بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام.شرمنده.به دلیل خراب بودن یوزرم به سختی می تونم وارد تاپیک بشم.در ضمن این دموها با چی باز میشن؟من نتونستم اجراشون کنم!
در مورد رولیشن هم باید بگم که من کاری به سبکش ندارم.چون کلا اهل بازی نیستم و رزیدنت اویل رو فهم قط به خاطر داستانش بازی می کنم.اگه از نظر گیم پلی بخواهیم حساب کنیم،من داینو کرایسیس 1،هاروست مون،پارازیت ایو 2 و مدال افتخار رو هم کمتر از رزیدنت اویل دوست ندارم.در واقع اونا رو به خاطر گیم پلی بازی می کنم نه داستان.(ولی قبول دارم که این سبک به درد رزیدنت اویل نمی خوره.)
رزیدنت اویل:راکون سیتی هم فقط در حد یک شایعه است.حتی توی سایت ویکی هم هیچ اسمی ازش نیست.به نظر من که سر کاریه!ماجرای کلیر و شری هم احتمالا در رزیدنت اویل 6 دنبال میشه.چون فعلا از نظر داستانی در اولویته.(کریس،جیل و لیون در نسخه های اخیر حضور پر رنگی داشته اند.الآن اگه نوبتی هم باشه نوبت کلیره!
راستی!کسی اون کتابی که گذاشتم رو دانلود کرد؟

ویدئو هارو با kmplayer باز کن http://dl.softgozar.com/Files/Software/KMPlayer_3.0.0.1439_Softgozar.com.exe
در ضمن نظرت رو راجع به چیز هایی که در مورد re6 گفتم نگفتیا!
جواب پروفایلتم که ندادی!

سلام.شرمنده.به دلیل خراب بودن یوزرم به سختی می تونم وارد تاپیک بشم.
یعنی‌ چی‌ خراب بودن یوزرم؟! اگه یوزر خراب بشه که کلا نمیتونید وارد شید. اما الان که میتونید وارد شید نشون میده که مشکل از یوزر نیست. مشکل شما به احتمال زیاد از مرورگرتون هست. یک بار مرور گرت رو clear history کن و اگه نشد یک بار uninstall کن.
راستی!کسی اون کتابی که گذاشتم رو دانلود کرد؟
خوب که چی‌؟ من دارمش. مشکلی‌ داره؟

با عرض شرمندگی در مورد رزیدنت اویل 6 چی گفتی؟میشه نقل قول کنی؟
در مورد پروفایل هم باید بگم که فعلا اونترنتم قطعه و از کافی نت مزاحمتون میشم.:d
آقای آلبرت وسکر چرا دعوا داری؟من منظورم این بود که کتاب به دردتون خورد یا نه؟در ضمن شما گفتی که فقط بخش اولش رو داری.در مورد یوزرم هم اشکال از کافی نته.
در ضمن همیشه سعی کن خودت باشی.(امیدوارم متوجه منظورم شده باشی.:d)

خوب حاظرم شرط ببندم که (6)resident evil raccoon city اگر ساخته بشه داستانش در مورد بقایای راکون سیتی به این جملات آخر wesker report توجه کنید
صبح موشکی که از طرف دولن آمریکا شلیک شده بود سعی کرد تا شیوع ویروس رو متوقف کنه. هرچند که این خیالی بیش نبود. بعد ار اون کلیر به دنبال یافتن برادر گم شده اش یعنی کریس رفت و لیون هم هم به به نیروهای مخفی سازمان ضد آمبرلا ملحق شد. شری کاملا سالم دست ماست. من هیچ وقت Birkin رو دست کم نگرفتم. یه چیزایی راجع به این دختر کوچولو هست....
خوب با این شواهد میشه گفت رزیدنت اویل کنسولی بعدی در همین مورد هست که خیلی جالب میشه که ما شاهد بازگشت کلیر و شاید لیون رو به راکون سیتی باشیم البته نه به شکل سابق به صورت یه خرابه که البته زامبی هاش در اثر تشعشات اتمی جهش هم پیدا کردن در ضمن شاید خیلی از تاسیسات آمبرلا سالم مونده باشه و مهمتر از همه فلش بک های قابل بازی که Re بازان قدیمی رو خیلی خوشحال می کنه
بعد هم می خواستم بگم که فعلا جیل و کریس دارن حق کلیر رو می خورن واقعا یه re جدید با کلیر می چسبه مخصوصا تو این سرما:d
امیدوارم هرچه زودتر اینترنتت وصل شه چون خود من یکی که خیلی دلم واست تنگ شده>:d<

آقای آلبرت وسکر چرا دعوا داری؟
اختیار داری:دی دعوا چیه:دی
من منظورم این بود که کتاب به دردتون خورد یا نه؟
آهان. بله. خیلی‌ کتاب کاملی هست:دی عکساش هم خیلی‌ قشنگ هست:دی
در ضمن شما گفتی که فقط بخش اولش رو داری.
این کتاب دو قسمت هست. قسمت اولش که شما گذشته بودی رو من دارم اما قسمت دومش یه مقدار کم پیدا می‌شه . الآنم زیاد وقت ندارم بخوام پیداش کنم. پیداش که کردم تو فروم رزیدنت اویل میزارم.
در مورد یوزرم هم اشکال از کافی نته.
خوب دیگه. منم همین رو گفتم. مشکل از یوزر نیست. مشکل از سیستمی‌ هست که باهاش کار می‌کنید . اونم به احتمال زیاد از مرورگرش هست که اگه اون جور که گفتم عمل کنی‌، فکر کنم درست بشه.
در ضمن همیشه سعی کن خودت باشی.(امیدوارم متوجه منظورم شده باشی.:d)
منظورت آواتارم هست؟:دی گفتم یه تنوعی ایجاد بشه:دی

در ضمن من رو علیرضا صدا کنید:دی
ممنون

ویرایش: اینم از آواتار:دی الان دیگه خودمم؟:دی

آخرین ویرایش:
سلام علیرضا:d
علیک سلام:دی
برای اینکه این پست من به ملکوت اعلی نپیوندد:دی یه نظری راجع به رولشن بدم:دی
واقعاً تعجب می‌کنم میبینم داره چه بلاهایی سر رزیدنت اویل میاد! فکر کنم به این وضع پیش بره بشه open world:دی
من که اصلا خوشم نیومد!

علیک سلام:دی
برای اینکه این پست من به ملکوت اعلی نپیوندد:دی یه نظری راجع به رولشن بدم:دی
واقعاً تعجب می‌کنم میبینم داره چه بلاهایی سر رزیدنت اویل میاد! فکر کنم به این وضع پیش بره بشه open world:دی
من که اصلا خوشم نیومد!

open world:d
خدارو چه دیدی شاید Life simulation ساختن شایدم racing!

سلام بر تمامی برو بچ اویل باز
من کم کم داره حالم خراب و خراب تر میشه کسی بهم نزدیک نشه که اسیب میبینه:d:d
نیما جان نظرت رو در مورد جنایت ها یی که بیرکین انجام داده بود و اشتباهات احتمالی که من توشون داشتم نگفتی اگر اینجوره من کاملا توی اون قضیه ها محق بودم نه؟
بچه ها منم خودم رو معرفی میکنم احد هستم :d:d تازگیا اسم خودمو عوض کردم گذاشتم احد:d:d;) قابل توجه بعضیا;);)
به نظر من دیگه رزیدنت اویل رزیدنت اویل با داستان قوی نخواهد بود چون میکامی از کاپکام رفته و روی پروژه نیست وقتی هم پدر رزیدنت اویل نباشه وارثان اون هرگز نمیتونن راه پدر رو خوب ادامه بدن.
راستی بازی گیرز او وار2 برای کامپیورتر اومده؟ اصلا این بازی به بازار اومده یا نه؟راستی کسی بازی advance war fighter2 رو بازی کرده ؟ نسخه بعدیش اومده یا نه ؟ کسی خبری چیزی داره؟

24 ساعته در کنار شما:d
من رای دادم به شینجی جون گل!:x:x

منم به شینجی میکامی رای دادم.یه سوال هم دارم اون کتابی که نیما جان زحمتشو کشیدند و آپلود کردند عکس هاش با اون کتاب تاریخچه رزیدنت اویل که با فارسی ترجمه شده بود فرق داره یا نه ؟ منظورم ART WORK فانتزی هست یا نه ؟

سلام بر تمامی برو بچ اویل باز
من کم کم داره حالم خراب و خراب تر میشه کسی بهم نزدیک نشه که اسیب میبینه:d:d
نیما جان نظرت رو در مورد جنایت ها یی که بیرکین انجام داده بود و اشتباهات احتمالی که من توشون داشتم نگفتی اگر اینجوره من کاملا توی اون قضیه ها محق بودم نه؟
بچه ها منم خودم رو معرفی میکنم احد هستم :d:d تازگیا اسم خودمو عوض کردم گذاشتم احد:d:d;) قابل توجه بعضیا;);)
به نظر من دیگه رزیدنت اویل رزیدنت اویل با داستان قوی نخواهد بود چون میکامی از کاپکام رفته و روی پروژه نیست وقتی هم پدر رزیدنت اویل نباشه وارثان اون هرگز نمیتونن راه پدر رو خوب ادامه بدن.
راستی بازی گیرز او وار2 برای کامپیورتر اومده؟ اصلا این بازی به بازار اومده یا نه؟راستی کسی بازی advance war fighter2 رو بازی کرده ؟ نسخه بعدیش اومده یا نه ؟ کسی خبری چیزی داره؟
علیک سلام

شما چرا فکر میکنید Albert Wesker احد هست !! بابا احد نیست به خدا !! :d
احد سرش شلوغه اصلا فعلا نمی تونه بیاد

علیرضا تو همه جای نت با Mr.Ghost معروف هست و احد هم بی کار نیست با یه User دیگه بیاد .:d

ببخشید منظورتون Gears of War هست دیگه ؟؟:d نه برای PC فقط شماره 1 امده

شماره 2 بازی سال 2008 اومده !!!!

آخرین ویرایش:
منم به شینجی میکامی رای دادم.یه سوال هم دارم اون کتابی که نیما جان زحمتشو کشیدند و آپلود کردند عکس هاش با اون کتاب تاریخچه رزیدنت اویل که با فارسی ترجمه شده بود فرق داره یا نه ؟ منظورم ART WORK فانتزی هست یا نه ؟

بله فرق داره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or