بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

این حرف رو باید طلا گرفت!
دیروز سناریو کریس رو شروع کردم تازه فهمیدم یعنی چی!
کل بخش کریس اینجوریه یا ...؟
اول بازی بیشتر شبیهه!

RE6 حدود 6 ماه زودتر از Revelations نسخه کنسولی بیرون اومده.
RE6 برای فروش بالا دست به اقدامی بی‌سابقه یعنی استفاده از 7 کاراکتر قابل بازی زده!
RE6 از محبوب‌ترین شخصیت‌های رزیدنت ایول استفاده کرده: Leon، Ada و Chirs!!!

با این اقدامات، فروش این بازی باز هم یک شکست بزرگ برای کپ کام شد.

و مهم‌ترین نکته: فروش 296 هزار نسخه Revelations مربوط به نسخه 3DS اون و در سال 2012 هست.

چیز زیادی از عرضه این بازی نمی‌گذره اما تمام اعتراضات هواداران تقریبا نشسته و جاشو به تعرف و تمجید داده.
نسبت به یک پورت از کنسول دستی، استقبال عجیب و غریب بود!
Revelations گام‌های محتاطانه‌ای برداشت و از درستی تصمیمش آگاه شد. به طوری‌که می‌بینیم بازی یک کنسول دستی در جدول 30ام شده!

ایده‌ای برای انتخابی شدن زاویه دوربین به پیج رزیدنت ایول در فیسبوک دادم، به سرعت جواب دادن و در جواب از این ایده به عنوان "ایده‌ی بی‌نظیر" نام بردن و اشاره کردن که در RE5 Gold Edition در یک مرحله چنین چیزی وجود داره.
با این استقبال از این پیشنهاد، و سایر چیزهایی که در پیج می‌نویسن، می‌تونم به همه اطمینان بدم شماره بعدی به مراتب از Revelations بهتر خواهند بود.

آمار اشتباه نیست دوست عزیز...
اگه دقت کنید بحث روی فروش بازی در ژاپنه نه کل فروش بازی!
منظور من شما نبودی آمار من هم برای ژاپن نیست من خودم آمار فروش بازی‌ها رو دارم .
...
کسی لازم نیست به من بگه کدوم بازی چقدر فروش داشته

منظور من شما نبودی آمار من هم برای ژاپن نیست من خودم آمار فروش بازی‌ها رو دارم .
...
کسی لازم نیست به من بگه کدوم بازی چقدر فروش داشته

الان بحث روی 296هزار فروش بازیه....

شما فکر کردین فروش کلی بازیه و گفتین که آمار غلط ارایه داده شده!!!

اطلاع دارم که اطلاعاتتون دقیقه...

الان بحث روی 296هزار فروش بازیه....

شما فکر کردین فروش کلی بازیه و گفتین که آمار غلط ارایه داده شده!!!

اطلاع دارم که اطلاعاتتون دقیقه...
و مهم‌ترین نکته: فروش 296 هزار نسخه Revelations مربوط به نسخه 3DS اون و در سال 2012 هست.
کجای این پست ژاپن می‌بینی شما؟
من با این تیکه کار دارم ایشون باید بگه برای ژاپنه منم به صورت کلی گفتم وقتی ایشون نمیگه خیلی‌ها فکر می‌کنند مجموع اینقدره

آخرین ویرایش:
کجای این پست ژاپن می‌بینی شما؟
من خودم آمار فروش بازی‌ها رو دارم .
1- از شمایی که آمار فروش بازی هارو دارین بعید بنظر میرسه که ندونید 296هزار نسخه مربوط به فروش ژاپنه و نیازی نیست که ذکر بشه این مسئله!
2- تو پستای قبل اشاره کرده بودم که فروش 296هزاری مال ژاپنه و همین نقل که گرفتی از اون دوستمون ادامه ی پست من بود.
3- اشکال نداره پیش میاد،گاهی اشتباه پیش میاد.
4- بحث مختومه اعلام میشه از طرف من!

مرسی دوست عزیز زیبا بحث رو بستی!

چون بحث بسته شد دیگه چیزی نمی‌گم، اما واسم جالب شد که چرا دوستمون چند پست قبل منو نخونده. (متوجه نشد پست جواب بود.)

خدا لعنتشون کنه با این دیالوگای دمِ دستیِ revelations !
پارکر ، جسیکا هم که عملا نچسب ترین شخصیتای سرین . تو درگیری هم نقش دکورو دارن ..
مراحل کشتی خیلی خوبن .. ( از نظر فضا سازی ، طراحی ) و خاطره انگیز هم هستن .
تازه دارم بازی رو انجام می دم :d

دارم دو نسخه ی Darkside & Umbrella Chroneles رو دانلود میکنم برای PS3 :دی
کسی اینا رو بازی کرده ؟ قشنگن ؟

قشنگن Darkside که یک سری وقایع پشت پرده ی رزیدنت اویل 2 رو روایت میکنه همکاری لیان و کراوزر تو عملیات Xavier آمبرلا هم اون قسمتش که در مورد نحوه ی فرار وسکر از امارت هست واقعا قشنگه کلا این دوتا یه سری از ابهامات بازی های قبلی رو برطرف میکنند به نظر من ارزش بازیکردن داره هر دو شون

یک خبر بد یک خبر بد!

http://forum.bazicenter.com/thread79384/

آخرین ویرایش:
کسی لینک سالمی میشناسه که بشه دارک ساید و امبرلا رو واسه پی سی دانلود کرد؟منظورم همونی که میشه با شبیه ساز رو پی سی بازی کرد.من خودم هر چی گشتم لینک سالمی پیدا نکردم

کجایند آن احد ها , کجایند آن سیناها, کجایند آن حامد ها, کجایند آن افشین ها, کجایند آن علی صلح و صفاها, کجایند آن علی Heart Broken ها , کجایند آن محمد ها عمو کریس ها , کجایند آن اسفندیار ها, کجایند آن حمید ها, کجایند آن نیماها ! دلمون برا کلر تنگ شده !! در کل بزرگواران و عزیزان با مرام این تاپیک کجا هستن ؟؟:(
دلمون برای همتون تنگ شده !:(

لطفا در مورد نظر سنجی جدید نظر بدین دوستان تا در موردش بحث کنیم ! مثلا در مورد سری های کلاسیک بیشتر بحث کنیم یا در مورد شخصیت های جدیدی و که وارد داستان شدن و Revelations یا اینکه در مورد آلبرت وسکر کبیر بیشتر و بیشتر بحث کنیم که برای عزیزانی که زیاد در موردش اطلاعاتی ندارن مفید باشه , هر چی در موردش بگیم/گفتیم کم گفتیم (که خوب بیو گرافی کاملش رو احد جان گذاشتن) و بقیه شخصیت های مهم دیگه , یا کدام سری زیبا ترین موزیک را داشت !؟
در مورد ریبوت RE و ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or