بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

آقا هادی!بالاخره حرفت رو زدی.دارم برات!
یک نگاهی هم به این لینک بیندازید.مصاحبه با اعضای اون یکی سایته.مال من و احد هم هست.پیشنهاد می کنم تمام مصاحبه ها رو بخونید.خیلی جالبه:

http://www.residentevil.ir/index.php?board=213.0

انگار بعد از بحث مفصلی که درباره ی کلیر و لیون شد و اون دلایلی که من آوردم،افشین کلا از تاپیک فرار کرد! :d البته شوخی کردم.شاید مشکلاتی داره.من که شخصا خیلی دلم براش تنگ شده.

سلام به همه
بچه ها یادتون هست من یه سری کتاب از رزیدنت اویل گزاشته بودم تو سایت برای دانلود؟ یعنی همین جا گزاشته بودم صفحات اول رو بگردید هست
این کتابا از نویسنده S.D Perry هستش که دقیقا شخصیت های بازی رو توش آورده و براساس داستان بازی ها کتاب ها رو نوشته من لینک انگلیسی شو گیر آوردم ولی هر کاری کردم فارسیش نبود به هر حال
دیروز داشتم از جلوی یه دکه روزنامه فروشی رد میشدم چشمم به 2 هفته نامه دنیای بازی افتاد عکس روش بازی NFS SGIFT2 بود خوشم اومد خریدمش با DBD :d اومدم خونه نشستن به خوندنش اینا یه کار جالبی که کرده بودن داستان کامل بازی میراث کین رو قبلا گزاشته بودن تموم شده بود تا چند ماه داستان نزاشته بودن توش الان که دیدم این کتاب ها رو ترجمه کرده داره بخش بخش میزاره فکر کنم 2 تاشو ترجمه کرده الان به سویش رسیده
کاشکی خبر داشتم زود تر میخریدمشون از داستانش عقب نمیوفتادم البته مثل میراث کین تموم بشه کتابشو چاپ میکنن میدن بیرون ولی کی حوصله داره صبر کنه تا اون موقع
به هر حال2 تونستین برین بخرین حالشو ببرین از قافله عقب نیوفتین
به دلیل مسائل کپی رایت نمیتونم اسکن اون قسمت رو بزارم شرمنده درخواست نکنید

درود بر دوستان.
نمی دونم مرتبت است یا نه ولی خوب خالی از اهمیت هم نیست.
داشتم در گوگل ولگردی می کردم که ناگهان به یه نام جالب برای خودم بر خوردم ــ resident evil remake 2 ــ و گفتم حتماً برای gamecube است دیگه ( که البته بر روی دیسک سختم دارمش ) ولی برای pc است. می خوام بدونم کسی از این بازی خبر داره یا نه. اونجور که سایتا نوشته بودن نسخه مخصوص رایانه است و با قابلیت setting . اگر کسی اطلاعاتی در این باره داره من را بی خبر نذاره زیرا که می خوام هر چه زودتر آغاز به دانلودش کنم.
تی ویروسی باشید.

درود بر دوستان.
نمی دونم مرتبت است یا نه ولی خوب خالی از اهمیت هم نیست.
داشتم در گوگل ولگردی می کردم که ناگهان به یه نام جالب برای خودم بر خوردم ــ resident evil remake 2 ــ و گفتم حتماً برای gamecube است دیگه ( که البته بر روی دیسک سختم دارمش ) ولی برای pc است. می خوام بدونم کسی از این بازی خبر داره یا نه. اونجور که سایتا نوشته بودن نسخه مخصوص رایانه است و با قابلیت setting . اگر کسی اطلاعاتی در این باره داره من را بی خبر نذاره زیرا که می خوام هر چه زودتر آغاز به دانلودش کنم.
تی ویروسی باشید.

من هم دیدمش نوشته بود SETUP داره ولی من جایی نشنیدم که capcom رزیدنت اویل ریمیک رو واسه PC پورت کرده باشه .

درسته که در اون رمان ها از شخصیت های بازی ها استفاده شده،ولی جزو داستان رسمی رزیدنت اویل محسوب نمیشن.چون خیلی جاها با داستان بازی ها تناقض دارند.
در ضمن من ریمیک رو در PC تموم کردم.البته با شبیه ساز دلفین!

درسته که در اون رمان ها از شخصیت های بازی ها استفاده شده،ولی جزو داستان رسمی رزیدنت اویل محسوب نمیشن.چون خیلی جاها با داستان بازی ها تناقض دارند.
در ضمن من ریمیک رو در PC تموم کردم.البته با شبیه ساز دلفین!

شما ریمیک game cube منظورتونه دیگه؟ شبیه ساز دلفی مگه الان نسخه ریمیک رو میتونه کامل و بی نقص اجرا کنه ؟!! تا جایی که یادمه همیشه دلفی مشکل داشت در اجرای کامل و بی نقص این بازی

کامل اجرا مکنه فقط بعضی موقه ها شاید 1 بار در کل بازی مثلا موزیک متن بازی صداش نیاد یا صدای پیانو جیل .شانسیه دیگه.واسه من یبار صدای پیانوزدن جیل نمییومد باز یه بار اومد ولی بدون مشکل میتونی بازی رو تموم کنی رو دلفین من هم زیرو هم ریمیک تموم کردم با دلفین.ریمیک رو از دست ندین.;)

شما ریمیک game cube منظورتونه دیگه؟ شبیه ساز دلفی مگه الان نسخه ریمیک رو میتونه کامل و بی نقص اجرا کنه ؟!! تا جایی که یادمه همیشه دلفی مشکل داشت در اجرای کامل و بی نقص این بازی
من که خودم روی Wii بازی کردم. ولی اونطور که من شنیدم با شبیه ساز دلفین هم Remake وهم Zero اجرا میشن و مشکلی ندارن!:)

مشکل در re3

سلام تو deadfactoryوقتی اون پازل نمونه اب رو حل میکنم این دره باز نمیشه کمک کنید تو walkthorgh هم که دیدم دره یهو دکمش سبز میشد ولی ماله من زرده الان
C:\Users\sam fisher\Desktop
(همون دره که بقله اسانسوره)

برای اینکه اون در باز بشه،باید یک معمای دیگه رو هم حل کنی.در همون طبقه ای که اون در هست،یک اتاق سیو هست.توی اون اتاق سیو یک درب هست که وقتی واردش میشی،یک معما مربوط به لوله های گاز وجود داره.اون رو حل کن.درست میشه.
در مورد ریمیک هم باید بگم که با شبیه ساز درست کار می کنه.فقط کمی کنده و بعضی وقت ها آهنگ ها دیر شروع میشن.ولی بازم برای من که گیم کیوب ندارم از هیچی بهتره.در ضمن برای من فقط داستان مهمه که اون با همین شبیه ساز هم معلوم میشه!
راستی!هیچ می دونستید همونطور که سناریوی اصلی رزیدنت اویل 2 کلیر A/لیون B است،سناریوی اصلی رزیدنت اویل 1 هم کریس است نه جیل!در ماجراهای آمبرلا و سایت ویکی هم همین سناریو تایید شده.کینه ی عمیق وسکر از کریس هم بیانگر همین مساله است.اگه سناریوی جیل درست بود،وسکر باید بیشتر از جیل نفرت داشته باشه.البته جیل و بری هم به طور جداگانه در عمارت مشغول تجسس بوده اند.ولی اتفاقات اصلی و تاثیرگذار در اصل برای کریس و ربکا میفته.

ببخشید دوستان اون line -up اولی که کذاشتم واسه 2010 بود پاکش کردم این line - up اصلی کپکوم هست واسه E3 2011

tumblr_llcl3eNlAG1qa1908.jpg

Dragon’s Dogma
Street Fighter: Third Strike HD
Street Fighter X Tekken
Super Street Fighter IV ARCADE EDITION
Resident Evil 4 HD
Resident Evil: Code Veronica HD
Resident Evil: Operation Raccoon City
Asura’s Wrath
Resident Evil: Mercenaries
Dead Rising 2: Off the Record
Rumored: Resident Evil 6

آقا درسته میشه بازی کرد :d من 2 سال پیش دنبال این بازی برای pc بودم اما دلفی اون موقع های مشکل داشت برای اجراش بعد از اونهم با x360 سرو کله زدیم اصلا به کل فراموش کرده بودم امروز ریمیک رو برای دانلود گذاشتم، راستی ورژن بازی شما انگلیسی هستش دیگه آره؟
اگه لینک دانلود (ترجیحا تورنت) برای zero نسخه انگلیسی دارید اینجا بذارید ممنون میشم دوستان :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or