بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

مید جان!اون عکس ساختگی نیست.لباس جدید کلیر در رزیدنت اویل:مرسناریس است که البته من بعید می دونم که فقط مال این بازی باشه.بیشتر به خاطر نارنجک هاش و بیسیمش میگم.در مورد لباسش هم باید بگم که کاملا رسمیه.چون احتمالا کلیر مثل 3 دفعه ی قبل نمی دونه که قراره با B.O.W ها روبرو بشه.
و اما مژده.کپکام رسما اعلام کرده که چون طرفداران سبک کلاسیک بیشترن،رزیدنت اویل 6 دوباتره در همین سبک ساخته میشه.این هم منبعش:

اها.پس لباس مرسناریس. ولی خیلی رسمیه . نیما جان در مورد رزیدنت اویل 6 هم من هنوز 100 % مطمعن نیستم که به ترس برگرده .

Although, this statement doesn’t give away much, it’s safe to assume he meant that RE 6 might be returning to the series’ roots.

اینم که هر دفعه میگن ... ممکنه به ریشه هاش برگرده ممکنه بر نگرده.

لیان و کلیر هم تو راکون سیتی بودن.اونا از یه سمت میرفتن,جیل هم از یه سمت دیگه.

من جیل رو ندیدم هنوز تو تریلر ها !

آخرین ویرایش:
من تو شهر راکون سیتی گفتم حمید جان نه تو بازی ORC.کلا گفتم جیل , کلیر و لیان تو شهر راکون بودن.
شاید من منظور دوستمون رو بد فهمیدم!نمیدونم ؟؟؟

من تو شهر راکون سیتی گفتم حمید جان نه تو بازی ORC.کلا گفتم جیل , کلیر و لیان تو شهر راکون بودن.
شاید من منظور دوستمون رو بد فهمیدم!نمیدونم ؟؟؟

اها. فکر کنم نیمه ی اول بازی ۲۴ ساعت قبل از رزیدنت اویل 2 و نیمه دوم بازی 48 ساعت بعد از رزیدنت اویل 2 اتفاق می افتد.

من هی میام هی میرم هی میام هی میرم:d.
این نظر سنجی رو عوض کنید دیگه.به نظرم همون کاراکتر اویل6 خوبه.
بعدشم اقا نیما به نظرم شما با بچه های اون یکی سایت مناظره نکنی خیلی بهتره.اصلاانگار تو یه دنیای دیگن.;)
نظر سنجی رو هم عوض کنید:d

منم نظر دادم
واقعا البرت وسكر صداش ابهتي داشت ..
توي اون مرحله كه با جيل ميان براي نبرد .. جيل رو اون دختره ميزنه وسكر هم دنبال كريس مياد ..
ديالوگ هاي اون مرحلش محشره با صداي وسكر :d

به به چه تاپیک باحالی :دی نمیدونم چطور تا الان این تاپیک رو ندیده بودم :دی

من که شخصیت محبوبم توی سری RE جیله و خیلی دوست دارم دوباره ببینمش ، وقتی توی RE5 دیدمش چیزی نمونده بود اشکم در بیاد ، البته بیشتر خاطراتم رو توی RE3 دارم مخصوصا اونجایی هست که هلیکوپتر نجات میاد و با خوشحالی هر چه تمام تر فکر میکنی بازی تموم شد و از این شهر لعنتی نجات پیدا کردی بعدش Nemesis میاد و هلیکوپتر رو به دیار باقی میفرسته :دی اون صحنه خیلی تاثیر گذار و فوق العاده بود به نظر من که قشنگ ترین صحنه توی کل سری RE بود :((

به به چه تاپیک باحالی :دی نمیدونم چطور تا الان این تاپیک رو ندیده بودم :دی

من که شخصیت محبوبم توی سری RE جیله و خیلی دوست دارم دوباره ببینمش ، وقتی توی RE5 دیدمش چیزی نمونده بود اشکم در بیاد ، البته بیشتر خاطراتم رو توی RE3 دارم مخصوصا اونجایی هست که هلیکوپتر نجات میاد و با خوشحالی هر چه تمام تر فکر میکنی بازی تموم شد و از این شهر لعنتی نجات پیدا کردی بعدش Nemesis میاد و هلیکوپتر رو به دیار باقی میفرسته :دی اون صحنه خیلی تاثیر گذار و فوق العاده بود به نظر من که قشنگ ترین صحنه توی کل سری RE بود :((
به تظر منم اون صحنه فوق العادست!:dمخصوصا اونجا که داد میزنه میگه Stars جیل هم با نا امیدی نگاش میکنه!:d همین الان 2 باره رفتم دیدم اون صحنه رو!

تو re2 هم یک صحنه نا امید کننده بود که پلیسه برای هلیکوپتر دست تکون میده زامبیها می بیننش بعدش دیگه بقیه ماجرا به ملوکت میره بنده خدا مرد خرفتی بود:d

کوروش جان swanti ,dmc خوش اومدین به تاپیک :x بچه ها فعلا بحث سر resident evil : revelations , resident evil : 6 , resident evil : operation raccoon city هست .هر کسی در مورد این بازی ها هر نظری داره بگه .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or