بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

من نمی دونم چرا شما از عملیات:راکون سیتی بدتون میاد؟فقط چون اکشنه؟خوب اینکه خیلی هم خوبه.هم زامبی ها هستند و هم اکشنه.تازه یک تیک حرفه ای باید هم اسلحه های پیشرفته داشته باشن دیگه.نکنه توقع دارید که دوربینش مثل سبک کلاسیک باشه؟:dمحض اطلاعتون اون دوربین به خاطر سخت افزار محدود PS1 بود و دیگه جواب نمیده.من که به شدت منتظر این بازی هستم.فقط خدا کنه که بشه با دسته بازی کرد.چون من تا حالا به جز سایلنت هیل 5 هیچ بازی رو با صفحه کلید بازی نکردم.

اکشن داریم تا اکشن شما بیا COD از حالت اول شخص خارج کن به حالت سوم شخص یا استراتژی ببینم بازم از این بازی به همون شدت سابق خوشت میاد(مثال غیر re زدم تا بیشتر ملموس بشه براتون چون داستان cod هم داستان زیبایی هستش) که همش میگی داستان داستان یا نه !!!؟

داستان برای خود منم مهم اما جو بازی از همه چیز مهمتره البته همراه کاراکتر های قدیمی و داستان قدیمیش نه مثل نسخه 5 که هیچ ربطی به راکون سیتی نداشت!

آخرین ویرایش:
آقا نسخه 6 مطمئنین که کلاسیک میسازند یا شایعه هستش؟

کاوه جان هنوز هیچ چیزی بطور رسمی تایید نشده و هنوز کپکام واضح اعلام نکرده که میخواد کلاسیک و ترسناک بسازتش.باید فقط صبر کنیم.اون لینکی که نیما جام هم دادند من خوندم بازم کپکام بطور واضح بیان نکرده چیزی رو .

البرت وسکر: هیچ کس کامل نیست

سلام به همگی
اقا عجب چیزی بود اون دمویی که داشتن دنبال اون یارو پلیسه که تیر خورد میکردن فکر نمیکید لیون بوده باشه؟ من فکر کنم اون یارو که تیر خورد لیون بود و فرار کرد
خب نسخه شیش داستانش خوب باشه و به اویل های یک تا پنج ربط داشته باشه و گیم پلی خوبی هم داشته باشه راضی هستیم خب همه که نظرشون روی یه موضوع و یه جوری نمیشه
خب منم دیگه زیاد حرف زدم

اکشن داریم تا اکشن شما بیا COD از حالت اول شخص خارج کن به حالت سوم شخص یا استراتژی ببینم بازم از این بازی به همون شدت سابق خوشت میاد(مثال غیر re زدم تا بیشتر ملموس بشه براتون چون داستان cod هم داستان زیبایی هستش) که همش میگی داستان داستان یا نه !!!؟

داستان برای خود منم مهم اما جو بازی از همه چیز مهمتره البته همراه کاراکتر های قدیمی و داستان قدمیش نه مثل نسخه 5 که هیچ ربطی به راکون سیتی نداشت!
دقیقا. همونطور که داستان بخش مهمی از RE محسوب میشه جو و اتمسفر هم به همون اندازه شایدم بیشتر مهمه. غیر از این باشه میشه RE5 که با اینکه داستان خیلی خوبی داره ولی به پای REهای قبلی نمیرسه.
من نمی دونم چرا شما از عملیات:راکون سیتی بدتون میاد؟فقط چون اکشنه؟خوب اینکه خیلی هم خوبه.هم زامبی ها هستند و هم اکشنه.تازه یک تیک حرفه ای باید هم اسلحه های پیشرفته داشته باشن دیگه.نکنه توقع دارید که دوربینش مثل سبک کلاسیک باشه؟:dمحض اطلاعتون اون دوربین به خاطر سخت افزار محدود PS1 بود و دیگه جواب نمیده.
فکر کنم فقط خود من 1000 بار دلیل اشغال بودن این بازی رو گفتم. برای اکثریت علاوه بر داستان جو و اتمسفر با هم RE رو میسازن و این بازی به خاطر اینکه فاقد فاکتور جو و اتمسفر هست اصلا به عنوان RE قابل قبول نیست. اگر اسمش عوض بشه شاید بشه به عنوان یه بازی تقلیدی درجه چندم تحملش کرد.
راجع به دوربین هم قبول دارم الان این دوربین موفق نیست ولی مشکل RE5 اکشن محض بودن و نبود ترس خاص سری RE هست نه دوربین. غیر از این باشه Lost In Nightmares هم باید جوی مثل RE5 داشته باشه که نداره و 180درجه باهاش فرق داره.

آخرین ویرایش:
دقیقا. همونطور که داستان بخش مهمی از RE محسوب میشه جو و اتمسفر هم به همون اندازه شایدم بیشتر مهمه. غیر از این باشه میشه RE5 که با اینکه داستان خیلی خوبی داره ولی به پای REهای قبلی نمیرسه.

درسته منهم مجبور شدم این مثال بزنم برای نیما آخه هی میگه داستان داستان :d
من با دوربین 4 یا 5 مشکل ندارم تریلر LIN دیدم خیلی خوشم اومد این LT+1.9 هم منتشر نمیشه بریم لایو این LIN دانلود کنیم :(

کاوه جان هنوز هیچ چیزی بطور رسمی تایید نشده و هنوز کپکام واضح اعلام نکرده که میخواد کلاسیک و ترسناک بسازتش.باید فقط صبر کنیم.اون لینکی که نیما جام هم دادند من خوندم بازم کپکام بطور واضح بیان نکرده چیزی رو .

من اون لینک ندیدم حمید جان میشه لینکش رو بذاری ببینم :study::d

درسته منهم مجبور شدم این مثال بزنم برای نیما آخه هی میگه داستان داستان :d
من با دوربین 4 یا 5 مشکل ندارم تریلر LIN دیدم خیلی خوشم اومد این LT+1.9 هم منتشر نمیشه بریم لایو این LIN دانلود کنیم :(

من اون لینک ندیدم حمید جان میشه لینکش رو بذاری ببینم :study::d

این لینک رو میگم کاوه جان.
http://www.vg247.com/2011/06/11/cap...ck-to-roots-with-resident-evil-6/#more-179339

بله عشقی بید برای خودش:x
این یارو کیه؟قدش بلنده من فکر میکنم نمسیز رو دوباره اوردن
cse2bsj9v2oim9lv2m1.jpg

یکی از همون Tyrant-103 هاس.اگه یادت باشه تو Resident Evil 2 از هلیکوپتر پرتشون میکنن پایین (البته 1 دونه که ما با لیان یا کلیر میکشیمش,درستش با لیان هست)باقیشونم لابد فرستادن اینجا.

• Like
Reactions: RattleSnake
بله عشقی بید برای خودش:x
این یارو کیه؟قدش بلنده من فکر میکنم نمسیز رو دوباره اوردن
cse2bsj9v2oim9lv2m1.jpg

:) Mr x

نمسیس و ویلیام بیرکین فعلا تو بازی دیده نشدن احتمال این که ویلیام بیرکین باشه خیلی بیشتره تا نمسیس.من دوست دارم ویلیام رو دوباره ببینمش.

نه نمسیس نه ویلیام.Tyrant-103 هست,تابلو بارونی تنشه,مدل راه رفتنش,تو خود تریلر بازی هم بود.
http://up.iranblog.com/images/e2kfcu7q5yb2xyxzb0j3.jpg
مگه یادت رفته حمید اینارو از یه هلیکوپتر پرت میکنن پایین یکیش گیر لیان میفته.اگه یادت رفته بگو برات آپلود کنم.

سینا جان قربونت من که گفتم mr x هست من اینو همینجوری گفتم که نمسیس و میلیام فعلا دیده نشدن تو بازی .:d دیگه اگه من mr x رو از ویلیام تشخیص ندم که باید برم سرمو بزارم .... :)) من اینارو هم تو دارک ساید هم تو ماجراهای آمبرلا انقد کشتم که دیگه حتی طرز را رفتنشونم حفظ شدم.:))lol

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or