بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

آقا امیر اولا وقتی که من داشتم به فرضیه ی زنده بودن الکس وسکر فکر می کردم تو اصلا نمی دونستی رزیدنت اویل چی هست.اصلا وقتی که من وارد این تاپیک شدم تو کجا بودی؟
دوما اگه آدم یک شخصیتی رو نشناسه بهتر ازاینه که بیاد براش بیوگرافی های مزخرف و من دراوردی درست کنه.آقا اگه شما به حرفات مطمئنی چرا یک منبع درست و حسابی نمیاری؟
سوما این تاپیک محل تابدل نظر و بحثه.اشکالی هم نداره.ولی شما دیگه داری علنا به همه و خودم توهین میکنی.حیف که شخصیتم اجازه نمیده و گرنه....
من رو بگو که وقتم رو برای چه کسانی می ذارم.هر کسی که اسم یکی از شخصیت های رزیدنت اویل رو یاد می گیره اسم خودش رو می ذاره طرفدار رزیدنت اویل و میاد توی تاپیک های اختصاصی رزیدنت اویل اظهار وجود میکنه و تازه در مورد اون داستان هم می سازه.
در ضمن امیر جان یادت باشه که تو شروع کردی.من اول با ملایمت جواب تو رو دادم.ولی تو به من توهین کردی.کسی که توهین می کنه باید جنبه ی شنیدن جوابش رو هم داشته باشه.تو می تونستی درست جواب من رو بدی.من مدت زیادی است که توی این تاپیکم و اینجا همه اخلاق من رو می دونند.من آدمی نیستم که به کسی بی احترامی کنم و همیشه با لحنی ملایم و شاد پست می دم.فکرش رو بکن که تو با من چیکار کردی که به این حد رسیدم!
احد جان واقعا بهت تسلیت می گم که باید با چنین افرادی سر و کله بزنی.
در ضمن leonk13 جان عزیز بازگشتت به تاپیک رو هم تبریک عرض می کنم.

آخرین ویرایش:
آقا امیر اولا وقتی که من داشتم به فرضیه ی زنده بودن الکس وسکر فکر می کردم تو اصلا نمی دونستی رزیدنت اویل چی هست.اصلا وقتی که من وارد این تاپیک شدم تو کجا بودی؟
دوما اگه آدم یک شخصیتی رو نشناسه بهتر ازاینه که بیاد براش بیوگرافی های مزخرف و من دراوردی درست کنه.آقا اگه شما به حرفات مطمئنی چرا یک منبع درست و حسابی نمیاری؟
سوما این تاپیک محل تابدل نظر و بحثه.اشکالی هم نداره.ولی شما دیگه داری علنا به همه و خودم توهین میکنی.حیف که شخصیتم اجازه نمیده و گرنه....
من رو بگو که وقتم رو برای چه کسانی می ذارم.هر کسی که اسم یکی از شخصیت های رزیدنت اویل رو یاد می گیره اسم خودش رو می ذاره طرفدار رزیدنت اویل و میاد توی تاپیک های اختصاصی رزیدنت اویل اظهار وجود میکنه و تازه در مورد اون داستان هم می سازه.
در ضمن امیر جان یادت باشه که تو شروع کردی.من اول با ملایمت جواب تو رو دادم.ولی تو به من توهین کردی.کسی که توهین می کنه باید جنبه ی شنیدن جوابش رو هم داشته باشه.تو می تونستی درست جواب من رو بدی.من مدت زیادی است که توی این تاپیکم و اینجا همه اخلاق من رو می دونند.من آدمی نیستم که به کسی بی احترامی کنم و همیشه با لحنی ملایم و شاد پست می دم.فکرش رو بکن که تو با من چیکار کردی که به این حد رسیدم!

از زحماتتون بابت اين تاپيك ممنونم:love:(يه سوال داشتم كه صفحه قبل جوابشو گرفتم:biggrin1:)

آخرین ویرایش:
نیما جان تو به بزرگی خودت ببخش :دی
شما میگید این حرف هایی که میزنم اعتقاد بیهوده ی فن بوی ها هست خوب منم یه فن بوی هستم چون این حرف های به قول شما بیهوده را میزنم :دی
ببخشید ولی سوال ها را باید جواب داد خوب منم جواب میدم !
اين الكس كي بيد من 1و3و4 رو رفتم ولي همچين كسي نبود نميگم الكي ميگيد:biggrin1: فقط ميخوام بشناسمش و يه كم دربارش توضيح بدين معلوماتم بره بالا:biggrin1: عكسم بزارين لطفا
راستي بازي جديدي از اين سري قراره عرضه بشه يا نه؟
الکس یه نمونه از بچه های ازمایشی بود که ازول و الفرد روشون کار میکردند مثل البرت !!!

آقا امیر اولا وقتی که من داشتم به فرضیه ی زنده بودن الکس وسکر فکر می کردم تو اصلا نمی دونستی رزیدنت اویل چی هست.
افرین شما درست میگی !

وقتی که من وارد این تاپیک شدم تو کجا بودی؟
تو فن سایت اویل :دی

هر کسی که اسم یکی از شخصیت های رزیدنت اویل رو یاد می گیره اسم خودش رو می ذاره طرفدار رزیدنت اویل و میاد توی تاپیک های اختصاصی رزیدنت اویل اظهار وجود میکنه و تازه در مورد اون داستان هم میگه
افرین تو درست میگی !! وقتی به داستان به قول خودتون فن بوی ها رسیدی میفهمید چون کپکام بیشتر ایده هاشو از فن بوی ها و طرفداراش میگیره !!!

در ضمن امیر جان یادت باشه که تو شروع کردی
تو گفتی ابروی خودتو نبر منم بهم برخورد !!!

این هم یه توهینه ولی احد جان تسلیت انشالله غم اخرت باشه !!

من هم تبریک میگم :دی

از این به بعد هم تو اینجا از حالت فن بوی بودن خارج میشم و مثل شما عزیزان حرف میزنم !!!

هیچ کس ندونست اون رابرت کی بود همون که تو صفحه ی قبل نامشو گذاشتم ؟؟!!

سلام بر همگی! :biggrin1:
اولندش کلی تشکر کنم از احد و نیما جون واسه اینکه کامل ترین مرجع اویل ایران رو تمومش کردن! و بعدش هم از بقیه دوستان همیشه همراه تاپیک تشکر کنم :biggrin1:
و تشکر بعدی رو از این امیر 118 چیه بکنم که باعث شد بعد از مدت ها حسابی بخندم :biggrin1:
خب چیزی نیست بروبچ دوره جمی در موردش بحث کنیم؟! :biggrin1: من دلم کارلوس میخواد :biggrin1:

اشکالی داره امیر جان.تو من رو مسخره کن.ولی بچه ها من رو هم می شناسند.تو رو هم می شناسند.بذار خودشون قضاوت کنند که حق با کیه!تو با مسخره کردن من در واقع خودت رو مسخره کردی.نمونه اش پست بالایی.البته به جای امیر118 باید می نوشت امیر115.چون انگار واقعا حالت اورژانسیه.من فقط می گم که اگه منبع میاوردی اینجوری این بحث ها شروع نمی شد.

در ضمن آقا امیر من به شما توهین نکردم.فقط جوابت رو دادم و می گم که اگه اینقدر به حرفات مطمئنی خوب منبعی بیار که حداقل اطلاعات ما هم بالاتر بره.اگر هم حرفم رو توهین برداشت کردی معذرت می خوام.(باز هم بذار بچه ها قضاوت کنند.)
در ضمن اگه دقت کرده باشی من اصلا واژه ی فن بو رو به کار نبردم و منظورم هم این نبود.اصلا من برای اولین بار این کلمه رو از خودت شنیدم.تو خودت این واژه رو در مورد خودت به کار می بری.
به علاوه یک لحظه با خودت فکر کن.چرا من تا حالا با هیچ کدوم از بچه های دیگه بحثم نشده؟پس حتما یک کاری کردی که من برای اولین بار جوابت رو دادم.
در مورد اون جمله که گفتی (آبروی خودت رو نبر.تو شروع کردی) هم باید بگم که همه شاهدن که تو اول بهم گفتی:تو که چیزی نمی دونی حرف نزن.ولی با این حال من هیچ حرف توهین آمیزی بهت نزدم و همش بازگشت اعمال خودت بود.:cheesygri

در آخر هم باید بگن که اصلا خوبیت نداره که توی یک تاپیک مباحثه ای اینطوری به جون هم بیفتیم.اصلا اشتباه از من بوده.تو به بزرگی خودت ببخش.
ولی باز هم می گم.بچه ها من رو هم می شناسند.تو رو هم می شناسند.بذار خودشون قضاوت کنند.در ضمن امیر جان اسم اون یارو که با اسپنسر بوده ادوارد است نه آلفرد که پدربزرگ آلفرد و الکسیا است و همینطور یکی از 3 بنیانگذار اصلی شرکت آمبرلا (اسپنسر-آشفورد و مارکوس.) فقط خدا کنه که سر این یک جمله دیگه دعوا راه نیفته.:cheesygri

در ضمن می خواستم بدونم که آیا واقعا اون جریان جیل و شوا صحت داره یا نه؟یعنی از خودشون ساختند یا اینکه واقعا توی داستان هست؟گرچه من خودم فکر می کنم که الکی باشه.
در ضمن leonk13 جان من هم مدت هاست که دلم کلیر می خواد.(فکر بد موقوف.) :cheesygri

آخرین ویرایش:
در ضمن می خواستم بدونم که آیا واقعا اون جریان جیل و شوا صحت داره یا نه؟یعنی از خودشون ساختند یا اینکه واقعا توی داستان هست؟گرچه من خودم فکر می کنم که الکی باشه.
در ضمن leonk13 جان من هم مدت هاست که دلم کلیر می خواد.(فکر بد موقوف.) :cheesygri
نیما به اون جریانا مثل جیل و شوا اصطلاحا کمدی س**ی میگن :biggrin1: از همه چیز از گیم بگیر تا فیلم از اینجور چیزا ساخته میشه!
ضمنا اسمم ساسان هستش :biggrin1: اینم عکس روی پروندم ببینید شاد شید یخوده :biggrin1:
image.php

بیخود نیست که میگم دلم کالوس میخواد :biggrin1: (در مورد این یکی اصلا فکر بد نکنید! :biggrin1: )

نیما خودت به خودت شک داری من کجا مسخرت کردم ؟؟؟
من با تو نبودم که بهم گفتند فن بوی با کسانی دیگه بودم و اصلا بدم میاد کسی بهم بگه فن بوی چون اصلا اویل بهترین بازی من نیست !!! من چهار میلیون دیگه بازی کردم اویل هم روش !!!
در مورد الفرد هم باید بگم که اینقدر حواسم نبود به جای ادوارد اشفورد نوشتم الفرد اشفورد :دی حالا اصل مطلب یعنی در مورد نامه کسی چیزی نمیدونه مثلا شما فن های اویلید :دی
حالا هر کی دلشه هر چی بهم بگه یکی بگه 115 یکی بگه 118 یکی بگه 007 یکی نگه 145 :دی
همین الان نیما دوباره میاد میگه بچه ها قضاوت کنند :دی

برید خدا روزیتون را جای دیگه حواله کنه مگه من چجوری برات ترجمه کردم ؟؟؟ مگه جمله بندیم چشه ؟؟؟
نقل قول از Amir110 در فروم ProjectUmbrella

Who is Sherry News? Is Alive or Dead? Please Reply me
Who is Shery News? این یعنی: چه کسی خبر شری هست؟!!!!!! :دی
باید مینوشتین: What's the news on Sherry?

Please Reply me

درست: Please Reply to me

:دی

Robert Dorson

متن انگلیسی :

Four years have passed since I began serving Sir Alfred.
He doesn't trust anyone! Even though I am his attendant, I am still strictly prohibited from entering his private house!
What is his problem anyway?! They say he lives with his twin sister, Alexia in his private house on the hill.
Occasionally, I've seen someone standing by the window of the house. It might have been Alexia, whose extreme beauty is often talked about.
I once asked Sir Alfred about this, but it only enraged him. Even though I am his attendant, he will not show me any lenience. If I ask about her again, I could put my life at risk.

After all, it is a mystery why he so desperately tries to keep his private life with Alexia a secret.
متن

چهار سال از شروع خدمت من به Sir Alfred گذشت .

او به هر کسی اعتماد ندارد ، اگر چه من همراه او هستم ، من هنوز به شدت از ورود به خانه خصوصی او منع هستم .
به هر حال مشکل او چیست ؟آنها میگویند که او با خواهر دو قلو خود زندگی میکند ، Alexia در منزل خصوصی او واقع در روی تپه قرار دارد .

بعضی اوقات من شخصی را دیده ام که کنار پنچره آن خانه ایستاده است . شاید آن شخص Alexia بوده است ، همان شخص بی نهایت زیبایی که در موردش حرف میزد.
خیلی اوقات در باره آن صحبت کردیم .

من یک بار در باره این از Sir Alfred سوال کردم ، اما تنها خشم او را بر انگیختم ، گر چه من همراه او هستم ، اما او نمیخواهد هیچ ملایمتی را به من نشان دهد .
اگر من دوباره درباره این از او سوال کنم ، میتوانستم زندگی خودم را به خطر بیندازم.
با همه این ها ، این یک معما است که چرا او به شدت تلاش میکند زندگی مخفی خود با Alexia را به صورت یک راز نگه دارد .

البته چند مورد هم بود که میشه ازشون گذشت :دی

خیلی راحت میتونین با عدم مطرح کردن مجدد چنین چیزهایی خیلی راحت از کنارش رد بشیم ;)

حالا ما آبروتون رو بردیم یا خودتون؟ یا شما باعث شدین که دوباره آبروی ما بره؟ آخه مجبورین بگین که اهل ایران هستم؟

کسی تا حالا چیزی از Robert Dorson و فایل مخفیش درون اویل شنیده همونی که در باره ی اقای الفرد هست
یادش بخیر یاد 6 سال پیش افتادم :دی
البته ایشون الان به تاریخ پیوسته اند :دی هنوز زندان راکفور بوی ایشون رو میده :دی

الکس یه نمونه از بچه های ازمایشی بود که ازول و الفرد روشون کار میکردند مثل البرت !!!
باز ایشون داستان سرایی کردن :دی

این قضیه اصلا هیچ ربطی به خاندان اشورد نداشته. این موضوع فقط مربوط به اسپنسر بوده.

father بی خیال به خاطر یه نفرو یه نظر که این قدر جنجال نمی کنند البته بگم بیشتر ایراد از طرف آقای 110 (ما یه رفیق داریم بهش می گیم 110 خیلی بچه با حالیه)میباشد:biggrin1:
اخبار جدیدی از اویل جدیدی یا فایل قدیمی که جدیده نیست؟؟؟

father بی خیال به خاطر یه نفرو یه نظر که این قدر جنجال نمی کنند البته بگم بیشتر ایراد از طرف آقای 110 (ما یه رفیق داریم بهش می گیم 110 خیلی بچه با حالیه)میباشد:biggrin1:
اخبار جدیدی از اویل جدیدی یا فایل قدیمی که جدیده نیست؟؟؟

نخیر ایشون نظر ندادند. اگر نظر بود که قابل احترام بود. حتی مینشستم در مورد نظرشون با هم بحث میکردیم. ایشون اومدن نظر فن های بازی رو منبع موثق معرفی کردن و در نهایت بنده رو هم به کمبود اطلاعات!!!!! متهم کردن. الان اینجا اگه من و Lord Anubis نبودیم ایشون حرفشون رو به همه دیکته میکردن!! و شما هم الان بجای اینکه در مورد وضعیت تاپیک انتقاد کنین داشتین در مورد حرف های بدون منبع ایشون صحبت میکردین.

عمو احد چه شود :دی
مثلا این ترجمه ای که از فایل مخفی کردم چه ایرادی داشت که تو میای ایراد میگیری ؟؟؟ حالا برو خودت ترجمه ی صحیح را بنویس تا ما حال کنیم !!!

امیر جان اگه اسم این جمله مسخره کردن نیست،پس چیه؟(جمله ی قرمز رنگ.)
نقل قول:
نیما:وقتی که من داشتم به فرضیه ی زنده بودن الکس وسکر فکر می کردم شما اصلا نمی دونستی رزیدنت اویل چی هست.
امیر:آفرین شما درست میگی!

در ضمن من دیگه نمی گم که بچه ها خودشون قضاوت کنند.چون قبلا خودشون اینکارو کردن.حالا خوبه خودت می بینی که همه دارن ازت انتقاد می کنن.تا حالا توی این تاپیک کی پیدا شده که حق رو به شما بده؟پس لطفا بیشتر از این خودت رو خراب نکن.(این فقط یک نصیحت دوستانه بود.)
به علاوه اگه رزیدنت اویل بهترین بازی شما نیست پس چرا اومدی اینجا؟برو توی تاپیک بهترین بازی که از رزیدنت اویل بیشتر دوست داری هر چقدر هم که می خوای اونجا داستان پردازی کن.نکنه زورت به بچه های اونجا نمی رسه،اومدی سر ما خراب شدی؟:cheesygri

در ضمن leonk13 ببخشید ساسان جان :cheesygri از تذکرت ممنونم.در ضمن خودم با استفاده از هیتلر شکن :cheesygri اون عکس جیل و شوا رو دیدم.بابا من فکر کردم چی هست.همش کارتونیه.و یک چیز بامزه.چون شوا سیاهپوسته بالای سرش به جای عکس قلب قرمز عکس یک قلب سیاه کشیدن.:cheesygri ولی این عکس که جاهای اصلیش دیده نمی شد.اینجوری که فایده نداره.حالا از این عکس و فیلم هاش مال لیون و کلیرش پیدا نمیشه؟(اگه مال کریس و جیل هم بود اشکالی نداره.) :cheesygri

در ضمن قسمت جدید رزیدنت اویل هم برای psp در دست ساخته و تا حالا هیچ اطلاعاتی ازش فاش نشده.ولی همین امسال قراره بیاد.

آخرین ویرایش:
نیما تو هم هشر شدی ؟؟؟

تو که به حرف خودت شک دار پس چرا میگی ؟؟؟ مگه نمیگی تو به فرضیه زنده بودن و... فکر میکردی ولی من نمیدونستم اویل چیه ؟؟؟
خوب منم به حرفت اطمینان دارم گفتم افرین من نیاز ندارم کسی بیاد ازم طرفداری کنه و من هی میگم دیگه بسه کم گذشته ها را بکشید وسط شما هی میکشید من میگم خودتون به داستان میرسید شما بازم حرف خودتونو میزنید اینو که قبول دارید شری دست الکسه ؟؟؟؟

ای آقا بسه دیگه .
دو روزه دارم حرفای شما آقای A M I R 110 رو میخونم.یه فرضیه نوشتی(یا بهتر بگم ترجمه کردی) بعد هم که دوستانی مثل Mr.Death و نیما ردفیلد میگن منبع معتبر میری یه آدرسی میدی که نظرات و تخیلات بعضیها توش نوشته شده.آخه تخیلات معتبره!!!مگه با نظرات شخصی میشه رفت جلو ؟؟؟شما هم نظری داری 100% برای خودت قابل احترامه ولی چرا میگی که الا بلا من درست میگم.
خواهشا اون پست بالایی جمله اولشو یه ویرایش بکن همرو مثل خودت نبین.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or