بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

پورت 23 باز باشه یعنی از طریق Telnet میتونی به مودمِ یکی وصل بشی (اگه پسورد مودم رو عوض نکرده باشه!) و مودمش رو کنترل کنی. :دی یعنی به عبارتی هکش کنی و پسوردش رو به دست بیاری. آیپی ها و پورت هارَم با Angry IP Scanner اسکن میکنی و.. :دی
اینجا جاش نیست و الاّ کامل واست توضیح میدادم.
آقا نکنین این کارا رو :|
منم همینطور :| البته به جز اون , شب عید اس ام اس اتمام ترافیکشون رو یادشون نرفت . من پیام تبریکم گیر کرده بود شبکه پکیده بود ولی اس ام اس اونا اومد :|

به من که اس ام اس نمیده>:)
زنگ زدم پشتیبان انقدر آدم خوب و باکمالاتی بود دلم نیومد باهاش بد برخورد کنم :d
البته خودش قبول داشت و گفت میره صحبت کنه با صابش:p
در مورد قیمت نامحدود و حجم عیدی بهم اوکی داد گفت میره صحبت کنه که البته من امیدی ندارم:(

سلام من 512 خابرات گرفتم به نظرتون سرعتش پایین نیست یا عادیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2600587871.png
البته پینگ چند دقیقه پیش 140 بود

باز این مخابرات ریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید بوش در اومد نه..........................اه اه اه اه اه اه اه

مخابرات هم دستشویی کرده به اینترنت.
من آسیا تک دارم از دیروز صبح اینترنت قطع شده هم چراغ DSL هم اینترنت خاموشن.زنگ زدم به پشتیبانی میگه مشکل از مخابراته... فرم میفرستیم.حالا امروز هنوز وصل نشده زنگ زدم گفته ما دیروز فرم فرستادیم هنوز جواب ندادن.منم گفتم پس حقشونه بهشون حقوق ندن با وضع کار کردنشون.

اسیا کلا خودشو زده علی چپ عیدی که نمیده هیچ خودشون نت رو5 روز دیر قعط میکنن طرح تموم میشه طرح جدید میگیرم از اون 5 روز کم میشه میگم اقا این چه وضعیه میگه 4500 بریز از ابتدای طرح حساب کنیم برات هیچ وقت تو عمرم اینقدر بم فشار نیومده بود میام طرح بخرم 33 با کلی دزدی مالیت و ابونماه و ... میکننش 39 دزد های ..........

آقا کمک کنید
3 روز رفتیم شمال نبودیم
استیم دیگه کانکت نمیشه
میخوام آپدیتم کنم اولایه آپدیت fatal error
میده
چه مملکتیه
مخابرات میزنگم کسی نیست
شبکه جمم که قطع کردن

درسته مخابرات قطعی مطدی داره ولی سگش ه بیشتر شرکتها می ارزه یادم نیست ذقیقا کدام شرکت بود کلی حجم خریدم بعد از چند روز سرعتها پایین میرفت و اعصاب و تلیت میکرد اینش هیچی حالا اگهمثلا 10 گیگ میخریدی فقط یک گیگ استفاده میکردی 9 گیگ باقی میپرید :دی

راستی دوستان با چیزفایر که میگن بسته نیست میشه راحت وارد سایتها شد چیزدوغ نمیخوام برم !! سایتهای معمولی و مورد نیاز !!!!

درسته مخابرات قطعی مطدی داره ولی سگش ه بیشتر شرکتها می ارزه یادم نیست ذقیقا کدام شرکت بود کلی حجم خریدم بعد از چند روز سرعتها پایین میرفت و اعصاب و تلیت میکرد اینش هیچی حالا اگهمثلا 10 گیگ میخریدی فقط یک گیگ استفاده میکردی 9 گیگ باقی میپرید :دی

راستی دوستان با چیزفایر که میگن بسته نیست میشه راحت وارد سایتها شد چیزدوغ نمیخوام برم !! سایتهای معمولی و مورد نیاز !!!!
مخابرات جنوب فقط واسه دانلود خوبه مخابرات شمال پینگ خوب + دانلود خوب . تو جنوب *** هم بهت نمیدن برای بازی :| / جدیدا اینترنت من از کویت تامین میشه پینگم با هنگ کنگ 120 هست با آلمان 170 تکون هم نمیخوره . روز ها هم تایم اوت میده تو ساعات شلوغ - شبا هم دانلود رایگان پکیده - صبح ها خوبه که تو شیراز هیچ کس بیدار نیست استفاده کنه :d

بچه ها 0.35mb برابر با چند kbyte ؟!
دوستانی که از مخابرات نت میگیرن یه سوال دارم چند روز طول میکشه تا اینترنتو وصل کنن الان مخابرات منطقه 13 چنتا کوچه پایین تره برا ما خوب جواب میده؟!
سرعت دانلودش ام (1024) چه طوریاست ؟! چه ساعات مهمولی چه ساعات شبانه؟!

آقایون کسی اندیشه سبزی نیست اینجا؟؟؟ ADSL . دیروز واسه 10 دقیقه چراغ ای دی اس ال مودم خاموش شد بعد که دوباره روشن شد پینگا نجومی شده با تایم اوت فراوون.......نمیدونم چه بالایی نازل شده.؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or