بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

دوستان میدونم جاش نیست ولی میتونید لینک دانلود re 1 را بزارین فقط رو 7 اجرا شه چون از یه جا دانلود کردم از بازی میپره بیرون

آقا انقد خودتو اذیت نکن با شبیه ساز ps1 اجرا کن راحت بدون دردسر
اگه می خوای برات لینک دان پیدا کنم؟

منم امتحان دارم ولی اگه وقت پیدا کنم میام
همین الان یه دمو از re جدید پخش شده بعد تو می گی چه خبر
مهم نیست من از کسی شکایتی ندارم فقط خواستم بات شوخی کنم چون گفتی میای 2031 نفر رو با خودت میاری:d
در ضمن فک کردی ما نمی دونیم تو هادی رو مبتلا کردی ؟:d
کلا تو بازی سنتر 2000 نفر نیستن اونوقت تو میگی 2031 نفر رو با خودم بیارم؟ حالا اون 2030 تا رو گیر آوردم اون یکی رو چیکارش کنم؟
بعدشم:d : تو اسم این بازی رو میزاری اویل؟ این دقیقا مثل فیلم اویل میمونه فقط اسم اویل رو یدک میکشه کم مونده open world بشه
بعدشم 2 : برید امتحاناتونو بدید نمره خوب بیارید بعد با خیال راحت بیایید تو تاپیک اینجوری پیش بره همین کامپیوترم ازتون نگیرن شانس اوردین
بعدشم 3 : مگه آقا هادی مریض شده؟ خدا بد نده آقا بپا بد ویروسیه ما خودمون تو تاپیک یک g-virus داریم ها بپا ...............:d
بعدشم 4 : من شاید بتونم اون کتابو گیر بیارم هر 2 جلدشو احتمالا تو rapidshare باشه میزارم دانلود کنید
بعدشم 5 :
http://rapidshare.com/files/343150427/REArchiveGuide.part1.rar
http://rapidshare.com/files/343159631/REArchiveGuide.part2.rar

آخرین ویرایش:
سلام.آلبرت وسکر.من منظورم رفتارت بود نه آواتورت.در ضمن چرا نگفته بودی که تو همون Mr.Ghost اون یکی سایت هستی؟:d
در مورد کلیر هم قبول دارم.واقعا نقش کریس و جیل دیگه تموم شده و داستان رولیشن هم باید خیلی تخمی باشه.ولی قبول ندارم که با رفتن شینجی میکامی داستان مسخره شده.مثلا داستان رزیدنت اویل 5 هزار برابر مهمتر و کامل تر از داستان رزیدنت اویل 4 بود که میکامی ساخته بود.(گرچه قبول دارک که اگه میکامی بود،داستان رزیدنت اویل 5 از این هم قشنگ تر می شد.) من دوست دارم که نویسندگان رزیدنت اویل 5 در قسمت های بعدی هم حضور داشته باشند.
چیزی که اعصاب من رو خراب می کنه اینه که کاپکوم به جای اینکه بیاد توی دامناشن ماجرای لیون و ایدا رو تموم کنه و بعدش هم یک بازی برای ربکا و بیلی بسازه،اومده لیون و بیلی رو با هم آورده و ربکا و ایدا هم همینطور لنگ در هوا موندن.یعنی باز مجبورن برای لیون و ایدا یک بازی دیگه و برای ربکا هم یک بازی دیگه بسازن! :d واقعا جای تاسف داره.

سلام.آلبرت وسکر.من منظورم رفتارت بود نه آواتورت.در ضمن چرا نگفته بودی که تو همون Mr.Ghost اون یکی سایت هستی؟:d
در مورد کلیر هم قبول دارم.واقعا نقش کریس و جیل دیگه تموم شده و داستان رولیشن هم باید خیلی تخمی باشه.ولی قبول ندارم که با رفتن شینجی میکامی داستان مسخره شده.مثلا داستان رزیدنت اویل 5 هزار برابر مهمتر و کامل تر از داستان رزیدنت اویل 4 بود که میکامی ساخته بود.(گرچه قبول دارک که اگه میکامی بود،داستان رزیدنت اویل 5 از این هم قشنگ تر می شد.) من دوست دارم که نویسندگان رزیدنت اویل 5 در قسمت های بعدی هم حضور داشته باشند.
چیزی که اعصاب من رو خراب می کنه اینه که کاپکوم به جای اینکه بیاد توی دامناشن ماجرای لیون و ایدا رو تموم کنه و بعدش هم یک بازی برای ربکا و بیلی بسازه،اومده لیون و بیلی رو با هم آورده و ربکا و ایدا هم همینطور لنگ در هوا موندن.یعنی باز مجبورن برای لیون و ایدا یک بازی دیگه و برای ربکا هم یک بازی دیگه بسازن! :d واقعا جای تاسف داره.
نیما حالا بزار بیاد بعد درمورد داستانش نظر بده شاید الکس تکلیفش معلوم بشه
در ضمن داستان re5 مهم بود ولی کامل نبود ولی داستان re4 مهم نبود ولی کامل بود
اسم دامنیشن رو فعلا نیارید چون من میمرمو زنده میشم دارم میمرم دوباره لیون رو ببینم:دی
یه سوال هم داشتم makato kamiya با hideki kamiya نسبتی داره؟؟؟؟؟

سلام به همه

خوب داستان Revelotion رو میشه یکی بگه از چه قراره ؟

در ضمن مگه قرار نیست سری جدید از re شخصیت های جدید توشون ظاهر بشه پس کلر این وسط چی میگه؟!:d

آخرین ویرایش:
سلام به همه

خوب اقا نیما از کجا مطمئنی که Revelotion قراره داستانش همون طور که گفتی باشه ؟:d

در ضمن مگه قرار نیست سری جدید از re شخصیت های جدید توشون ظاهر بشه پس کلر این وسط چی میگه؟!:d
به نظر من توی داستان و بازی جدید حتما یکی یا چند شخصیت اصلی داستان هستن برای اینکه داستان به سری ها قبل ربط پیدا کنه ولی من فکر کنم لیون و کلیر و کریس و جیل دیگه اخرین حضورشون رو دارن توی داستان تجربه میکنن و شخصیت های جدید و زیباتر از لیون و جیل پیدا میشن به نظرم با مرگ البرت وسکر پرونده کریس و جیل بسته شده و تنها لیون توی این جنگ باقی میمونه کسی که داستانش با از بین رفتین این ویروس ها یا از بین رفتن خودش تموم خواهد شد حالا کلیر چه نقشی توی داستان خواهد داشت معلوم نیست از کی میخواد دستور بگیره و از چه سازمانی و طبق کدوم قانون میخواد بیاد به داستان بازم معلوم نیست ولی امیدوارم بیاد و بتونیم با این دختر شجاع ادامه داستان رو بریم و ببینیم ولی من فکر میکنم شری هنوز حرفایی برای گفتن داره حتما فکرشو بکنید دی ان ای البرت وسکر رو داشته باشه و دوباره یه البرت وسکر جدید بسازه و اطلاعات البرت قبلی رو به این یکی برگردونه جالب میشه ولی مسخره .

به نظر من توی داستان و بازی جدید حتما یکی یا چند شخصیت اصلی داستان هستن برای اینکه داستان به سری ها قبل ربط پیدا کنه ولی من فکر کنم لیون و کلیر و کریس و جیل دیگه اخرین حضورشون رو دارن توی داستان تجربه میکنن و شخصیت های جدید و زیباتر از لیون و جیل پیدا میشن به نظرم با مرگ البرت وسکر پرونده کریس و جیل بسته شده و تنها لیون توی این جنگ باقی میمونه کسی که داستانش با از بین رفتین این ویروس ها یا از بین رفتن خودش تموم خواهد شد حالا کلیر چه نقشی توی داستان خواهد داشت معلوم نیست از کی میخواد دستور بگیره و از چه سازمانی و طبق کدوم قانون میخواد بیاد به داستان بازم معلوم نیست ولی امیدوارم بیاد و بتونیم با این دختر شجاع ادامه داستان رو بریم و ببینیم ولی من فکر میکنم شری هنوز حرفایی برای گفتن داره حتما فکرشو بکنید دی ان ای البرت وسکر رو داشته باشه و دوباره یه البرت وسکر جدید بسازه و اطلاعات البرت قبلی رو به این یکی برگردونه جالب میشه ولی مسخره .

انقد به کلیر گیر ندین چون اگه با شری روبرو بشه خودش کلی داستان داره
طرحتم خیلی ضایعست
در ضمن امضا تو عوض کن چون بعد از این حرکت جیل یه کار خیلی زشت با یه زامبی از همه جا بی خبر می کنه واقعا اون صحنه ضایعست (زامبی کلشو کرده لای پای خانم.....=))=))=)))

طرحتم خیلی ضایعست
در ضمن امضا تو عوض کن چون بعد از این حرکت جیل یه کار خیلی زشت با یه زامبی از همه جا بی خبر می کنه واقعا اون صحنه ضایعست (زامبی کلشو کرده لای پای خانم.....=))=))=)))
انقدر که همگی داستان بافی میکنیم اخر Capcom همگی ما رو ضایع میکنه و نتیچه میگیریم یه مشت عراجیف به هم میگفتیم !!

در ضمن اون زامبی بی چاره که قرار نبوده اون کاری که شما فکر میکنی بکنه=))

آخرین ویرایش:
انقدر که همگی داستان بافی میکنیم اخر Capcom همون رو ضایع میکنه و نتیچه میگیریم یه مشت عراجیف به هم میگفتیم !!

در ضمن اون زامبی که قرار نبوده اون کاری که شما فکر میکنی بکنه=))

آخه حرکات جیل خیلی ضایع بود هی آه و اوه می کرد!:))

طرحتم خیلی ضایعست

کجارو میگی کلشو کرده لای پای جیل ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or