بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

دوستان الان بهترین سرویس نامحدود رو کجا میده؟ واسه دانلود میخوام فقط
مصرف عادلانه و اینا هم نباشه :d
ظاهرا میگن آسیاتک خوبه!

سلام دوستان گل.
من یه 3 سالی هست اینترنت adsl از شرکت سپنتا دارم ازش راضی ام ولی سرعت دانلودش کمی رو موخه.
چه شرکت هایی رو پیشنهاد میکند که : 1.قیمتش ماهیانه 20 الی 28 تومن باشه 2.سرعت دانلودش خیلی خوب باشه چون من همش فیلم و بازی و برنامه و.... دان میکنم. 3.سرعتش هم خوب باشه.

سلام دوستان گل.
من یه 3 سالی هست اینترنت adsl از شرکت سپنتا دارم ازش راضی ام ولی سرعت دانلودش کمی رو موخه.
چه شرکت هایی رو پیشنهاد میکند که : 1.قیمتش ماهیانه 20 الی 28 تومن باشه 2.سرعت دانلودش خیلی خوب باشه چون من همش فیلم و بازی و برنامه و.... دان میکنم. 3.سرعتش هم خوب باشه.
مخابرات خوبه !

خب یه کم توضیح بده به اطلاعات ما هم افزوده بشه دیگه ! VPS چیه ؟
VPS همون virtual private server یا سرور خصوصی مجازیه.. طوریه که یک سرور به چند قسمت تقسیم میشه و هر قسمتش باز یک سرور اختصاصی میشه. VPS رو معمولا واسه سرورای بازی میخرن چون هم پهنای باندش عالیه هم روزانه برای یک سرور بازی حداقل 50-100 گیگ ترافیک لازم داری. :دی (اگه سرورش پر باشه، اگه نه کمتر.)
اگه نفهمیدی VPS چیه یک سرچ تو گوگل بزن قطعا میفهمی. :دی اگه بازم نفهمیدی کلا بیخیالش شو. :|

VPS همون virtual private server یا سرور خصوصی مجازیه.. طوریه که یک سرور به چند قسمت تقسیم میشه و هر قسمتش باز یک سرور اختصاصی میشه. VPS رو معمولا واسه سرورای بازی میخرن چون هم پهنای باندش عالیه هم روزانه برای یک سرور بازی حداقل 50-100 گیگ ترافیک لازم داری. :دی (اگه سرورش پر باشه، اگه نه کمتر.)
اگه نفهمیدی VPS چیه یک سرچ تو گوگل بزن قطعا میفهمی. :دی اگه بازم نفهمیدی کلا بیخیالش شو. :|
قبلا یه احترام بزرگتر رعایت میشد ولی الان متاسفانه ...
این بود آرمانهای ما ؟ بخدا اگه دم دستم بودی یه چک نثارت میکردم:>

قبلا یه احترام بزرگتر رعایت میشد ولی الان متاسفانه ...
این بود آرمانهای ما ؟ بخدا اگه دم دستم بودی یه چک نثارت میکردم:>
بمیر باو! :-j
-
78833339.png

من 1024 مخابرات دارم اره خوبه سرعت دانلود 190kbمیره تو ساعت رایگانم افت پیدا میکنه ولی در حد یه 5% سرعت دانلود رایگان من 160-180kb
10گیگ میگیرم ماهی 31تومان

من 1024 مخابرات دارم اره خوبه سرعت دانلود 190kbمیره تو ساعت رایگانم افت پیدا میکنه ولی در حد یه 5% سرعت دانلود رایگان من 160-180kb
10گیگ میگیرم ماهی 31تومان
ممنون از شما.
یه سوال دیگه ایی داشتم اینکه امکان داره مثلا سرعت دانلدتون زیر 100 هم بشه؟!
الان مثلا من 1024 از سپنتا دارم بیشتر اوقات سرعتش میره زیر 60 الی 70 تا. سوال دیگه ایی هم که دارم اینکه V*PN و یا *****شگن بهش وصل می شه؟!
تشکر از شما:x

ممنون از شما.
یه سوال دیگه ایی داشتم اینکه امکان داره مثلا سرعت دانلدتون زیر 100 هم بشه؟!
الان مثلا من 1024 از سپنتا دارم بیشتر اوقات سرعتش میره زیر 60 الی 70 تا. سوال دیگه ایی هم که دارم اینکه V*PN و یا *****شگن بهش وصل می شه؟!
تشکر از شما:x
اوواه! :دی همین که مخابرات آیپی هاشون پورت 23 بازن دلیل قانع کننده ای هست برای اینکه مخابرات بگیری. :دی
سا-کس وصل میشه، نگران نباش.

اوواه! :دی همین که مخابرات آیپی هاشون پورت 23 بازن دلیل قانع کننده ای هست برای اینکه مخابرات بگیری. :دی
سا-کس وصل میشه، نگران نباش.
در کل دارم میگم
چون تو سایتشون در قسمت ثبت نام نوشته شده که اینجانب سرعت بالای 128 رو قبول کرده وتمامی عواقب ناشی از آن را میپذیرم. در آینده چیزی دان میکنیم مشکل ساز نشه.!!!!:d
چند روز کاری طول میکشه تا نصب شه و ازش استفاده کرد.!
یه خواش دیگه ایی هم دارم تعرفه هاشون رو میدونید بهم بگید تو سایتشون درست حسابی نزدن فقط قیمت زدن.!
ممنون

محسن جان من مخابرات دارم 1مگ نامحدود سرعتش اغلب بین 120 تا 140 هست جدیدا جو گرفتتش تا 170-160 هم بالا میره اما همیشه همون اندازست، خب افت سرعت که یه امر عادیه تو ایران بعضی وقتها زیره 100 هم میاد اما نه خیلی و دوباره همون سرعت عادی میشه، با چیزپی ان و اینا هم مشکلی نداره نگران نباش

------

دوستان من یه ماهی میشه که چیز پی ان نگرفتم و از برنامه استفاده میکردم چون کاره زیادی نداشتم اما چون این برنامه ها تو یوتیوب اذیت میکردن رفتم یه اکانت یک ماهه گرفتم ولی وصل نمیشه هر کارمیکنم پشتیبانی هم که :|

مشکلی پیدا کردن یا مشکل از این جاییه که من گرفتم ؟! واسه شما وصل میشه ؟!

نه نه اصلا سرعتش فت نداره در ساعت رایگان نه زیر 100نمیره اگرم رفت مشکل از مخابرات است که ماهی 1بارام اتفاق نمیفته
پینگمم که 130-120متغیر است

نه با هیچ چیزشکنی نیست که باش کار نکنه همه سایتارم که باز میکنه
ولی خدایی سرعت باز کردن صفحاتش بالاست
یه خوبی هم داره مثلا شما امروز 10کیک ترافیک گرفتید واسه یک ماه اگه این 10گیگ رو در یک روز تموم کنی هنوز بستانکارت حدود 25تومان اینا میمونه که بعدش 6تومان بده 10گیگ شارژ ماهیانه بگیر :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or