بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام برو بچ رزیدنت اویل
باز من اومدم
راستی وکیل متهم ردیف سوم هنوز نیومده؟شیطونه میگه برای وکیل متهم هم یه حکم ببرم خیال همه راحت بشه:d:d:d
بچه ها من زیاد از پلی استیشن و کنسول های دیگه بازی سر در نمیارم به خاطر همین نمیتونم در مورد بحثتون نظر بدم ولی در مورد اون صحنه شلیک کردن جیل توی بازی رولیشن داشت حالم بهم میخود به نظر من کسایی که میتونن بهتره به کاپکام نظرشون رو به مسخره بودن اون طرز شلیک بیان کنن فقط برای رزیدنت اویل.
من اومدم راستی منم فکر کنم به ویروس جی الوده شدم و حالم زیاد خوب نیست اگر کم اومدم ببخشید دیگه هر چند که اومدن و نیومدن ما تاثیری روی تایپک نداره

سلام برو بچ رزیدنت اویل
باز من اومدم
راستی وکیل متهم ردیف سوم هنوز نیومده؟شیطونه میگه برای وکیل متهم هم یه حکم ببرم خیال همه راحت بشه
بچه ها من زیاد از پلی استیشن و کنسول های دیگه بازی سر در نمیارم به خاطر همین نمیتونم در مورد بحثتون نظر بدم ولی در مورد اون صحنه شلیک کردن جیل توی بازی رولیشن داشت حالم بهم میخود به نظر من کسایی که میتونن بهتره به کاپکام نظرشون رو به مسخره بودن اون طرز شلیک بیان کنن فقط برای رزیدنت اویل.
من اومدم راستی منم فکر کنم به ویروس جی الوده شدم و حالم زیاد خوب نیست اگر کم اومدم ببخشید دیگه هر چند که اومدن و نیومدن ما تاثیری روی تایپک نداره

بله شماها کجایین ؟؟؟؟)x البته از حرفات فهمیدم که به شدت به g-virus آلوده شدی و چشم دست راستت مشکل داری:d:d
الان هم که اومدی من کلی تو صفحه قبل حرف زدم اصلا نظرت رو نگفتی )x

آخرین ویرایش:
بله شماها کجایین ؟؟؟؟)x البته از حرفات فهمیدم که به شدت به g-virus آلوده شدی و چشم دست راستت مشکل داری:d:d
الان هم که اومدی من کلی تو صفحه قبل حرف زدم اصلا نظرت رو نگفتی )x

افشین جان مثل اینکه نقل قول و اشتباه گذاشتی یا حداقل نقل قول g-vuirus رو هم میزاشتی اینجوری همه فکر میکنن با منی.:d

افشین خوشحال باش تو resident evil :revelations زامبی هم داره این عکس از اولین تریلر باریه.

images

آقایون خواهشا منو متهم نکنید من کاری به کسی ندارم و کسی رو هم با خودم نبردم:d
بعدشم الان فصل امتحاناته اینو فراموش نکنید همه مثل ما شاغل نیستن که، براشون امتحان مهمه
بعدشم 2 : خب چیزی نیست که بیاییم روش بحث کنیم نظرسنجی هم که نبستن یه نظرسنجی جدید بزاریم ببینیم چی میشه
بعدشم 3 : به نظرم بچه ها از ترس اینکه ویروسی نشن فرار کردن (g virus ی که من مبتلا شدم) همین جا اعلام میکنم من خوب شدم یعنی خودم تونستم پادزهر رو تولید کنم و به خودم تزریق کنم الانم نه قیافم تغییر کرده نه عوارضی از ویروس مونده میتونید برگردید به تاپیک
بعدشم آخری: چه خبرا؟

آقایون خواهشا منو متهم نکنید من کاری به کسی ندارم و کسی رو هم با خودم نبردم:d
بعدشم الان فصل امتحاناته اینو فراموش نکنید همه مثل ما شاغل نیستن که، براشون امتحان مهمه
بعدشم 2 : خب چیزی نیست که بیاییم روش بحث کنیم نظرسنجی هم که نبستن یه نظرسنجی جدید بزاریم ببینیم چی میشه
بعدشم 3 : به نظرم بچه ها از ترس اینکه ویروسی نشن فرار کردن (g virus ی که من مبتلا شدم) همین جا اعلام میکنم من خوب شدم یعنی خودم تونستم پادزهر رو تولید کنم و به خودم تزریق کنم الانم نه قیافم تغییر کرده نه عوارضی از ویروس مونده میتونید برگردید به تاپیک
بعدشم آخری: چه خبرا؟

منم امتحان دارم ولی اگه وقت پیدا کنم میام
همین الان یه دمو از re جدید پخش شده بعد تو می گی چه خبر
مهم نیست من از کسی شکایتی ندارم فقط خواستم بات شوخی کنم چون گفتی میای 2031 نفر رو با خودت میاری:d
در ضمن فک کردی ما نمی دونیم تو هادی رو مبتلا کردی ؟:d

سلام.شرمنده.به دلیل خراب بودن یوزرم به سختی می تونم وارد تاپیک بشم.در ضمن این دموها با چی باز میشن؟من نتونستم اجراشون کنم!
در مورد رولیشن هم باید بگم که من کاری به سبکش ندارم.چون کلا اهل بازی نیستم و رزیدنت اویل رو فهم قط به خاطر داستانش بازی می کنم.اگه از نظر گیم پلی بخواهیم حساب کنیم،من داینو کرایسیس 1،هاروست مون،پارازیت ایو 2 و مدال افتخار رو هم کمتر از رزیدنت اویل دوست ندارم.در واقع اونا رو به خاطر گیم پلی بازی می کنم نه داستان.(ولی قبول دارم که این سبک به درد رزیدنت اویل نمی خوره.)
رزیدنت اویل:راکون سیتی هم فقط در حد یک شایعه است.حتی توی سایت ویکی هم هیچ اسمی ازش نیست.به نظر من که سر کاریه!ماجرای کلیر و شری هم احتمالا در رزیدنت اویل 6 دنبال میشه.چون فعلا از نظر داستانی در اولویته.(کریس،جیل و لیون در نسخه های اخیر حضور پر رنگی داشته اند.الآن اگه نوبتی هم باشه نوبت کلیره!
راستی!کسی اون کتابی که گذاشتم رو دانلود کرد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or