بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام
من قبلا تو این تاپیک بودم صفحات اول رو ببینید من رو میبینید :d بنا به یک سری مسائل کاری و شخصی نتونستم زیاد ادامه راه رو باهاتون بیام ولی از الان سعی میکنم زیاد بیام وارد بحث هاتون بشم من اویل رو از شماره 2 که برا pc بود شناختم اونم نسخه Clair بعد که عاشقش شدم و تا الانم ادامه دادم فقط مشکلم این بود که بعد از اینکه ادامه کار ساخت بازی به کنسول ps2 و GC و Wii کشید و منم کنسول نداشتم از داستان عقب افتادم الانم با اینکه تاریخچه نیمای عزیز:x>:d< رو خوندم جسته گریخته یه چیرایی دستگیرم شد ولی قضیه گذشت تا من ps3 خریدم و RE5 رو بازی کردم البته نسخه 3 و 4 رو با pc بازی کردم ولی وضع pcام داغونه و با گرافیک داغون بازی کردمشون کلا از استایل بازی re5 خوشم نیومد ولی عشق اویل باعث شد نسخه limited این بازی رو بخرم و بازی کنم الانم تو record بازی که میرم بالای 100 ساعت گیم پلی زده.
زیاد حرف زدم :"> ولی یه چیزی خیلی بهم حال داده برا اون دوستانی میگم که ps3 دارن تو شبکه psn و store (عزیزان ps3 دار میدونن ) بازی اویل 1و2 (لیان و کلر) و 3 رو برای فروش گذاشته هر کدوم به مبلغ 5.99 $ از من میشنوید بخرید هرچند خودم نخریدم ولی سعیم رو میکنم بخرمشون تا یاد گذشته میوفته آدم و بازی میکنه ولی بدونید ارزش خرید و وقت گذاشتن رو داره
از اویل هایی که به فیلم در اومدن من نظرم با احد آقای عزیز >:d< یکیه که اونا برپایه ی سناریو فیلم ساخته شده و فقط اسم رزیدنت اویل رو یدک میکشه ولی خفن با degeneration حال کردم الانم که دیدم یکی دیگه داره میاد خیلی خوشحالم
عزیزان زیاد حرف زدم انشاالله بتونم از این به بعد باهاتون هم مسیر بشم
به قول یکی از دوستام واویلا لیلی چاکرتونم خیلی>:d<

با درود

بابا لیان در مقابل کریس !! یا با کریس ؟؟

خود بازی های PS 1 رو هم میشه به راحتی تو PS 3 بازی کرد ؟؟
من تا حالا این کار رو نکردم ولی اجرا میشن ؟؟

آخرین ویرایش:
سلام
من قبلا تو این تاپیک بودم صفحات اول رو ببینید من رو میبینید :d بنا به یک سری مسائل کاری و شخصی نتونستم زیاد ادامه راه رو باهاتون بیام ولی از الان سعی میکنم زیاد بیام وارد بحث هاتون بشم من اویل رو از شماره 2 که برا pc بود شناختم اونم نسخه Clair بعد که عاشقش شدم و تا الانم ادامه دادم فقط مشکلم این بود که بعد از اینکه ادامه کار ساخت بازی به کنسول ps2 و GC و Wii کشید و منم کنسول نداشتم از داستان عقب افتادم الانم با اینکه تاریخچه نیمای عزیز:x>:d< رو خوندم جسته گریخته یه چیرایی دستگیرم شد ولی قضیه گذشت تا من ps3 خریدم و RE5 رو بازی کردم البته نسخه 3 و 4 رو با pc بازی کردم ولی وضع pcام داغونه و با گرافیک داغون بازی کردمشون کلا از استایل بازی re5 خوشم نیومد ولی عشق اویل باعث شد نسخه limited این بازی رو بخرم و بازی کنم الانم تو record بازی که میرم بالای 100 ساعت گیم پلی زده.
زیاد حرف زدم :"> ولی یه چیزی خیلی بهم حال داده برا اون دوستانی میگم که ps3 دارن تو شبکه psn و store (عزیزان ps3 دار میدونن ) بازی اویل 1و2 (لیان و کلر) و 3 رو برای فروش گذاشته هر کدوم به مبلغ 5.99 $ از من میشنوید بخرید هرچند خودم نخریدم ولی سعیم رو میکنم بخرمشون تا یاد گذشته میوفته آدم و بازی میکنه ولی بدونید ارزش خرید و وقت گذاشتن رو داره
از اویل هایی که به فیلم در اومدن من نظرم با احد آقای عزیز >:d< یکیه که اونا برپایه ی سناریو فیلم ساخته شده و فقط اسم رزیدنت اویل رو یدک میکشه ولی خفن با degeneration حال کردم الانم که دیدم یکی دیگه داره میاد خیلی خوشحالم
عزیزان زیاد حرف زدم انشاالله بتونم از این به بعد باهاتون هم مسیر بشم
به قول یکی از دوستام واویلا لیلی چاکرتونم خیلی>:d<

کاملا باهات موافقم بیا بالا با هم بریم!!!! هم مسیریم دیگه؟؟؟؟
(در ضمن دوستام منو تد موزبی آرشیتکت هم صدا می کنن!!1:d:d:d:d)
ولی از یه چیز ناراحت شدم اینکه تاپیک داغون!!!
احد اینترنت درست شده ولی نمیاد (آواتارشو عوض کرده!)
سینا عزیز که کم پیداست!!!;)
نیما هم که یوزرش پکیده! اون موقعم که سالم بود کم میومد :p
کرش هم که اصلا شده پیام بازرگانی!:|
آرین که کلا دیگه اینجا پست نمیده!!!!:-/
واقعا تاپیک اون روزا یادش بخیر!!!!=((
ویرایش :سال 2011 شد!
امیدوارم سال پر باری برای re بازان باشه!!!

کجا کم پیدام روزی 10 دفعه میام سایت خب هیچ خبری نیست.
من مشکلم اینه که نمیدونم چه PSN کارتی بگیرم وگرنه سریع میگیرمشون.جاتون خالی امروز داشتم PS1 بازی میکردم به یاد قدیما یه خرده RE 2 و Harvest Moon زدیم مشعوف شدیم.
احدو نمیدونم ولی این نیما کاراش مشکوکه.

کاملا باهات موافقم بیا بالا با هم بریم!!!! هم مسیریم دیگه؟؟؟؟
(در ضمن دوستام منو تد موزبی آرشیتکت هم صدا می کنن!!1:d:d:d:d)
ولی از یه چیز ناراحت شدم اینکه تاپیک داغون!!!
احد اینترنت درست شده ولی نمیاد (آواتارشو عوض کرده!)
سینا عزیز که کم پیداست!!!;)
نیما هم که یوزرش پکیده! اون موقعم که سالم بود کم میومد :p
کرش هم که اصلا شده پیام بازرگانی!:|
آرین که کلا دیگه اینجا پست نمیده!!!!:-/
واقعا تاپیک اون روزا یادش بخیر!!!!=((
wow چه خبرا شده تو این مدت که من نبودم آره آقا من از اون اولم مسیرم با شما بوده >:d< میام خفنم میام و سعیم رو میکنم خیلی ها رو برگردونم و دوباره اون جمع اولیه رو داشته باشیم و همچنین دوستان جدید هم به اونا اضافه کنیم
پس حتما این سایتو دیدی که اونایی که به من میگن بارنی استینسون (تد موزبی) ساختنش:)):p
البته این فقط مزاحه ها قصد توهین ندارم گفتم دور هم باشیم بخندیم
من مشکلم اینه که نمیدونم چه PSN کارتی بگیرم وگرنه سریع میگیرمشون.جاتون خالی امروز داشتم PS1 بازی میکردم به یاد قدیما یه خرده RE 2 و Harvest Moon زدیم مشعوف شدیم.
موقع ای که اکانت ساختی یادت نیست تو آدرس کدوم کشور رو انتخاب کردی؟
اگه نمیدونی من میدونم چجوری بتونی پیدا کنی البته باید از طریق خود کنسول اقدام کنی فردا دم دمای عصر روششو بهت میگم اونجاس که متوجه میشی چه نوع کارتی میخوای
دوستان من با اجازتون برم فردا بازم میام پیشتون فعلا
چاکرتونم خیلی

آخرین ویرایش:

در ضمن من re 2&3 گرفتم رو ps3 فقط تو us میفروشن!!!!
دم شما گرم نیما که خود شک!!!
احد چی ؟؟؟؟
از آرین خبر نداری؟؟؟

آخرین ویرایش:
دوستان یه 4 نفر رو پیدا کنید بیان به آلبرت رای بدن آبرومون رفت!!!!
در ضمن زود تر تصمیم بگیرید نظر سنجی جدید رو چی بزاریم لطفا!!!

آخرین ویرایش:
می خوای آخرش یه عروسیم بگیریم:d:d
عروسی هم بد نیست ولی عروس کی باشه حالا دوماد از کجا بیاریم.
داستان باید یه جوری تموم بشه دیگه من داستان با پایان خوش رو دوست دارم اینجوری بهتره دیگه کش هم نمیاد بی خودی.
راستی الان بحث در مورد چی هستش برگردوندن بچه های ثابق یا نیمودن احد یا مشکلات فنی برای پلی استیشن یه توضیح کامل لطف میکنید.
راستی کسایی که بازی مرسناریس اویل 5 رو بازی کردند میدونن چطوری وسکر با اون سرعت خیلی زیاد یهو حرکت میکنه و اینور اونور میره؟ کسی چیزی میدونه ؟من اینو توی یه ویدئوی از یه بازیکن خیلی حرفه ای توی یوتیوب دیدم .
نظر سنجی اگر این باشه که اخرش کلیر زن لیون میشه یا نه بهتره فکر کنم؟:d:d
راستی البرت وسکر برای کسی یه پیغام خصوصی نفرستاده؟:d عجب ادم شیطونیه من که قلبم اومد تو دهنم دارم برات البرت جان;);):d

با درود

بابا لیان در مقابل کریس !! یا با کریس ؟؟

خود بازی های PS 1 رو هم میشه به راحتی تو PS 3 بازی کرد ؟؟
من تا حالا این کار رو نکردم ولی اجرا میشن ؟؟

بازی های ps الان با شبیه ساز رو ps3 کپی اجرا میشه ولی اگه آپدیتت 3.50 باید از psn us بخری!!!!

دوستان یه 4 نفر رو پیدا کنید بیان به آلبرت رای بدن آبرومون رفت!!!!
در ضمن زود تر تصمیم بگیرید نظر سنجی جدید رو چی بزاریم لطفا!!!

نظر سنجی جدید :

لیان VS وسکر : ?? Who will WIN :d:d باز هم همه به لیان رای میدن !!
اصلا فکر کنم هر نظر سنجی که راه بیفته و اسم لیان اسکات کمدی (ببخشید کندی):d توش باشه بهش رای میدن !!! (خودم لیان رو خیلی دوست دارم ها:d طرفدارهاش منو نزنن ! )
با وجود اسم اسپنسر و بیرکن و هر ننه قمری که نقش اساسی تو اویل داشته چرا لیان از همه زد جلو !!! خوبه نوشته شده مهمترین شخصیت داستانی !!! (اصلا کسی سوال نظر سنجی رو خونده بعد رای بده ؟:-/)

بازی های ps الان با شبیه ساز رو ps3 کپی اجرا میشه ولی اگه آپدیتت 3.50 باید از psn us بخری!!!!
ok .. مرسی عزیزم:d
راستی ارین کی بید ؟:d

راستی البرت وسکر برای کسی یه پیغام خصوصی نفرستاده؟:d عجب ادم شیطونیه من که قلبم اومد تو دهنم دارم برات البرت جان;);):d

این لیان اخر با چند نفر باید باشه !!؟ D:

زن لیان نمیشه فکر کنم زن این اقا نیما بشه D:

اون لینکی که این اقا وسکر فرستاد رو دیدی ؟؟؟ من نزدیک بود سکته کنم !

آخرین ویرایش:

سلام اونایی که میخوان بدونن اکانتی رو که ساختن برا کدوم کشوره برن به این سایت
https://store.playstation.com/login.gvm
با یوزر (ایمیل) و پسورد اکانت psn تون وارد بشید بعد بروید تو قسمت
Edit Name and Address (فقط یادتون باشه آخرش cancel رو بزنید و بعد روی کلمه yes کلیک کنید و در آخر هم sign out کنید چون اگه اینجوری بمونه احتمال اینکه نتونید از ps3 وارد بشید زیاده)
بعد از وارد شدن به اون قسمت میبینید اون آدرسی رو که موقع ساخت اکانت وارد کردید زیر همشون نوشته Country/Region اگه جلوی اون نوشته بود united kingdom اکانت برای اروپا هستش اگه نوشته بود United States اکانت برای آمریکا هستش پس نیاز به ساخت اکانت جدید نیست اینجاس که متوجه میشید باید کدوم کارت رو بخرید چون گفته شده بازی فقط تو store آمریکا هستش پس باید اکانت جدید US بسازید میتونید از این آدرسی که گزاشتم استفاده کنید خودم اینو وارد کردم قبول کرد
Street Address 1 America
Street Address 2 1899-1905-60th
Street Address 3 place E
City Bradenton
State/Province Florida
Postal Code 34203
Country/Region United States

راستی این بازی ها هم بر روی psp قابل بازیه ها وصلش کنید به کنسول و کپی کنید رو مموری psp

درمورد کپی خور کردن ps3 با روش بالا نیازی به کپی خور کردن نیست و میتونید همینجوری که الان هست بازی کنید
به نظر من ارزششو داره پول بدید کارت رو بخرید خودمم احتمالا سر برج یه 50$ بخرم
عروسی هم بد نیست ولی عروس کی باشه حالا دوماد از کجا بیاریم.
داستان باید یه جوری تموم بشه دیگه من داستان با پایان خوش رو دوست دارم اینجوری بهتره دیگه کش هم نمیاد بی خودی.
راستی الان بحث در مورد چی هستش برگردوندن بچه های ثابق یا نیمودن احد یا مشکلات فنی برای پلی استیشن یه توضیح کامل لطف میکنید.
راستی کسایی که بازی مرسناریس اویل 5 رو بازی کردند میدونن چطوری وسکر با اون سرعت خیلی زیاد یهو حرکت میکنه و اینور اونور میره؟ کسی چیزی میدونه ؟من اینو توی یه ویدئوی از یه بازیکن خیلی حرفه ای توی یوتیوب دیدم .

شما آنالوگ راست رو فشار بده R3 خودش حرکت میزنه بدو بدو میره در حین دویدن کلیک بزنی حرکات جالبی انجام میده
G-virus جان کلشو اسپویل کردم که انحرافی پیش نیاد و ناراحت نشید
من از خدامه همه جمع بشن دور هم مثل سابق و حالی ببریم
واویلا لیلی چاکرتونم خیلی >:d<:)>:d<:d

سلام
باتشکر از بارنی عزیز(ببخشید اقا حامد) میشه یه خوره راحتتر و ساده تر توضیح بدید من زیاد با اصطلاحات وارد نیستم در ضمن من با کامپیوتر و دسته بازی میکنم .
توی مبارزه لیئن با البرت وسکر من میگم بستگی به اطلاعاتی که هانگین به لیون میده و امکانات و وسایل و شرایطی که برای لیون باشه و همچنین شرایط البرت وسکر ولی در مبارزه معمول حتما البرت لیون رو در کمتر از یک دقیقه میکشه.

سلام
باتشکر از بارنی عزیز(ببخشید اقا حامد) میشه یه خوره راحتتر و ساده تر توضیح بدید من زیاد با اصطلاحات وارد نیستم در ضمن من با کامپیوتر و دسته بازی میکنم .
توی مبارزه لیئن با البرت وسکر من میگم بستگی به اطلاعاتی که هانگین به لیون میده و امکانات و وسایل و شرایطی که برای لیون باشه و همچنین شرایط البرت وسکر ولی در مبارزه معمول حتما البرت لیون رو در کمتر از یک دقیقه میکشه.
چاکرتم خیلی
ببین من با pc بازی نکردمش با ps3 رفتم و وقتی آنالوگ راست رو فشار میدادم این حرکت رو میزد شما برو تو قسمت تنظیمات کلید ها و دنبال Dash بگرد ببین کدوم کلید رو مشخص کرده این کار رو انجام میده من باز اینترنتو میگردم اگه فهمیدم بهتون میگم
اینو گیر آوردم زحمت ترجمشو یکی از دوستان بکشه چون من زیاد با کلماتش آشنا نیستم
1
Hold down the "Forward" and "Run" keys
2
Press the "Taunt" key while running forward. This will trigger Wesker's dash ability.

3
Change directions by pressing the direction you wish to dash---Wesker can only dash in a straight line---and then tap the "Run" button.

4
Click the left mouse button to end the dash.

در مورد اینکه بازی تو شماره های بعدی دوست دارم به چه شکل باشه میخواستم نظرمو با اجازه دوستان بگم
من دوست دارم کریس و لیان رو کنار هم و جیل و کلیر رو هم کنار هم ببینم و شاهد جدایی بین کاراکتر ها باشم (مثل اویل 2) و بستگی به شرایط سناریو ها کاراکتر ها عوض بشن و از طرفی هم دلم میخواد تو طرف دشمن ها وسکر کبیر مقابل اینا باشه و باحالتر اینکه آخرشم این تیم رو شکست بده البته نکششون فقط شکست بده و برای ادامه اهداف خودش زنده بزارشون
از طرفی هم میخوام جو بازی مثل lost in nightmare باشه و پر از رمز و راز و غولآخر های خفن
میدونم خیلی تخیلی شد ولی نظر شخصی من اینه
راستی داشت یادم میرفت
Merry Christmas
smlsanta.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or