بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

ممنون از شما عزیزان
والا مریضیه بدیه مراقب باشید نگیرید منو که 3 روزه زمین گیر کرده فکر کنم همون G Virus خودمون باشه اگه مطمئن شدم کیا میخوان بیان بهشون ویروس بدم؟ :d
نیما جان لطف کن اون فایل هایی که برای اجرای بازی ها لازمه رو برام بفرست بلکه منی که از قافله عقب افتادم بتونم خودمو برسونم چون قدیما هم میخواستم اجراشون کنم ولی برنامه ها ناقص بودن

سلام.خدا بد نده.ایشالا که هرچه زودتر سلامتیتونو بدست بیارید.در ضمن اگه کسی T- Virus داره من میخوام.انتی شم میخوام.

داخل بدن وسکر یک ماده ی خاص بوده نه دستگاه.در ضمن لیزا به خاطر ویروس پروجنیتور اون شکلی نشد.بلکه به خاطر هزاران ویروسی بود که در طول 30 سال بهش تزریق شدند.آخریش هم که انگل NE-Alpha بود که توسط وسکر بهش تزریق شد و باعث شد که بیرکن بتونه ویروس جی رو از داخل بدنش کشف کنه.
در مورد شبیه سازها هم میشه خیلی راحت دانلود کرد.ولی من همشون رو از بازار خریدم.ریمیک رو هم سینا برام پست کرد که البته خودش هم از بازار خریده بود!
اون عکس رو هم همینجوری گذاشتم.مگه هر چیزی باید دلیل خاصی داشته باشه؟

آخرین ویرایش:
ماده که اگه وارد بدن بشه یا از بین میره یا تبدیل میشه یا به مرور زمان تاثیرش کم میشه.بازم میگم من یه جا خوندم که تو بدنش دستگاه بود ولی حالا بیخیال.
اون پوستهایی هم که رو صورت لیزا هست پوست صورت افراد آمبرلاست که اونارو مادرش فرض میکرد.

ماده که اگه وارد بدن بشه یا از بین میره یا تبدیل میشه یا به مرور زمان تاثیرش کم میشه.بازم میگم من یه جا خوندم که تو بدنش دستگاه بود ولی حالا بیخیال.
اون پوستهایی هم که رو صورت لیزا هست پوست صورت افراد آمبرلاست که اونارو مادرش فرض میکرد.

یه سوال دیگه هم واسه من پیش اومده حالا اون ماده یا دستگاه چرا باعث نشده الکس برگرده سمت اسپنسر ؟؟؟

سلام برو بچ
یه سوال دیگه هم واسه من پیش اومده حالا اون ماده یا دستگاه چرا باعث نشده الکس برگرده سمت اسپنسر ؟؟؟
اره راست میگه چراد روی الکس جواب نداد.و چی شد که البرت با اون وضع اسپنسر رو کشت.
راستی بارنی جان من اون ویروس جی که بهت دادم, ندادم به خودت تزریق کنی دادم که روش تحقیق کنی.:d:d امیدوارم حالت بهتر بشه.

این سوالی که خودمم توش موندم شاید الکس تونسته اون دستگاه یا ویروسو تو بدنش پیدا کنه و خنثی کنه.
فعلا هیچی معلوم نیست تا شماره های بعدی. چون الکس با هوشتر از آلبرت بوده.
شایدم دلیل دیگه ای داشته.

سلام برو بچ

اره راست میگه چراد روی الکس جواب نداد.و چی شد که البرت با اون وضع اسپنسر رو کشت.
راستی بارنی جان من اون ویروس جی که بهت دادم, ندادم به خودت تزریق کنی دادم که روش تحقیق کنی.:d:d امیدوارم حالت بهتر بشه.
ای بابا خب میگفتی من فکر کردم باید بزنم به خودم بعد بیام..........:((:((:((:(( من مامانمو میخوام..........جان؟ دارم شبیه لیزا میشم اونم مامانشو میخواست منم مامانمو میخوام حالا پادزهرشو بده بلکه درست بشم من نمیخوام لوس بمونم :((
آقا نیما من برنامه ها رو دانلود کردم دلفین رو که اجرا میکنم یه بازی wii میزارم اجرا کنه سرعتش خیلی پایینه آقا نیما مشخصات سیستم شما چیه که تونستی بازی کنی ؟ چون منم سیستمم اونقدری ضعیف نیست که اینجوری بشه اگه تنظیمات خاصی باید انجام بدم ممنون میشم بگید

سلام
اقا من خودم نمونه ویروس جی رو در سال 2001 به 3.5 میلیون دلار خریدم از شخص البرت وسکر به شما چون دوستامین میدم 15 میلیون دلار میدونین که قیمت جاهای دیگه چندین برابر اینه که میگم حالا هر جور دوست دارین منتظرم هستم. میدونین که تورم و این حرفا و قیمت بنزین بالا رفته زندگی هم خرج داره . در ضمن ویروس تی رو از فردریک داونینگ گرفتم ولی قیمت بالایی داره چون به همراهش واکسن ساخت ویلفارما هم هست قیمتش 20 میلیون دلار برای شما.:d:d:d
من ردکویین و تالوس و نمسیس و تایرنت 104 رو هم دارم دوست دارین سفارش بدین با پست پیشتاز میفرستم;);):d
بارنی عزیز من واکسن ویروس جی رو ندارم البرت این یکی رو بهم نداد از شعبه امبرلا خواستم بگیرم که قبل از دست پیدا کردنم به واکسنش متلاشی شد خیلی سعی کردم از ترایسل و اون سازمان ایدا بگیرم که گیرم نیود شرمنده فکر کنم باید منتظر اتفاقات بدی برا خودت باشی.:d:d;)

بارنی عزیز من واکسن ویروس جی رو ندارم البرت این یکی رو بهم نداد از شعبه امبرلا خواستم بگیرم که قبل از دست پیدا کردنم به واکسنش متلاشی شد خیلی سعی کردم از ترایسل و اون سازمان ایدا بگیرم که گیرم نیود شرمنده فکر کنم باید منتظر اتفاقات بدی برا خودت باشی.:d:d;)
:(........

ویروس جی عزیز!فکر می کنم که شما بزرگترین سوتی سال رو دادید.چیزی به نام تایرنت 104 وجود نداره! :d اونوقت میگن ما به آمبرلا تهمت نمی زنیم.
در ضمن ویلیام بیرکن اصلا شخصیت منفی نبود.این یک برداشت غلط است.اتفاقا یک انسان روشن فکر و خانواده دوست بود.تازه از آمبرلا هم که جدا شد.اون فقط می خواست از نبوغش استفاده کنه.این هم که می بینید بهش میگن شخصیت منفی،بیشتر به خاطر حالت هیولاییش است.وگرنه اگه تبدیل به هیولا نمی شد،چه بسا با کلیر و لیون همراه می شد و بهشون برای فرار از شهر کمک می کرد.در ضمن اون چاره ای به جز تزریق کردن ویروس به خودش نداشت.اگه کلیرهم توی شرایط اون بود،همین کار رو می کرد.اونوقت تبدیل می شد به زیباترین و دوست داشتنی ترین هیولای دنیا! :x
برعکس ایدا اصلا یک شخصیت مثبت نیست.بلکه یک شخصیت خاکستری است و این هم که می بینید به لیون کمک می کنه،بیشتر به خاطر رسیدن به اهداف خودشه.

scened.jpg

آخرین ویرایش:
ویروس جی عزیز!فکر می کنم که شما بزرگترین سوتی سال رو دادید.چیزی به نام تایرنت 104 وجود نداره! :d اونوقت میگن ما به آمبرلا تهمت نمی زنیم.
در ضمن ویلیام بیرکن اصلا شخصیت منفی نبود.این یک برداشت غلط است.اتفاقا یک انسان روشن فکر و خانواده دوست بود.تازه از آمبرلا هم که جدا شد.اون فقط می خواست از نبوغش استفاده کنه.این هم که می بینید بهش میگن شخصیت منفی،بیشتر به خاطر حالت هیولاییش است.وگرنه اگه تبدیل به هیولا نمی شد،چه بسا با کلیر و لیون همراه می شد و بهشون برای فرار از شهر کمک می کرد.در ضمن اون چاره ای به جز تزریق کردن ویروس به خودش نداشت.اگه کلیرهم توی شرایط اون بود،همین کار رو می کرد.اونوقت تبدیل می شد به زیباترین و دوست داشتنی ترین هیولای دنیا! :x
برعکس ایدا اصلا یک شخصیت مثبت نیست.بلکه یک شخصیت خاکستری است و این هم که می بینید به لیون کمک می کنه،بیشتر به خاطر رسیدن به اهداف خودشه.

scened.jpg

نیما جان سلام شما هم بزرگترین سوتی قرن رو دادی :dچون ویلیام بریکین حتی به استاد خودشم رحم نکرده بود و اونو کشته بود و تا خودش آزمایشاتشو انجام بده!!!! و کسی که دستش به خون استادش که بیشترین اطمینان رو هم بهش داشت آلودست یه شخصیت منفی!!!!!
در ضمن تو این عکس چرا کلیر چپر چلاق!!!:d
راستی یه تنوعی به این آواترت بده!!!!!

سلام.خدا بد نده.ایشالا که هرچه زودتر سلامتیتونو بدست بیارید.در ضمن اگه کسی T- Virus داره من میخوام.انتی شم میخوام.

اگه تعداد بخوای وارد می کنیم !!!!:d
وگرنه اینجوری نمی صرفه!!!!;;)
آها راستی چندتا شخصیت تو re اضافه شدن که خوب به نظر من چندتاشون قابل تحملن و فک می کنم باید ازشون تو قسمت های بعدی استفاده بشه!!!
1 فردریک داونینگ چون دست گیر شد و اطلاعات کاملی داره شاید اگر الکس شخصیت منفی باشه ویروس رو تو زندان پخش کنه تا اونو نجات بده
2 آنجلا میلر نمی دونم چرا خیلی ها ازش خوششون نمیاد ولی واقعا می تونه در کنار لیون کار های بزرگی بکنه در کل بدرد لیون می خوره و تو سبک جدید re یعنی پارتنری به کار میاد در ضمن شما فکرشو بکنید که ایدا اونو تو یه ماموریت کنار لیون ببینه :p عاشق اون لحظه ایم که لیون دستشو گرفته بود و دوتایی از یه میله آویزون بودن بعدم که اون دیالوگ لیون!!!
3 شوا آلومار با اینکه اصلا شخصیت عمیقی نیست ولی میشه در مورد گذشتش کار هایی کرد و اونو به یه شخصیت کامل تبدیل کرد
4 اشلی گراهام بیشتر شبیه یه شاسگول یا اسکول یا .... میمونه ولی میتونه تو داستان های بعدی موثر باشه ولی امیدوارم نباشه!!!:p
اگه فک می کنید شخصیتی مونده که نگفتم بلطفید و ذکر نمایید!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or