بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

دوستان میشه طوماری که در امضامه رو امضا کنید. میدونم ولی شاید اگه تعداد امضاها زیاد شه توجهشون جلب شه.:rolleyes:

من میگم اینا یه جوابی همینطوری میدن ولی هر کاری که خودشون صلاح بدونن میکنن.البته من به هیچ عنوان دوست ندارم دوباره دقیقا همون تایرانتها و باس ها رو ببینم دوست دارم سبک ترسناک باشه ولی با موجودات جدید و معماهای جدید.

آخرین ویرایش:
این هم تصاویر سرکار خانم آلیسون کورت گوینده ی ثابت کلیر ردفیلد در رزیدنت اویل 2،کد ورونیکا،دیبجنریشن،دارک ساید و احتمالا رزیدنت اویل 6.

http://images.wikia.com/residentevil/images/7/79/0052-org.jpg.jpeg

http://www.cbc.ca/canadia2056/images/cast/alyson.jpg

با اینکه صدای کلیر ok هست ولی به نظر من میشه بهتر هم باشه(همون اتفاقی که برا وسکر افتاد و اصلا از این رو به اون رو شد)

مقالاتی که قرار بود بذاری چی شد؟ :|

این روزا سرم خیلی شلوغه.کسی نمی تونه داستان کامل و بیوگرافی شخصیت های سایلنت هیل رو برام به صورت خصوصی بذاره.با اینکه قسمت پنجمش رو تموم کردم،ولی اطلاعاتم دربارش خیلی کمه.

می خوام بذارم سر قبرم.خوب می خوام بخونم دیگه.:d
راستی!حمید جان تو مطمئنی که با وجود عملیات:راکون سیتی رزیدنت اویل 6 در E3 به نمایش درمیاد؟

نرولیشنز هم هست احتمال 100% من حدس میزنم که یکیش Resident Evil 6 باشه .اگر هم تریلری قرار باشه نشون بدن مطمعنا از گیم
پلی نیست فقط یه تیزر هست در واقع مثل چیزی که تو VGA 2010 نشون داده شد در مورد بازی Insane
راستی این رزیدنت اویل رولیشنز هم خیلی باحاله ها نیما جان هم معما داره یه فلشبک هایی به رزیدنت اویل های اصلی داره و کرکترهای قدیمی و حتی بازی کردن در نقش هانک.حیف که فقط واسه 3DS میاد. :(

آخرین ویرایش:
آره.به نظر من هم امسال یک خبری از رزیدنت اویل 6 میاد.چون رزیدنت اویل 4 در سال 2005 وارد بازار شد و یک سال بعدش یعنی در سال 2006 هم اولین دموی رزیدنت اویل 5 در E3 نمایش داده شد!ولی الآن چند سال از عرضه ی رزیدنت اویل 5 می گذره و هنوز هیچ خبری از رزیدنت اویل 6 نیست!اگه امسال هم خبری نشه،باز دوباره باید تا سال آینده صبر کنیم.

می خوام بذارم سر قبرم.خوب می خوام بخونم دیگه.:d
راستی!حمید جان تو مطمئنی که با وجود عملیات:راکون سیتی رزیدنت اویل 6 در E3 به نمایش درمیاد؟
خوبه اگر بذاری منم میام میخونم کلی حاشو میبرم اونوقت ملت زیاد میان سر قبرت کلی روحملت شاد میشه از این کار
ولی دور از جون البته:-*:-*:d:d;);)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or