بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

دوستان کسی اینو یادش هست؟من هرچی فک میکنم نمیفهمم کیه یادم نمیاد:دی

---
بابا من بازم میگم وسکر نمیمیره،تا حالا همیشه میمرده و باز زنده میشده، وسکر نمیمیره:دی

اگه مارکوس بعد 10 سال مردن باز زنده شد،وسکر با پیشرفتایی که داشت اصلا مردنش محاله:دی

سرگی ولادیمیر
بعد از فروپاشی شوروی به آمبرلا میپیونده . میشه فرمانده و مربی شاخه نظامی سربازای آمبرلا
رقیب وسکر تو آمبرلا و دست راست اسپنسر بود
تو UC وسکر میکشتش .

سرگی ولادیمیر
بعد از فروپاشی شوروی به آمبرلا میپیونده . میشه فرمانده و مربی شاخه نظامی سربازای آمبرلا
رقیب وسکر تو آمبرلا و دست راست اسپنسر بود
تو UC وسکر میکشتش .
دمت گرم حاجی

یادمه قدیما یکی تو بازی لهجه داشت اداشو در میاوردم:دی دیشب باز نشسم بازی کنم دیدم اینه مخمو درگیر کرد بپرسم کیه:دی

این uc رو بازی نکردم،جالبه؟فاز رزیدنتای قدیمیه؟آخه بصورت .pkg بود حوصله نداشتم نصبش کنم رو پی اس 3 ام:دی

برای Wii اومده بود . با دلفین میتونی بازیش کنی . برای PS3 هم HD شده و تو استور هست
آره خوبه . فقط نشونه گیری هست دیگه

اره میدونم واسه چی بود واسه چی اومد دادا:دی

میگم دیگه بازیش تو هارد بصورت پکیج بود نصبش طول میکشید بیخیال شدم،الان که گفتی خوبه میرم بنصبم:دی

این نینتندو خداییش چقد رزیدنت لایسنس کرد نامرد:|:(

اثن با پی اس بازی کردن یه فاز دیگه بود ولی نیومدن خیلیاش:دی

:(

حیف نیست این ابهت بمیره؟:|

vdnebbi9timtxqqet48f.gif

دقیقا! حتی تجربه رزیدنت ایول 4 هم برای ما از کارشکنی میکامی بود!
من که با همکاری انحصاری با نینتندو به شدت مخالفم. کنسول‌های بی‌کیفیت، زشت و کم فروش! حتی یوبی سافت نینتندو رو برای ادامه همکاری تهدید کرده!
چرا در زمان یکه تازی PS2، اومد و عنوان‌های ریمیک و زیرو به طور انحصاری برای گیم کیوب ساخت!؟
شاید اگر گیم کیوبی ندیده بودم، فکرشو هم نمی‌کردم که یک کنسول تا چه حد می‌تونه زشت باشه.
الآنم از ریمیک RE2 انحصاری نینتندو به شدت می‌ترسم!

من که با همکاری انحصاری با نینتندو به شدت مخالفم. کنسول‌های بی‌کیفیت، زشت و کم فروش! حتی یوبی سافت نینتندو رو برای ادامه همکاری تهدید کرده!
چرا در زمان یکه تازی PS2، اومد و عنوان‌های ریمیک و زیرو به طور انحصاری برای گیم کیوب ساخت!؟
شاید اگر گیم کیوبی ندیده بودم، فکرشو هم نمی‌کردم که یک کنسول تا چه حد می‌تونه زشت باشه.
بس می‌کنید GC همه می‌دونند قدرت بیشتری از PS2 داشت و این حتی تو عناوین مولتی مشخص بود حتی از پورت فاجعه PS2 نسخه 4 هم می‌شد این رو فهمید. کارشکنی میکامی؟ میکامی قصد داشت RE 4 انحصاری GC باشه ولی کپکام سنگ اندازی کرد. زشت؟ کم فروش؟
Ubi چه ربطی به این تاپیک داره؟
خوب دیگه داشتی می‌گفتی؟

نگو اثن دلم کباب میشه،دوتا عنوان مادر و واقعا شاخ نیومدن واسه پی اس 2 انقد زورم اومد:|
این UC هم که فقط واسه وی اومد:|
کلا با ایکه من همش میگفتم نینتندو بچه بازیه ولی نبود:|گرفت 2 تا عنوان شاخ رو لایسنس کرد که هنوزم که هنوزه زورم میاد چرا نتونستم رو پی اس 2 بزنمشون،البته خداروشکر UC واسه پی اس 3 در پی اس ان اومد:دی

[/QUOTE]

سلام بچه ها یک سوال !
من دارم الان 0 رو بازی میکنم رسیدم یجایی که میگه جیمز مارکوس 10 سال قبل کشته شده ! این مطلب توی بازی 1 بوده ؟
چون من همه ی نسخه هارو بجز 1 بازی کردم ! الان 0 رو تموم کنم میرم 1 ریمیک !
راستی 0 تو چه بهره ی زمانی هست ؟ بعد از 1 یا .... ؟

سلام بچه ها یک سوال !
من دارم الان 0 رو بازی میکنم رسیدم یجایی که میگه جیمز مارکوس 10 سال قبل کشته شده ! این مطلب توی بازی 1 بوده ؟
0 قبل از 1 هست دیگه:d
جیمز مارکوس رو مشکن ولی در آخرین لحظات توسط زالوهای خودش یه جورایی زنده میمونه.

سلام بچه ها یک سوال !
نخیر بردیا تو یک نبوده،تو یک اثن به مارکوس کاری ندارن:دی البته یک غیر ریمیک منظورمه یک ریمیک رو نمیدونم یادم نیست
0 از اسمش مشخصه،کلا صفر رو بازی کنی کلی از رزیدنت اویل میاد دستت:دی
بردیا با چی داری بازیشون میکنی؟

نخیر بردیا تو یک نبوده،تو یک اثن به مارکوس کاری ندارن:دی البته یک غیر ریمیک منظورمه یک ریمیک رو نمیدونم یادم نیست
0 از اسمش مشخصه،کلا صفر رو بازی کنی کلی از رزیدنت اویل میاد دستت:دی
بردیا با چی داری بازیشون میکنی؟

سلام داداش ممنون از پاسخ گویی !
والا داداش با امولیتر کامپیوتر نتونستم کنار بیام واسه همین نوروز wii رو خریدم فقط بخاطر ریمیک و 0 واسه همین دارم روی wii بازی میکنم !
چطور مگه داداش ؟ :d

@تونی المیدا

ممنون داداش علی صفا !
داداش خوب این اتفاقات مرگ مارکوس یا حالا زالو شدنش کی بوده تو رمانی کمیکی چیزی بوده ؟

حرف رزیدنت 0شد واقعا یکی از سری گیمهای خاطره انگیز رزیدنت بود چه گرافیکی چه گیم پلی توپی چه داستان و معماهای خوبی واجب شد برم 0و ریمیکا یک دست برا تجدید خاطره بازی کنما:d

سلام داداش ممنون از پاسخ گویی !
والا داداش با امولیتر کامپیوتر نتونستم کنار بیام واسه همین نوروز wii رو خریدم فقط بخاطر ریمیک و 0 واسه همین دارم روی wii بازی میکنم !
چطور مگه داداش ؟ :d

@تونی المیدا

ممنون داداش علی صفا !
داداش خوب این اتفاقات مرگ مارکوس یا حالا زالو شدنش کی بوده تو رمانی کمیکی چیزی بوده ؟
توی بازی یه کات سین هست که این رو نشون میده. یا میتونی فایل های بازی رو بخونی. یا میتونی ویکی پدیا رو بخونی. یا میتونی RE5 رو نصب کنیو تاریخچه بازی رو بخونی:d انتخاب با خودته:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or