بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام.بالاخره موفق شدم که وارد تاپیک بشم.
افشین جان!شما خودت آخر شکی!من کجام مشکوکه؟
من کی قبلا کم میومدم توی تاپیک؟من که روزی چند بار به اینجا سر می زدم.بشکنه این دست که نمک نداره.:d
بابت آواتورت هم ممنونم.
در ضمن من رزیدنت اویل 1-2 و 3 رو در پلی استیشن و کد ورونیکا-ریمیک-زیرو-4-ماجراهای آمبرلا-5 و دارک ساید رو هم در کامپیوتر خودم و بدون هیچ مشکلی بازی می کنم.الآن هم همشون رو دارم.فقط تو کف Gold Edition هستم!کسی نمی دونه چطوری باید در کامپیوتر بازیش کنم؟
در ضمن من همین آقا حامد رو با حمید اشتباه گرفته بودم.با احد هم تلفنی صحبت کردم.گفت به دلایل شخصی (که اجازه ندارم بگم) فعلا نمی تونه وارد تاپیک بشه.
در مورد تاریخچه و بیوگرافی ها هم باید بگمکه اون کتاب رو دانلود کردم و الآن هم به صورت شبانه روزی درگیر ویرایش مطالبم هستم.وقتی که تموم شد براتون میذارم.دیر و زود داره.ولی سوخت و سوز نداره!علاوه بر اینکه من در اون یکی سایت هم عضو تحریریه هستم و با بچه های اونجا هم در ارتباطم.برای همین هم سرم خیلی شلوغه. :d
این هم لینک دانلود کتاب.حتما دانلود کنید: (البته فکر کنم اول باید ثبت نام کنید.)

http://www.residentevil.ir/index.php?topic=307.0

در ضمن من منتظر رویارویی کلیر ردفیلد و الکس وسکر در رزیدنت اویل 6 هستم.چون 3 شخصیت کلیر،شری و الکس در رزیدنت الویل 6 حضور دارند.شک نکنید!الکس رئیس سازمانه و وسکر هم شری رو تحویل سازمان داده.چون اون موقع عضو سازمان بوده.به علاوه وسکر احتمالا مرده و برای همین هم باید شری رو به یکی دیگه ربطش بدن و اون شخص هم کسی نیست جز الکس وسکر!
در ضمن کلیر رو به زور حواله ی این پسره لیون نکنید.اول و آخرش زن خودمه!خودش هم که توی مصاحبش گفته بود. :d

آخرین ویرایش:
دوباره سلام.به نظر من همون بهترین اسلحه برای نظر سنجی مناسبتره.گرچه به نظرم یا مگنام برنده میشه یا هر اسلحه ای که لیون استفاده می کرده! :d
ولی میخواستم بدونم که به نظرتون در یک شرایط رزیدنت اویلی کدوم یکی از این 2 تا اسلحه کاربرد بیشتری داره.البته تمام دشمنان اعم از ضعیف و قوی و کند و سریع رو در نظر بگیرید.مثل:زامبی ها،ماجینی ها،سگ ها،کلاغ ها،عنکبوت ها،هانترها،لیکرها و غول هایی مثل بیرکن،اکسلا و نمسیس)

1-آسولت شات گان

benelli_m4.jpg

این اسلحه در رزیدنت اویل ریمیک،4 و ماجراهای آمبرلا وحود داشت.اسلحه ای به طول 88 سانتی متر و وزن 3.82 کیلوگرم.با قدرت تخریب بالا و قابلیت پخش کردن گلوله ها.به طوری که هر گلوله هم زمان به چندین نفر اصابت می کنه.ولی برد مفیدش فقط 36.5 متر است و پس از هر شلیک هم باید گلنگدن زیر اسلحه رو کشید.ولی برای هدف هایی که در فاصله ی نزدیک هستند واقعا موثر است و با یک گلوله کله ی یک زامبی یا ماجینی رو می ترکونه.ولی لگد میندازه.از قنداقش هم میشه برای ضربه زدن استفاده کرد.

2-M4A1

M4A1.jpg

مسلسل مورد استفاده ی جیل و کارلوس در رزیدنت اویل 3.البته قدرتش از اون چیزی که در بازی نشون داده شده بود بیشتره و هر زامبی یا ماجینی رو حداکثر با 4 گلوله می کشه.طولش 83 سانتی متر و وزنش هم 3.1 کیلوگرم است.برد مفیدش هم 500 متر است.البته در رزیدنت اویل برد زیاد،کمی کاربردی نداره.چون اکثر دشمنان در فاصله ی نزدیکند.(با صرف نظر از متعلقاتی مثل خمپاره انداز و دوربین)
لطفا همتون جواب بدید.

آخرین ویرایش:
فقط تو کف Gold Edition هستم!کسی نمی دونه چطوری باید در کامپیوتر بازیش کنم؟

اول و آخرش زن خودمه!خودش هم که توی مصاحبش گفته بود. :d
جند بار اینجا گفتم یکبار هم تلفنی که Gold Edition فقط برای 360 و PS3 هست.
این چیزها رو که میخونم تا یک هفته میخندم:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))=))=))=))=))=))

سلام بر دوستان
بارنی جان ممنون حتما امتحان میکنم
در مورد سلاح ها من خودم توی بازی از شاتگان خیلی خوشم میاد خیلی خیلی موثر تره ولی درباره تفنگ ام پی 4 به نظر من یکی از قویترین تفنگ های ساخته شده همین تفنگه وقتی وارد بدن میشه یه سوراخ درست میکنه و وقتی از بدن خارج میشه یه گودال بزرگ به وجود میاره نمیدونم چرا توی اویل اینقدر به این اسلحه جفا شده حالا اینم بگیم اگر به واقعی بودن باشه ادم با یه ضربه تبر جونش درمیاد چه برسه به گلوله هایی که از اسلحه وسکر در میاد.
امیدوارم اویل 6 ساخته بشه و خانوم ردفیلد گرامی هم یکی از شخصیت های اصلیش باشه واقعا اگر این اتفاق نیوفته فکر کنم نیما یه افسردگی خیلی خیلی شدید بگیره و یه جورایی اویل زده بشه - حالا فکر کنید لیون اس کندی شخصیت اول باشه و هیچ خبری حتی یه دیالوگ هم از کلیر نباشه دیگه خون شینجی میکامی رو باید ریخته شده حساب کنیم نیما یه نمونه از ویروس جی رو با اوروبرس ترکیب میکنه و به خوش تزریق میکنه و میافته به جون شرکت کاپکام. نیما اگر تالوس و نمسیس خواستی به خودم بگو نصف قیمت برات حساب میکنم:d:d:d:d-

سلام به بروبچ انلاین(البته الان انلاین). ‏RockIT+, ‏ARN31, ‏g-virus .اقا ما نفهمیدیم بالاخره رزیدنت اویل 6 کی قراره بیاد امسال یا 7 سال دیگه ؟ خدا کنه 7 سال دیگه :d;) هر چی بیشتر روش کار کنن بهتر میشه من دوست دارم یه رزیدنت اویل ببینم که تو بازی های ترسناک انقلاب کنه.

تی شرط اویل 5 ایکس لارج با لارج عوض میکنم کسی نداره؟:d

من هرچی اویل 5 بازی میکنم خسته نمیشم ، :d همه ی 30 تا BSAA Embles هم زدم :d این BSSA Embles آیتم جالبی بود چون برای پیدا کردنش باید همه ی مرحله ها رو چند بار بری :d کلا نسخه 5 خوب بود ولی همون طور که همه ما میدونیم حالت ترس تو نسخه 5 وجود نداشت ، اما هیچی از هیجان بازی کم نشده بود.

راستی Gold Edition فقط تو شبکه آیتم های جدید و ......... فرف داره یا در حالت آفلاین هم هست ؟ آخه یه رزیدنت اویل 5 Gold Edition دارم که مثله همون اویل 5 معمولیه ، از یه نفر پرسیدم گفت فقط تو شبکه با هم فرق دارن ! آیا این جمله حقیقت دارد ؟! :d

سلام.بالاخره موفق شدم که وارد تاپیک بشم.
افشین جان!شما خودت آخر شکی!من کجام مشکوکه؟
من کی قبلا کم میومدم توی تاپیک؟من که روزی چند بار به اینجا سر می زدم.بشکنه این دست که نمک نداره.:d
بابت آواتورت هم ممنونم.
در ضمن من رزیدنت اویل 1-2 و 3 رو در پلی استیشن و کد ورونیکا-ریمیک-زیرو-4-ماجراهای آمبرلا-5 و دارک ساید رو هم در کامپیوتر خودم و بدون هیچ مشکلی بازی می کنم.الآن هم همشون رو دارم.فقط تو کف Gold Edition هستم!کسی نمی دونه چطوری باید در کامپیوتر بازیش کنم؟
در ضمن من همین آقا حامد رو با حمید اشتباه گرفته بودم.با احد هم تلفنی صحبت کردم.گفت به دلایل شخصی (که اجازه ندارم بگم) فعلا نمی تونه وارد تاپیک بشه.
در مورد تاریخچه و بیوگرافی ها هم باید بگمکه اون کتاب رو دانلود کردم و الآن هم به صورت شبانه روزی درگیر ویرایش مطالبم هستم.وقتی که تموم شد براتون میذارم.دیر و زود داره.ولی سوخت و سوز نداره!علاوه بر اینکه من در اون یکی سایت هم عضو تحریریه هستم و با بچه های اونجا هم در ارتباطم.برای همین هم سرم خیلی شلوغه. :d
این هم لینک دانلود کتاب.حتما دانلود کنید: (البته فکر کنم اول باید ثبت نام کنید.)

http://www.residentevil.ir/index.php?topic=307.0

در ضمن من منتظر رویارویی کلیر ردفیلد و الکس وسکر در رزیدنت اویل 6 هستم.چون 3 شخصیت کلیر،شری و الکس در رزیدنت الویل 6 حضور دارند.شک نکنید!الکس رئیس سازمانه و وسکر هم شری رو تحویل سازمان داده.چون اون موقع عضو سازمان بوده.به علاوه وسکر احتمالا مرده و برای همین هم باید شری رو به یکی دیگه ربطش بدن و اون شخص هم کسی نیست جز الکس وسکر!
در ضمن کلیر رو به زور حواله ی این پسره لیون نکنید.اول و آخرش زن خودمه!خودش هم که توی مصاحبش گفته بود. :d

نیما جان از این به بعد واسه وارد شدن به فروم از lockpick استفاده کن !!!
در ضمن انقد مشکوک بازی در نیار آقای مشکوک مشکوکیان مشکوک منش !!!!
من از شما ممنونم بابت آواتارت!!!
بابا تمام re ها !!! خب یه ps3 بگیر دیگه واسه شماره های بعد هم راحتی!!!
آها راستی من بازی dead space رو بازی نکرده بودم که به توصیه یکی از دوستان بازی کردم محشره و فک کنم شماره جدیدش هم داره میاد ولی چیزی که ناراحتم کرده اینه که فک کنم شماره جدید re به شدت شبیه این بازی شده و اصالتش رو از دست داده طبق این عکس
resident_evil_revelations_1.jpg

به موجودات توجه کنید!!!
در ضمن انقد کلیر کلیر نکن نیما خان شما حتی نمیدونی کلیر به چه آهنگی گوش میده!!!!!b-)b-)

راستی Gold Edition فقط تو شبکه آیتم های جدید و ......... فرف داره یا در حالت آفلاین هم هست ؟ آخه یه رزیدنت اویل 5 Gold Edition دارم که مثله همون اویل 5 معمولیه ، از یه نفر پرسیدم گفت فقط تو شبکه با هم فرق دارن ! آیا این جمله حقیقت دارد ؟! :d

تا اونجایی که من میدونم gold edition یا ( Biohazard 5: Alternative Edition تو ژاپن) اصلا دو تا سناریو مجزا از رزیدنت اویل 5 داره ؟ Desperate Escape & Lost in Nightmares که اولی اصلا کلا یه داستان دیگس و تو امارت هست.

ولی چیزی که ناراحتم کرده اینه که فک کنم شماره جدید re به شدت شبیه این بازی شده و اصالتش رو از دست داده طبق این عکس

به موجودات توجه کنید!!!
b-)b-)

افشین جان موجودات شبیه به هم تو بازی ها زیادند یکی از غول های prototype هم شباهت زیادی به تایرانت تو رزیدنت اویل ها داره .

Supreme-Concept-1-.jpg

39495_resident_evil_6-v2.jpg

آخرین ویرایش:
نیما جان از این به بعد واسه وارد شدن به فروم از lockpick استفاده کن !!!
در ضمن انقد مشکوک بازی در نیار آقای مشکوک مشکوکیان مشکوک منش !!!!
من از شما ممنونم بابت آواتارت!!!
بابا تمام re ها !!! خب یه ps3 بگیر دیگه واسه شماره های بعد هم راحتی!!!
آها راستی من بازی dead space رو بازی نکرده بودم که به توصیه یکی از دوستان بازی کردم محشره و فک کنم شماره جدیدش هم داره میاد ولی چیزی که ناراحتم کرده اینه که فک کنم شماره جدید re به شدت شبیه این بازی شده و اصالتش رو از دست داده طبق این عکس

به موجودات توجه کنید!!!
در ضمن انقد کلیر کلیر نکن نیما خان شما حتی نمیدونی کلیر به چه آهنگی گوش میده!!!!!b-)b-)
بله درسته ولی تو تریلرش (Revelotion) خیلی چیزهای جالب و منحصر به فردی هم داشت و نمیشه گفت که بازیش رو از رو DS تقل زدن !!:d

همین Revelotion میگن به قدری قراره ترسناک و .. باشه که از جات نمیتونی بلند شی ! :d

یه مقاله و ترد رسمی جالب از DS هست که کلی در مورد DS گقته باید تو BC باشه حتما حتما حتما بخونش ... موفق باشی

تی شرط اویل 5 ایکس لارج با لارج عوض میکنم کسی نداره؟:d
یه عکس ازش بذار ببینیم چی شکلیه ؟:d

این چی بید ؟؟:d RE 6 که نبید ؟؟ چون اون عکس کلر فکر کنم مال کد ورونیکا بید :d ...

اقا ما نفهمیدیم بالاخره رزیدنت اویل 6 کی قراره بیاد امسال یا 7 سال دیگه ؟ خدا کنه 7 سال دیگه :d;) هر چی بیشتر روش کار کنن بهتر میشه من دوست دارم یه رزیدنت اویل ببینم که تو بازی های ترسناک انقلاب کنه

RE 6 رو که قراره سازنده بازی SOCOM (اسمش هست Slant Six Games ) بسازه ( خدا بهمون رحم کنه ! ) و سازندگانش قول دادن بازی رو خیلی زود اکران کنن (فکر کنم تو E3 2011 حتما خبری از RE 6 بشه ) و اگه به گفتشون عمل کنن شاید همین 2011 یا 2012 بازی RE 6 اکران بشه ... به قول این دوست عزیزمون
واویلا لیلی دوستتون دارم خیلی

شبتون بخیر

یا علی :d

آخرین ویرایش:
یه عکس ازش بذار ببینیم چی شکلیه ؟:d

این چی بید ؟؟:d RE 6 که نبید ؟؟ چون اون عکس کلر فکر کنم مال کد ورونیکا بید :d ...

RE 6 رو که قراره سازنده بازی SOCOM (اسمش هست Slant Six Games ) بسازه ( خدا بهمون رحم کنه ! ) و سازندگانش قول دادن بازی رو خیلی زود اکران کنن (فکر کنم تو E3 2011 حتما خبری از RE 6 بشه ) و اگه به گفتشون عمل کنن شاید همین 2011 یا 2012 بازی RE 6 اکران بشه ... به قول این دوست عزیزمون
واویلا لیلی دوستتون دارم خیلی

شبتون بخیر

یا علی :d

نه اون فقط یه art work از رزیئنت اویل 6 هست که بچه ها طراحیش کردن البته بچه های بازیسنتر نه ها :d هیچی معلوم نیست ممکنه اصلا کلیر تو رزیدنت اویل 6 نباشه ممکنه باز بازیو بسازن و کنسل کنن در مرد تی شرط هنوز به دستم نرسیده عکس شیوا و کریس همون عکس معروفشون که کنار هم هستند هست .سازنده بازی SOCOM از کجا پیداش شد دیگه ای بابا مگه ساختن رزیدنت اویل 6 بچه بازیه!:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or