بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

توی بازی یه کات سین هست که این رو نشون میده. یا میتونی فایل های بازی رو بخونی. یا میتونی ویکی پدیا رو بخونی. یا میتونی RE5 رو نصب کنیو تاریخچه بازی رو بخونی:d انتخاب با خودته:d

مگه بردیا نفمیدی چطوری زنده موند؟:|

فک کنم داشت کار میکرد رو پروژه این ویروسا وسکر زد کشتش،بعد انداختنش تو فاضلابی جایی:دی
بعد یه زالو یا تی ویوس رفت تو بدن مُردش و بعد ده سال زنده شد،از اولشم خوشگل تر شد:دی

Safety & Peace:این وسط آیا مارکوس خودش زالو تولید میکرد؟:دی

این رو خیلی وقت پیش می خواستم بگم. دقت کردید تو RE6 بعضی جاها دوربین حالت کلاسیک پیدا می کنه. مثلا یکیش این:

احتمالا منظور کپکام هم از " بازگشت به ریشه ها " همین بوده.:d

یه لحضه به آدم احساس اینو میده که انگار داری DMC بازی میکنی یا نسخه های اول RE..../

من رفتم یه گیم کیوب پیدا کردم برای بازی های RE0 , RE remake
چه حالی ببریم منو دوستان!
منم بالاخره باید یه wii یا GC پیدا کنم! اصلا با امولیتور کنار نمیام!

دوست عزیز، پروژه دست میکامی بود و خودش شخصا گفته بود این بازی انحصاری GC هست اما کمتر از یک سال بعد روی PS2 پورت شد. سیل اعتراض کسانی که از خرید GC ناراضی بودن فقط رو به شینجی بود.
از لحاظ گرافیک که چیزی نمی‌تونم بگم، چون چیز زیادی از GC نمی‌دونم. اما اینو می‌دونم که PS2 موفق‌ترین کنسول دورانه و GC رو با اون ظاهر عجیب و غریبش به راحتی کنار زد. پس در اولین مرحله دو شماره‌ی بزرگ و انحصاری RE به شدت لطمه خوردن!
بعد از اون سری Chronicles فدای گرافیک پایین wii حتی در پورت‌های بعدیش شد.
Resident Evil Revelations برای معرفی 3DS همزمان با این کنسول بیرون اومد و تبدیل به بهترین بازی اون شد. خب در این بین RE بهترین بازی اخیرش رو فدای این کنسول دستی کرد که بعدا متوجه شد تنها برگه برنده‌ی باقی موندس و بهتره با همون گرافیک پایین زودتر برای کنسول‌های نسل هفتم بیرون بیاد!
آره، مبنای طراحی تمامی کنسول‌های نینتندو کنسول‌های اولیه این شرکته تا یادی رو بتونه زنده کنه. اما به چه قیمت؟!
اصلا دل خوشی از نینتندو ندارم اما تو فکر تهیه wii در اولین فرصت هستم.

از یوبی سافت هم گفتم تا صحتی بر حرف‌هام در فروش پایین این شرکت داشته باشم.

منم بالاخره باید یه wii یا GC پیدا کنم! اصلا با امولیتور کنار نمیام!

دوست عزیز، پروژه دست میکامی بود و خودش شخصا گفته بود این بازی انحصاری GC هست اما کمتر از یک سال بعد روی PS2 پورت شد. سیل اعتراض کسانی که از خرید GC ناراضی بودن فقط رو به شینجی بود.
از لحاظ گرافیک که چیزی نمی‌تونم بگم، چون چیز زیادی از GC نمی‌دونم. اما اینو می‌دونم که PS2 موفق‌ترین کنسول دورانه و GC رو با اون ظاهر عجیب و غریبش به راحتی کنار زد. پس در اولین مرحله دو شماره‌ی بزرگ و انحصاری RE به شدت لطمه خوردن!
بعد از اون سری Chronicles فدای گرافیک پایین wii حتی در پورت‌های بعدیش شد.
Resident Evil Revelations برای معرفی 3DS همزمان با این کنسول بیرون اومد و تبدیل به بهترین بازی اون شد. خب در این بین RE بهترین بازی اخیرش رو فدای این کنسول دستی کرد که بعدا متوجه شد تنها برگه برنده‌ی باقی موندس و بهتره با همون گرافیک پایین زودتر برای کنسول‌های نسل هفتم بیرون بیاد!
آره، مبنای طراحی تمامی کنسول‌های نینتندو کنسول‌های اولیه این شرکته تا یادی رو بتونه زنده کنه. اما به چه قیمت؟!
اصلا دل خوشی از نینتندو ندارم اما تو فکر تهیه wii در اولین فرصت هستم.

از یوبی سافت هم گفتم تا صحتی بر حرف‌هام در فروش پایین این شرکت داشته باشم.
بهترین REها روی کنسول نینتندو آمدند بعد چطور لطمه خوردند؟ میکامی خودش به کپکام بابت مولتی شدن نسخه 4 اعتراض کرد. هیچ بازیی هم یک ساعته پورت نمیشه ازخودتون حرف درنیارید. PS2 رو با GC از لحاظ سخت افزار نمیشه مقایسه کرد چون برتری GC واضح بود ربطی هم به ظاهر کنسول نداره. لطمه خوردن چیه؟فدا کردن چیه پول می‌گیرند بازی می‌سازند به همین سادگی اونم بخاطر مسائل فروش بازی پورت شد. دلخوشی نداری هی حرفی نزن که از پایه غلطه. بحث اینجا RE نه کنسول یوبی

نه کاری به سخت افزار GC داریم نه بزرگی بازی.
وقتی بازی انحصاری کنسولی می‌شه که در رقابت محو شده یعنی بیشتر دنیا نتونسته اونو تجربه کنه. این یعنی فروشی بسیار بسیار کمتر از چیزی که بشه سنجید! حالا هرچقدر بزرگ باشه.
حتی شماره 4 هم روی PS2 به دنیا معرفی شد! گیم کیوب رو تنها هوادارا می‌خریدن.
اینجوری می‌شه که کنسول شدیدا به بازی ارتباط پیدا می‌کنه و به معرفی، فروش و حتی آیندش لطمه می‌زنه.
می‌گم آینده، چون اگر عنوان‌های Zero و Remake معرفی و فروشی کم‌تر از 4 نداشتند، شاید امروز شاهد عرضه عناوین کلاسیک و حتی ریمیک‌های بیشتری بودیم!

گیم کیوب دست دوم ارزونه، بازیهای خیلی خوبیم داره

اما بازیهای خوبش به ندرت گیر میاند و خیلی‌ هم گرونند.

گیم کیوب ارزونه ولی REMAKE و ZERO رو اوریجینال ریجن 1 نسخه کالکتورز ادیشن 2 دیسک به همراه کنترلر بیسیم و کابل Component خالی از لطف نیست حالا میخواد ارزون یا گرون مساله پرستیژی هستش که سر بازی خرج میکنه آدم

آخرین ویرایش:
دوستان کسی‌ می‌دونه Resident Evil: Revelations چقدر فروش کرده؟

به نظر من که کم فروش کرده

سی بازی برتر از لحاظ فروش در ژاپن:

RE 6 با حدود 830هزار نسخه پنجم شد.(PS3)
جالبه فاجعه ی RE:ORC بیشتر از RE:R در ژاپن فروخته و رتبه 24 رو با حدود 339هزار نسخه کسب کرده!(PS3)
RE:R هم 30ام شده با 296هزار نسخه.
منبع

جالب اینجاست که R به مراتب خیلی از ORC بهتر بود و REتر بود و اصالت داشت!! کلا قابل پیش بینی نیست....
یهو میبینی RE7 با رعایت تمام المان های سبک وحشت و رجعت به سالهای اوجش از RE6 هم کمتر بفروشه./

سی بازی برتر از لحاظ فروش در ژاپن:

RE 6 با حدود 830هزار نسخه پنجم شد.(PS3)
جالبه فاجعه ی RE:ORC بیشتر از RE:R در ژاپن فروخته و رتبه 24 رو با حدود 339هزار نسخه کسب کرده!(PS3)
RE:R هم 30ام شده با 296هزار نسخه.
منبع

جالب اینجاست که R به مراتب خیلی از ORC بهتر بود و REتر بود و اصالت داشت!! کلا قابل پیش بینی نیست....
یهو میبینی RE7 با رعایت تمام المان های سبک وحشت و رجعت به سالهای اوجش از RE6 هم کمتر بفروشه./

واقعا من نمی‌فهمم

طرفدارها میگند ما بازی ترسناک میخوایم

وقتی‌ شرکت زحمت می‌کشه بازی رو می‌سازه هزینه می‌کنه

باید منتظر جبران شدن هزینه‌های ساخت آن باشه

درک می‌کنم چرا رزیدنت اویل شوتر اکشن شده

با این وضعیت و بی‌ توجهیه گیمر‌ها به این سبک

شکی نیست که رزیدنت اویل ۷ اکشنتر می‌شه:|

- - -ویرایش - - -

ده فروش برتر کپکام در طول تاریخ!

Resident Evil: Revelations یعنی‌ انقدر کم فروش کرده؟

با این وضعیت یعنی‌ خداحافظ رزیدنت اویل

بجاش Call Of Evil 7 میادو میره اول جدول فروش:|

RE-LTD-111108.png

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or