بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

اگه تعداد بخوای وارد می کنیم !!!!:d
وگرنه اینجوری نمی صرفه!!!!;;)
آها راستی چندتا شخصیت تو re اضافه شدن که خوب به نظر من چندتاشون قابل تحملن و فک می کنم باید ازشون تو قسمت های بعدی استفاده بشه!!!
1 فردریک داونینگ چون دست گیر شد و اطلاعات کاملی داره شاید اگر الکس شخصیت منفی باشه ویروس رو تو زندان پخش کنه تا اونو نجات بده
2 آنجلا میلر نمی دونم چرا خیلی ها ازش خوششون نمیاد ولی واقعا می تونه در کنار لیون کار های بزرگی بکنه در کل بدرد لیون می خوره و تو سبک جدید re یعنی پارتنری به کار میاد در ضمن شما فکرشو بکنید که ایدا اونو تو یه ماموریت کنار لیون ببینه :p عاشق اون لحظه ایم که لیون دستشو گرفته بود و دوتایی از یه میله آویزون بودن بعدم که اون دیالوگ لیون!!!
3 شوا آلومار با اینکه اصلا شخصیت عمیقی نیست ولی میشه در مورد گذشتش کار هایی کرد و اونو به یه شخصیت کامل تبدیل کرد
4 اشلی گراهام بیشتر شبیه یه شاسگول یا اسکول یا .... میمونه ولی میتونه تو داستان های بعدی موثر باشه ولی امیدوارم نباشه!!!:p
اگه فک می کنید شخصیتی مونده که نگفتم بلطفید و ذکر نمایید!!!!

مرسی نه رو تعداد نمیخوام :d فکر کنم دیگه شری هم بزرگ شده و میتونه به عنوان پارتنر باشه.طفلکی پدرش چه سرنوشت بدی داشت.:(

دوستان عزیز من به یکی از مدیران pm زدم و گفتم که نظر سنجی رو ببنده ولی ایشون می گن که باید تمام بچه ها بخوان حالا اگه موافقید بگید که فک نکن ما قصدی داشتیم که خدایی نکرده بخوام leon kennedy رو خراب کنیم:p:p

سلام

نظر سنجی رو که قرار بوده خیلی وقت پیش ببندن ... حالا میخوان اقدام کنن !

فکر کردم پشیمون شدن که نبستند :d

نظر سنجی رو ببندید Plz

آخرین ویرایش:
سلام بر دوستان
اقا حامد امیدوارم که حالت بهتر باشه و از دست ویروس جی نجات پیدا کرده باشی :d
در مورد نظر سنجی منم موافقم بهتره بسته بشه خیلی لوس شده دیگه.
در مورد یه شخصیت دیگه به نظرم جاش استون جا موند اونم یکی از فرماندهان بی اس ای ای بود شاید توی عملیات های دیگه جایی براش باشه.
اقا نیما خودم خیلی خیلی خوب میدونم تایرنت 103 چی بود و برای چی ساخته شد و کارش چی بود ولی من نمونه جدیدی از اون تایرنت از بازار سیاه گرفتم با قابلیت های جدید و هوش خیلی خیلی بالاتر قابل دوام در دمای بالای 800 درجه سانتی گراد قدرت تحمل انفجار شدید در نزدیکی و حتی به خودش مقاوم در برابر انواع راکت و خمپاره بازم بگم (این تایرنت 104 هستش):d;)
به نظر منم دکتر بیرکین تاوان جنایت خودش رو پس داد لیاقتش هم مردن به همون سبک و سیاق بود اون و وسکر دست از هیچ جنایتی بر نداشتند اگر بیرکین زنده میموند با کمک وسکر جنایت های بیشتری انجام میداد کی دلش میومد او بلا رو سر لیزا بیاره بیرکین و امثالهم.
ایدا ونگ به نظرم یه احساس خیلی شدید به لیون داره اونا همدیگه رو دوست دارن ولی در حدی که جون همدیگه رو نجات بدن مطمئن باشید اگر ایدا یه روز با کریس یا جیل روبرو بشه حتما یه کاری دست هم میدن بدون شک.

ولی به نظر من بیرکن گناه داشت.:dدر ضمن وسکر اون انگل رو به لیزا تزریق کرد.بیرکن فقط روش یک آزمایش کوچولو انجام داد.بعدش هم لیزا که به هر حال به خاطر اون ویروس های قبلی می مرد.حالا چند تا آزمایش دیگه روش انجام بشه مگه چی میشه؟:d
شما شخصیت های مهم و مبهمی مثل بیلی،کارلوس،هانک و شری رو ول کردید و چسبیدید به فردریک،آنجلا،شوا و جاش؟ببینید.بعضی از شخصیت ها مثل کریس و جیل نقششون ادامه دادره و جزو شخصیت های ثابت داستان محسوب میشن.ولی شخصیت هایی مثل شوا و جاش نقششون محدود به یک قسمت خاصه و اونقدر هم سرنوشتشون مبهم نیست که بخوان نقششون رو ادامه بدن.ولی بعضی از شخصیت ها مثل بیلی و شری خیلی سرنوشت مبهمی دارند و نمیشه همینطوری از کنارشون گشت.فردریک هم به چنگ قانون افتاد و تا الآن حتما اعدام شده.به علاوه اون خودش یک مهره در دست ژنرال گراند بود و اونقدر مهم نیست که بخوان نقشش رو ادامه بدن.راستی!چطوری میشه که الکس ویروس رو توی زندان پخش کنه.ولی فردریک بهش مبتلا نشه؟:d

ولی به نظر من بیرکن گناه داشت.:dدر ضمن وسکر اون انگل رو به لیزا تزریق کرد.بیرکن فقط روش یک آزمایش کوچولو انجام داد.بعدش هم لیزا که به هر حال به خاطر اون ویروس های قبلی می مرد.حالا چند تا آزمایش دیگه روش انجام بشه مگه چی میشه؟:d
شما شخصیت های مهم و مبهمی مثل بیلی،کارلوس،هانک و شری رو ول کردید و چسبیدید به فردریک،آنجلا،شوا و جاش؟ببینید.بعضی از شخصیت ها مثل کریس و جیل نقششون ادامه دادره و جزو شخصیت های ثابت داستان محسوب میشن.ولی شخصیت هایی مثل شوا و جاش نقششون محدود به یک قسمت خاصه و اونقدر هم سرنوشتشون مبهم نیست که بخوان نقششون رو ادامه بدن.ولی بعضی از شخصیت ها مثل بیلی و شری خیلی سرنوشت مبهمی دارند و نمیشه همینطوری از کنارشون گشت.فردریک هم به چنگ قانون افتاد و تا الآن حتما اعدام شده.به علاوه اون خودش یک مهره در دست ژنرال گراند بود و اونقدر مهم نیست که بخوان نقشش رو ادامه بدن.راستی!چطوری میشه که الکس ویروس رو توی زندان پخش کنه.ولی فردریک بهش مبتلا نشه؟:d
نیما فک کنم حالت خوب نیست دلت واسه ویلیام بریکین میسوزه:p
بعدشم این شخصیت ها می تونن کلیدی باشن واسه فهمیدن سرگذشت بقیه
بعدشم مگه همه جا مثل همین جاست یارو ور زرتی اعدام کنن:-o
الکسم همون طوری که کورتیس ویروس رو پخش کرد و فرار کرد یه نمونه رو مخفیانه به فردریک میرسونه و فردی هم بقیه اش رو انجام میده و مثله کورتیس فرار میکنه یا شایدم وقتی همه تبدیل به زامبی شدن یه تیم ویژه میفرسته و فردیک رو از اونجا میارن بیرون در ضمن هویتش هم مخفی میمونه و همه فک می کنن مرده مثله بیلی!!!!!!

سلام بر دوستان
اخیش اخرش این نظر سنجی به خوبی و خوشی و نتیجه درست بسته شد با اینکه سوال یه چیز دیگه ای میخواست ولی لیون اس کندی داشت شونه به شونه و حتی گاهی جلوتر حرکت میکرد.
اندر توصیف جنایت های ویلیام بیرکین
ویلیام بیرکین یکی از محققان امبرلا در جریان تمام جنایتهای امبرلا بود وهیچی به هیچ کس نگفت وحتی خودش در اون ازمایشها شرکت میکرد.
ویلیام بیرکین همسرخودش رو بعد تزریق ویروس جی کشت همون طور که در دیجنریشن دیدید کورتیس میلر تونست خواهر خودش رو تشخیص بده و کمی در کشتن خواهرش مکث کرد و بعد لیون اونو نجات داد
ویلیام بیرکین استاد خودش جیمز مارکوس رو کشت
ویلیام بیرکین ویروسی رو کشف کرد و اماده میکرد که میتونست جان هزاران نفر رو بگیره
کمال همنشین در ویلیام بیرکین اثر کرد و مثل رفیقش البرت وسکر برای رسیدن به اهداف شوم خودشون از هیچ تلاشی فروگذار نکردن حتی به لیزا ترور
ویلیام بیکین اون نمونه از ویروس جی رو به وسکر داد و همه دیدند که وسکر به واسطه قدرت فرابشری خودش چه جنایتهایی که نکرد - شاید بگید که وسکر اون جنایت هارو کرده به بیرکین چه ربطی داره من میگم اونا سالها با هم رفیق بودن و حتما از هدفهای هم با خبر بودن چه بسا که خوابهایی هم برای اینده خودشون با هم دیده بودن پس بیرکین با علم به جنایتکار بودن وسکر نباید اون نمونه رو به وسکر میداد
متهم ردیف سوم پرونده امبرلا ویلیام بیرکین به تحمل 50 سال زندان با اعمال شاقه به خاطر اعمال غیر قانونی و همچنین کمک و یاری رساندن به متهم ردیف دوم البرت وسکر و همچنین گرفتن جان هزاران نفر بعد از 50 سال حبس با اعدام به وسیله تیرباران محکوم میگردد این حکم قطعی و لازم الاجراست .
این حگم پس از صدرو طی یک پست به وکیل متهم نیما ردفیلد جهت اطلاع ارسال میگردد
دادگاه متهمان پرونده امبرلا
به نظر شما متهم ردیف اول این پرونده کیه ؟ اگه میشه لیست متهمان و جنایت کارهارو به ترتیب و با توجه به اهمیتشون بذارید.

سلام بر شما جی ویروس عزیز و بقیه دوستان
می خواستم بگم که متهم ردیف اول یعنی منظور متهم ردیف اول که همون متهم ردیف اول خوب متهم ردیف اول دیگه که معمولا بهش می گن متهم ردیف اول!!!!
آها راستی امروز برای بیستمین بار degeneration رو دیدم و حال کردم
و دوباره می خوام re2 ,3 رو شروع کنم برای چهلمین و خورده ای بار(واقعا حسابش از دستم در رفته) بار فک کنم !!!!!!!!!
راستی یه سوال الان از خرابه های راکون سیتی چی مونده دولت اونجا رو چی کار کرده؟؟؟؟
آیا بمب تونسته به تمام تجهیزات زیرزمینی آسیب برسونه و تخریبشون کنه؟؟؟؟؟

سلام بر شما جی ویروس عزیز و بقیه دوستان
می خواستم بگم که متهم ردیف اول یعنی منظور متهم ردیف اول که همون متهم ردیف اول خوب متهم ردیف اول دیگه که معمولا بهش می گن متهم ردیف اول!!!!
آها راستی امروز برای بیستمین بار degeneration رو دیدم و حال کردم
و دوباره می خوام re2 ,3 رو شروع کنم برای چهلمین و خورده ای بار(واقعا حسابش از دستم در رفته) بار فک کنم !!!!!!!!!
راستی یه سوال الان از خرابه های راکون سیتی چی مونده دولت اونجا رو چی کار کرده؟؟؟؟
آیا بمب تونسته به تمام تجهیزات زیرزمینی آسیب برسونه و تخریبشون کنه؟؟؟؟؟

شاید این بازی Re Raccon City در این مورد باشه شاید هم نه
اصلا معلوم بازیش در حد شایعه هست یا نه ؟!

ولی اگه روی بازیش دارن کار میکنند شاید به این موردی که شما گفتید اشاره کنن !!

ولی بازیش یه ریبوت هست حالا معلوم نیس بخوان با این عنوان به چه موردی از داستان اشاره کنن ؟؟

ولی باز هم میگم قراره خالقانه SOCOM بسازنش !

در طی سیاستهای شرکت بزرگ Capcom در غرب این را شاهد این بودیم که بازی Dead Rising 2 به استیود Blue Castle Games واگذار شد و حال شایعاتی مبنی بر ان به گوش میرس که Capcom قصد ساخت شاهکار جدید خود یعنی Resident Evil را دارد .

طبق شایعاتی که سایت
Kotaku بیان نموده است استدیو Slant Six Games خالق بازیها همچون
Confrontation, Tactical Strike و Fireteam Bravo 3 بر روی ساخت بازی جدیدی به نام Resident Evil: Raccoon City
کار میکند را اعلام نمود انها اعلام نمودند تمام کسانی که در استدیو Slant Six Games میباند از این بابت بسیار خرسند هستند این عنوان تا به حال اعلام نشده بود و از اینکه بر روی عنوانی مهم کار میکنیم خوشحالیم

این خبر بسیار قدیمی که همتون ازش اطلاع دارید نوشتم تا با سیاست های این کپکام حاضر اشنا بشیم !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or