090.png

این هم پینگ درست همین الان .
البته الان مثلا خیلی بده چون همه پای نتن اینطوریه خلوت باشه پینگ حدود 90 هست ...

93394807451362481498.png
احیانا اصلا طرف بازی آنلاین هم نمیری ؟ اگرم بازی کنی کاد سرور ایرانی :| اونوقت وضع پینگ ما رو هم در نظر نمیگیره این مخابرات و زیرساخت . ماهی هم 60 تومن میدی واسه 1 مگ محدود .

نه چرا تخلیه کنن؟ :| فقط از بس بهت میگن شارژ کن دیوانه میشی. :دی
یعنی الان من نتو ول کنم برم واسه خودم یک 3-4 ماه هیچ کس تمدید نکنه از رانژه در میاد؟!؟!؟! و تخلیه میشه؟؟؟؟
آخه شاتل که داشتم یک هفته مسافرت بودم نتونستم تمدید کنم بیچارم کردن
هی زنگ میزد میگفت اگه نمیخوای تمدید کنی قطعش میکنیم و گفت یا تا فردا تمدید میکنی یا کلا برمیداریم:|
مخابراتم همینطوریه؟!؟!؟!

---------- نوشته در 12:12 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:08 AM ارسال شده بود ----------

چی ؟
به خدا تو خیلی روانت پریشه .
اصلا می فهمی داری چی میگی ...
من بازی نمی کنم ؟
تو که تو عمرت فقط بتل مالتی زدی اصلا به ما نمیای که بیشتر بازی ها رو دارم مالتی میزنم .
ضمنا من تا حالا 1 دقیقه اون آسغال اکتیوژن رو بازی نکردم ( مالتیشو ) ..
ضمنا لطفا کمتر گریه کن سر پینگ و سرعت و این حرفا ...
شما بن شدی باز دوباره ثبت نام کردی؟؟؟:|
همونی که اینقدر توی تاپیک Sniper Ghost warrior 2 اینقدر توهین میکردی و بن شدی:دی
همونی؟؟

یعنی الان من نتو ول کنم برم واسه خودم یک 3-4 ماه هیچ کس تمدید نکنه از رانژه در میاد؟!؟!؟! و تخلیه میشه؟؟؟؟
هی زنگ میزد میگفت اگه نمیخوای تمدید کنی قطعش میکنیم و گفت یا تا فردا تمدید میکنی یا کلا برمیداریم:|
مخابراتم همینطوریه؟!؟!؟!
نه زنگ منگ نمیزنن ولی جریمه دیر کرد میگیرن . من 2 ماه شارژ نکرده از پاییز به اونور فک کنم 2 ، 3 تومن جریمه شدم:|

مخابراتم همینطوریه؟!؟!؟!

---------- نوشته در 12:12 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:08 AM ارسال شده بود ----------

شما بن شدی باز دوباره ثبت نام کردی؟؟؟:|
همونی که اینقدر توی تاپیک Sniper Ghost warrior 2 اینقدر توهین میکردی و بن شدی:دی
همونی؟؟

به نظر منم بعید خط تخلیه کنند ولی کلا مخابرات خیلی وابسته به منطقه ها هست بستگی داره چه جوریاس اونجا، من جایی می شناسم دوستم بوده حدود 9 ماه فکر کنم از وقتی نتش قطع شد نرفت تمدید کنه ولی خط خالی نکردن و دوباره کافی بود تمدید کنه باز می بینی یک وقت منطقه دیگه قاتی باشه و زود قطع کنه ( یک مورد فکر کنم توش موثر باشه شلوغی اون منطقه از نظر پورت های خالی هست جایی شلوغ پلوغ هست و کاربر فراوون طبیعتا ممکن زودتر خط تخلیه بشه تا جایی پورت های خالی بیشتر و اگرم خط مثلا تو خالی نشه مشکلی براشون نیست )

به نظر منم بعید خط تخلیه کنند ولی کلا مخابرات خیلی وابسته به منطقه ها هست بستگی داره چه جوریاس اونجا، من جایی می شناسم دوستم بوده حدود 9 ماه فکر کنم از وقتی نتش قطع شد نرفت تمدید کنه ولی خط خالی نکردن و دوباره کافی بود تمدید کنه باز می بینی یک وقت منطقه دیگه قاتی باشه و زود قطع کنه ( یک مورد فکر کنم توش موثر باشه شلوغی اون منطقه از نظر پورت های خالی هست جایی شلوغ پلوغ هست و کاربر فراوون طبیعتا ممکن زودتر خط تخلیه بشه تا جایی پورت های خالی بیشتر و اگرم خط مثلا تو خالی نشه مشکلی براشون نیست )
اینجا خیلی کم کاربر داره
خیلی وقت نمیشه که ADSL اینجا اومده
پس یعنی الان که من اینجام بعد از عید میخوام برگردم مشهد باز تا تابستون نمیام اینجا
تا اون موقع دووم میاره دیگه؟:دی

512 نامحدود مخابرات (مرکز مخابرات مهدیه)
دوستان کسی شماره پشتیبانی مخابرات رو نمیدونه قبلا 2828 بود ولی انگار عوض شده توی سایتشونم که ماشالا ....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or