بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

سلام دوستان
به احتمال نود و ده درصد یعنی صد درصد اکثرتون اویل5 رو بازی کردید اگه همه ی فیگور هارو بخرید متوجه می شید که تمام بروبچ bsaa یه کلت دارن که دوربین روشه البته به جز کریس و شوا
در ضمن سعی کنید به تمام سوالات جواب بدید یه از تکه ای که جوابش رو دارید نقل قول کنید
راستی تو قسمت شبیه ساز ها یه سایت بود که توش بازی های گیم کیوب رو معرفی کرده بود و یکی از بازی ها re4 بود ولی بازی که من برا pc دارم دقیقا همونیه که تو فروشگاهه بود.
خواهشا حواسطون به روحیاط لطیف باشه با تشکر
راستی اون اسلحه هه تو آواتارم hand cannon هست

آخرین ویرایش:
ابوذر جان کی گفته که من دیگه به سایت سر نمی زنم.اتفاقا تو هم خوب موقعی عضو شدی و اون هم توی بهترین سایت رزیدنت اویل.اصلا نگران نباش.
امیر جان از تو هم چند تا سوال داشتم که می خوام به ترتیب بهشون جواب بدی:
1-من به سایت کاپکوم مراجعه کردم.ولی نفهمیدم که باید کاپکوم کدوم کشور (آسیا-آمریکا-ژاپن و....) رو انتخاب کنم و برای نوشتن سوالم روی کدوم گزینه برم.لطفا آدرس دقیق بده.راستی چند وقت بعد جواب میدن؟
2-اگه فکر می کنی که نوشتن آدرس سایت رمزها تبلیغ است به صورت خصوصی برام بفرست.خواهش می کنم.من این رمزها رو لازم دارم.:( اگه سایت خارجیش هم بود اشکالی نداره.ولی رمز ضدضربه و شخصیتهای مخفی (مادها) حتما توش باشه.رومو زمین ننداز.
3-اگه ممکنه ایمیل شینجی رو بهم بده.من مدت هاست که دنبالشم.برام خیلی مهمه.
4-چرا گفتی که کاپکوم جواب سوالم رو نمی ده؟

من هم جواب سوالت رو در اینجا میدم.وقتی میگن فلان اسلحه جدیدترین اسلحه ی آمریکاست منظورشون نیست که همون روز ساخته شده!رزیدنت اویل زیرو هم داستانش فقط یک روز قبل از رزیدنت اویل 1 (ریماک) اتفاق افتاده.ممکنه که اون اسلحه چند هفته پیش یا اصلا 2 روز پیش (یک روز قبل از رزیدنت اویل زیرو) ساخته شده باشه.مطمئن باش که سازندگان بازی حواسشون بیشتر از ما به این چیزها است.داستان رزیدنت اویل کامل تر از این حرف هاست که بشه ازش سوتی گرفت.در ضمن شاید برات جالب باشه.اون اسلحه که کلت رسمی و اختصاصی تیم استارز هست توسط جو کندو برادر روپرت کندو (اسلحه فروش اول رزیدنت اویل 2 و دوست صمیمی بری) ساخته شده بوده است.

در ضمن حتما تاریخچخ رو تا جایی که نوشتم بخونید.ناسلامتی من به خاطر شما این همه وقت گذاشتم.نظراتتون رو هم بنویسید تا بقیش رو هم بذارم.(لینک ورود به صفحه ی مطالب هم در صفحه ی 32 در اواسط صفحه هست.مطلب من هم در صفحه ی دومش است.)

و اما خیر جدید:
خبر انتشار رزیدنت اویل 6 در سال 2013 توسط سایت معتبر vgreleases تایید شد.گفته شده که رزیدنت اویل 6 کامل ترین و واقعی ترین بازی در سبک اکشن و ترسناک خواهد بود.من که میگم شخصیت اصلیش کلیره و استیو یا شری هم توش هستند.

آخرین ویرایش:
ابوذر جان کی گفته که من دیگه به سایت سر نمی زنم.اتفاقا تو هم خوب موقعی عضو شدی و اون هم توی بهترین سایت رزیدنت اویل.اصلا نگران نباش.
امیر جان از تو هم چند تا سوال داشتم که می خوام به ترتیب بهشون جواب بدی:
1-من به سایت کاپکوم مراجعه کردم.ولی نفهمیدم که باید کاپکوم کدوم کشور (آسیا-آمریکا-ژاپن و....) رو انتخاب کنم و برای نوشتن سوالم روی کدوم گزینه برم.لطفا آدرس دقیق بده.راستی چند وقت بعد جواب میدن؟
2-اگه فکر می کنی که نوشتن آدرس سایت رمزها تبلیغ است به صورت خصوصی برام بفرست.خواهش می کنم.من این رمزها رو لازم دارم.:( اگه سایت خارجیش هم بود اشکالی نداره.ولی رمز ضدضربه و شخصیتهای مخفی (مادها) حتما توش باشه.رومو زمین ننداز.
3-اگه ممکنه ایمیل شینجی رو بهم بده.من مدت هاست که دنبالشم.برام خیلی مهمه.
4-چرا گفتی که کاپکوم جواب سوالم رو نمی ده؟

من هم جواب سوالت رو در اینجا میدم.وقتی میگن فلان اسلحه جدیدترین اسلحه ی آمریکاست منظورشون نیست که همون روز ساخته شده!رزیدنت اویل زیرو هم داستانش فقط یک روز قبل از رزیدنت اویل 1 (ریماک) اتفاق افتاده.ممکنه که اون اسلحه چند هفته پیش یا اصلا 2 روز پیش (یک روز قبل از رزیدنت اویل زیرو) ساخته شده باشه.مطمئن باش که سازندگان بازی حواسشون بیشتر از ما به این چیزها است.داستان رزیدنت اویل کامل تر از این حرف هاست که بشه ازش سوتی گرفت.در ضمن شاید برات جالب باشه.اون اسلحه که کلت رسمی و اختصاصی تیم استارز هست توسط جو کندو برادر روپرت کندو (اسلحه فروش اول رزیدنت اویل 2 و دوست صمیمی بری) ساخته شده بوده است.

در ضمن حتما تاریخچخ رو تا جایی که نوشتم بخونید.ناسلامتی من به خاطر شما این همه وقت گذاشتم.نظراتتون رو هم بنویسید تا بقیش رو هم بذارم.(لینک ورود به صفحه ی مطالب هم در صفحه ی 32 در اواسط صفحه هست.مطلب من هم در صفحه ی دومش است.)

و اما خیر جدید:
خبر انتشار رزیدنت اویل 6 در سال 2013 توسط سایت معتبر vgreleases تایید شد.گفته شده که رزیدنت اویل 6 کامل ترین و واقعی ترین بازی در سبک اکشن و ترسناک خواهد بود.من که میگم شخصیت اصلیش کلیره و استیو یا شری هم توش هستند.
خوب اون درست که میگی یک روز قبل ولی نمیشه یک روز قبل شماره ی دوم یک سلاح جدید را بیرون داده باشند !! اون ها سامورایی بلید 2 را قبل از ریمیک داشتند در حالی که سامورایی بلید 1 تو ریمیک جدید ترین اسلحه ی امریکا بود این یه سوتیه بزرگه !!
راستی من داستان کل اویل ها + شماره ی کفش بازیکن هاشو وقتی تو نمیدونستی اویل با ل دسته دار نوشته نمیشه میدونستم :biggrin1:

در مورد ایمیل هم باید بگم جوابتو نمیدند مگه تو سایت کاربر فعال یا بالاتر باشی !! چون اونا خودشونو برای یه ادمه معمولی خسته نمیکنند راستی ایمیل شینجی همون ایمیل کپ کام هست فقط باید یه شینجی میکامی @ به دنباله ی ایمیل اضافه کنی !! برای جواب دادن به نامه هم کپکام انگلیسی خیلی بهتره !! اگه نامه را فرستادی تا یک هفته بعد جوابتو میدند اگه کاربر هم نباشی !!

این خبرت هم مال 19 روز پیش بود :biggrin1: اواخر سال 2013 وجود کلیر در حد شایعه و اویل بن کل جدید هم در حد شایعه !! :biggrin1:

راستی این تاپیک را یه وقت با یه سایت اشتباه نگیری بهت میخندند :biggrin1: سایت اویل هم یه چیز دیگه هست حالا یکی از این دو تا بود یادم نمیاد !!

www.residentevil.ir
www.resident-evil.ir

اون ها هم برات میزارم وایسا تا پیدا کنم :smile:

در ضمن تو گفتی منم جواب سوالتو میدم من که ازت سوال نکردم من گفتم مطمئنم تو باید از من سوال کنی !

سلام
دستتون درد نکنه بابت مطلب
اینطوریا هم نیست .خیلی ها میخونن

:eek:
البته الآن زیاد وقت ندارم.مقدار کمی از تاریخچه رو می ذارم.(البته می دونم که همون رو هم نمی خونید!)

در ضمن در مورد سوال اون دوست عزیزم هم باید بگم کهع حق با احده و سرنوشت شری فعلا نامعلومه و البته سازندگان بازی هیچ وقت موضوع به این مهمی رو فراموش نمی کنند و این برگ برنده ی اونهاست.همون طوری که توی رزیدنت اویل 5 گفتن که شری هست.ولی بعدا جیل از آب درومد!
به نظر خود من شخصیت های شماره ی بعدی رزیدنت اویل کلیر و شری هستند.(چون اگه شری باشه کلیر هم 90 درصد هست.) البته ممکنه که ربکا-بیلی یا کارلوس یا حتی ایدا (با احتمال کمتر) هم باشند.ولی از اینها خارج نیست.
دوست عزیز و البته جدیدم فکر می کنم که تو هم مثل من علاقه ی شدیدی به رزیدنت اویل داری و عمق داستانش رو درک میکنی.این رو از روی مطالبی که نوشتی و سوالاتت فهمیدم.به سایت ما خوش اومدی.یک سوال هم هست که من از همه پرسیدم و حالا می خوام از تو هم بپرسم.اگه بخواهیم تمام شخصیت های رزیدنت اویل رو در 3 گروه اصلی-ثانویه و فرعی جای دهیم،کدوم شخصیتها اصلی به حساب می آیند؟ آیا قهرمانانی مثل شوا و بیلی که فقط یک نقش دارند ولی به هر حال در همان نقش اول هستند اصلی به حساب می آیند یا نه؟در مورد شخصیتهای منفی مثل بیرکن-سدلر-الکسیا و ولادیمیر چظور؟لطفا لیستی در این مورد تهیه کن.موفق باشی.
سلام آقا نیما.این فکر رو نکنین،خیلی ها میخونن.

در ضمن در مورد سوال اون دوست عزیزم هم باید بگم کهع حق با احده و سرنوشت شری فعلا نامعلومه و البته سازندگان بازی هیچ وقت موضوع به این مهمی رو فراموش نمی کنند و این برگ برنده ی اونهاست.همون طوری که توی رزیدنت اویل 5 گفتن که شری هست.ولی بعدا جیل از آب درومد!
به نظر خود من شخصیت های شماره ی بعدی رزیدنت اویل کلیر و شری هستند.(چون اگه شری باشه کلیر هم 90 درصد هست.) البته ممکنه که ربکا-بیلی یا کارلوس یا حتی ایدا (با احتمال کمتر) هم باشند.ولی از اینها خارج نیست.

من که دوست دارم قضیه شری روشن بشه و همچنین در مورد ایدا مرموز هم باشه!
ولی شایدم یک اتفاق بدی هم بیفته! مثلا کشته شدن یکی ازشخصیتها بصورت واقعی

دوست عزیز و البته جدیدم فکر می کنم که تو هم مثل من علاقه ی شدیدی به رزیدنت اویل داری و عمق داستانش رو درک میکنی.این رو از روی مطالبی که نوشتی و سوالاتت فهمیدم.به سایت ما خوش اومدی.یک سوال هم هست که من از همه پرسیدم و حالا می خوام از تو هم بپرسم.اگه بخواهیم تمام شخصیت های رزیدنت اویل رو در 3 گروه اصلی-ثانویه و فرعی جای دهیم،کدوم شخصیتها اصلی به حساب می آیند؟ آیا قهرمانانی مثل شوا و بیلی که فقط یک نقش دارند ولی به هر حال در همان نقش اول هستند اصلی به حساب می آیند یا نه؟در مورد شخصیتهای منفی مثل بیرکن-سدلر-الکسیا و ولادیمیر چظور؟لطفا لیستی در این مورد تهیه کن.موفق باشی.

آقا نیما در جوابتون اول بگم که این فقط نظر شخصی من هستش و ادعا هم نمیکنم که حتما اینجوریه! نظرات دیگران هم محترم هست( جسارتی نشه)

بااینکه سخته ولی اصلیها اینا هستن:
1- کریس 2- جیل 3-وسکر 4-لئون

در درجه دوم این شخصیتها:
1- کلیر 2-آیدا 3-بری 4- شوا 5-اسپنسر

برای گره سوم ( من با کلمه فرعی موافق نیستم)
1-جک کراوزر 2- بیلی کوئن 3- ربکا 4- ویلیام بیرکین 5-کارلوس و...

برای گروه اول که مشخصا بار اصلی داستان برعهده اونها وعملکردشون تکیه داره،اتفاقات ومعماهای مهمتر و دشمنان قویتری اطراف این شخصیتها وجود داره
گروه دوم تقسیم بندیش مشکلتره ولی کلیر و آیدا همیشه نقش دوم بودن،کلیر که همیشه وارد موج دوم اتفاقات میشه و هدف اصلی هم نبوده برای دشمنان اصلی و شخصیت فردیش هم بی تاثیر نیست.ایدا که همیشه از طرف دو قسمت داره دستور میگیره که بخشی از کاراشون رو با افراد دیگری جلو بردن و معمولا وارد داستانی میشه که شخصیت اصلی داره و دشمن اصلی صرف خودشم نداشت و...
اسپنسر هم که یک تخمی تو زمین کاشته که تا صد سال دیگه هم محصول میده افکار خفنی داشت مخصوصا پروژه وسکر!
گروه سوم: کسانی که تو این گروهن به این دلیل نیست که اهمیت ونقش خاصی توی داستان نداشتن ولی عملکردشون فقط برای روشن شدن بخشی از کار،شروع و یا پایان دادن به قسمتی از اتفاقات ومعماهاست،حتی اگر بعضی از قسمتهای این مجموعه بازیها براساس روابط این افراد با شخصیت اول ها و نوع نقشی که در جریان ماجرا دارن ساخته شده باشه.
با این حال نقشهای جالبی داشتن و ممکنه تو قسمتهای بعدی کارهای ایفاگر نقشهای مهمتری باشن و چون تعدادشونم زیاده حتما هستن(البته بعضیاشونم مردن)

البته اگر دنبال کسی به عنوان نقش فرعی باشیم شاید لویس و اکسلا رو بشه اونجا قرار داد(من تو بازی دلم لویس می سوخت و دوست نداشتم کشته بشه)
این گزیده ای از نظر من در مورد آدمهای این مجموعه هست واگر بدتون اومد شرمنده

اگر چیز بیشتری از شخصیت و افکار اسپنسر میدونی بما هم بگین لطفا
حتی از آیدا، این زن مرموز، مخصوصا در مورد ارتباطش با وسکر و بلعکس. آخه من با این قضیه یکم مشکل دارم :confused:مثلا وسکر چرا احتمال رو دست خوردن از آیدا رو تو re4 نمیداد؟ وسکری که به یک طرف راهنما میزنه بعد میپیچه یک طرف دیگه!

Last edited by a moderator:
ابوذر جان ممنون.بدم که نیومد.ولی خوب کلا این سوال رو بی خیال شو.:cheesygri آخه بنده ی خدا کلیر تا حالا کجا نقش دوم بوده؟
از امیر جان عزیز هم خیلی متشکرم.فقط ننوشتی که وقتی وارد سایت شدم برای ثبت نام و فرستادن ایمیل روی کدوم گزینه برم.

بله احتمال وجود کاراکتر لوئیس زیاد نه به عنوان کاراکتر اصلی
و همچنین اون یه محققه که قضیه رو بو دار می کنه یعنی مثل خیلی ها می تونسته خودش رو به زندگی برگردونه یاشاید این کار رو کسان دیگری انجام بدن
راستی اگه به کپ کام ایمیل زدید بگید چرا وسکر این قدر مشنگ تشریف داشت؟؟؟

آخرین ویرایش:
اینجا کلاس انشا نیست :دی

این کرش 000 گفت بگید چرا وسکر اینقدر مشنگ تشریف داشتند من گفتم اندازهی هشتاد پشت من هوشش بود :دی از هانک هم بیشتر سرش میشد و زورش هم بیشتر بود :دی

یعنی واقعا اینقدر ادعات میشه نمیدونی چرا برق ها را روشن میکرد ؟؟؟ :دی
راستی برق ها را روشن میکرد تا شهردار افریقا یکم خرج برقش بره بالا :دی
منم تا جایی یادم میاد هانک چهار ساعت گوشهی فاضلاب های راکون خودشو قایم کرده بود تا یه هلیکوپتری بیاد نعششو بندازه بالا ببره :دی

یعنی واقعا اینقدر ادعات میشه نمیدونی چرا برق ها را روشن میکرد ؟؟؟ :دی
راستی برق ها را روشن میکرد تا شهردار افریقا یکم خرج برقش بره بالا :دی
منم تا جایی یادم میاد هانک چهار ساعت گوشهی فاضلاب های راکون خودشو قایم کرده بود تا یه هلیکوپتری بیاد نعششو بندازه بالا ببره :دی

شما کدوم کانال رو گرفتی؟ :دی یکم آنتن رو بپیچون این ور :دی من چی میگم شما چی میگی ؟ :دی
دوست گرانقدر ما میفرمایند که هوش مصنوعی وسکر پایین بوده منم گفتم خودش میرفت چراغ هارو روشن میکرد. یعنی عقلش میکشیده که تو تاریکی نمیشه آدم رو از چیز تشخیص داد :دی
در ضمن آفریقا از کی تبدیل به شهر شده که شما براش شهردار منسوب کردین؟ :دی

از وقتی که وسکر پاشو توش گذاشت ابادش کرد :دی
هوش مصنوعی وسکر ربطی به این نداره ویروس در تاریکی کالری کم میاره !! پس باید برق ها را روشن کنه !!
برای اینکه ببینه !! راستی بچه ها کسی چیزی از الکس وسکر شنیده ؟؟ الکس کسی بوده که قبل از وسکر تو ذهن اسپنسر بوده ولی اونو به دست فردی ناشناس کشتند !!

از وقتی که وسکر پاشو توش گذاشت ابادش کرد :دی
هوش مصنوعی وسکر ربطی به این نداره ویروس در تاریکی کالری کم میاره !! پس باید برق ها را روشن کنه !!
برای اینکه ببینه !! راستی بچه ها کسی چیزی از الکس وسکر شنیده ؟؟ الکس کسی بوده که قبل از وسکر تو ذهن اسپنسر بوده ولی اونو به دست فردی ناشناس کشتند !!

این هوش مصنوعی هست که تعیین میکنه که یک کاراکتر چه کاری رو در یک موقعیت خاص انجام بده. آخه چه ربطی به ویروس داره؟ این برمیگرده به طراحی بازی. بحث بیهوده راه ننداز لطفا!!

از طرفی معمولا موقع عضویت سایت صفحه ای تحت عنوان قوانین سایت میاد که به شما میگه در چنین محیطی موظف به انجام چه کارهایی هستید و از انجام چه کارهایی باید دوری کنید. یکی از اینها هم میگه که وقتی یک پست که شامل افشای بخشی از داستان بازی میشه رو در تگ اسپویلر قرار بدین. چون ممکنه اونی که نمیدونه از انجام بازی منصرف بشه.!!!!

نخیر !!! الکس نمرده!! فقط گم وگور شده!!!

الکس نمرده ؟؟؟ وای بابا خاک تو سرمون کردی بابا الکسو کشتند !!! تا حالا میدونستی چند تا الکس وسکر ساختند ؟؟ 400 نمونه ازش ساختند !! 2 تا دووم اورند یکی توسط کارمندی ناشناس کشته شد !! اون یکی هم الان داره شری را نگه میداره مطمئنم تا حالا کسی نمیدونست الکس وسکر داره شری را نگهداری میکنه !! ولی این الکس وسکر کی میدونه کی بوده ؟؟؟ رئیس کمپانی ایدا توسط الکس کشته میشه !!! الکس جانشین میشه !! خودشو به اکسل تغییر نام میده !! رئیس کمپانی ایدا در حال حاظر اکسل وسکر هستند که در واقع همون الکس وسکر دوم هستند !! الکس اول از الکس دوم بهتر و باهوش تر بود !!

من به شما یه پیشنهاد میکنم یکم مطالعتون را در مورد اویل بالا ببرید چون هنوز 30 درصد اویل را میدونید !!

یه چیز دیگه میدونید استیو هم دست اکسل وسکر هستند !!؟؟ باید یه بازی در مورد اکسل بسازند ! راستی میدونید هنوز ایدا فکر میکنه رئیس کمپانیش زنده است !!؟؟؟ چون فقط تلفنی با هم حرف زده بودند و قیافه ی هم دیگرو ندیده بودند پس وقتی اون رئیس مرد دیگه ایدا ندوسته که رئیس اون اکسل نبوده !!
الکس وسکر هم صد در صد مرده !!!

راستی برادر کوچیکه ی من هم میدونه وش مصنوعی کاری میکنه که یارو چکار کنه !! من عمق ماجرا را میگم که وسکر به خاطر ویروس برق ها را روشن میکرد یعنی هوش مصنوعیش کاری کرده که به خاطر ویروس برق ها را روشن کنه !!!

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or