بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام به همه این بازی Resident Evil: Raccoon City معلوم نیست چه تاریخی میاد؟
اون انیمیشن چی اونم تاریخ ریلیز نداره؟

سلام نه.من با capcom در ارتباط هستم. فعلا فقط Resident Evil : Revelations قراره ریلیز بشه اون انیمیشنم واسه 2012 احتمالا آماده میشه Dec 31, 2011 .ولی تو طول سال حتما تریلر جدیدی ازش خواهیم دید.

RE-Revelations.jpg

سلام.بچه ها من امروز صبح هر چند سرعت افتضاح بود ولی یه چیزایی دیدم.تو nintendo world 2011 یه گیم پلی جدید از reisdent evil :revelations نمایش داده شد و چند دقیقه هم از resident evil :mercenaries به نظر من که ارزش داره به خاطر reisdent evil :revelations یه nintendo 3DS بخریم.البته دشمنای بازی خوب طراحی نشدند از نظر ظاهری شبیه نکرومورف ها تو دد اسپیس هستند ولی راه رفتنشون شبیه راه رفتن اون موجودات تو سایلنت هیل شده حالا من خودم ترایلرشو از همین گیم پلی جدید که امروز پخش شد اپلود کردم برین خودتون ببینید و قضاوت کنید.
فکر کنم فقط امروز یه قسمت از برنامه ی nintendo world 2011 در مورد سری رزیدنت اویل هایی بود که قراره بیاد یعنی: resident evil : revelations و resident evil :mercenaries

aopf9i.png

http://www.ustream.tv/channel/nintendo-world-2011 ----> این هم لینک video stream هست که نمیدونم بازم رزیدنت اویل ها رو نشون میده یا نه ولی بعید میدونم تو لیست برنامه هاش که نبود حالا بازم شما watch out باشید.

لینک دانلود گیم پلی جدید بازی Reisdent Evil : Revelations که امروز نمایش داده شد : http://www.mediafire.com/?byeicsg45gntcr6

آخرین ویرایش:
خوب واقغا موندم چی بگم
این بازی هیچیش به رزیدنت اویل نمی خورد نه موجوداتش نه دوربینش آخه شما فکرش رو بکنید موقع تیر اندازی دوربین اول شخص بشه این مضحکه واسه re !!!!!!
البته محیط خوب بود ولی رسما داشت از dead space تقلید می کرد با ایون موجوداتش که دیگه خود dead space بود فکرش رو بکنید بازی که خودش پرچمدار سبک بیاد بخواد از یه بازی معمولی تقلید کنه
نکته دیگه اینکه این لباس های جدید جیل خیلی ضایعست و اونو از سکککسی بودن در آورده!!!!!
درضمن حمید جان این ویدئویی که طحمت کشیدی up کردی بی کیفیت جوری که من فک کردم بیشتر محیط بازی خیلی تاریک ولی بعد دیدن یه ویدئو دیگه نظزم عوض شد البته تا حدودی این جوری هست که باعث میشه شما چراغ قوه استفاده کنید که خوب این با اساس رزیدنت اویل در تناقض چون شما همیشه در re نور کافی داشتید و بازی شما رو با کم کردن نور نمی ترسوند

خوب واقغا موندم چی بگم
این بازی هیچیش به رزیدنت اویل نمی خورد نه موجوداتش نه دوربینش آخه شما فکرش رو بکنید موقع تیر اندازی دوربین اول شخص بشه این مضحکه واسه re !!!!!!
البته محیط خوب بود ولی رسما داشت از dead space تقلید می کرد با ایون موجوداتش که دیگه خود dead space بود فکرش رو بکنید بازی که خودش پرچمدار سبک بیاد بخواد از یه بازی معمولی تقلید کنه
نکته دیگه اینکه این لباس های جدید جیل خیلی ضایعست و اونو از سکککسی بودن در آورده!!!!!
درضمن حمید جان این ویدئویی که طحمت کشیدی up کردی بی کیفیت جوری که من فک کردم بیشتر محیط بازی خیلی تاریک ولی بعد دیدن یه ویدئو دیگه نظزم عوض شد البته تا حدودی این جوری هست که باعث میشه شما چراغ قوه استفاده کنید که خوب این با اساس رزیدنت اویل در تناقض چون شما همیشه در re نور کافی داشتید و بازی شما رو با کم کردن نور نمی ترسوند

ببخشید افشین جان آره این کیفیتش خوب نبود.ولی ظهر من فقط همینو پیدا کردن شاید بعدا باز یه نفر دیگه با کیفیت ترشو up کرده ولی اون موقع همین بود .دیدی دقیقا کپی اون موجوده تو فیلم شماره 1 سایلنت هیل راه میرفت اگه بخوان رزیدنت اویل 6 رو هم همین جوری بسازن که من خودمو از بالا چشت بوم خونمون پرت میکنم پایین.در مورد لباسش آره باهات هم عقیدم لباس باید تن آدم راحت باشه مثلا یه تاپ با شلوارک خیلی خوبه .و در مورد نور من همیشه دوست داشتم تو رزیدنت اویل چراغ قوه دستم بگیرم رزیدنت اویل 3.5 دقیقا همین جوری بود .خود نور چراغ قوه یه ترسی و ایجاد میکنه ترایلر رزیدنت اویل 3.5 یا همون 4 بت رو اگه دوست داشتی دانلود کن ببین با چراغ قوه چه ترسی و ایجاد میکنه.

اینم تریلر resident evil :mercenaries 3D هست که من زیاد از این خوشم نیومد ولی به خاطر که کلیر رو نشون میده گفتم شاید واسه بعضیا جالب باشه;) البته همینم کیفیتش مثل همون تریلر ظهری هست.

http://www.mediafire.com/?nv1tsh0rkhh55hx

آخرین ویرایش:
ببخشید افشین جان آره این کیفیتش خوب نبود.ولی ظهر من فقط همینو پیدا کردن شاید بعدا باز یه نفر دیگه با کیفیت ترشو up کرده ولی اون موقع همین بود .دیدی دقیقا کپی اون موجوده تو فیلم شماره 1 سایلنت هیل راه میرفت اگه بخوان رزیدنت اویل 6 رو هم همین جوری بسازن که من خودمو از بالا چشت بوم خونمون پرت میکنم پایین.

نه صبر کن اگه این کارو بکنی دیگه نمی تونی re7 رو بازی کنی شاید اون پر زامبی بود:d

چون هنوز اولشه بزار جا بیفته بعد قیمتش میاد پایین.میخوای ما شریکی بخریم فرشید تو resident evil :revelations رو تموم کن بعد بده منم تمومش کنم.بعدم میفروشیمش.;)

سلام بر دوستان
منم میگم با حال نبود اون وسایل زیادی که پشت جیل بود از زیبایی جیل کم کرده بود شکل بازیش زیبا نبود خب مگه همون سوم شخص چه مشکلی داره که ادامه نمیدن خیلی جذابتره که ادم توی حالت سوم شهص شلیک کنه و و بتونه حرکت هم بکنه .
در باره مرسناریس هم میتونم بگم بازی جذابی باید باشه باید بازی کرد و دید همینجوری نمیشه ازش تعریف یا انتقاد کرد.
در مورد متهم ردیف اول مجرمین هم فکر کنم اسپنسر از همه دستش بیشتر به خون مردم الودست حتی از وسکر.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or