بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

این دمو های RE:R رو دیدم نسبت به ORC جو بازی کلاسیکتره اما دشمن هاش خیلی فضایی هستند !! دشمن هاش بیشتر آدم رو یاد SH میندازه تا RE
چرا اینقدر چهره جیل رو هر نسخه عوض میکنند :d

حمید اینا هموناییکه که من گذاشته بودم؟
هانک میاد با گاز بیهوششون میکنه.از اون طرف هم کریس و همکارش تو برفن.
گیم پلی هم که مال جیل تو کشتی.

2تاش آره ولی آخری نه جدیده سینا جان. یکی داره بازی میکنه ازش فیلم گرفتن با دوربین. لینک هایی که من گذاشتم direct link هست و با سرعت بالا دانلود میشه ولی لینک های hotfile سرعت دانلودشون معمولا زیاد نیست.

این دمو های RE:R رو دیدم نسبت به ORC جو بازی کلاسیکتره اما دشمن هاش خیلی فضایی هستند !! دشمن هاش بیشتر آدم رو یاد SH میندازه تا RE
دقیقا شبیه دشمن های تو سایلنت هیل هست راه رفتنشون. اما طبق اطلاعاتی که من الان بدست اوردم این ها گونه از مخلوقات بر اساس آب (استایلشون بر اساس آب هست) هستند که بوسله نوع جدیدی از ویروس بوجود امدن این موجودات میتونن هم در عمق آب شنا کنن و هم تو خشکی و وقتی کشته میشن به یه محلولی از خون و استخون تبدیل میشن همچنین گونه دیگه ای از موجودات تو این بازی هستن که تومور های عجیبی رو خوشون دارن.بعدا باز اطلاعات بیشتری راجع به اینا بهتون میگم.

آخرین ویرایش:
آقای Biohazard بله.از اون لحاظ حق بات شماست.بازی اون آتمسفر سابق رو نداره.چون خیلی شلوغه و تازه تنها هم نیستیم.ولی به هر حال هر بازی به تغییراتی نیاز داره و اصلا اینطور نیست که یک بازی تا ابد به سنت های خودش پایبند باشه.شما خودت قضاوت کن.به نظر شما اوضاع راکون سیتی در اصل مثل رزیدنت اویل 2 بوده که زامبی ها 3-4 تایی حمله می کردن یا مثل این بازی؟خوب مسلما این بازی به واقعیت نزدیک تره.چون همه ی مردم شهر زامبی شده بودند.ولی چون ما به اون سبک عادت کرده ایم،پذیرش این سبک برامون سخته.ولی در کل در مورد آتمسقر باهاتون موافقم.البته نه دیگه در این حد که این بازی رو رزیدنت اویل ندونم!چون هنوز هم میگم داقل از رزیدنت اویل 4 بیشتر رزیدنت اویله.چون باز یک ربطی به داستان اصلی (آمبرلا،ویروس T،راکون سیتی و....) داره و حداقل زامبی ها هم اصلا با گانادوها قابل مقایسه نیستند.حالا رزیدنت اویل 5 حداقل به خاطر داستانش قابل تحمله.گرچه برای من اصلا گیم پلی و آتمسفر مهم نیست.من رزیدنت اویل رو فقط به خاطر داستان و شخصیت پردازیش دوست دارم و حتی اگه استراتژیک هم بشه،برام فرقی نمی کنه!
در ضمن اون دموی کلیر مسدوده.لطفا یک لینک غیر youtube بذارید.ممنونم.

سوتی 2012 کپکام:
کپکام گفته بود علت اینکه لیون در مرسناریس حضور نداره اینه که در عملیات:راکون سیتی حضور داره.خوب حالا که کلیر هم توی عملیات:راکون سیتی هست حرف حسابش چیه؟به نظر من که لیون و ایدا و سایر شخصیت ها هم در مرسناریس حضور دارند.

آقای Biohazard بله.از اون لحاظ حق بات شماست.بازی اون آتمسفر سابق رو نداره.چون خیلی شلوغه و تازه تنها هم نیستیم.ولی به هر حال هر بازی به تغییراتی نیاز داره و اصلا اینطور نیست که یک بازی تا ابد به سنت های خودش پایبند باشه.شما خودت قضاوت کن.به نظر شما اوضاع راکون سیتی در اصل مثل رزیدنت اویل 2 بوده که زامبی ها 3-4 تایی حمله می کردن یا مثل این بازی؟خوب مسلما این بازی به واقعیت نزدیک تره.چون همه ی مردم شهر زامبی شده بودند.ولی چون ما به اون سبک عادت کرده ایم،پذیرش این سبک برامون سخته.ولی در کل در مورد آتمسقر باهاتون موافقم.البته نه دیگه در این حد که این بازی رو رزیدنت اویل ندونم!چون هنوز هم میگم داقل از رزیدنت اویل 4 بیشتر رزیدنت اویله.چون باز یک ربطی به داستان اصلی (آمبرلا،ویروس T،راکون سیتی و....) داره و حداقل زامبی ها هم اصلا با گانادوها قابل مقایسه نیستند.حالا رزیدنت اویل 5 حداقل به خاطر داستانش قابل تحمله.گرچه برای من اصلا گیم پلی و آتمسفر مهم نیست.من رزیدنت اویل رو فقط به خاطر داستان و شخصیت پردازیش دوست دارم و حتی اگه استراتژیک هم بشه،برام فرقی نمی کنه!
تغییر داریم تا تغییر! این که کلا بیان ژانر و سبک بازی رو تغییر بدن اصلا قابل قبول نیست. اصلا به نظر من به جز تغییر دوربین از حالت ایزومتریک به دوربین RE4 (کاری به داستان RE4 ندارم) بازی به تغییر دیگه ای احتیاج نداره.(گرچه خودم عاشق اون دوربینم ولی قبول دارم الان دیگه جواب نمیده) برای چی باید پایه و اساس بازی رو کلا تغییر بدن؟!
به نظر من هم RE2 به واقعیت بازی نزدیکتره. اصلا ما Raccoon City رو همونطوری که تو RE 2,3
نشون دادن میشناسیم و قبول داریم چون با اون Raccoon City به بازی علاقه مند شدیم.
همون طور هم که قبلا گفتم این بازی چون جو و اتمسفر یه RE رو نداره اصلا RE نیست.جو و اتمسفر این بازی یکی از بخش های مهمش هست! همونطور که داستان و شخصیت هاش خیلی مهم هستن. پس نبودش کلا بازی رو نابود میکنه و این چیز کمی نیست که بگیم چون ما به اون سبک عادت کردیم الان نمیتونیم اینجوری قبولش کنیم. پس بهتره اسمشو RE نذاریم.
برخلاف نظر شما من RE رو هم بخاطر داستان و شخصیتهاش و هم جو و اتمسفرش دوست دارم و معتقدم اگه یکی از این موارد نباشه بازی RE نیست !!

آخرین ویرایش:
بیا نیما جان اینم ویدئو کلیر و لیان نظرم در مورد اسلحه ها بین شات گان و مسلسب .شات گان واسه این که ممکنه با مسسلسل کشته نشن و تا وقتی داری خشاب پر میکنی کارتو بسازن اما شات گان یه تیر که میزنی لبته در مورد باس ها نه ولی در مورد بقیه یه تیر که میزنی 2 متر پرت میشن اونرتر و حتی اگه تیر کم بیاری فرصت خشاب پر کردن یا در صورت لزروم فرار یا فاصله گرفتن از دشمن رو داری .البته این نظر منه ولی کلا من با مگنوم تو رزیدنت اویل خیلی حال میکنم عجب اسلحه ی هست خیلی هم با کلاسه . :)

http://trailers-ak.gametrailers.com/gt_vault/14684/t_residentevilopraccity_e311_multip_gp_gt_cam.mp4

آخرین ویرایش:
ممکنه برای شما RE فقط داستانش باشه,ولی برای خیلیا علاوه بر داستان جو و اتمسفر شخصیت پردازی و گیم پلی(نه فقط به معنای زاویه دوربین) و خیلی چیزای دیگه با هم Resident Evil رو میسازن.شما حرف از تغییر سبک میزنی و میگی نباید تا ابد به سنت هاش پایبند باشه!که واقعا حرف بی معنی هست!حتی اگه حرفهای شما رو بخوایم قبول هم بکنیم,ORC به هیچ وجه بازی خوبی هم نیست!!چیزی که من دیدم یه تقلید درجه ی چندم از GeOW و L4D و Socom بود که بازی رو عملا به یک زباله با حضور چند شخصیت مهم سری تبدیل کرده!!
تا الان که به جز حضور چند شخصیت اصلی سری,چیز دیگه ای تو این بازی وجود نداره که بشه بهش گفت Resident Evil.نه جو و اتمسفر Mistery ای نه معمای درست و حسابی نه گیم پلی خوبی!!
حالا باز اگه چندین قسمت بود که این بازی و این سبک گیم پلی(RE4 و 5) به بن بست خورده بودن میشد تغییر اینچنینی رو قبول کرد(کلیت تغییر منظورم هست.وگرنه باز هم ORC یک زبالست) ولی این سبک فقط و فقط اتمسفر رمزآلود کم داشت که با یه تغییر کوچیک میشد بهش اضافه کرد نه یه همچین Epic Failـی!!!

من که orc رو فقط به عنوان یه تجربه جدید و به عنوان نگاهی به داستان رزیدنت اویل از یه زاویه دیگه (منظورم زاویه دوربین نیست) بازی میکنم .نه به عنوان یه رزیدنت اویلی که همیشه منتظرش بودم بعد از ریمیک.امیدوارم رزیدنت اویل 6 بهترین رزیدنت اویلی بشه که تا حالا ساخته شده. فقط امیدوارم.

ممکنه برای شما RE فقط داستانش باشه,ولی برای خیلیا علاوه بر داستان جو و اتمسفر شخصیت پردازی و گیم پلی(نه فقط به معنای زاویه دوربین) و خیلی چیزای دیگه با هم Resident Evil رو میسازن.شما حرف از تغییر سبک میزنی و میگی نباید تا ابد به سنت هاش پایبند باشه!که واقعا حرف بی معنی هست!حتی اگه حرفهای شما رو بخوایم قبول هم بکنیم,ORC به هیچ وجه بازی خوبی هم نیست!!چیزی که من دیدم یه تقلید درجه ی چندم از GeOW و L4D و Socom بود که بازی رو عملا به یک زباله با حضور چند شخصیت مهم سری تبدیل کرده!!
تا الان که به جز حضور چند شخصیت اصلی سری,چیز دیگه ای تو این بازی وجود نداره که بشه بهش گفت Resident Evil.نه جو و اتمسفر Mistery ای نه معمای درست و حسابی نه گیم پلی خوبی!!
حالا باز اگه چندین قسمت بود که این بازی و این سبک گیم پلی(RE4 و 5) به بن بست خورده بودن میشد تغییر اینچنینی رو قبول کرد(کلیت تغییر منظورم هست.وگرنه باز هم ORC یک زبالست) ولی این سبک فقط و فقط اتمسفر رمزآلود کم داشت که با یه تغییر کوچیک میشد بهش اضافه کرد نه یه همچین Epic Failـی!!!
دقیقا باهات موافقم.
مطمئنم ORC همون داستانشم یه گند اساسی میزنه.
بهترین مثال هم برای تیکه ی اخر حرفت LIN هست که به نظرم از لحاظ جو و اتمسفر یه RE واقعی هست. نه یه اشغال مثل ORC که معلوم نیست چی هست:-&. اوج گیم پلی مزخرف ORC رو تو اون دمو گیم پلی جدیدش میبینیم که بالای صفحه مینویسه Objective : Defeat the Specops Troops ! یاد Geow افتادم ! انگار نه انگار RE هست! یا وقتی تیر میخوره صفحه خونی میشه!:-& تازه اگر به عنوان RE هم نگاه نکنیم بازم اشغالی بیش نیست!

مطالب رو خوندم
دوستان ماشاا... همه حرفه ای ان
به خدا الان حسرت دارم می خورم که دیگه بازی نمیاد که مثل Resident Evil 3 باهاش حال کنم
نمی دونم چقدر ازش خاطره دارین اما من 1 سال تمام باهاش زندگی کردم
آهنگی که تو اتاق Save میزد که دیگه از یاد من نمیره
به نظر من Nemsis دیگه تکرار نخواهد شد
واااااااااااای
یعنی تموم شد؟
یکی بگه :-s

مطالب رو خوندم
دوستان ماشاا... همه حرفه ای ان
به خدا الان حسرت دارم می خورم که دیگه بازی نمیاد که مثل Resident Evil 3 باهاش حال کنم
نمی دونم چقدر ازش خاطره دارین اما من 1 سال تمام باهاش زندگی کردم
آهنگی که تو اتاق Save میزد که دیگه از یاد من نمیره
به نظر من Nemsis دیگه تکرار نخواهد شد
واااااااااااای
یعنی تموم شد؟
یکی بگه :-s

فعلا بله تموم شده ولی مطمئن باش کپکام هم مثل همه شرکت ها یه روز بر می کرده مثل همین مورتال کمبت که تا مدت ها همه ازش شاکی بودن ولی الان راضی هستن

فعلا بله تموم شده ولی مطمئن باش کپکام هم مثل همه شرکت ها یه روز بر می کرده مثل همین مورتال کمبت که تا مدت ها همه ازش شاکی بودن ولی الان راضی هستن

افشین جون مثل این که کم کم خودت هم داری از این بازی نا امید میشی انگار هر چی تریلر بیشتری ببینن بچه ها بیشتر بدشون میاد از این بازی.:d

افشین جون مثل این که کم کم خودت هم داری از این بازی نا امید میشی انگار هر چی تریلر بیشتری ببینن بچه ها بیشتر بدشون میاد از این بازی.:d
آقا یه بلا نسبتی یه چیزی!!!!:d:d
من و تو که خودمون جزو نیرو های خنثی هستیم حتی یه ذره مثبت. چرا موج منفی میدی!!!:d
حالا من یه ذره بیشتر تر>:)>:)>:)

نه حمید جان این بازی یک بازی خوش ساخت به علاوه کات سین های فوق العاده که همه از بازی کردنش لذت می برن ولی منم به عنوان یه re باز قدیمی ترجیح میدم با دوربین ثابت و سینمایی re رو بازی کنم البته از یک چیزی خیلی بدم اومد تو این بازی اونم رزمی کار شدن زامبی هاست زامبی ها نمی افتن روت گازت بگیرن مثل dead rising بهت چنگ میندازن به نظرم اگه زامبی ها همون معمولی ساخته می شدن و به برای اینکه وحشی تر جلوه بدن زامبی هارو
از crimison head ها استفاده می کردن بهتر بود
از نظر داستانی امیدوارم روایت خوبی داشته باشه و همین طور بازی صحنه های احساسی داشته باشه فعلا که کپکام این جوری ترجیح میده بسازه ما هم دو تا انتخاب بیشتر نداریم یا سری رو ببوسیم بزاریم کنار یا بازی کنیم
------------------------------------------------------------------
راستی از damnation خبری نشد؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or