بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

گه Capcom به هوادار هم اهمیت میده ؟

همینایی که orc رو ساختن بیشترشون فن های رزیدنت اویل بودن ولی دیگه هر کار دلشون خواسته کردن.:d

به نظز من RE6 حداقل تا 3 سال دیگه عمرا عرضه بشه. با اینکه خیلی دوست دارم زودتر عرضه بشه ولی اصلا ناراحت نیستم که فعلا خبری ازش نیست! ترجیح میدم فعلا با همون نسخه های قدیمی و RE4 و RE Code : Veronica X که قراره 2باره بیاد سر کنم تا اینکه بخوان به یه عنوان شماره دار گند بزنن!:| چون با این رویه ای که در پیش گرفته غیر از این نمیتونه بشه!

خب شاید رزیدنت اویل 6 خوب از اب در بیاد شاید همه چیو جبران کنه .

خب شاید رزیدنت اویل 6 خوب از اب در بیاد شاید همه چیو جبران کنه .
من که خیلی دوست دارم اونجوری که میخوایم RE6 رو بسازن. یعنی همونجوری که در اصل باید یه RE باشه! ولی با توجه به الانِ Capcom به نظرم احتمال این شاید ها بیشتر از 5 درصد نمیتونه باشه!

دوست من sawanti من معذرت میخوام آخه من بچه هایی رو تو این تاپیک میشناسم که فعالیتشون تو این تاپیک زیاد هست و اکتیو هستن .شما هم خودتونو معرفی کنید اگه دوست دارین.
خواهش میکنم این چه حرفی است چی من معرفی کنم من مهدی هستم بیشتر همجا عضو هستم . شخصیت مورد علاقه ام تو re بیگ چیس است باس اول re:4:x
راستی اولین بار هم کتاب re به فارسی ترجمه شده میتونید تا 15 تیر پیش خرید کنید

خواهش میکنم این چه حرفی است چی من معرفی کنم من مهدی هستم بیشتر همجا عضو هستم . شخصیت مورد علاقه ام تو re بیگ چیس است باس اول re:4:x
راستی اولین بار هم کتاب re به فارسی ترجمه شده میتونید تا 15 تیر پیش خرید کنید

خوشبختم اقا.جدا ! از کجا قیمتش چقدره ؟

من که ترجیح میدم RE6 نسل بعد بیاد ، این نسل فعلا کاپکام داره تیشه به ریشه بازی های قدیمیش میزنه شـــــــایـــــــد نسل بعد دست از این دیوونه بازی ها برداره :d
کنسول نسل حاضر از نظر عمر به اندازه هستند که بشه براش 2 شماره جدید برای RE ساخت در ضمن اگه قرار باشه capcom تیشه به ریشه اش بزنه کنوسل N ام هم بیاد باز هم همین کار رو میکنه پس چه بهتر که توی همین کنسول های حاضر انجام بده و خیال فن هاشو از این جهت راحت کنه شما دلت رو به آینده دور خوش نکن الان رو ببین باید الان کاری کنه Capcom به اندازه کافی به فن های RE بی توجهی کرده دیگه بسه !
اگه قرار باشه RE 6 هم یه گندی مثل ORC یا 5 بشه من یکی RE میبوسم میذارم کنار برای همیشه:)

• Like
Reactions: Biohazard
پیش خرید 45/500 و قیمت اصلیشم بعد از پیش خرید 65000
هزینه پستی پیشتاز برای تهران 2 هزار تومن برای شهرستان 3 هزار تومان عنوان کتا هم است :رزیدنت اویل : دسیسه نویسنده : استعفانی دانل پری
منم میخوام از کجا.
این نیما بنده خدا کلی زحمت کشیده تاریخچه درست کرده شما میخواین برین از کس دیگه ای بگیرین.شما چه قدر بی
وجدانید
من بیوجدان نیستم دست اقا نیما هم درد نکنه ولی وظیفه بنده اطالاع رسانی بود! اردس هم دادم
لینک فروش کتاب
در ضمن از این لین هک قراره کتبهای mgs و GOW رو ترجمه کنند

آخرین ویرایش:
منم میخوام از کجا.
این نیما بنده خدا کلی زحمت کشیده تاریخچه درست کرده شما میخواین برین از کس دیگه ای بگیرین.شما چه قدر بی وجدانید

اشتباه نکنید!این کتاب هایی که پیش خرید میشن اون چیزی نیستند که شما فکر می کنید.این کتاب ها توسط فردی به نام D.S Perry نوشته شده اند و اصلا به داستان اصلی رزیدنت اویل ربطی ندارند.مثلا یارو اومده از خودش یک داستان نوشته که وقتی بازماندگان تیم استارز برگشتن به راکون سیتی چیکار کردن!یعنی همه رو از خودش درآورده و داستان رسمی نیست.البته بعضی از نسخه ها داستان بازی ها رو روایت می کنند.ولی باز هم با دستکاری و تغییر.در کل از لحاظ داستانی جذاب هستند.ولی رسمیت ندارند.یعنی اون چیزایی که در کتاب ها نوشتن،در اصل برای شخصیت ها اتفاق نیفتاده اند.ولی بازم خودتون می دونید!
در ضمن!اونجوری که من شنیدم،کپکام گفته که نسخه های اصلی رزیدنت اویل مثل RE6 دوباره در سبک کلاسیک ساخته میشن.ولی نسخه های فرعی مثل عملیات:راکون سیتی در سبک های مختلف ساخته میشن.البته از نظر من خیلی هم خوبه که ما سبک های مختلفی در رزیدنت اویل داشته باشیم.مهم اینکه که در نسخه های اصلی گند نزنن.در ضمن مثل اینکه داستان اصلا برای شما مهم نیس.فقط چسبیدید به گیم پلی و ترسناک بودنش؟برای من یکی که کلاسیک و ترسناک فرقی نمی کنه.چون فقط داستان برام مهمه.
راستی!آقای کندی!این عکس آواتورت خیلی ضایع است.(البته ببخشید ها!فقط نظرم رو گفتم.) همون لیون بهتر بود.در ضمن ممنون از اینکه از تاریخچه ی من حمایت کردی.
در ضمن چرا هیچکس توی اون تاپیک از من حمایت نکرد؟فقط تاریخچه می خواین؟

آخرین ویرایش:
من نمی دونم چرا شما از عملیات:راکون سیتی بدتون میاد؟فقط چون اکشنه؟خوب اینکه خیلی هم خوبه.هم زامبی ها هستند و هم اکشنه.تازه یک تیک حرفه ای باید هم اسلحه های پیشرفته داشته باشن دیگه.نکنه توقع دارید که دوربینش مثل سبک کلاسیک باشه؟:dمحض اطلاعتون اون دوربین به خاطر سخت افزار محدود PS1 بود و دیگه جواب نمیده.من که به شدت منتظر این بازی هستم.فقط خدا کنه که بشه با دسته بازی کرد.چون من تا حالا به جز سایلنت هیل 5 هیچ بازی رو با صفحه کلید بازی نکردم.

منم میخوام از کجا.
این نیما بنده خدا کلی زحمت کشیده تاریخچه درست کرده شما میخواین برین از کس دیگه ای بگیرین.شما چه قدر بی وجدانید
شما که خوتم گفتی منم میخوام از کجا ؟ lol حالا ما بی وجدان شدیم دیگه ؟ دستت درد نکنه .مثل این که خبر نداری تاریخچه داره میره تو مجله بازی رایانه تا 10 سال دیگه میخوای مجله بخریم ؟ من نسبت به نیما جان ارادت دارم و همیشه هم از زحمت هاش تشکر کردم .:x

من نمی دونم چرا شما از عملیات:راکون سیتی بدتون میاد؟فقط چون اکشنه؟خوب اینکه خیلی هم خوبه.هم زامبی ها هستند و هم اکشنه.تازه یک تیک حرفه ای باید هم اسلحه های پیشرفته داشته باشن دیگه.نکنه توقع دارید که دوربینش مثل سبک کلاسیک باشه؟:dمحض اطلاعتون اون دوربین به خاطر سخت افزار محدود PS1 بود و دیگه جواب نمیده.من که به شدت منتظر این بازی هستم.فقط خدا کنه که بشه با دسته بازی کرد.چون من تا حالا به جز سایلنت هیل 5 هیچ بازی رو با صفحه کلید بازی نکردم.

نیما جان به نظرت این که بازی تبدیل به میدون جنگ شده خوبه ؟ زامبی و پلیس و هانتر و لیکر از زمین آسمون همه باهم میریزن رو سرت. ولی اگه این حرف کپکام گفته که نسخه های اصلی رزیدنت اویل مثل RE6 دوباره در سبک کلاسیک ساخته میشن.ولی نسخه های فرعی مثل عملیات:راکون سیتی در سبک های مختلف ساخته میشن راست باشه که احتمالش هم زیاده خیلی خوبه .من تاریخچه شما رو میخوام نیما جان .مجله رو بیخیال شین دیگه :d:x

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Biohazard
جان؟؟؟؟؟؟؟

باس اول اگه اشتباه نکنم Del Lago بود که یه هیولای بزرگ تو در یاچه بود. شایدم dr salvador اون مرده که اره برقی داشت رو میگن.

اینم یکی دیگه از دشمنای تو رزیدنت اویل رولیشنز که گفتم رو سرش تومور های عجیبی داره. یه چیز جالب تو این بازی اضافه شدن یه اسکنر هست که میتونی اشیایی که بصورت طبیعی دیده نمیشن یا داخل چیزی یا زیر میزی جایی هستن و از چشم شما مخفی هستند و با این اسکنر به راحتی پیدا کنید.

s35fxd1ban19htpmpl.jpg
4kuv8fp7hnyxetmffhk.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or