بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

آقا درسته میشه بازی کرد :d من 2 سال پیش دنبال این بازی برای pc بودم اما دلفی اون موقع های مشکل داشت برای اجراش بعد از اونهم با x360 سرو کله زدیم اصلا به کل فراموش کرده بودم امروز ریمیک رو برای دانلود گذاشتم، راستی ورژن بازی شما انگلیسی هستش دیگه آره؟
اگه لینک دانلود (ترجیحا تورنت) برای zero نسخه انگلیسی دارید اینجا بذارید ممنون میشم دوستان :d

• Like
Reactions: kaveh

خیلی ممنون دوست عزیز بابت لینک مستقیم بی زحمت لینک مستقیم Remake هم بذارید عالی میشه چون تازه فایل دانلود تورنت رو برای Remake گذاشتم اما لینک مستقیم یه چیز دیگه است :d
خواهش میکنم حتما نسخه انگلیسی زبان بازی باشه نسخه ژاپنی نمیخوام
این لینک که الان اینجا گذاشتید انگلیسی دیگه؟

این بازی بهینه شده شماره 1 بازیه یعنی بهینه شده Resident Evil 1 که برای PS1 اومده بود هست. Resident Evil Remake = Resident Evil 1 . هیچ فرقی باهم ندارن داستان و شخصیتها و محل بازی یکی هست,فقط یکی دوتا صحنه تو بازی هست که تو Resident Evil 1 تو اون زمان نبود.
بین نسخه Game Cube بازی و نسخه PC بازی هم هیچ تفاوتی نیست.

ممنون منم همین حدس رو میزدم که تفاوتی نباشه
همون remake 1 برای wii بود رو دانلود کردم الان میخوام تست کنم اما شبیه ساز رو ندارم اگه لینک دانلود آخرین نسخه Dolphin رو هم بدید ممنون میشم الان هرچی لینک بود غیر فعال برای دانلود شبیه ساز *** هم که مثل همیشه از کار افتاده

این بازی بهینه شده شماره 1 بازیه یعنی بهینه شده Resident Evil 1 که برای PS1 اومده بود هست. Resident Evil Remake = Resident Evil 1 . هیچ فرقی باهم ندارن داستان و شخصیتها و محل بازی یکی هست,فقط یکی دوتا صحنه تو بازی هست که تو Resident Evil 1 تو اون زمان نبود.

نه منظور کاوه جان رو شما متوجه نشدی سینا جان من لینک رزیدنت اویل ریمیک واسه pc رو براشون فرستادم نه رزیدنت اویل 1 1997 .

آخرین ویرایش:
دوستان من دلفین رو دانلود کردم وقتی بازی RE:Remake v1 رو اجر میکنم همش داره میگه The Memory Card in Slot A ... Need to be formatted من چیکار کنم الان ؟ در ضمن game pad هم دارم دلفین با گیم پد که مشکلی نداره؟

منظورم remake v2 بود که اونجا اشاره شده و صحبت هایی که توی متن کردند بود وگرنه میدونم که remake = RE 1 :d
میخواستم بدونم remake 2 نسبت remake 1 که طبق گفته های سایت اشاره شده به گرافیک بالاتر و گرافیک نزدیک به zero آیا واقعیت داره یا نه اگر داره بریم همون دانلود کنیم چون setup هم داره نیازی به شبیه ساز نداره و از نظر حجمی هم بیشتر نشون میده نسبت به remake v1 :-?

ازنظر گرافیک که آنچنان فرقی ندارن ولی خب اگه راحت تری Setup رو بگیر.
من هیچ کدوم از اویلهارو که رو PC بازی کردم با گیم پد نرفتم و با کیبورد رفتم.ولی میشه با دلفین و گیم پد کار کرد چون نیما همرو با گیم پد میرفت.

فکر کنم بیشتر از یکی دوتا صحنه تفاوت دارن:d خیلی از معما ها هم تغییر کردن. مثلا Armor key و Sword Key و Dog Whistle وخیلی معماها و مکان های جدید دیگه که تو نسخه ی PS1 نبودن! حتی زامبی های جدید مثلا Crismon Heads که تا Head Shot نکنی یا با فندک نسوزونیشون نمیمیرن و میدوئن طرفت تا اخر بازی!:d یا از همه مهمتر Lisa Trevor !
فقط فرم کلی داستان یکیه تو هر 2 تا نسخه و گرنه تا جایی که یادمه خود Capcom هم اون زمان اعلام کرده بود که بیشتر از 70 درصد بازی تغییر کرده نسبت به PS1 !
...............
نسخه ی PC ؟ منظورت همون نسخه ی GC یا Wii هست که با شبیه ساز اجرا میشه یا اینکه کلا یه پورت برای PC ؟ چون تا جایی که من یادمه برای PC اصلا نیومد!:)

• Like
Reactions: TCSCELL
دوستان من دلفین رو دانلود کردم وقتی بازی RE:Remake v1 رو اجر میکنم وقتی آرم کپکام میاد میره خود بازی میخواد شروع بشه قبلش همش داره میگه The Memory Card in Slot A ... Need to be formatted من چیکار کنم الان ؟
آقا این مشکل بالا چطوری Ok کنم یکی بگه دیگه :(

بچه های رزیدنت اویل گویا پورت شد واسه پی سی ؛ نسخه remake‏ ؛ گرافیکش خیلی بالاست از نظرم ؛ جالبه !
فقط راهنمای مراحل و ترفنداشو به فارسی می خوام؛واجبه ؛ شدیدا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or